Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Burnout oceny świetne, a u mnie gra kurzy się niemiłosiernie. W sumie może z 2-3 godz. pograłem. Jakoś mi nie podpasowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies przeczytalem, ze w Burnout Paradise nie ma mozliwosci grania na split screen - prawda to?

Podobnie jak większość gier które są na PS3 :) właściwie dotychczas split screen widziałem tylko w 3 grach: Resident Evil5, Terminator Salvation, Gt5 Prologue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kupić 3 gry

-Uncharted 2

-Motosrstorm PR

-Assasin`s creed (1)(nie chcę 2)

I oto moje pytanie kupić ten zestaw czy zamiast MotorStorma wziąśc MW 2 lub Battlefield BC 2 (ale chyba MW 2 bo nie mam neta narazie :P )

A i MotorStorma ma kumpel i jakbym go namówił by mi może sprzedał po przystępnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym kupić jakąś bijatykę interesuje mnie BlazBlue i Super Street FighterIV

co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kupić 3 gry

-Uncharted 2

-Motosrstorm PR

-Assasin`s creed (1)(nie chcę 2)

I oto moje pytanie kupić ten zestaw czy zamiast MotorStorma wziąśc MW 2 lub Battlefield BC 2 (ale chyba MW 2 bo nie mam neta narazie :P )

A i MotorStorma ma kumpel i jakbym go namówił by mi może sprzedał po przystępnej cenie.

Motorstorma odkup od kolegi i jeśli nie masz neta to weź MW2 chociaż gdybyś jednak kiedyś chciał pograć w MP to lepszy będzie BC2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kupić 3 gry

-Uncharted 2

-Motosrstorm PR

-Assasin`s creed (1)(nie chcę 2)

I oto moje pytanie kupić ten zestaw czy zamiast MotorStorma wziąśc MW 2 lub Battlefield BC 2 (ale chyba MW 2 bo nie mam neta narazie :P )

A i MotorStorma ma kumpel i jakbym go namówił by mi może sprzedał po przystępnej cenie.

Mam MotorStorm'a PR i Modern Warfare 2. Obie gry są bardzo dobre, ale jeśli miałbym wybierać to zdecydowanie Modern Warfare 2. Single jest bardzo fajny, a multi jest tylko, nieco gorszy od BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie małą listę gierek nad którymi się zastanawiam. Obok ocena wg gamerankings.com Co polecacie a przede wszystkim co odradzacie? Z góry dzięki za Wasze opinie.

Metal Gear Solid 4 93.56%

Demon's Souls 89.75%

Ratchet & Clank:Tools of Destruction 88.59%

Ratchet & Clank: A Crack in Time 87.85%

Valkyria Chronicles 87.36%

DiRT 2 87.13%

Ninja Gaiden Sigma 86.84%

Devil May Cry 4 84.56%

Battlefield: Bad Company 84.79%

Prince of Persia 84.14%

Far Cry 2 83.98%

Just Cause 2 83.69%

ModNation Racers 83.56%

Ninja Gaiden Sigma 2 83.38%

Call of Duty 3 81.23%

Yakuza 3 79.92%

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey 79.00%

Call of Juarez: Bound in Blood78.33%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w kolejności godne polecenia

DiRT 2 87.13%

Demon's Souls 89.75%

Just Cause 2 83.69%

Prince of Persia -Piaski czasu

Battlefield: Bad Company 2

II

Metal Gear Solid 4 93.56%

Ratchet & Clank: A Crack in Time 87.85%

Battlefield: Bad Company 84.79%

III

Far Cry 2 83.98%

ModNation Racers 83.56%

Call of Juarez: Bound in Blood78.33% -ocenka dla mnie 80,2%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Metal Gear Solid 4 93.56%

Ratchet & Clank: A Crack in Time 7

Battlefield: Bad Company

Prince of Persia zapomniane piaski 8+

Far Cry 2 (dopiero zaczynam ocena okolo 6+

Call of Duty 3 moze jak bym zagral zaraz po 2 to pewnie by mi sie spodobala, ale gralem w nia na samym koncu i troche grafika juz nie taka do jakiej sie przyzwyczailem

Call of Juarez: Bound in Blood 8 calkiem fajna gierka, najbardziej mi sie podobalo multi i napad na bank nogales,

A to moja ocena , wymazane te w które nie gralem, a te w ktore gralem i wogole mi nie przypadły do gustu sa pzrekreslone, w te co gralem , moja ocena w skali 1-10

od siebie dodam ze podobal mi sie bardzo dead space, god ow war 1,2,3, teraz gram w Bioshock i tez mi sie bardzo podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym kupić jakąś bijatykę interesuje mnie BlazBlue i Super Street FighterIV

co polecacie?

street fighter dobry ale moim zdaniem Tekken6 lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bioshock 1 i 2 czy HeavyRain ?

Ja polecam Bioshock ,HR ciekawy byl dla mnie dopiero jak sie zakonczył, nie wspominajac o zaskakujaco niskim poziomie graficznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi się tekken macie inne propozycje??

sadze ze lubisz anime w 2D ? Mi dragon ball raging blast bardzo przypasowal. z bijatyk polecic moge jeszcze: def jam fight, soul calibur, king of fighters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę piłkarską najlepiej kupić?

Waham się naturalnie pomiędzy PES'em i Fifą. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi podał, które roczniki tych gier są najlepiej dopracowane. Po jednym dla każdej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na nowe edycję tak będzie najlepiej PES -realizm i przeżycia nie do zapomnienia Fifa -miła ,przyjemna , dająca fun z gry Polecam oby dwie bo niby tematyka ta sama to różnice są + jak i - mają oby dwa produkty ale dla fana piłki nożnej pozycje obowiązkowe ,jeśli jednak możesz wybrać tylko 1 to polecam temat Fifa vs Pes i sam zdecydujesz

Stare numerki - dopracowane to fifa (Rpa) Pes2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lada moment wyjdą demka, więc można będzie osobiście sprawdzić.

Edytowane przez 1908borsuk
Pytanko nie w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co sprawi więcej przyjemności z gry i dużo zabawy Assassin Creed II czy GTA 4 ?

Z góry dziękuje.

Edytowane przez Tanyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co sprawi więcej przyjemności z gry i dużo zabawy Assassin Creed II czy GTA 4 ?

Z góry dziękuje.

GTA jest dłuższe to wiadomo

mam oby dwie te gry i polecam Assassins Creed II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co sprawi więcej przyjemności z gry i dużo zabawy Assassin Creed II czy GTA 4 ?

Z góry dziękuje.

Przeszedłem dwie gry. Jeśli znasz dobrze angielski to weź GTA IV, zrozumiesz fabułę. Jeśli nie znasz angielskiego to weź ACII co nie znaczy, że w GTA IV nie znając języka angielskiego nie warto pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×