Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie Uncharted 2.

A jeszcze bardziej zdecydowanie jeśli nie grałeś we wcześniejsze MGSy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam dylemat w 2 grach ktore napewno musze miec ale narazie mama kaske tylko na 1 i niewiem ktora wybrac doradzcie mi :) Gry to Uncharted 2 i MGS 4

MGS4 to przygody Snake, jeśli znasz poprzednie części i lubisz tą strasznie mocno zakręconą ale jakże świetną historię to bierz a jeśli nie ogarniasz tematów Metal Gear Solid to bierz Uncha2, nie zawiedziesz się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam dylemat w 2 grach ktore napewno musze miec ale narazie mama kaske tylko na 1 i niewiem ktora wybrac doradzcie mi :) Gry to Uncharted 2 i MGS 4

Zdecydowanie Uncharted 2. Nie zbyt długo, ale za to ciekawa, zróżnicowana, nie nudzi się szybko. (Ja akurat jestem wyjątkiem. :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu mam kasę na tylko jedną grę i nie wiem czy wybrać Test Drive Unlimited 2 czy Bulletstorm? KZ3 mam zamiar kupić później, interesuje mnie tylko TDU2 i BS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu mam kasę na tylko jedną grę i nie wiem czy wybrać Test Drive Unlimited 2 czy Bulletstorm? KZ3 mam zamiar kupić później, interesuje mnie tylko TDU2 i BS

w demo bulletstorma mozesz sobie zagrac, mi osobiscie nawet sie spodobalo, no moze nie na tyle zeby gre kupic:P TDU2 chyba nie ma dema, wiec trudno bedzie ocenic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demo Bulletstorma pograłem parę razy, ale jest za krótkie, żeby wstępnie ocenić. Zastanawiam się czy nie olać narazie TDU2 i BS i kupić KZ3, a tamtymi grami zainteresować się jak stanieją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne pytanie Bulletstorm czy KZ3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne pytanie Bulletstorm czy KZ3?

Zdecydowanie KZ3. ;) Klasa sama w sobie, świetne oceny. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie KZ3 i Fight Night Champion na te gry mam już kaskę odłożoną. GoW3 już mam U2 też. Co jeszcze polecicie w miarę z nowych gierek?

P.S. LBP to nie moje klimaty Bulletstorm też raczej nie i wyścigi wszystkiego rodzaju raczej też.

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie KZ3 i Fight Night Champion na te gry mam już kaskę odłożoną. GoW3 już mam U2 też. Co jeszcze polecicie w miarę z nowych gierek?

P.S. LBP to nie moje klimaty Bulletstorm też raczej nie i wyścigi wszystkiego rodzaju raczej też.

Może fifa 11, lub nba 2k11 ? ;) Jeśli masz move, to koniecznie Sports Champions/The Fight.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie KZ3 i Fight Night Champion na te gry mam już kaskę odłożoną. GoW3 już mam U2 też. Co jeszcze polecicie w miarę z nowych gierek?

P.S. LBP to nie moje klimaty Bulletstorm też raczej nie i wyścigi wszystkiego rodzaju raczej też.

Uncharted 1,Heavy Rain,Red Dead Redemption,Dead Rising 2,Mafia II.Polecam wszystkie,ale najlepiej będzie jak sam zobaczysz gameplay'e z gier i wybierzesz coś co CI pasuje :thumbsup:

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifkę 11 wezmę move nie mam ale RDR pooglądam jeszcze jakieś filmiki i zobaczymy dzięki panowie macie +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... mam taki mały dylemat , co kupić.

Naruto Shippuden : Ultimate Ninja 2 , czy DB : Raging Blast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... mam taki mały dylemat , co kupić.

Naruto Shippuden : Ultimate Ninja 2 , czy DB : Raging Blast

Naruto, mam i powiem dlaczego Ci polecam:

- Super walki z anime wyrwane, time eventy, historia w stylu anime.

- Po pierwsze dużo postaci, doskonałe animacje, walki, odskoki, ataki, umiejętności.

- Łatwę trofea

- Multi na naprawdę wysokim poziomie - emocjonujące walki online, owszem zdarzają się ludzie którzy umieją tylko spamować jednym skillem (Deidara, jednak polecam sprawdzić jakimi postaciami gra najczęściej, jeżeli Deidara to radzę odrzucić tego gracza), ale na szczęście nie są aż taką plagą...

Mam nadzieję, że Cię przekonałem, zapraszam na pojedynek..., po zakupie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... mam taki mały dylemat , co kupić.

Naruto Shippuden : Ultimate Ninja 2 , czy DB : Raging Blast

Polecam Dragon Ball. Grafika może nienajlepsza, ale 100% fun'u z gry. A "hame, hame, ha" jest boskie. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... mam taki mały dylemat , co kupić.

Naruto Shippuden : Ultimate Ninja 2 , czy DB : Raging Blast

Dylemat bardzo duży jak starczy kase to na obie :D a jak nie to powiem ci ze Naruto nie powinno cie zawieść a wręcz przeciwnie nie oderwiesz się od singla i walk online a co do dragon balla nie powiem ci bo nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

KZ3 czy Bulletstorm czy GOW3 /??

Edytowane przez szewior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZ3 czy Bulletstorm ???

CoD:Black Ops. Ew. BF:BC2 z dodatkiem Vietnam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZ3 czy Bulletstorm czy GOW3 /??

Zdecydowanie GOW3. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam GOW3 jeżeli zależy Ci na zaoszczędzeniu pieniędzy. Wydasz około 100 zł, a masz bardzo dobrą i ciekawą grę. Jeśli kasa nie gra roli, to ja bym wybrał KZ3, poprzednia część była znakomita na singlu i na multi. Na pewno zapewni Ci dłuższą rozrywkę niż Kratos. Co do bulletstorma mi ta gra nie podchodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZ3 czy Bulletstorm czy GOW3 /??

KZ3. W żadnym wypadku nie bierz Black Ops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zadam podobne pytanie co kolega wyżej, KZ3 czy Homefront? Nie wiem czy jest jakieś demo Homefront dostępne na PSS żebym mógł porównać? Na filmikach gierka wygląda całkiem zachęcająco whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie KZ3 :). O HF narazie niewiele wiadomo, w tym roku będzie znaczniej więcej FPSów wartych uwagi jak np. KZ3, Crysis 2, Duke Nukem, Resistance 3, Deus Ex :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×