Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kupując niedawno konsole kupiłem na początek Godfathera II oprócz tego mam jeszcze Uncharted 1 (2ka będzie obowiązkowo!) i COD MW2 (multi jest super:). Godfathera skończyłem i nie widzę sensu posiadania go dłużej:) a moge za darmo wymienić na inną w poddobnej cenie ~89zł. Co polecacie z poniższej listy? Gatunkowo wszytskie mi odpowiadają :)

- Battlefield: Bad Company

Mogę Ci doradzić jeśli chodzi o Bad Comapy. Gra jest dobra, tryb single player jest inny niż w typowych FPS-ach- humor!. Przez co bardzo wciąga. Misji jest 7, ale ich akcja dzieje się na bardzo dużym (a w niektórych przypadkach nawet na ogromnych mapach) i są bardzo ciekawe. Multiplayer bardzo wciąga, jest pięć klasy postaci, każda ma inny ekwipunek oraz specjalne przedmioty które odblokowujemy wraz z postępami w multiplayer. Mapy są ciekawe, niektóre skupiają się na walce miesjkiej a inne na walkach pojazdów. Grafika jest świetna, można abolustnie rozwalić wszystko, zabicie kogoś przez rozwalającą ściane przynosi dużą statysfakcję.

Grę tą bardzo gorąco polecam, ja też zakupiłem za 89 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za rady. Wybór padł na Motorstorma gdyż nie mam jeszcze scigałki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że II. Z recenzji i opinii graczy wynika, że jest dużo lepsza. Też ją kupuję, w końcu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej kupić Assassin's Creed I czy odrazu II?

jeśli cena za jedynkę będzie dobra, to moim zdaniem zacznij od tej części. Dwójka faktycznie jest lepsza, ale jednak opłaca się przejść obie części, chociażby dla fabuły. No i AC ma niesamowity klimat świata z czasów wypraw krzyżowych - tutaj AC2 nie może się z nim równać dla mnie.

Dla mnie zaczynając od drugiej części sporo się traci - filmy i streszczenia nie zastąpią przejścia gry. A fabuła jest na prawdę godna bliższego poznania w obu grach. Nie wiem nawet, czy jedynka nie wypada w tej kwestii lepiej, gdyż dostajemy tak na prawdę tylko strzępy informacji, a to tworzy świetny nastrój - niczym w początkowych odcinkach X-files :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na dziś, za 10 Punktów:

GTA 4 vS. Killzone 2 vS. InFamous

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak gra ma starczyc na dlugo to bralbym mimo wszystko gta4. a jak lubisz multi to killzone 2. takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie podobal mi sie prototype (za duzy chaos), to spodoba mi sie infamous? dodam, ze lubie slashery, ale prototype mi kompletnie nie podszedl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak gra ma starczyc na dlugo to bralbym mimo wszystko gta4. a jak lubisz multi to killzone 2. takie jest moje zdanie

Nie no, ogólnie chodzi o to, że GTA 4 mam, ale pytam się czy warto zamienić ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ogólnie chodzi o to, że GTA 4 mam, ale pytam się czy warto zamienić ... ;)

jak w GTA już grać nie będziesz, to jak najbardziej warto :whistling: A na co...to już zależy jaki gatunek wolisz - FPSy nastawione na multi, czy sandboxy TPP :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam określonego gatunku.

Już nieaktualne.

Wziąłem Killzone 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Virtua Figher 5 czy Soul Calibur IV ?

Zdaję sobie sprawę że może już nie być zawodników online,ale do tego mam Tekkena 6.

No i wziąłbym już wcześniej SC IV, jest młodszy tylko że ... te głupie bronie,miecze ,dzidy tam wystepują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Virtua Figher 5 czy Soul Calibur IV ?

Zdaję sobie sprawę że może już nie być zawodników online,ale do tego mam Tekkena 6.

No i wziąłbym już wcześniej SC IV, jest młodszy tylko że ... te głupie bronie,miecze ,dzidy tam wystepują.

No to sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 2 czy Star Wars the Force Unleshed?

patrząc na Twój nick polecam Star Warsy :whistling: Far Cry podobno nie jest jakąś specjalną grą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SW - jeśli nie grałeś na pewno się nie zawiedziesz - Far Cry 2 jest nędzne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc na Twój nick polecam Star Warsy  :whistling: Far Cry podobno nie jest jakąś specjalną grą...

Dzieki za odpowiedzi TheMichal i Smutny :) Lubie FPS co widac po moim Avku ;) Ale Skoro Far Cry nie jest niczym specjalnym to wole teraz kupic TFU a potem zainwestowac w zakup Modern Warfare lub innego Call of Duty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie bawił nawet w TFU tylko od razu COD MW2. Chociaż moze warto poczekać na Battlefield BC2...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moj drugi post tutaj. Mam problem chcialbym kupic jakiegos rpg ale nie zabardzo wiem jaki jest dobry. Myslalem nad:

Dragon Age: Poczatek

Final Fantasy XIII

W FFVII:CC gralem na psp i bardzo mi sie podobala ale slyszalem opinie ze DA:P jest to cos w stylu Gothic-a, dla ktorego kiedys specjalnie kompa wymienilem. Czekam na wasze odpowiedzi i jakies sugestie dotyczace RPG-ow na PS3.

PS. Demon Souls odpada bo jest cholernie trudne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moj drugi post tutaj. Mam problem chcialbym kupic jakiegos rpg ale nie zabardzo wiem jaki jest dobry. Myslalem nad:

Dragon Age: Poczatek

Final Fantasy XIII

W FFVII:CC gralem na psp i bardzo mi sie podobala ale slyszalem opinie ze DA:P jest to cos w stylu Gothic-a, dla ktorego kiedys specjalnie kompa wymienilem. Czekam na wasze odpowiedzi i jakies sugestie dotyczace RPG-ow na PS3.

PS. Demon Souls odpada bo jest cholernie trudne smile.gif

Zależy jakie klimaty bardziej wolisz DA:P ma otwarty swiat biegasz gdzie chcesz, (elfy, krasnale itp) (Dobra gra)

FF XIII jest "podobno" bardzo liniowy ale to final słaby nie będzie

Polecam wybrać obie którą pierwszą zależy od ciebie :)

Ja osobiście polecam zainteresować się White knight Chronicle który już nie długo ma premierę, po więcej informacji zapraszam do tematu w dziale gry smile.gif

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miszczu2009 obczaj sobie Assasin's Creed 2 :thumbsup:

PS: Jak coś to AC1 można kupić za małą kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilne: Co wybrać FIFA 10 czy GTA IV ???

(wiem że to są inne rodzaje gier ale proszę o podpowiedź,ponieważ mam kasę na tylko jedną z nich)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA IV ponieważ nie znoszę gier sportowych,nie wspieraj ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×