Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chodzi o kierownice to może by się od kumpla załatwiło bo z tego co się nie mylę on ma dwie DFGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o kierownice to może by się od kumpla załatwiło bo z tego co się nie mylę on ma dwie DFGT

To wykorzystaj to ,że kumpel ma 2 i bez zastanowienia bierz od niego xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn obydwie dostał :P

I jak bym kupił GT5 i jakby się udało pożyczyć kierownicę to byłoby super ;d

Edytowane przez krz976

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ;)

Co wybrać?:

MAG

Red Dead Redmption

Darksiders

czy coś jeszcze innego polecacie?

Zależy mi na trybie multiplayer gdzie gra sporo osób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem co dokładnie masz wybrać ale ja mocno się zastanawiam nad Red Dead Redemption ale to już po GT5.Myślę że za jakiś czas zawita w gronie moich gier :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AleXander

Jeśli zależy ci na trybie multi to bierz śmiało Mag wbrew temu co piszą ludzie wciąż to gra dużo osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie chciałem wypowiadac na temat maga bo nie wiedziałem czy w tą grę gra dużo osób , ponieważ jej nie posiadam, ale jak kolego wyżej mówi że gra w nią sporo osób a tobie chodzi o multi toweź mag'a jeżeli Ci się podoba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym troszkę odświeżyć moją kolekcję gier i proszę was o pomoc w wyborze. Otóż interesują mnie następujące gry: Uncharted; DF, Uncharted 2 oraz Heavy Rain. Nie mam wystarczająco dużo pieniędzy żeby kupić 2 gry, a nie wiem co wybrać. Proszę o opinie na temat Heavy Rain i mam jeszcze jedno pytanie czy ludzie nadal grają w multi uncharted 2 ?

Jestem także otwarty na propozycje innych gier w tym przedziale cenowym.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez airForce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted to dobra gierka.... jak lubisz gdy typu Tomb Raider to polecam... a co do cześci to ja np. nie lubie grac w nowsze cześci jak nie przeszedłem jedynki : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Uncharteda 2 mogę się wypowiedzieć. Ostatnio właśnie wzięłem się za multi i ludzi gra całkiem sporo. Jeśli chodzi o wybór gry to zależy czego oczekujesz. Kupując uncharted 2 dostajesz świetną gre z niezłym dubbingiem, miodną grafą i super fabułą. Do tego dochodzi całkiem niezłe multi a wnim ciekawe tryby gry. Jak dla mnie bierz Uncharted 2 świetna gra a w media markt póki co na ofercie po 49zł.

Edytowane przez Erni15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powracam z zapytaniem o black ops'a czy warto kupić na ps3 czy jednak nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz/nie miałeś Battlefield Bad Company 2 to bierz BC2 świetna gra , dobrze sie przy niej bawiłem no ale teraz nie ma neta w ps3 i gra poszła w odstawke ;D jeśli miałes bc2 lub masz to kup Black Ops'a.

Edytowane przez Killzone_15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bad Company2 miałem na pc więc mówicie że warto a jakie multi w BO wciąga czy da się fajnie pograć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym troszkę odświeżyć moją kolekcję gier i proszę was o pomoc w wyborze. Otóż interesują mnie następujące gry: Uncharted; DF, Uncharted 2 oraz Heavy Rain. Nie mam wystarczająco dużo pieniędzy żeby kupić 2 gry, a nie wiem co wybrać. Proszę o opinie na temat Heavy Rain i mam jeszcze jedno pytanie czy ludzie nadal grają w multi uncharted 2 ?

Jestem także otwarty na propozycje innych gier w tym przedziale cenowym.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Heavy Rain jest w sumie bardziej filmem - moim zdaniem nie nacieszysz się tą grą za bardzo, lepiej ją wypożyczyć. Uncharted to genialna seria. 2-ka jest jeszcze lepsza od 1-ki no i ma multi. Z drugiej strony lepiej chyba zacząć od 1-ki. Za obie części nie zapłacisz więcej niż 150 zł. Jeśli lubisz przygodówki na pewno się nie zawiedziesz. Po skończonym singlu zawsze zostaje (bardzo fajny zresztą) multi z Among Thieves :thumbsup: Jeśli nie zależy Tobie na znajomości fabuły z Drake's Fortune to bierz Among Thieves :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone2, Infamous? Co lepsze ;d tzn co bardziej wciągnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki gatunek gier Cie najbardziej interesuje ? Wtedy będzie łatwiej doradzić bo super gier na singla jest masa.

chodzi mi głownie o Two worlds 2 GT5 lub assasyna nowego chociaż tego ostatniego nie jestem pewien bo dwójki nie skończyłem. a co do tego co lubię to wszystko co dobre. A i o nowości mi chodzi thumbsup.gif

Edytowane przez aniolekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone2, Infamous? Co lepsze ;d tzn co bardziej wciągnie?

Killzone 2. Oprócz przyzwoitego singla, masz jeszcze niezłe multi. Starczy zdecydowanie na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto wziąć Assassins Creed Brotherhood jak nie grałem w poprzednie części? Czy jest tak jak z MGS4 np? MGSa kupiłem, przeszedłem, ale nie miałem okazji pograć w 2 i 3 (miałem psx -> pc i teraz mam ps3) i nie wiedziałem do końca chwilami o co chodzi. Jak to samo ma być z AC to odpuszczę, bo wtedy wezmę GT5 i jak mi się znudzi/skończę to zacznę wtedy serię AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do was pytania.

Czy jest dość dużo gier multiplayer na ps3? np. Dark messiah

Jak rozpoznać czy gra jest multiplayer?

ps. Można dostać bana na grach jak na xbox?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do was pytania.

Czy jest dość dużo gier multiplayer na ps3? np. Dark messiah

Jak rozpoznać czy gra jest multiplayer?

ps. Można dostać bana na grach jak na xbox?

1. Większość gier umożliwia rozgrywkę sieciową.

2. Wszystkie najważniejsze informacje znajdują się na pudełku lub w opisie gry(polecam np. stronę internetową http://www.gry-online.pl/S009.asp ).

3. Nie do końca rozumiem pytanie("...bana na grach..."), ale jeśli chodzi Ci o konsekwencje oszukiwania podczas rozgrywek online to pewnie jakieś są(w ogóle można jakoś "oszukiwać"? osobiście się jeszcze z czymś takim nie spotkałem - oczywiście na PS3 :tongue: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno pytanko ;p|

Jak to jest z tym internetem?

nie płaci się w ogóle i gra do woli?

A w sprawie internetu jak mam neta 2mb będą jakieś lagi?

i czy trudno znaleźć w jakiejś grze nieznajome osoby do pogrania razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×