Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem polega na tym że studiuję w innym mieście a nie mogę sobie pozwolić na drugi tv lcd na studia, więc mam tu stary tv crt i jakoś się meczę. Nie jest źle, Uncharted 2 fajnie, Mafia 2 fajnie, Enslaved fajnie. Ale włączyłem Fallouta 3 i zonk- nie da się grać! Literki tak małe i porozmywane że trudno cokolwiek zrobić w menu:( Fifa 11 to samo jak przychodzi do zmiany zawodnika to klops:/

Prosiłbym ludzi którzy grali w następujące gry na crt lub widzieli jak się sprawują o opinie, bo nie chcę kupować tytułów w które nie będę mógł grać:/

Oto lista:

Mass Effect 2

Red Dead Redemption

Red Dead Redemption: Undead Nightmare Pack

Little Big Planet 2

God of War 3+ Collection

GTA IV

Battlefield: Bad Company 2 Vietnam

Demon's Souls

Assassin's Creed: Brotherhood

NHL 11

Need for Speed: Hot Pursuit

Call of Duty: Black Ops

BlazBlue: Continuum Shift

Batman: Arkham Asylum

Heavy Rain

Dead Space 1 i 2

Resident Evil 5

Final Fantasy XIII

Metal Gear Solid 4

Pro Evolution Soccer 2011

Aliens vs. Predator

Tekken 6

psn:

Pac-Man Championship Edition DX

Joe Danger

Castle Crashers

będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Redemption

Red Dead Redemption: Undead Nightmare Pack

Battlefield: Bad Company 2 Vietnam

W/w tytuly gralem na CRT i nie bylo az tak zle, jesli nie siedzisz jakos w miare daleko od monitora. Akurat to Ci moge polecic.

Mam cisnienie na nowe DS2, ale czy oplaca sie dzisiaj kupowac dla samego singla za 190zl ajj ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gier do przechodzenia w coopie, nie chodzi mi możliwość grania we dwóch (np. jak jest Tekkenie) tylko żeby można było przechodzić misje w dwie osoby. I tutaj pada pytanie jakie gierki możecie polecić.

Potrzebuję dwóch gier, jedna została już wybrana i padło na Borderlands i teraz czekam na propozycję. Głównie chodzi mi o FPSy, gry akcji, jakieś bijatyki i RPGi. Zastanawiam się też nad Amry of Two: The 40th Day, jak tutaj wygląda kooperacja... ?

PS: Owszem, przeglądałem temat gry do coopa. :tongue:

Pozdrawiam i czekam na odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek jadę do Bydgoszczy kupić grę, nie wiem co wybrać Gran Turismo 5 czy F1 2010 albo coś innego co polecacie mi :)

Pomóżcie mi wybrać !! Kwota nie ma znaczenia !!

xXMateuszXxPL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poczekał na Killzone 3

Tym bardziej że warto przypomnieć iż 3 Lutego będzie możliwość pogrania w Multiplayer i przetestowania sobie samemu ! Ja se już zapisałem w kalendarzu na komórce żeby od razu mi przypomniało ; D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ink da się grać w Heavy Rain,Pes11(?)?(bo grałem na crt w pes10 więc w 11 pewnie jest podobnie :D),Gta IV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek jadę do Bydgoszczy kupić grę, nie wiem co wybrać Gran Turismo 5 czy F1 2010 albo coś innego co polecacie mi :)

Pomóżcie mi wybrać !! Kwota nie ma znaczenia !!

xXMateuszXxPL.png

F1 2010 jest raczej dla fanów Formuły i innych może znudzić. GT5 jest... nie wiem co napisać. Może tylko, że od 2 m-cy nie gram praktycznie w nic innego. Sam wybieraj. Obie mam od premier i odkąd wyszło GT5, to do F1 wracam tylko przy okazji ligowych GP.

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gier do przechodzenia w coopie, nie chodzi mi możliwość grania we dwóch (np. jak jest Tekkenie) tylko żeby można było przechodzić misje w dwie osoby. I tutaj pada pytanie jakie gierki możecie polecić.

Z tego co wiem to :

Dead Nation - PSStore

Uncharted 2 - nawet w 3 osoby chyba ale niewiem czy na jednej konsoli tak mozna ;/

Killzone 3

Little Big Planet - do 4 osob. Wciagajaca gierka

Edytowane przez Hardzik7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to :

Dead Nation - PSStore

Uncharted 2 - nawet w 3 osoby chyba ale niewiem czy na jednej konsoli tak mozna ;/

Killzone 3

Little Big Planet - do 4 osob. Wciagajaca gierka

DN jest w porządku i sam w niego grywam z kumplem. U2 nie jest w coopie tylko multi ma taki tryb (a to nie to samo co grać w coopie singla), LBP też jest wciagający, ale nie każdemu może przypaść do gustu, a Killzone 3 dopiero za miesiąc.

Ja bym do tego dorzucił RE5, choć trzeba choć trochę znać fabułę, ale i tak bez tego jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gier do przechodzenia w coopie, nie chodzi mi możliwość grania we dwóch (np. jak jest Tekkenie) tylko żeby można było przechodzić misje w dwie osoby. I tutaj pada pytanie jakie gierki możecie polecić.

Pozdrawiam i czekam na odp.

Jak wyżej polecam Little Big Planet, gra mocno wciąga, w dwie osoby gra się na prawdę świetnie. Do tego możesz ją tanio kupić, ja ostatnio kupiłem używaną w super stanie za 33zł, więc warto. happy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The fight i tak wezmę prędzej czy później, więc pojawia się kolejny dylemat, otóż dzisiaj grałem u kumpla i strasznie mi się spodobała owa gierka.

1. God of war Trylogia

2. AC 2

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The fight i tak wezmę prędzej czy później, więc pojawia się kolejny dylemat, otóż dzisiaj grałem u kumpla i strasznie mi się spodobała owa gierka.

1. God of war Trylogia

2. AC 2

Pzdr.

Obydwa tytuły są świetne tylko, żeby wszystko zrozumieć w AC2 trzeba przynajmniej poczytać ocb. w jedynce. Pierwsza część jest dość monotonna, ale na dwójce się nie zawiedziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The fight i tak wezmę prędzej czy później, więc pojawia się kolejny dylemat, otóż dzisiaj grałem u kumpla i strasznie mi się spodobała owa gierka.

1. God of war Trylogia

2. AC 2

Pzdr.

Kupuj jedno i drugie jeśli masz taką możliwość. Ja osobiście jestem fanem serii AC i wpierw rzuciłbym się na Assassin's Creed 2 aczkolwiek decyzja należy do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj jedno i drugie jeśli masz taką możliwość. Ja osobiście jestem fanem serii AC i wpierw rzuciłbym się na Assassin's Creed 2 aczkolwiek decyzja należy do Ciebie.

Z kolei ja jeszcze nie miałem tej przyjemności zapoznać się z serią AC (zrobię to :) ) lecz z GoW to już mogłem i to właśnie trylogię GoW bym wybrał jako pierwszą, po prostu faworyzuję Kratosa :)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakieś 100 zł i szukam jakieś gry z dobrym multi. Najlepiej coś czego nie ma na pc . Bez multi też może być

Myślę nad uncharted 2

gow trylogia bo 3 przeszedłem

i zbytnio nie mam pomysłu dlatego pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakieś 100 zł i szukam jakieś gry z dobrym multi. Najlepiej coś czego nie ma na pc . Bez multi też może być

Myślę nad uncharted 2

gow trylogia bo 3 przeszedłem

i zbytnio nie mam pomysłu dlatego pytam.

Uncharted 2 to bardzo dobry pomysł (jeżeli już przeszedłeś pierwszą część)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kolei ja jeszcze nie miałem tej przyjemności zapoznać się z serią AC (zrobię to :) ) lecz z GoW to już mogłem i to właśnie trylogię GoW bym wybrał jako pierwszą, po prostu faworyzuję Kratosa :)

Ty grzeszniku, Templariuszy, Ty,Ty,Ty :P hehe; ) Ojjj to nadrabiaj i to szybko. Ja pikole, ja teraz nie wyobrażam sobie żebym nie przeszedł którejś z części. Strasznie mnie wkręciła ta cała sytuacja Desmond'a, Ci Assassyni vs Templariusze. No ale to sam zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dopiero teraz zaczolem trylogie AC wiec wiesz hehe warto zagrac warto oj warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dopiero teraz zaczolem trylogie AC wiec wiesz hehe warto zagrac warto oj warto

To że warto to wiem, i nie trzeba mnie przekonywać:) Tylko po prostu muszę nadrobić mnóstwo zaległości związanych z PS3, bo od niedawna mam konsolę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że warto to wiem, i nie trzeba mnie przekonywać:) Tylko po prostu muszę nadrobić mnóstwo zaległości związanych z PS3, bo od niedawna mam konsolę :)

ja AC II dostałem do konsoli rok temu :D i wyobraz sobie ze omijałem ten tytuł jak mogłem :D teraz nawet z PS 3 plyta nie wychodzi xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym prosił za to o pomoc przy wyborze pomiędzy Two Worlds 2 a Fallout New Vegas. W najbliższym czasie będę się przymierzał do ogrania przynajmniej jednej z tych pozycji i chciałbym się dowiedzieć, który gra jest lepsza. Oczywiście od osób, które miały okazję zagrać w obydwa tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×