Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Hello!

1. Chcę kupić grę spośród niżej wymienionych, jednak, która będzie najlepsza nie tylko do zabawy z przyjaciółmi ale też pojedynkę (tudzież liczę też rozgrywkę online) ?

-Buzz///

-SingStar///

- Guitar Hero///

2. Który Harry Potter i Insygnia Śmierci Part 1 czy Part 2 jest lepszy ? Trudne pytanie dwie gry nierewelacyjne ale mam ochote pograć w Pottera ?

Z góry dziękuję za podzielenie się swoim zdaniem na tematy podane w pytaniach. Odpowiedzi wynagrodzę :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buzz i SingStar na dłuższą metę to tylko z kimś także bardziej bym polecał Guitar Hero.

Co do Potterów, pierwsza część bardziej mi przypadła. Dwójka to tylko naparzanie z różdżki i zmiana postaci co chwilę. Ale dwójka wspiera move'a, nie wiem jak z jedynką. Też nie pamiętam czy w jedynce był co-op.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone 3 vs Crysis 2 vs Red Dead Redemption ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR - jeden z najlepszych sandboxów, jeśli lubisz klimaty Dzikiego Zachodu, nie zastanawiaj się

Killzone 3 - jeden z najlepszych exów na PS3, baaardzo dobry FPS z bardzo dobrym multi

Crysis 2 - średniawy FPS z średniawym multi. W przeciwieństwie do jedynki, bez rewelacji.

P.S: A patrzcie, jest szukajka. Tak trudno wpisać RDR a później Killzone 3?

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo RDR na 1 miejscu - plusy : grafika, muzyka, klimat, singl starczy na mnóstwo godzin, otwarty ciekawy świat, grywalny multi

2 miejsce Killzone 3 - grafika, muzyka, sing jest dość krótki lecz intensywny, do tego coop, zajebiste multi

3 miejsce crysis 2 - grafika, muzyka podobała mi się tylko na początku i na końcu, i w niektórych przerwach między misjami, singl jest długi, ale troche nudny, multi podobne do coda.

Z tych 3 gier brałbym najpierw RDR, bo starczy CI napewno na kilkadziesiąt godzin, a może i setki :)

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że Crysis 2 odpadł, to jeszcze do głowy przyszedł mi Uncharted 2, kosztuje 44 zł nowy, nie drogi, a gra chyba dobra.

Kurde, nie wiem co wybrać :), RDR, najlepsza gra 2010 roku, Killzone 3, grafika mnie urzekła, przeszedłem demko, U2, 44 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz RDR i U2, te gry to naprawe must have.

KZ3 bym brał na Twoim miejscu ale dopiero po RDR i U2.

Uncharted 2 to jedna z najlepszych gier jakiekolwiek wyszły, serio. Grafika, muzyka, a singl to naprawde kosior. Fabuła jest naprawe zajebista i nie sposób się nudzić.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 chyba dobra? Tą grę to się od razu kupuje przy zakupie konsoli. Na Twoim miejscu poleciłbym Ci Uncharted i RDR, obie gry mają dobrę multi, Killzone może poczekać. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"' W przeciwieństwie do jedynki, bez rewelacji. " nie zgadzam się, w przeciwieństwie do 1 to jest ogromny skok. Tylko grafika nie jest jakaś fenomenalna, jak wtedy w 07(?). Wszystko inne jest o wiele lepsze od poprzedniej częsci, i nie jest takim nie grywalnym gniotem jakim był crysis 1.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się jedynka bardziej podobała. Większa rola pojazdów była, sceneria fajniejsza i rozgrywka jakaś taka mniej nudnawa. Dwójka całkowicie mnie znudziła, do końca ledwo co dotarłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi brakuje w C2, to tego terenu po jakim się można było poruszać w 1, ale tak to imo Crytek zrobił ogromny postęp. Na wyróżnienie zasługuje muzyka w C2, naprawde jest niesamowita. Największy plus tej gry. :)

Racja, spamujemy, skończmy :<.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie "New York, New York" w jakimś zwiastunie zapadło w pamięć a tak to... ale ja i tak jedynie w Maksie Pejnie zwracałem uwagę na muzykę i to tylko w menu. :)

Dobra kończmy to, tak to na GG, Skype albo na PW można gadać. :)

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę wybrać Medal of Honor czy Caal of Duty Modern Warfare 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O MOH'u najróżniejsze opinie krążą, a MW2 jest sprawdzone i dobre (moim zdaniem najlepsza część), więc poleciłbym Ci właśnie tę grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie MoH. Czemu ? Singl. O ile w Mw2 fabuła jest totalnie absurdalna to w MoHu jest bardzo ciekawa, na dodatek stara się być, hmm... "autentyczna"? Grafika chyba troche gorsza niż w MW2, ale to może być moje subiektywne odczucie. No i najważniejsze multi. multi w mw2 pełne cheaterów, glitcherów, camperów, abuserów. Naprawdę o ile po premierze dało sie normalnie grać to teraz lipa. W Mohu jedyny minus multi to camperzy, ale tak to się da pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza część to jedynka, ewentualnie dwójka... MW2 to nudy, spektakularna akcja nudzi po 2-3 godzinach, multi też. Bierz MoHa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia 2, GTA Episode from liberty city czy Saint row 2????

Mafia 2 na pewno nie jest niewypałem, wręcz przeciwnie, jest świetna z genialną fabułą, choć ustępuje jedynce. Epizody dodają świeżości do GTA i są dość długie i ciekawe. Więc polecam obydwie, choć dla mnie na 1. miejscu Mafia 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia 2 na pewno nie jest niewypałem, wręcz przeciwnie, jest świetna z genialną fabułą, choć ustępuje jedynce. Epizody dodają świeżości do GTA i są dość długie i ciekawe. Więc polecam obydwie, choć dla mnie na 1. miejscu Mafia 2.

No wlasnie jestem bardziej przekonany w strone mafii, przejscie gry ile zajmuje gdzies tak???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello!

1. Chcę kupić grę spośród niżej wymienionych, jednak, która będzie najlepsza nie tylko do zabawy z przyjaciółmi ale też pojedynkę (tudzież liczę też rozgrywkę online) ?

-Buzz///

-SingStar///

- Guitar Hero///

Mam wszystko w dużych ilościach. Najlepiej w większym gronie bawimy się przy Guitar Hero trochę rzadziej przy singstarze.

Plusem Buzz jest to że jeden zestaw gra + buzzery jest kompletny i kolejnego nie potrzebujesz do tego przyzwoity online w Świat Quizów. Przy guitar hero i singstarach co jakiś czas musisz kupować nowe części ewentualnie DLC bo piosenki szybko się nudzą. Na chwile obecna mam 5 singstarów i 5 gier gitarowych i wciąż myślę o kolejnych. To zabawa wyśmienita, ale niestety bardzo droga.

Jaką grę wybrać Medal of Honor czy Caal of Duty Modern Warfare 2 ?

Najlepiej nic, ani tego ani tego nie polecam.Ale już jak koniecznie chcesz z tych dwóch to MW2.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jestem bardziej przekonany w strone mafii, przejscie gry ile zajmuje gdzies tak???

Od 10 do 15 godzin gdzieś tak. Nie zastanawiaj się, bardzo klimatyczna gra. Dobra fabuła, ciekawe misje i fajni bohaterowie. Marudy narzekają na strzelanie i model jazdy ale przesadzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął EFLC. Dlaczego? Mimo, że nie jest to ten sam klimat co w Mafii, to jednak zawsze do każdej gry z serii GTA wraca się miło, i pełny sandbox powoduje ogrom możliwości nawet po ukończeniu ścieżki fabularnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 10 do 15 godzin gdzieś tak. Nie zastanawiaj się, bardzo klimatyczna gra. Dobra fabuła, ciekawe misje i fajni bohaterowie. Marudy narzekają na strzelanie i model jazdy ale przesadzają.

Dzieki chyba kupie mafie

Mam GTA 4 i po zrobieniu scenariusza nie ma tam zbyt duzo do roboty ..

Edytowane przez PaweL007#PS3#80gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Mafii nie masz dużo do roboty nawet podczas scenariusza :) Nie oszukujmy się, Mafia II jak dobry film, ale w tym mieście nie ma kompletnie ale to kompletnie nic do roboty. Zero pobocznych misji, czegokolwiek. Uwielbiam pierwszą część Mafii, tego niestety nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×