Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małe pytanko ; Co wybrać BC2 czy może jakaś inna grę do multiplayera !???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem BC2 I MW2 to są najlepsze gry w trybie multi na PS3. Ewentualnie jeszcze killzone 2, ale to już inna bajka :)

Ja osobiście nie grałem w BC2 i z całego serca polecam MW2. Jest nawet lepszy od najnowszej wersji Cod-a.

W COdzie Multi jest bardziej rozbudowany i dotego Operacje specjalne na 2 graczy online lub podział ekranu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłoooo: BC2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God Of War Trilogy or Castlevania Lords Of Shadow ;]?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God Of War Trilogy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca sie brac Mafie 2 za 100 zeta ? Wersja Collector's Edition. Co ona dokładnie posiada ? Ma jakies darmowe DLC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wersja collectors edition zawiera : pudełko z grą z metalu, 2 nowe samochody i 2 nowe stroje, 100-stronnicowy art book, soundtrack i mapa miasta. Żadnych DLC-ów same pierdułki. ;)

PS. gogle rulz

Edytowane przez Madrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca sie brac Mafie 2 za 100 zeta ? Wersja Collector's Edition. Co ona dokładnie posiada ? Ma jakies darmowe DLC ?

Bierz, dobra cena. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej już kupić zwykłą używaną wersję za 40 zł mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej już kupić zwykłą używaną wersję za 40 zł mniej

Ale niektórzy kolekcjonują kolekcjonerki. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem BC2 I MW2 to są najlepsze gry w trybie multi na PS3. Ewentualnie jeszcze killzone 2, ale to już inna bajka :)

Ja osobiście nie grałem w BC2 i z całego serca polecam MW2. Jest nawet lepszy od najnowszej wersji Cod-a.

W COdzie Multi jest bardziej rozbudowany i dotego Operacje specjalne na 2 graczy online lub podział ekranu :)

MW2 jest zhakowane do granic ostateczności, więc nie polecam zakupu tej gry nikomu, chyba że dla singla i co-op-a

Killzone 2 ma fatalne sterowanie, ja nie potrafiłem się przestawić, ale to subiektywna moja opinia

BC2 pomimo problemów ze statami to w tej chwili najlepsze multi, zupełnie inne niż CoD, potrzeba dużo czasu 2-3 godzinki gry żeby mieć przyjemność z grania. Na 30 minutowe posiedzenie lepszy jest CoD

Killzone 3 pomimu szumnych zapowiedzi jak na razie nie powala na kolana, oceny "tylko" dobre, wrażenie z bety multi przecietne

Black Ops nie jest taki zły jak to się o nim mówi. Dużo się poprawiło po patchach, ale nagonka , aby gnoić tą produkcę i zrównywać ją z niegrywalnymi crapami jest wielce popularna.

Na tą chwilę to jedyne działające multi CoD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje gry według waszych poleceń na forum i jeszcze się nie zawiodłem:)

Więc teraz spytam.

Killzone 2 czy resistance 2?

oraz red dead redemption czy seria assassina 2 oraz brotherhood?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie o jakąś typową strzelankę,ale nie FPP.

Co możecie polecić w tym temacie-coś w stylu Vanquish.

Grę gdzie jest totalna rozpierducha-a jednocześnie by nie była ona przesadnie krótka.

Czy jest gra,która może spełniać moje kryteria???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cybernetyk KILLZONE 2!!! a jeśli chodzi o drugi wybór jest bardzo ciężki bo obydwa tytuły są kosmiczne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okk , to kupuje killzona no i pomyśle jeszcze nad tym red dead redemption chyba.

W zeszłym tygodniu kupiłem god 3 i przeszedłem i jestem bardzo zadowolony zresztą tak samo jak w przypadku uncharted 2 który również tutaj polecacie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje gry według waszych poleceń na forum i jeszcze się nie zawiodłem:)

Więc teraz spytam.

Killzone 2 czy resistance 2?

oraz red dead redemption czy seria assassina 2 oraz brotherhood?

killzone 2 - jeszcze sporo osob gra w multi, ogolnie dobra gra

rdr - jak lubisz klimat dzikiego zachodu to kupuj (a jak wolisz renesansowe klimaty to wez assasina)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

red dead redemption czy killzone 3

No teraz toś zapodał dylemat. Jak masz move to bierz KLZ3, jak grasz tylko na padzie to polecił bym Ci RDR. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

red dead redemption czy killzone 3

Jak dla mnie RDR. Mnie osobiście Killzone3 nie zachwyca. Taki napalony byłem na tego FPS'a a jednak buba patrząc na beta multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka dobra gra akcji do 100 zł? Myślę nad GoW Collection. Proszę nie doradzać mi RDR, nie moje klimaty. A więc co poradzicie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka dobra gra akcji do 100 zł? Myślę nad GoW Collection. Proszę nie doradzać mi RDR, nie moje klimaty. A więc co poradzicie? :)

Infamous? Heavy Rain? Uncharted?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka dobra gra akcji do 100 zł? Myślę nad GoW Collection. Proszę nie doradzać mi RDR, nie moje klimaty. A więc co poradzicie? :)

Myślałeś nad Heavy Rain ? Na pewno się nie zawiedziesz. Lecz nie jestem pewien czy to gra akcji, ewentualnie mogę polecić Ci InFamous - również świetna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiało bierz HR! Zagra na Twoich uczuciach i emocjach tak, że długo będziesz dochodził do siebie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych gier na PS3.

Sprzedałem ostatnio Black Ops'a, a do kupienia Killzone 3 zostało mi jeszcze dużo czasu - premiera nie długo, ale nie kupuje w dniu premiery za 200zł.

Zastanawiam się, co mogę nabyć w okresie oczekiwania.

Bad Company 2 bez vip code i dodatku vietnam to dobry wybór? Może coś innego z pozycji strzelanek? Najlepiej coś z Multiplayerem i to dobrym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×