Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałeś nad Heavy Rain ? Na pewno się nie zawiedziesz. Lecz nie jestem pewien czy to gra akcji, ewentualnie mogę polecić Ci InFamous - również świetna gra.

No inFamous fajny :) Dorwałem się do demka i zamiast w nie grać to siałem zniszczenie w mieście :D A gra na pewno ma wiele więcej do zaoferowania, i akcji w niej jest zapewne mnóstwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych gier na PS3.

Sprzedałem ostatnio Black Ops'a, a do kupienia Killzone 3 zostało mi jeszcze dużo czasu - premiera nie długo, ale nie kupuje w dniu premiery za 200zł.

Zastanawiam się, co mogę nabyć w okresie oczekiwania.

Bad Company 2 bez vip code i dodatku vietnam to dobry wybór? Może coś innego z pozycji strzelanek? Najlepiej coś z Multiplayerem i to dobrym.

Jak dla mnie najlepsze multi jest w Bad Company 2. Też sprzedałem wcześniej Black Ops. Jedyne co mogę Ci doradzić to kup z kodem VIP jeśli się zdecydujesz thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam ten temat, ponieważ chcę usłyszeć opinie innych ludzi posiadających PS3 i mający zamiar kupić Killzone 3, grając na kontrolerze Move.

Otóż 2 dni temu złożyłem pre order na w/w grę i Sharp Shooter. Teraz naszło mnie pytanie czy tak na prawdę warto wydać te 159zł na owy kontroler. Za tyle można kupić sobie porządną grę, albo i nawet drugiego Move, a z drugiej stronie chce precyzyjne grać na kontrolerze ruchu z pełną wygodą. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Dzięki z góry za wypowiedzi! Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka dobra gra akcji do 100 zł? Myślę nad GoW Collection. Proszę nie doradzać mi RDR, nie moje klimaty. A więc co poradzicie? :)

Batman Arkham Asylum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś gierka na 2 pady akcji/strzelania mam pytanie czy te gry się nadadzą? Army of Two i Army of Two: The 40th Day

Podajcie jeszcze jakiś tytuł i wypowiedzcie się na temat tych dwóch co je podałem(są w PL czy nie opłaca się je kupić czy ciekawy jest gameplay itp.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bad Company 2 bez vip code i dodatku vietnam to dobry wybór? Może coś innego z pozycji strzelanek? Najlepiej coś z Multiplayerem i to dobrym.

Idealnie trafiłeś i nawet nie potrzebnie pytałeś. Idealny tryb multiplayer i to dosłownie. Świetny system zniszczeń, możliwość rozwinięcia do 50tki, różne perki, bronie czy pojazdy. Bierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś gierka na 2 pady akcji/strzelania mam pytanie czy te gry się nadadzą? Army of Two i Army of Two: The 40th Day

Podajcie jeszcze jakiś tytuł i wypowiedzcie się na temat tych dwóch co je podałem(są w PL czy nie opłaca się je kupić czy ciekawy jest gameplay itp.).

Army of Two: The 40th Day jak najbardziej, sam zamierzam kupic, do tego Resident Evil 5 Gold, moze Lost Planet 2 i Borderlands - ale to fps z el. rpg :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealnie trafiłeś i nawet nie potrzebnie pytałeś. Idealny tryb multiplayer i to dosłownie. Świetny system zniszczeń, możliwość rozwinięcia do 50tki, różne perki, bronie czy pojazdy. Bierz.

Nie wiem czy tak idealnie bez vip kodu confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam ten temat, ponieważ chcę usłyszeć opinie innych ludzi posiadających PS3 i mający zamiar kupić Killzone 3, grając na kontrolerze Move.

Otóż 2 dni temu złożyłem pre order na w/w grę i Sharp Shooter. Teraz naszło mnie pytanie czy tak na prawdę warto wydać te 159zł na owy kontroler. Za tyle można kupić sobie porządną grę, albo i nawet drugiego Move, a z drugiej stronie chce precyzyjne grać na kontrolerze ruchu z pełną wygodą. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Dzięki z góry za wypowiedzi! Pozdrawiam!

Oczywiście że warto. Precyzja jest niesamowita, zabawy co nie miara. A jak już będziesz kupywał, to weź również Sports Champions.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam dylemat. Po zakupie Demon's Souls zostało mi jeszcze 9dyszek. I teraz jest taka sprawa. Dołożyć i kupować tego Little Big Planet 2 czy jednak wpierw zakupić 1 a potem kiedyś kiedyś kiedyś dopiero 2? Strasznie mnie rajcuje ten cały edytor nie tyle co gra, co jest dość dziwne ^^ Z tego co wiem to sporo mi przepadnie bo nie będę miał tam pierdół dla swojego, sackboy'a tak? No ale da się bez tego żyć przecież :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam dylemat. Po zakupie Demon's Souls zostało mi jeszcze 9dyszek. I teraz jest taka sprawa. Dołożyć i kupować tego Little Big Planet 2 czy jednak wpierw zakupić 1 a potem kiedyś kiedyś kiedyś dopiero 2? Strasznie mnie rajcuje ten cały edytor nie tyle co gra, co jest dość dziwne ^^ Z tego co wiem to sporo mi przepadnie bo nie będę miał tam pierdół dla swojego, sackboy'a tak? No ale da się bez tego żyć przecież :P

Jeśli rajcuje Cię edytor o wiele bardziej niż sama gra, to bierz lbp 2. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc.

Do wydania mam 150zł i zastanawiałem się nad RDR, GOW III i Heavy Rain, co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR napewno starczy na najwiecej czasu. ewentualnie rozwazylbym w tej kwocie kupic od razu gow trilogy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc.

Do wydania mam 150zł i zastanawiałem się nad RDR, GOW III i Heavy Rain, co polecacie?

Lubisz GTA i dziki zachód ? - Bierz RDR

Uwielbiasz siekać i rąbać niczym unstoppable machine ? - Bierz GoW 3

Kochasz świetną fabułę, prawdziwie filmowy scenariusz z nutką dreszczyku, tańcu na własnych emocjach ? - Bierz HR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc.

Do wydania mam 150zł i zastanawiałem się nad RDR, GOW III i Heavy Rain, co polecacie?

Link396 świetnie wszystko opisał. Każda z gier ma swoje zalety, lecz jednak nie są wolne od wad. Jednym słowem - polecam Ci Heavy Rain. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nfs:hot pursuit vs gta episodes from lc

Nfs: HP. ;) Świetna gra, wiele godzin rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba tak zrobie demko było zajebiste tylko nigdy jakoś nigdy nie przepadałem za wyścigami,wyjątek to burnout 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś gierka na 2 pady akcji/strzelania mam pytanie czy te gry się nadadzą? Army of Two i Army of Two: The 40th Day

Podajcie jeszcze jakiś tytuł i wypowiedzcie się na temat tych dwóch co je podałem(są w PL czy nie opłaca się je kupić czy ciekawy jest gameplay itp.).

Może ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się nad jakimś horrorkiem na moją konsolkę i nie wiem za bardzo co wybrać. Myślałem nad Siren: Blood Curse, ale nie jestem pewien. Podobno dobra gra i fajnie wygląda, ale może jest coś lepszego ? Może Silent Hill: Homecoming lepszy? Zależy mi na tym aby gra była w miarę straszna, ale oprócz straszenia oferowała również dobry gameplay. Od razu mówię, że Dead Space odpada :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziol Siren: Blood Curse , dobra gra wg mnie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nfs: HP. ;) Świetna gra, wiele godzin rozgrywki.

Swietna gra... sprzedalem po 8 ukonczonych wyscigach. Fajowa byla na jakas godzinke a pozniej mi sie znudzila. Szczerze mowiac na miejscu seva wzialbym GTA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hot pursuit najpierw zachwyca, ale szybko nudzi. Ukończyłem więcej niż 8 wyścigów, ale gra od miesiąca leży i kurzy się na półeczce.

Episodes.... są bardzo nie równe. Rewelacyjny Tony gej i bardzo nudne Lost and damned, do tego grafika mocno się już zestarzała, było przeciętnie jak grałem rok temu , jak na 2011 może być graficzna mizeria.

Tródny wybór. Mimo wszystko Tony Gay to must have. Najlepszy z całego GTA IV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×