Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, przecież Resistance 2 da się kupić nowe za 50zł w wielu sklepach (przynajmniej we Wrocławiu). Używane nawet za 25zł kupisz. LBP 2 jest używane od 60zł, a nowe za 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przecież Resistance 2 da się kupić nowe za 50zł w wielu sklepach (przynajmniej we Wrocławiu). Używane nawet za 25zł kupisz. LBP 2 jest używane od 60zł, a nowe za 100zł.

Zapewne otworzyła ci się pierwsza strona, na której ludzie o tym dyskutowali, lecz to było bodajże w 2009 roku, więc warto zobaczyć, na której jest się stronie. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Jak każdy wie zbliżają się święta i teraz mam takie pytanie o jaką gierkę poprosić rodziców? Interesują mnie takie gry:

Battlefield 3

Modern Warfare 3

Uncharted 3 (nie grałem w poprzednie części, więc jeśli bym się zdecydował to musiałbym też kupić 1 i 2)

The Elder of Scrolls V : Skyrim (wybaczcie jeśli źle napisałem, ale nie pamiętam jak to się pisze)

Assassins Creed Revelations (grałem w Brotherhood i bardzo mi się podobało)

Dodajcie też swoje gierki , w który według was warto zagrać.

P.S. Może będzie mnie stać na dwie gierki to wtedy wymieńcie dwie. Proszę też, żeby uzasadnić swój wybór.

Pozdrawiam.

Bf3 i MW 3 to typowe Fpsy... więc jak możesz brać 2 gry to jedna z nich jako ta druga.

Uncharted 3 -> Jeden z hitów tego roku, u2 i u1 kupisz już za 100zł obydwie ;p

TEoS 5 Skyrim -> poczekałbym aż naprawią wszystkie błędy ;]

Assasin Creed Revelations -> mówią że odtwórcza w porównaniu z Brotherhoodem no ale to głównie zdanie tych co... są maniakami fpsów ;d niech mi ktoś powie czy Cod Mw3 nie jest odtwórcze w porównaniu z Cod Mw 2 :P

Z gier które masz do wyboru to brałbym od razu U3 albo Assasina ;] widząc że brotherhood Ci pasił to bierz jego następną część, na pewno się nie zawiedziesz ;]

A jako druga gra to któryś z fpsów -> BF 3 jeśli chcesz poczuć prawdziwy klimat wojny, a mw3 jak chcesz szybką akcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi w szczególności o singla. Online to dla mnie dodatek. Killzone 3 czy BF 3?

Myślę, że Killzone 3 lepiej, ale wolę jeszcze spytać.

Edytowane przez Jujo480

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry, w którą mógłbym pograć z kumplem na jednej konsoli. A najlepiej to nawet we 4, ale chyba nie ma takiej, która by mnie zadowoliła. Fajnie by było, jakby było można pograć we dwóch także online (w sensie, dwóch graczy na jednej konsoli dołącza do gry online, tak jak w Fat Princess czy Uncharted 3).

Biorę pod uwagę:

Army of two: 40th day - można we 2 online prawda?

Resident Evil 5 gold

Resistance 2 - mam jedynkę i właściwie taka sobie ale na splicie z kumplem się fajnie kampanię przechodziło

Lost Planet 2 tylko nie wiem czy tam można we 2 na jednej konsoli

Macie jeszcze jakieś pomysły? Niekoniecznie strzelanki, właściwie RPG też byłby super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi w szczególności o singla. Online to dla mnie dodatek. Killzone 3 czy BF 3?

Myślę, że Killzone 3 lepiej, ale wolę jeszcze spytać.

Killzone 3 , ale minimalnie.

Jak nie lubisz "kosmicznych" klimatów to BF3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania na gry 230zł. Co polecacie? Nie muszą być ekskluziwy. Grałem w U1 i U2, Killzone 2, Borderlands, God of War 3, Demon's Souls Battlefiled 3 (sprzedam za 120zł). Zastanawia mnie Bioschock 1, Assassins Creed (podobno jedynki lepiej nie tykać), Dark Souls. Liczę na coś z dobrą fabułą i przyzwoitym czasem gry.

Edytowane przez FimbulvinterPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania na gry 230zł. Co polecacie? Nie muszą być ekskluziwy. Grałem w U1 i U2, Killzone 2, Borderlands, God of War 3, Demon's Souls Battlefiled 3 (sprzedam za 120zł). Zastanawia mnie Bioschock 1, Assassins Creed (podobno jedynki lepiej nie tykać), Dark Souls. Liczę na coś z dobrą fabułą i przyzwoitym czasem gry.

Ja bym ci polecil Heavy rain, RDR lub Assasin Creed 2 a potem Brootherhood.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania na gry 230zł. Co polecacie? Nie muszą być ekskluziwy. Grałem w U1 i U2, Killzone 2, Borderlands, God of War 3, Demon's Souls Battlefiled 3 (sprzedam za 120zł). Zastanawia mnie Bioschock 1, Assassins Creed (podobno jedynki lepiej nie tykać), Dark Souls. Liczę na coś z dobrą fabułą i przyzwoitym czasem gry.

jak zaliczyłeś u1 i u2 to proponuje wziąć się za u3 :thumbsup:

i assassins creed 2 ( jedynki nie bierz kaszana )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mogę sobie zakupić na święta 3 gry i nie mogę zdecydować się które chodzi mi wyłącznie o singleplayer

online to dla mnie tylko dodatek nigdy nie lubiłem grać na sieci .

zastanawiam się nad tymi produkcjami :

RAGE

UNCHARTED 3 ( GRAŁEM W 1 i 2 )

BATMAN ARKAN CITY

INFAMOUS 2 ( NIE GRAŁEM W 1 )

COLIN DIRT 3 (GRAŁEM W 2 I MI SIĘ BARDZO PODOBAŁA)

GTA EPIZODES FROM LIBERTY CITY ( GRAŁEM W PODSTAWĘ UKOŃCZYŁEM PODOBAŁA SIĘ )

SAINTS ROW THE THIRD

KANE & LYNCH 2: DOG DAYS (GRAŁEM W 1 CZĘŚĆ)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, chcę zakupić grę taką do 100 zł ale nie chcę aby tę grę można było przejść w 2-3 dni. Zależało by mi na tym aby ta gra starczyła na trochę dłużej (GT5 mam XD ).

Chodzi mi o grę offline bo nie mam stałego dostępu do neta przy konsoli. Możecie coś doradzić??

Edytowane przez mac1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, chcę zakupić grę taką do 100 zł ale nie chcę aby tę grę można było przejść w 2-3 dni. Zależało by mi na tym aby ta gra starczyła na trochę dłużej (GT5 mam XD ).

Chodzi mi o grę offline bo nie mam stałego dostępu do neta przy konsoli. Możecie coś doradzić??

RDR, Demons souls, Batman AA,Fifa11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry, w którą mógłbym pograć z kumplem na jednej konsoli. A najlepiej to nawet we 4, ale chyba nie ma takiej, która by mnie zadowoliła. Fajnie by było, jakby było można pograć we dwóch także online (w sensie, dwóch graczy na jednej konsoli dołącza do gry online, tak jak w Fat Princess czy Uncharted 3).

Biorę pod uwagę:

Army of two: 40th day - można we 2 online prawda?

Resident Evil 5 gold

Resistance 2 - mam jedynkę i właściwie taka sobie ale na splicie z kumplem się fajnie kampanię przechodziło

Lost Planet 2 tylko nie wiem czy tam można we 2 na jednej konsoli

Macie jeszcze jakieś pomysły? Niekoniecznie strzelanki, właściwie RPG też byłby super.

Jeżeli masz możliwość kupowania gier na PSN to poleciłbym ci Castle Crashers. Spokojnie można grać w 4 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT5 vs. TDU2 ?

Dwie odmienne gry wyścigowe....

Gt5 symulacja pełną gębą ;d na padzie platyna nie osiągalna.

Tdu 2 gra typowo na pada dość długa jak chcesz zdobyć platynę ;], ale niestety masa bugów i słabe wsparcie od producenta...

Obie gry mam i jak mam doradzić to bierz gt5.

Tdu 2 nie dorasta mu do pięt ;] choć i tak przy nim też da radę się na dłużej zasiedzieć ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie odmienne gry wyścigowe....

Gt5 symulacja pełną gębą ;d na padzie platyna nie osiągalna.

Tdu 2 gra typowo na pada dość długa jak chcesz zdobyć platynę ;], ale niestety masa bugów i słabe wsparcie od producenta...

Obie gry mam i jak mam doradzić to bierz gt5.

Tdu 2 nie dorasta mu do pięt ;] choć i tak przy nim też da radę się na dłużej zasiedzieć ;]

Grałem w obydwie i obie mi się podobają, a mogę tylko jedną więc pytam, akurat w drodze mam kierownicę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w obydwie i obie mi się podobają, a mogę tylko jedną więc pytam, akurat w drodze mam kierownicę ;)

To bierz gt5 ;] bo ona to dla kierownicy to wymarzona gierka ;]. Oczywiście też zależy jaka kierownica ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mam do Was zapytanie, prośbę o doradzenie :)

Co Waszym zdaniem jest ciekawsze jako fps do multiplayera na konsole PS3, Battlefield 3 czy MW3.

Nie chce zeby z tego pytania wywiazala sie kolejna dyskusja mw3 vs bf3 bo duzo się juz naczytalem, POZA tym posiadam BF3 Tylko na komputer, i bardzo mi się podoba, i mimo że większosc osob mowi ze MW3 duzo nie zmienilo sie od MW2 to nie ma sensu chyba kupowac drugiej gry BF3 tylko na konsole co sadzicie ?

Plus MW3 mogę kupic uzywana bo nie ma klucza online.

Jak sie gra mw3 na multi, czy dla osoby ktora jest świeżym posiadaczem konsoli, bedzie zabawa?

Zaznaczam ze tak - lubie gry fps , praktycznie tylko w te gram na komputerze, stąd tez obawa czy obsluga joy sticka mi wyjdzie :)

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w związku ze zbliżającymi się świętami mam do was pytanko bo nie wiem jaką grę lub gry sobie życzyć. Mam do wyboru takie gry jak Deus Ex, Batman Arkham city, Dantes inferno, Enslaved, i nie wiem co wybrać bo nie zabardzo wiem która mi się spodoba a może wy jakieś inne fajne znacie podobne do tych co napisałem, bo dodam że najbardzien interesują mnie przygodowki liniowe jak uncharted ale też gry z otwartym światem gdzie można wykonywać zadania poboczne i ulepszać głównego bohatera. Nie polecajcie najnowszego unchartera i assassina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyboru takie gry jak Deus Ex, Batman Arkham city, Dantes inferno, Enslaved

Dante to najsłabsza pozycja w tych które wymieniłeś. To marny klon GoW i tyle.

Enslaved to jak dla mnie jedna z lepszych gier w jakie grałem. Owszem może i nieco monotonna ale ma, uwaga trudne słowo, świetny scenariusz i dwie kapitalne postacie pomiędzy którymi istnieje chemia jakiej w filmach ze świecą szukać. No i zakończenie zapada w pamięć.

Deus i B:AC to gry podobne do siebie. Deus chyba daje więcej radochy z kombinowania. Spokojnie można przejść dwukrotnie grając innymi stylami i za każdym razem będzie to inna gra. To w zasadzie RPG pełną gębą.

Ja bym wziął Enslaved za 50zł można już mieć nówkę w folii Deusa pl za 100 też jest do zdobycia. Batman przez jakiś czas raczej nie zejdzie poniżej 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok więc enslaved już zaklepany mam pytanie wiec co do batmana i deusa w której jest większa możliwość ulepszania i w której jest więcej misji pobocznych ?? a co do poprzedniej prosby to może podsuniecie mi jakieś inne gry oprócz tych co napisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok więc enslaved już zaklepany mam pytanie wiec co do batmana i deusa w której jest większa możliwość ulepszania i w której jest więcej misji pobocznych ??

Jak pisałem wcześniej Deus to w zasadzie rpg. Jeśli chodzi o ulepszanie to Batman leży i kwiczy. W Deusie rozwijasz postać pod twój styl rozgrywki. W Batmanie nie ma takiej opcji. Przynajmniej nie na taką skalę. Z kolei Batman ma większa ilość misji pobocznych ale z kolei w Deusie zajmą ci więcej czasu. No i nie są liniowe.

Pomyśl też o Castleanii LoS. Gra na 20 godzin a zakończenie jedno z lepszych jakie widziałem. Bardzo udany klon GoW. Moim zdaniem nawet minimalnie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×