Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

wg mojej oceny:

uncharted 2 > killzone > inFamous

@vaha_pl: tak w ogóle to na miejscu jakbym jeszcze trafił te gry w MM po 49 to wziąłbym wszystkie 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Teoretycznie prosta sprawa mam około 350 zł na gry

i nie wiem co kupić

myślałem nad GT5 ZA 199 ZŁ

i COD MODERN WARFARE ZA 140 ZŁ co wy na to jakieś sugestię ? szukam dobrej gry która mogła by zapewnić dużo rozrywki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Teoretycznie prosta sprawa mam około 350 zł na gry

i nie wiem co kupić

myślałem nad GT5 ZA 199 ZŁ

i COD MODERN WARFARE ZA 140 ZŁ co wy na to jakieś sugestię ? szukam dobrej gry która mogła by zapewnić dużo rozrywki

Heh, jak lubisz samochodówki i masz akurat kierownicę to GT5 ... a jeśli lubisz strzelanki to MW2. Pamiętam, że ktoś w dziale "gdzie i za ile kupić konsolę" chciał kupić sp3+gt5 i sprzedać gt. Nie głupim pomysłem by było odkupić od niego nówkę GT5 taniej niż ze sklepu i kupisz obie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierownicy nie mam lecz od tak lubię sobie na padzie pojeździć. W strzelanki na konsoli jeszcze nie grałem więc czas zacząć :)

Pytam czy w tych kategoriach tzn. wyścigowych i shooterowych są jakieś inne lepsze gry poza (Battlefield Bad Company 2 bo na komputerze ją przeszedłem) 

Edytowane przez patryk4150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierownicy nie mam lecz od tak lubię sobie na padzie pojeździć. W strzelanki na konsoli jeszcze nie grałem więc czas zacząć :)

Pytam czy w tych kategoriach tzn. wyścigowych i shooterowych są jakieś inne lepsze gry poza (Battlefield Bad Company 2 bo na komputerze ją przeszedłem)

O gt5 możesz poczytać na forum bo jest dużo osób które chwalą i narzekają na gt5. No i nie ma co ukrywać, gt5 to jakby nie patrzeć "nowa" wyścigówka.

A tak w ogóle .... co lepsze ... mortal kombat...tekken... street fighter ? do pogrania z kumplem na 2 pady. Kumpel fan MK ja chyba zresztą też. Pytanie czy jakiś inny tytuł jest "lepszy". Graliśmy w SF kiedyś, ale było to raczej "nawalanie" losowe w przyciski nawet nie koniecznie patrząc na ekran.... a w starego dobrego MK na PC to kiedyś każde ciosy znaliśmy itp.

Jakieś rady ?

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy wg. recenzji jest zdecydowanie street fighter. Mam tylko Mortala i nie polecam. Zero klimatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam gry na długie zimowe wieczory. Chciałbym kupić grę, której nie da się od tak sobie przejść. Zastanawiam się nad Fifą 11 i Gran Turismo 5. Nie jestem wielkim fanem motoryzacji, ale gdy u kolegi grałem w NFS Shifta bardzo mi się podobało (choć nie wiem czy to dobre porównanie), mam kierownicę. Natomiast w gry piłkarskie już się trochę nagrałem, lecz nigdy przez multiplayer. Chodzi mi również o grę z możliwością grania na dwa pady, oraz multiplayerem. Co byście mi doradzili? FIFA 11 or GT5, a może coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o Fife 11 to jak masz z kim pograć np. z bratem(codziennie gram z bratem) to naprawde jest fajnie i sprawia przyjemność, a jak chodzi o multi to też jest fajnie dopóki nie trafisz na gracz który przegrywa i się odłącza z gry. Więc Fife warto kupić ,a na temat GT5 się nie wypowiem bo nie posiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS: Shift ma opinie shtu więc porównanie do gt5 może być troche nie trafione. Co do fify, to ewentualnie PES 11 bo jest na zavii w promocji po ~87zł po przeliczeniu z tego co patrzyłem.

A czy PES czy FIFA to już od tego jest osobny temat - ja tylko podpowiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Co wybrać:

Demon's Souls -=VS=- Dragon Age:Początek

Modern Warfare 2 -=VS=- Bad Company 2

Aha i przy okazji: Czy czymś różni się np. Demon's Souls jeżeli chodzi o wydanie EU a US? Oprócz oczywiście PEGI lub tego z US :D

Pozdro!

Edytowane przez CrazyMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jakiego multi wolisz grać. W call of duty masz taki single multiplayer, rozwałka na całego, non stop akcja w B BC2 masz rpg multiplayer, nastawiony na współpracę, wolniejsze tempo, ale są pojazdy, czasem trzeba się nabiegać żeby znaleźć jakiegoś wroga do odstrzału.

Który lepszy to sprawa indywidualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmn, z j-rpg jakieś pozycje poza FF XIII ? Najlepiej długie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanko

polećcie mi panowie jakąś gierkę rpg coś na kształt starego diablo, oraz coś ala gears of war z xa żeby szło przyorać z ziomkiem offline

/pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanko

polećcie mi panowie jakąś gierkę rpg coś na kształt starego diablo, oraz coś ala gears of war z xa żeby szło przyorać z ziomkiem offline

/pzdr

Sacred 2, jedynke co mi przychodzi do glowy to army of two

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o Call of Duty to:

Modern Warfare 2 CZY Black OPS?

Wiele sie pozmieniało w Black OPS względem Modern Warfare 2?

Pytam, bo może puki co nie ma sensu płacić 50 zł więcej za cos co sie wiele nie pozmieniało.

Mogłbym sobie zapodać http://allegro.pl/cod-modern-warfare-2-hardened-unikat-od-1-zl-i1350836435.html takie cudo :D Dlatego pytam czy warto.

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Edytowane przez CrazyMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyłączam do pytania @up bo jestem bardzo zainteresowany CoD'em ale nie koniecznie na konsole,ale może. Nie wiem jeszcze zobaczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytanie, ponieważ to w miarę ważna sprawa, bo chciałem sobie już coś zamówić i chcę być pewny co wybrać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Ja mam problem bo nie wiem czy opłaca mi się brać DJ hero ?? Proszę pisać zalety i wady tego sprzętu i czy przy dłuższym kontakcie z tą grą nie odłożymy ją na półkę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×