Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Batman: Arkham City, czy Uncharted 3? Batman wyjdzie szybciej jak wiadomo i nie wiem czy go brać w dniu premiery, czy czekać na dzień premiery przygód Nathana. Tak naprawdę to kupiłbym jedną teraz, a drugą jak troszeczkę stanieje przez allegro np. ale nie wiem, która gra będzie pierwsza spadała z ceny i też po jakim czasie...

Uncharted 3 w dniu premiery.

Batman AA jeżeli brakuje funduszy można poczekać na obniżkę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super, dzięki za rady szycha_dot1 i pablos_83. czekam na Uncharted, w sumie z tym wydłużeniem gry poprzez multi to racja, batman faktycznie może szybciej zejść z ceny z tego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to samo zrobię , miałem brać BATMANA w dniu premiery , ale wezmę Uncharted 3 i poczekam aż Batman stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 12 czy poczekać na Pes 2012 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 12 czy poczekać na Pes 2012 ?

ograj dema najlepiej

imo pes 2012, lepszy od poprzedniej czesci, nic tylko grac ze znajomymi przy piwku :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ograj dema najlepiej

imo pes 2012, lepszy od poprzedniej czesci, nic tylko grac ze znajomymi przy piwku :thumbsup:

Dema wynik na remis :smile: i tu jest problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to dylemat czy brać uncharted 3 w edycji kolekcjonerskiej czy tylko specjalnej. Niby kolekcjonerka rządzi ale to cena edycji specjalnej plus jakaś premierowa gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 12 czy poczekać na Pes 2012 ?

Podobna sprawa jak zapytać czy BF3 czy CoD :) Tyle, że tu mamy tą samą dyscypline, taka samą "mape", styl rozgrywki itp. itd. więc rozważania niby są prostsze. Według mnie Pes umarł po 06 i dał jeszcze lekkie znaki życia przy 09, a właśnie od 09 fifa miażdży konkurencję. Dla przykładu mam i PES 2011 i Fife 2011. Myślę, ze gdyby nie w PES Master League Online czy licencja na Ligę Mistrzów, nie zabawiłbym w to długo... Ogólnie wydaję mi się, że gdyby nie LM w Pesie to nie za wielu by to kupywało. Panowie z Konami mają to do siebie, że chyba nie słuchają tego czego im mówią gracze. Z roku na rok widzę praktycznie te same błędy w PESie. Oba dema pograłem, niby jest troche lepiej jeśli chodzi o PES, ale pewnie i taka Fifa wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Ja bym brał Fife. Czekam tylko na dzień kiedy to Fifa będzie miała LM i wprowadzą podobne rozgrywki online w stylu Fifa 2010 South Africa.

przy okazji ja się podłącze do tematu :) Jaki polecacie rpg na konsole? Jak coś Dragon Age, Fallout, Demons Souls jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobna sprawa jak zapytać czy BF3 czy CoD :) Tyle, że tu mamy tą samą dyscypline, taka samą "mape", styl rozgrywki itp. itd. więc rozważania niby są prostsze. Według mnie Pes umarł po 06 i dał jeszcze lekkie znaki życia przy 09, a właśnie od 09 fifa miażdży konkurencję. Dla przykładu mam i PES 2011 i Fife 2011. Myślę, ze gdyby nie w PES Master League Online czy licencja na Ligę Mistrzów, nie zabawiłbym w to długo... Ogólnie wydaję mi się, że gdyby nie LM w Pesie to nie za wielu by to kupywało. Panowie z Konami mają to do siebie, że chyba nie słuchają tego czego im mówią gracze. Z roku na rok widzę praktycznie te same błędy w PESie. Oba dema pograłem, niby jest troche lepiej jeśli chodzi o PES, ale pewnie i taka Fifa wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Ja bym brał Fife. Czekam tylko na dzień kiedy to Fifa będzie miała LM i wprowadzą podobne rozgrywki online w stylu Fifa 2010 South Africa.

przy okazji ja się podłącze do tematu :) Jaki polecacie rpg na konsole? Jak coś Dragon Age, Fallout, Demons Souls jest.

Zastanawiałeś się nad DeusEx? Trochę tam w sumie więcej FPSa ale jak się zastanawiasz nad Falloutem to warto pomyśleć o Deus'ie. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałeś się nad DeusEx? Trochę tam w sumie więcej FPSa ale jak się zastanawiasz nad Falloutem to warto pomyśleć o Deus'ie. Polecam.

Mam Deus Exa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego chcesz bardziej: hardkoru i ciężkiego klimatu, czy super fabuły. Jeśli hardkoru to bierz Dark Souls, jeśli tego drugiego, to Batmana, bo Dark Souls raczej nie stawia na fabułę.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakąś typową grę przygodową, z klimatem gier z PSX/PS2 - coś na styl Pac-Man'a World czy Crash'a. Nie musi mieć trofeów, dobrze byłoby jakby miała przystępną cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakąś typową grę przygodową, z klimatem gier z PSX/PS2 - coś na styl Pac-Man'a World czy Crash'a. Nie musi mieć trofeów, dobrze byłoby jakby miała przystępną cenę.

Mi na myśl przychodzi tylko Ratchet & Clank, kilka części również było na PS2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bioshock 2 czy F.E.A.R. 2? :>

W przypadku tego pierwszego, warto najpierw przejsc czesc pierwsza? Gram rowniez (tak, wiem, dziwne :P) dla fabuly wiec nie chcialbym pominac czegos co byloby dla mnie nie zrozumiale ze wzgledu na to ze nie gralem w 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiejś gry wyścigowej. Zależy mi na przyzwoitym multi i ważne żeby dało się spokojnie grać bez kierownicy. Doradźcie coś:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rage czy Dark Souls?

Prędzej czy później zagram pewnie w obie produkcje, ale zanim to zrobię wolałbym usłyszeć opinie od którego tytułu lepiej zacząć?

Edytowane przez nitz808

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rage czy Dark Souls?

A grales w Demon's Souls? :>

Prędzej czy później zagram pewnie w obie produkcje, ale zanim to zrobię wolałbym usłyszeć opinie od którego tytułu lepiej zacząć?

Jesli nie grales to zacznij od tytulu ktory wymienilem powyzej :]

Jesli grales to bierz Dark Souls :P

Zreszta, to sa dwie rozne gierki wiec odpowiedz sobie czego potrzebujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiejś gry wyścigowej. Zależy mi na przyzwoitym multi i ważne żeby dało się spokojnie grać bez kierownicy. Doradźcie coś:)

Need For Speed: Hot Pursuit mi przychodzi do głowy. Podobno niezły, aczkolwiek może się znudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hot Pursuit to optymalny wybór, gra już dosyć tania, a nadal nie stara. Stworzona do gry na padzie, multi nawet spoko, jednak zdecydowanie potwierdzam, że dość szybko się nudzi, nie jest to gra na setki/ tysiące godzin jak np GT5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×