Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co ? wybór jest bardzo tródny, dla mnie jako dla fana Batka wybór jest oczywisty, co nie zmienia faktu, że obie gry są warte zawędrowania w ich poszukiwaniu do sklepu. Sam Dark Souls będę łykał w okolicy Świąt (liczę na sensowną promocję)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf3 czy FIFA12 dylemat mam totalny to są serie jedyne ,które gram i nie wiem :(

Edytowane przez Ribel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opłaca mi się wymienić moh tier 1 za Mgs 4 limited edition ?

Jak nie grałeś w MGS'a 4, to oczywiście.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS to klasyka sama w sobie ;]

Ale niestety, aby w pełni docenić kunszt czwartej części, trzeba imo mieć za sobą chociaż trzy wcześniejsze. Jeżeli nie grałeś, to szczerze odradzam.

P.S. Zawsze można taką limitkę opylić za jakiś ładny grosz i kupić może nawet dwie nowe gry ;].

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grałem, w tym problem. nie wiem czy warto, tj. czy się połapie oco chodzi, fabuła itp. dlatego pytam.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grałem, w tym problem. nie wiem czy warto, tj. czy się połapie oco chodzi, fabuła itp. dlatego pytam.

Osobiście uważam, że nie będzie zbyt łatwo. W każdej części pojawiały się nowe postacie, odkrywało się nowe fakty i ciekawostki. W mgs4 wszystko jest bardzo ładnie podsumowane i rozjaśnione są praktycznie wszystkie motywy wydarzeń z poprzednich części. Naturalnie można w necie poczytać o całej fabule, ale myślę, że trochę mija się to z celem.

Zresztą wystarczy spojrzeć na zasób The Metal Gear Wiki i Database'a z PS Store.

http://metalgear.wikia.com/wiki/Metal_Gear_Wiki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2

Drake's Fortune Multiplayer Pack

czy

Uncharted 2

Siege Multiplayer Pack

Kolega ma tylko 30zł na PSN i chce wybrać pakiet, który jak najmniej będzie się nudził

Co wybieracie. Głosowanie :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinienes, ale najpierw dobrze by bylo jakbys ogral demo. Mi np nie za bardzo podpasowala ta gra.. Choc na ps2 sie gralo, to w 4 jakos nie moglem.

Edytowane przez BrzozaLuk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, jest. Sam ściągałem. Chyba że usunęli. Ale ja bym Ci grę odradził. Kupiłem, pograłem i odłożyłem, całkowicie mnie odrzuciło od tego. Chcę zaznaczyć, że w żadnego MGS'a wcześniej nie grałem, tak jak ty. Ja tam lepiej się bawię przy takim Splinteru.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam mały kłopot,przymierzam się do kupna Ps3 i trochę gier ale mam mały dylemat ponieważ nie jestem w tym temacie dobry na temat konsol i gier więc na początku przymierzam się do kupna gry GTA 4 (PS3) i tu ten kłopot co mam wybrać :Grand Theft Auto 4: The Complete Edition (PS3) link

lub Grand Theft Auto IV Platinum (PS3) link nie bardzo wiem czym te dwie wersje gry się różnią,która ma lepszą grafikę i czy da się pograć poprzez multiplayer online czy mógł by mi ktoś z tym doradzić i wytłumaczyć o co w tym chodzi która jest lepsza????

A drugie pytanie to czy która konsola lepsza starszy model (2001-A) czy lepiej nowy model (CECH-3001A) i czy w tym nowym modelu jest też wifi i te inne rzeczy co w starszej wersji czy już jest coś usunięte,proszę was o pomoc bo po prosu nie znam się na tym.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz GTA IV Complete Edition bo oprócz podstawki zawiera także wydane do tej pory dwa duże dodatki, a Platinum to samo podstawowe wydanie GTA IV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam mały kłopot,przymierzam się do kupna Ps3 i trochę gier ale mam mały dylemat ponieważ nie jestem w tym temacie dobry na temat konsol i gier więc na początku przymierzam się do kupna gry GTA 4 (PS3) i tu ten kłopot co mam wybrać :Grand Theft Auto 4: The Complete Edition (PS3) link

lub Grand Theft Auto IV Platinum (PS3) link nie bardzo wiem czym te dwie wersje gry się różnią,która ma lepszą grafikę i czy da się pograć poprzez multiplayer online czy mógł by mi ktoś z tym doradzić i wytłumaczyć o co w tym chodzi która jest lepsza????

A drugie pytanie to czy która konsola lepsza starszy model (2001-A) czy lepiej nowy model (CECH-3001A) i czy w tym nowym modelu jest też wifi i te inne rzeczy co w starszej wersji czy już jest coś usunięte,proszę was o pomoc bo po prosu nie znam się na tym.:(

Grand Theft Auto 4: The Complete Edition to podstawowa gra GTA IV + dwa dodatki, natomiast Grand Theft Auto IV Platinum to tylko podstawowa wersja gry w brzydszym srebrno żółtym opakowaniu bez dodatków :) Nie ma różnic graficznych, wszystko jest takie same. Co do konsoli to lepiej wziąć nowszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wszystkie w/w odpowiedzi a mam jeszcze jedno nurtujące mnie pytanie odnośnie gry Gran Turismo 5 Prologue i Gran Turismo 5 czym te dwie wersje się różnią bo nigdzie nie mogę nic znaleźć co zauważyłem to Prologue jest sporo tańsze jeśli chodzi o kupno gry,o co tu chodzi????:confused:

GT 5 Prologue

GT 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×