Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

a jakby do stawki dorzucić serie Assassin's Creed [jedynka, dwójka i Brotherhood]?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynkę bym odradził. Jest strasznie nużąca i po 2 godzinach wyjmiesz płytę z napędu. Lepiej zacznij od dwójki, aż tak fabularnie nie są połączone bo z jedynki jedynie warto znać finał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

szukam jakiejś gry, żeby z chęcia się ją przechodziło i nie za szybko :D na późne wieczory :D

gry jakie posiadam dark sector pes 2010, fifa 09 10 11, wwe wrestlemania, nfs hot pursuit, gt 5, gta Iv, infamous

co polecacie? uncharted? ale która część w żadna nie grałem, infamous 2? 1 bardzo mi sie spodobała, a moze batman arkham asylum albo city?

Albo może coś innego?

dzieki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo 5 vs COD Black OPS? Nie mam kierownicy gram na padzie. Chcę aby gra mi się nie znudziła, tzn. nawet gdy przejdę grę będę miał co robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo 5 vs COD Black OPS? Nie mam kierownicy gram na padzie. Chcę aby gra mi się nie znudziła, tzn. nawet gdy przejdę grę będę miał co robić

W żadną z nich nie grałem, ale na logikę lepiej brać GT5. Za miesiąc wychodzi nowy CoD czyli serwery Black Ops opustoszeją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem sprawę i wezme Skyrim :). Wyrosłem na might&magic 6 ;P na peceta. Ktoś to jeszcze pamięta ?:). NBA 2k12 poczeka.

Znany bierzesz pre order? Jak jakiś "bonus" za zakup przed premierą?

Nic nie ma. Chyba, że weźmiesz wersje, ze smokiem za 500 zł :P

Gran Turismo 5 vs COD Black OPS? Nie mam kierownicy gram na padzie. Chcę aby gra mi się nie znudziła, tzn. nawet gdy przejdę grę będę miał co robić

GT5.

Black Ops jest słaby. Jedyny CoD godny polecenia to MW1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

szukam jakiejś gry, żeby z chęcia się ją przechodziło i nie za szybko :D na późne wieczory :D

gry jakie posiadam dark sector pes 2010, fifa 09 10 11, wwe wrestlemania, nfs hot pursuit, gt 5, gta Iv, infamous

co polecacie? uncharted? ale która część w żadna nie grałem, infamous 2? 1 bardzo mi sie spodobała, a moze batman arkham asylum albo city?

Albo może coś innego?

dzieki z góry

Batman AA, Killzone 3, Uncharted 1 i 2, Assasin's Creed II i Brotherhood. Tyle chyba na razie chyba Ci starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

szukam jakiejś gry, żeby z chęcia się ją przechodziło i nie za szybko :D na późne wieczory :D

gry jakie posiadam dark sector pes 2010, fifa 09 10 11, wwe wrestlemania, nfs hot pursuit, gt 5, gta Iv, infamous

co polecacie? uncharted? ale która część w żadna nie grałem, infamous 2? 1 bardzo mi sie spodobała, a moze batman arkham asylum albo city?

Albo może coś innego?

dzieki z góry

Uncharted 2 i Batman: Akrham City obowiązkowe pozycje dla Ciebie. Nie pytaj tylko bierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co pierwsze, Arkham city czy Skyrim? Niby czekam na Skyrim którego miałem od razu kupić, ale ponoć Batman oferuje też całkiem długi czas gry (ponoć 40h z side questami). Jedną grę mogę kupić teraz, drugą na Gwiazdkę. Co na teraz? Nie wiem czy wytrzymam czekając na grę w Skyrim aż do Grudnia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co pierwsze, Arkham city czy Skyrim? Niby czekam na Skyrim którego miałem od razu kupić, ale ponoć Batman oferuje też całkiem długi czas gry (ponoć 40h z side questami). Jedną grę mogę kupić teraz, drugą na Gwiazdkę. Co na teraz? Nie wiem czy wytrzymam czekając na grę w Skyrim aż do Grudnia :P

Grudzień, przyjdzie szybciej niż myślisz, a druga gra w tym czasie stanieje. Brałbym Batmana, bo przy Skyrim na pewno spędzisz dłuuuugie godziny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co pierwsze, Arkham city czy Skyrim? Niby czekam na Skyrim którego miałem od razu kupić, ale ponoć Batman oferuje też całkiem długi czas gry (ponoć 40h z side questami). Jedną grę mogę kupić teraz, drugą na Gwiazdkę. Co na teraz? Nie wiem czy wytrzymam czekając na grę w Skyrim aż do Grudnia :P

Ja tam proponuję Skyrima :) Może dlatego, że sam mam zamiar kupić w dniu premiery i czekam na niego z niecierpliwością, bo brakuję nam dobrych rpg na konsole.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny dylemat: U3, Skyrim, AC:R czy może nic nie kupić, zaoszczędzić kasę i dozbierać do LCD'ka własnego, bo cały czas gram w pokoju gościnnym :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Snafu, Znany:

Akurat miałem okazje być w Rumii, i w wiadomym miejscu zakupić Batmana z Robinem przy okazji. Patrzenie jak inni będą grać w Skyrim gdy ja będę na niego czekał do Gwiazdki będzie nieco bolesne, ale sądzę że przeżyje. Zwłaszcza że gra stanieje. I rodzinka się nie będzie pluć że kupuje sobie drogie prezenty (lol). Dzięki za pomoc mimo wszystko :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Snafu, Znany:

Akurat miałem okazje być w Rumii, i w wiadomym miejscu zakupić Batmana z Robinem przy okazji. Patrzenie jak inni będą grać w Skyrim gdy ja będę na niego czekał do Gwiazdki będzie nieco bolesne, ale sądzę że przeżyje. Zwłaszcza że gra stanieje. I rodzinka się nie będzie pluć że kupuje sobie drogie prezenty (lol). Dzięki za pomoc mimo wszystko :thumbsup:

A ja mam radę dla Ciebie :) Przejdź Batmana , naciesz się nim , sprzedaj i kup SKYRIM :) Chyba , że kolekcjonujesz gry. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba , że kolekcjonujesz gry. :smile:

Niestety, tu mnie masz. Nie kolekcjonuje ich namiętnie, ale każdą kupioną zostawiam sobie... przekleństwo, jak z pluszakami :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo... Mimo, że z gry wycisnąłem ostatnie soki, zrobiłem platyne i doskonale wiem, że już jej nigdy nie odpale, to i tak wolę, żeby kurzyła się na półce niż trafiła na allegro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://muve.pl/promocje-grupowe/rabat-40--na-gry-na-ps3

Możecie polecić mi jeden zestaw z tej promocji? Myślałem nad Dragon Age + Batman Arkham Asylum.

Jakby co to grałem w Uncharted: DF, Uncharted 2: AT, Killzone 2, Demon's Souls, Borderlands, God of War 3 i Final Fantsy (tak to się pisze?) XII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://muve.pl/promo...--na-gry-na-ps3

Możecie polecić mi jeden zestaw z tej promocji? Myślałem nad Dragon Age + Batman Arkham Asylum.

Jakby co to grałem w Uncharted: DF, Uncharted 2: AT, Killzone 2, Demon's Souls, Borderlands, God of War 3 i Final Fantsy (tak to się pisze?) XII.

Ja bym wziął Uncharted 3: Drake's Deception + L.A. Noire. Szkoda, że już zapłaciłem za pre-order na gram.pl. Bardzo fajna promocja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął Uncharted 3: Drake's Deception + L.A. Noire. Szkoda, że już zapłaciłem za pre-order na gram.pl. Bardzo fajna promocja.

Jak zawsze o czymś zapomniałem. Maksymalna cena 150 Co L.A Noire to raczej mój angielski jest trochę za słaby na tą grę. Musiałbym długo czytać dialogi i posiłkować się słownikiem a to zamieniło by grę w tępe wyzwanie.

Edytowane przez FimbulvinterPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age to bierzesz I czy II ? Bo jak II to czym prędzej skreśl ją z listy. Jeden z najgorszych rpgów ever. Jak I była dosyć dobra, tak II to dno totalne, a noty tej gry są z księżyca. Jak patzre, że tak gra ma powyżej 8 to po prostu łapie się za głowę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze o czymś zapomniałem. Maksymalna cena 150 Co L.A Noire to raczej mój angielski jest trochę za słaby na tą grę. Musiałbym długo czytać dialogi i posiłkować się słownikiem a to zamieniło by grę w tępe wyzwanie.

Wszystko zależy od tego jaki typ gier preferujesz. Jeśli lubisz RPGi i miałbyś kłopot z tytułami z tego gatunku w języku angielskim to jedyną opcją jest wspomniany wcześniej Dragon Age. Osobiście bardzo polecam, to rozbudowana, klimatyczna i nastawiona na akcję gra, aczkolwiek wydaje mi się, że cena jest troszeczkę zbyt wygórowana. Batmana w tej promocji nie widzę. Generalnie poleciłbym z koszyka pierwszego wspomnianego wyżej Dragon Age, Heavy Rain, Killzone 3, natomiast z drugiego Mafię 2. Wszystkie gry po polsku, no i zmieścisz się w ustalonym budżecie. Jeśli interesują Cię też pozycje anglojęzyczne, wart zainteresowania jest przede wszystkim Red Dead Redemption i Mass Effect 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jaki typ gier preferujesz. Jeśli lubisz RPGi i miałbyś kłopot z tytułami z tego gatunku w języku angielskim to jedyną opcją jest wspomniany wcześniej Dragon Age. Osobiście bardzo polecam, to rozbudowana, klimatyczna i nastawiona na akcję gra, aczkolwiek wydaje mi się, że cena jest troszeczkę zbyt wygórowana. Batmana w tej promocji nie widzę. Generalnie poleciłbym z koszyka pierwszego wspomnianego wyżej Dragon Age, Heavy Rain, Killzone 3, natomiast z drugiego Mafię 2. Wszystkie gry po polsku, no i zmieścisz się w ustalonym budżecie. Jeśli interesują Cię też pozycje anglojęzyczne, wart zainteresowania jest przede wszystkim Red Dead Redemption i Mass Effect 2.

Dzięki zobaczę na YT o tych grach. Batman jedynka jest w drugiej kolumnie.

Co do Heavy Rain to niestety wiem kto zabił bo na YT widziałem (historia sprzed zakupienia PS3 :( )

Do Red Dead Redemtion ciągnie mnie od dawana, ale to Nietoperza też, zastanawiałem się jeszcze nad CoD MW lub Dantes Inferno. Trudny wybór, trudny. Mafię widziałem kilka minut z początku u kumpla na x360. Klimat świetny.

Edytowane przez FimbulvinterPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry w stylu God Of War - przygodówka, sieczka i niepowtarzalny klimat. Odpaliłem Castlevanie - jakieś takie hmmm "nie trzyma się kupy" jak dla mnie, Demon Souls - za grubo tongue.gif Infamous w ogóle mi się nie podoba, Uncharted 1 i 2 przeszedłem, na 3 poczekam aż stanieje. Assasin Creed i starego Batmana miałem na pc - nie wczułem się w klimat tych gier i szybko zniknęły z dyskupardon.gif

Eh... Znajdę w ogóle jakąś gre?? rofl.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×