Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra mam dylemat co wybrać bo za nie długo coś kupie tylko nie wiem co, więc czy: Dragon Age Początek, czy Fallout 3 PL, czy Two Worlds 2, czy może Sacred 2: Fallen Angel. Z tych gier wybieram bo są po PL. I teraz chodzi mi co ma najlepszą fabułę, grafikę, jaka chodzi najbardziej płynnie, gdzie są i czy są spadki płynności, długość gry itp. Co polecacie bo na razie najbardziej jestem za Falloutem 3 PL

Dosc duzy rozrzut pomimo tego, ze wszystko to jednak rpg.

Fallout 3 dla mnie wygrywa zdecydowanie. Genialna fabula, postacie, zadania poboczne, feeling gry.

Sacred 2 to takie diablo z lepsza grafa. Dla mnie nic specjalnego, ale mozna sie niezle pobawic przy tym

TW2 to tragedia pod wzgledem technicznym. Gra niemilosiernie szarpie w miastach, fabula dupy nie urywa a wszechobecne bugi zniechecily mnie do gry

Dragon Age mnie nie zachwycil wiec dalem sobie spokoj po kilku godzinach.

Polecam Fallout 3. Dziesiatki godzin swietnej, czasem frustrujacej z powodu labiryntu korytarzy, zabawy. W porownaniu do pozostalych gier to F3 moge okreslic jako "ogien z szopy" :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam dylemat co wybrać bo za nie długo coś kupie tylko nie wiem co, więc czy: Dragon Age Początek, czy Fallout 3 PL, czy Two Worlds 2, czy może Sacred 2: Fallen Angel. Z tych gier wybieram bo są po PL. I teraz chodzi mi co ma najlepszą fabułę, grafikę, jaka chodzi najbardziej płynnie, gdzie są i czy są spadki płynności, długość gry itp. Co polecacie bo na razie najbardziej jestem za Falloutem 3 PL

Z podanych gier grałem tylko w Dragon Age i Fallouta 3.

Jeśli jesteś fanem dwóch pierwszych Falloutów, to ze względu na własne dobro daruj sobie trójkę. ;) Na początku może wydawać się fajna, ale z czasem jest tylko gorzej. Przynajmniej ja miałem takie odczucie.

Największym minusem tutaj dla mnie jest odejście fabularne od kanonu poprzednich części, poza tym sama w sobie historia jest jakaś taka miałka i nijaka, zresztą podobnie jak większość questów pobocznych. Jak na mój gust też zbyt duże nasilenie idiotyzmów - wybudujmy miasto wokół aktywnej bomby nuklearnej - oho, mój idiotyzmometr odczytuje silny impuls, chyba jest bardzo źle :D

W sumie jak dla mnie gra broni się trochę pod wzgledem samej akcji, strzelania itd. Zależy kto co lubi, mi to tam nie wynagrodziło kiepskiej linii fabularnej, klimacik też jakiś nie ten, a i troszku za mało rpga w tym wszystkim.

Co do Dragon Age'a, tu sprawa ma się inaczej. Pełnokrwisty erpeżek, rzekłbym! Jeśli zależy Ci na dobrej warstwie fabularnej, rozbudowanych dialogach (notabene tu masz lepszą lokalizację i spolszczenie) i większej otoczki rpg, bierz w ciemno!

Problem tkwi w tym, że tu mamy dużo samej treści, a mniej akcji, zresztą sama walka odbywa się niejako na modłę turową, więc to już tez zależy od gustu.

Do tego samo przejście gry zajęło mi ok. 70 godz. ;P

Podsumowując, jeśli wolisz grę przesyconą większą akcją z elementami rpg i kręcą Cię postnuklearne klimaty (mizernie odwzorowane, ekhem) to bierz Fallouta 3. Jak wolisz prawdziwego rpga z krwi i kości w średniowiecznej otoczce, z umiarkowaną akcją, to raczej Dragon Age.

Edytowane przez Quthul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grunt w tym ze nie chce jakiejs mega nowosci za 200zl tylko cos starszego, dobrego, dluzszego itp...

Do głowy przychodzi mi tylko Red Dead Redemption.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z podanych gier grałem tylko w Dragon Age i Fallouta 3.

Jeśli jesteś fanem dwóch pierwszych Falloutów, to ze względu na własne dobro daruj sobie trójkę. ;) Na początku może wydawać się fajna, ale z czasem jest tylko gorzej. Przynajmniej ja miałem takie odczucie.

Największym minusem tutaj dla mnie jest odejście fabularne od kanonu poprzednich części, poza tym sama w sobie historia jest jakaś taka miałka i nijaka, zresztą podobnie jak większość questów pobocznych. Jak na mój gust też zbyt duże nasilenie idiotyzmów - wybudujmy miasto wokół aktywnej bomby nuklearnej - oho, mój idiotyzmometr odczytuje silny impuls, chyba jest bardzo źle :D

W sumie jak dla mnie gra broni się trochę pod wzgledem samej akcji, strzelania itd. Zależy kto co lubi, mi to tam nie wynagrodziło kiepskiej linii fabularnej, klimacik też jakiś nie ten, a i troszku za mało rpga w tym wszystkim.

Co do Dragon Age'a, tu sprawa ma się inaczej. Pełnokrwisty erpeżek, rzekłbym! Jeśli zależy Ci na dobrej warstwie fabularnej, rozbudowanych dialogach (notabene tu masz lepszą lokalizację i spolszczenie) i większej otoczki rpg, bierz w ciemno!

Problem tkwi w tym, że tu mamy dużo samej treści, a mniej akcji, zresztą sama walka odbywa się niejako na modłę turową, więc to już tez zależy od gustu.

Do tego samo przejście gry zajęło mi ok. 70 godz. ;P

Podsumowując, jeśli wolisz grę przesyconą większą akcją z elementami rpg i kręcą Cię postnuklearne klimaty (mizernie odwzorowane, ekhem) to bierz Fallouta 3. Jak wolisz prawdziwego rpga z krwi i kości w średniowiecznej otoczce, z umiarkowaną akcją, to raczej Dragon Age.

no właśnie w poprzednie fallouty nie grałem bo wkręciłem sobie w tamtym czasie sagę Baldurs gate i Icewind dale. Nie tak dawno temu oglądałem film "Droga" i " Księga Ocalenia" i mi się wkręciły post apokaliptyczne klimaty. Daruje sobie chyba Sacred 2 i TW2. W DA na ps3 zdenerwowało mnie to, że nie ma kamery z góry a na PC jest no ale mój piec nie pociągnie DA. heh dylemat nadal jest między F3 a DA ale dzięki za rady wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, mam mały dylemat bo chciałem sobie kupić jakąs prostą "nawalankę" i tak wiem że najlepiej wybrać GoW III i Castlevanie ale te tytuły wole sobie zostawić na koniec. Arkham i tak zakupie na konsole mimo ze przeszedłem na kompie bo gra jest poprostu swietna i warto ją mieć na półce. Teraz zastanawiam sie na kilkoma tytułami tzn

Bayonetta

X-men: Wolverine

Star Wars II

Brutal Legend. i myślałem jeszcze nad

Sonic Unleashed

(oraz zakupiłem ostatnio w promocji Afro Samurai'a)

Co polecacie z powyższych tytułów i dlaczego? Z doświadczenia wiem że najlepiej brać tylko to co jest exclusivem z ps3 bo wtedy sie nie zawiode ale teraz mam ochote na kazdy z powyzszych tytułów ale tez wiem ze co za duzo to nie zdrowo i boje sie ze mi sie przejedzą te tytuły. Co polecacie wiec?

A i co sądzicie jeszcze na temat

Army of two: the 40th day? oraz

Killzone 2? (miałem juz trójke i zbytnio mi do gustu nie przypadła tyle ze pograło sie na move.)

Z góry dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, mam mały dylemat bo chciałem sobie kupić jakąs prostą "nawalankę" i tak wiem że najlepiej wybrać GoW III i Castlevanie ale te tytuły wole sobie zostawić na koniec. Arkham i tak zakupie na konsole mimo ze przeszedłem na kompie bo gra jest poprostu swietna i warto ją mieć na półce. Teraz zastanawiam sie na kilkoma tytułami tzn

Bayonetta

X-men: Wolverine

Star Wars II

Brutal Legend. i myślałem jeszcze nad

Sonic Unleashed

(oraz zakupiłem ostatnio w promocji Afro Samurai'a)

Co polecacie z powyższych tytułów i dlaczego? Z doświadczenia wiem że najlepiej brać tylko to co jest exclusivem z ps3 bo wtedy sie nie zawiode ale teraz mam ochote na kazdy z powyzszych tytułów ale tez wiem ze co za duzo to nie zdrowo i boje sie ze mi sie przejedzą te tytuły. Co polecacie wiec?

A i co sądzicie jeszcze na temat

Army of two: the 40th day? oraz

Killzone 2? (miałem juz trójke i zbytnio mi do gustu nie przypadła tyle ze pograło sie na move.)

Z góry dzięki i pozdrawiam

Jak chcesz "nawalankę" to kup sobie tekkena6. Po co Ci killzone 2 jak 3ka (mimo, że nowsza, ładniejsza, poprawiona) nie przypadła Ci do gustu. Trochę chaotycznie napisałeś bo wymieniłeś w swoim poście gry:

- GoW3

- Castlevania

- Batman:AA

- Killzone 2

- Bayonetta

- X-men: Wolverine

- Star Wars II

- Brutal Legend

- Sonic Unleashed

- Army of two: the 40th day

Piszesz, że 3 pierwsze i tak kupisz (masz/miałeś) A reszta którą wymieniasz niezbyt pasuje na miano "nawalanki" Myślę, że jak zdecydujesz się czego chcesz to łatwiej będzie nam doradzić. Jak na obecną konstrukcję Twojego posta napiszę tylko tyle: Bierz GoW i/lub Castlevanie. Z reszty o którą pytasz grałem tylko w 4 z wymienionych na tyle, żeby mieć swoje zdanie, ale żadnej nie polecam bardziej niż 2 pierwsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz "nawalankę" to kup sobie tekkena6. Po co Ci killzone 2 jak 3ka (mimo, że nowsza, ładniejsza, poprawiona) nie przypadła Ci do gustu. Trochę chaotycznie napisałeś bo wymieniłeś w swoim poście gry:

- GoW3

- Castlevania

- Batman:AA

- Killzone 2

- Bayonetta

- X-men: Wolverine

- Star Wars II

- Brutal Legend

- Sonic Unleashed

- Army of two: the 40th day

Piszesz, że 3 pierwsze i tak kupisz (masz/miałeś) A reszta którą wymieniasz niezbyt pasuje na miano "nawalanki" Myślę, że jak zdecydujesz się czego chcesz to łatwiej będzie nam doradzić. Jak na obecną konstrukcję Twojego posta napiszę tylko tyle: Bierz GoW i/lub Castlevanie. Z reszty o którą pytasz grałem tylko w 4 z wymienionych na tyle, żeby mieć swoje zdanie, ale żadnej nie polecam bardziej niż 2 pierwsze.

Czy ja wiem czy tak chaotycznie? "Nawalanka" (xD) to po prostu gra w stylu GoW III i idziesz i niszczysz wszystko na swojej drodze + plus cos przesuniesz i gdzies wskoczysz. Tekken to zwykła bijatyka za którą nie przepadam. Jakoś od czasów trójki z ps1 nie moge sie przekonac do tej serii ani na ps3 ani na psp, podobnie mam z mortal kombat :)

Potrzebuje gry w której po prostu sie idzie i wszystko niszczy :) może jakieś sugestie?

A odnośnie powyzysz tytułów to chodzi mi po prostu o to czy są warte uwagi np wolverine czy star wars. (bo wiem że GoWIII jak nabardziej bo jedynke i dwójke przeszedłem na psp) a i właśnie jak juz wspomniałem że przeszedłem na psp... to jest sens przechodzić po raz kolejny na ps3? czy nie ma żadnej róznicy? Fabularnie z tego co pamietam to chyba nie. I zostawie go na koniec bo wole na razie przejść słabsze aczkolwiek podobne tytuły np Bayonette ze względu na główną bohaterke xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że GOW na psp to nie jest ten sam co na PS3? Ale troche ciężko i tak zrozumieć twój post :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że GOW na psp to nie jest ten sam co na PS3? Ale troche ciężko i tak zrozumieć twój post :)

FAJNIE ZE NIE JEST TEN SAM.... tylko czy mógł by ktoś wytłumaczyć dlaczego?

Tak ja pisze cos chaotycznie ale reszta ludzi jak mi zacznie odpowiadać to żaden użytkownik jeszcze nie podparł swojego zdania jakimś argumentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo chociażby fabuła jest inna, a to jakby nie patrzeć znacząco wpływa na grę.

Ok. Mniejsza z GoW'em. Może coś na temat tego co wcześniej napisałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Mniejsza z GoW'em. Może coś na temat tego co wcześniej napisałem?

Zdecydowanie x-man. Bardzo fajna i calkiem dluga gra. Przy okazji megabrutalna (chyba tylko gow jest pod wzgledem lepszy). Bayonetta tez niczego sobie. Mnie sie bardzo podobala, ale gralem na xie. Nie wiem jak wyglada wersja na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, mam mały dylemat bo chciałem sobie kupić jakąs prostą "nawalankę" i tak wiem że najlepiej wybrać GoW III i Castlevanie ale te tytuły wole sobie zostawić na koniec. Arkham i tak zakupie na konsole mimo ze przeszedłem na kompie bo gra jest poprostu swietna i warto ją mieć na półce. Teraz zastanawiam sie na kilkoma tytułami tzn

Bayonetta

X-men: Wolverine

Star Wars II

Brutal Legend. i myślałem jeszcze nad

Sonic Unleashed

(oraz zakupiłem ostatnio w promocji Afro Samurai'a)

Co polecacie z powyższych tytułów i dlaczego? Z doświadczenia wiem że najlepiej brać tylko to co jest exclusivem z ps3 bo wtedy sie nie zawiode ale teraz mam ochote na kazdy z powyzszych tytułów ale tez wiem ze co za duzo to nie zdrowo i boje sie ze mi sie przejedzą te tytuły. Co polecacie wiec?

A i co sądzicie jeszcze na temat

Army of two: the 40th day? oraz

Killzone 2? (miałem juz trójke i zbytnio mi do gustu nie przypadła tyle ze pograło sie na move.)

Z góry dzięki i pozdrawiam

Jeśli kochasz dobrą muzykę rockowo - metalową to Brutal Legend jest zdecydowanie tytułem dla Ciebie, równie dobrze może okazać się jedną z najlepszych gier w które grałeś w swoim życiu! Przynajmniej mi kłębiły się takie myśli w głowie po dwukrotnym przejściu gry. :D

Jednak żeby czerpać niesamowitą radość z Brutala, warunkiem jest właśnie oddanie się muzyce metalowej i wcześniejsze obeznanie w tych realiach. Klimat i postacie w tej grze to istny majstersztyk, szczególnie jeśli kojarzysz takie gwiazdy sceny metalowej jak Lemmy, Rob Halford, Ozzy Osbourne, czy oczwyiście wyśmienity w roli głównego bohatera Jack Black. Samo oglądanie postaci odgrywanych przez te persony to czysta przyjemność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kochasz dobrą muzykę rockowo - metalową to Brutal Legend jest zdecydowanie tytułem dla Ciebie, równie dobrze może okazać się jedną z najlepszych gier w które grałeś w swoim życiu! Przynajmniej mi kłębiły się takie myśli w głowie po dwukrotnym przejściu gry. :D

Jednak żeby czerpać niesamowitą radość z Brutala, warunkiem jest właśnie oddanie się muzyce metalowej i wcześniejsze obeznanie w tych realiach. Klimat i postacie w tej grze to istny majstersztyk, szczególnie jeśli kojarzysz takie gwiazdy sceny metalowej jak Lemmy, Rob Halford, Ozzy Osbourne, czy oczwyiście wyśmienity w roli głównego bohatera Jack Black. Samo oglądanie postaci odgrywanych przez te persony to czysta przyjemność ;)

Czyli Brutal Legend musze mieć :) Black sabbath, Judas priest to dla mnie chleb powszedni :) czyli warto dla samego klimatu

Zdecydowanie x-man. Bardzo fajna i calkiem dluga gra. Przy okazji megabrutalna (chyba tylko gow jest pod wzgledem lepszy). Bayonetta tez niczego sobie. Mnie sie bardzo podobala, ale gralem na xie. Nie wiem jak wyglada wersja na ps3

Czyli wychodzi na to że musze mieć każdą z powyższych. Jeśli dalej nikt nie napisze nic o sonic'u i star wars to chyba z nich zrezygnuje. A odnośnie x-men: Wolverin'a to grałem na psp i gra była wyjątkowo słaba. Boje sie że znowu to samo poczuje na ps3... na prawde co raz bardziej sie przekonuje ze trzeba grać tylko w exclusivy na ps3

P.S. Heavy Rain przeGENIALNA gra normalnie warto kupic konsole dla tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciał bym zakupić jakąś grę wyścigową, mam kierownice DFGT, poradźcie jakąś

miałem już GT5,

czekam na f1 2011 więc f1 2010 też nie proponujcie

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do x'mana - typowy średniak. Brutalna to jest ale nie czuję się klimatu komiksu. Tylko "użyjmy szponów aby rozpruć x wrogów na y sposobów". Co do star wars... Cóż, jeśli podoba Ci się to uniwersum, podobała Ci się jedynka to... nie kupuj. Gra jest zdecydowanie gorsza od poprzedniczki a kupić ją jedynie można z ciekawości jak to się kończy.

Z tych dwóch ja bym brał x-mana jeśli podchodzi Ci rozgrywka ala GoW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciał bym zakupić jakąś grę wyścigową, mam kierownice DFGT, poradźcie jakąś

miałem już GT5,

czekam na f1 2011 więc f1 2010 też nie proponujcie

pozdrawiam

To zależy co lubisz. Ja jestem słaby w gry wyścigowe i przewaznie siedze na nfs'ie bo jest najprostszy. Jak lubisz symulatory to tylko GT5... Nic lepszego nie dostaniesz. Jak ci sie nie podobało to może spróbuj MotorStorm Pacific Rift albo Apocalypse (do tego drugiego dobrze jest mieć telewizor 3D) ale gdy bym miał kierownice to brał bym Dirt 3... albo Shift 2 jeśli podobało ci sie GT5 ale tak Dirt 3 bedzie najlepszym wyborem na obecną chwile dla ciebie.

Co do x'mana - typowy średniak. Brutalna to jest ale nie czuję się klimatu komiksu. Tylko "użyjmy szponów aby rozpruć x wrogów na y sposobów". Co do star wars... Cóż, jeśli podoba Ci się to uniwersum, podobała Ci się jedynka to... nie kupuj. Gra jest zdecydowanie gorsza od poprzedniczki a kupić ją jedynie można z ciekawości jak to się kończy.

Z tych dwóch ja bym brał x-mana jeśli podchodzi Ci rozgrywka ala GoW.

Szczerze to w ogóle nie podobają mi sie gwiezdne wojny ale Star Wars I na psp jeszcze bardzo przypadł mi do gustu. Historia była beznadziejna bo z góry było wiadomo co spotka głownego bohatera i jakoś mało mnie wciągneła cała opowieść. Ale jeśli mówisz że nie warto to dam spokoj tym bardziej ze to wydatek na ponad 70zł wiele lepszych gier jest w tej cenie.

Jeszcze jestem ciekaw waszego zdania odnośnie GTA IV mi osobiscie ta gra do gustu nie przypadła ale grałem w nią na kompie. Duża różnica miedzy konsolą a pc? Czy żadna i nadal nie bedzie mi sie podobać? I od razu jak jestem przy GTA to chciałem zapytać o Red Dead Redemption. Bo to podobno GTA IV ale na dzikim zachodzie. Tyle że ja lubie te klimaty i bardzo mi sie podobał gameplay. Warto zakupić RDR? czy bede tak samo zawiedzony jak po GTAIV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto? Człowieku, zamawiaj czy jak Ty to chcesz kupić i graj bo gra jest warta ostatnich groszy. Nawet ktoś kto nie lubi sandboxów potrafi przy tym tytule dłużej posiedzieć. Jak chcesz się upewnić, kilka stron temu takie pytania już padały jak i odpowiedzi na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako iż wczoraj zakupiłem PS3 i jest to moja pierwsza konsola w życiu, zastanawiam się jakie gry do niej zakupić ( w zestawie nie było żadnej). Chciałbym kupić gry w które będę mógł też grać przez internet, zastanawiam sie poważnie nad Bf: BC 2 ( czy jeśli kupię ją używaną, bez Vip Code to wiele stracę?). Jakie gry dają wiele internetowej zabawy? 2 gra może być single player, myślałem nad Red dead redemption, killzone 2, bądź uncharted 2. Którą z tych gier wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto? Człowieku, zamawiaj czy jak Ty to chcesz kupić i graj bo gra jest warta ostatnich groszy. Nawet ktoś kto nie lubi sandboxów potrafi przy tym tytule dłużej posiedzieć. Jak chcesz się upewnić, kilka stron temu takie pytania już padały jak i odpowiedzi na nie.

Ale GTAIV nie warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 . Obowiązkowo , jedna z najlepszych serii na Playstation , świetna fabuła , genialny multiplayer , graficzne miodzio , kupuj koniecznie . Gta jest cieniutkie , a w RDR mi nie pasuje klimat , nie lubię westernów , zależy co kto lubi . Ale Uncharted koniecznie , Killzone również jak najbardziej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 bierz na pewno, wyśmienita gra,

RDR hmm, zachwalany ze wszystkich stron, mi się nie spodobał, pograłem z 3-4 godz. i sprzedałem

Jeśli chodzi o vip do BC2 to nie jestem pewien ale chyba daje 4 dodatkowe mapki, myślę że lepiej zakupić nową grę

Edytowane przez LuzzaQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako iż wczoraj zakupiłem PS3 i jest to moja pierwsza konsola w życiu, zastanawiam się jakie gry do niej zakupić ( w zestawie nie było żadnej). Chciałbym kupić gry w które będę mógł też grać przez internet, zastanawiam sie poważnie nad Bf: BC 2 ( czy jeśli kupię ją używaną, bez Vip Code to wiele stracę?). Jakie gry dają wiele internetowej zabawy? 2 gra może być single player, myślałem nad Red dead redemption, killzone 2, bądź uncharted 2. Którą z tych gier wybrać?

Bierz

Uncharted 1 dostaniesz na internecie za 35zł

Uncharted 2 - 40zł

Do online to wole Killzone 3 bo najlepsza grafika obecnie i działa pod move (coś wspaniałego) - dostaniesz ją za 90zł

Heavy Rain - najlepsza gra na ps3 jak dla mnie. Inna od wszystkich mega klimat... aż brak mi słów dostaniesz ją juz za 60 - 70zł.

Cała seria God of War.

Zresztą wpisz sobie w google lista gier które trzeba mieć i wszyscy ci wypiszą to samo co ja powyżej. To także kwestia gustu bo kto co lubi ale powyzsze tytuły są kwintesencją exclusi'wów na ps3 i ludzie z x360 mogą pomarzyć tylko o tak dobrych grach.

Polecam stone Gametrade.pl ja wymieniłem sie tam i sprzedałem juz 10 gre wszystko jest super. Ludzie bardzo elokwentni. Wszystkie uzywane były ale jak nowe. Ludzie na prawde dbają o płyty i nie warto kupować nowych ze sklepu bo marnujemy nawet kilkadziesiąt złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako iż wczoraj zakupiłem PS3 i jest to moja pierwsza konsola w życiu, zastanawiam się jakie gry do niej zakupić ( w zestawie nie było żadnej). Chciałbym kupić gry w które będę mógł też grać przez internet, zastanawiam sie poważnie nad Bf: BC 2 ( czy jeśli kupię ją używaną, bez Vip Code to wiele stracę?). Jakie gry dają wiele internetowej zabawy? 2 gra może być single player, myślałem nad Red dead redemption, killzone 2, bądź uncharted 2. Którą z tych gier wybrać?

dużo stracisz bez vip codu. Nową dorwiesz za 79zł tyle dałem za swojego BF bc2 a jednak mapki są mega fajne te za vip code. No ale nie długo też BF3. Uncharted 2 (59zł)jak najbardziej bierz. Singiel strasznie fajny, gra długa no i multi tez jest bardzo fajne jak masz z kim grać :D. Killzona 2 (79zł jeśli chodzi o singiel to mam cholerny niedosyt. Kupiłem go w promocji za 50zł więc nie żałuje kupna ale jakoś w tego k2 się gra gra gra i nagle koniec, tak jakby się w środku urwało, nawet nie czułem, że to przeszedłem ale grafika dobra, sterowanie jednym pasuje jednym nie - na pewno jest ciężkie szczególnie dla kogoś kto nie miał do tej pory konsoli ale mi się akurat to sterowanie podobało a też długo konsoli nie mam. No i jakoś w multi k2 się nie wciągnąłem bo siedzę w BF BC2 hehe. RDR (ok 100-120zł) też możesz brac w ciemno, sam nie grałem ale znajomi co mają to każdy chwali i singla i multi. Co do singla to GoW (fajne promo są na ta serie czesto)serie czy Heavy Rain (ok90zł)jak najbardziej ja sam zbieram teraz na Heavy rain. A jeśli chodzi o samochodówki to ponoć DIRT 3(179zł)wymiata i graficznie i gameplayowo bo jest dobrze wywarzone wszystko i jest spleetcreen a jak nie to, to GT5 (ostatnio gdzieś wpromo widziałem za 129 chyba w MediaMarkt)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×