Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mam do Was zapytanie, prośbę o doradzenie :)

Co Waszym zdaniem jest ciekawsze jako fps do multiplayera na konsole PS3, Battlefield 3 czy MW3.

Nie chce zeby z tego pytania wywiazala sie kolejna dyskusja mw3 vs bf3 bo duzo się juz naczytalem, POZA tym posiadam BF3 Tylko na komputer, i bardzo mi się podoba, i mimo że większosc osob mowi ze MW3 duzo nie zmienilo sie od MW2 to nie ma sensu chyba kupowac drugiej gry BF3 tylko na konsole co sadzicie ?

Plus MW3 mogę kupic uzywana bo nie ma klucza online.

Jak sie gra mw3 na multi, czy dla osoby ktora jest świeżym posiadaczem konsoli, bedzie zabawa?

Zaznaczam ze tak - lubie gry fps , praktycznie tylko w te gram na komputerze, stąd tez obawa czy obsluga joy sticka mi wyjdzie :)

Michał

sam sobie doradziłeś, po co ci rozgrzeszenie tutejszych forumowiczów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc a teraz jak już prezent dla siebie już mam to doradzcie cos dal mojej lepszej połowy nie lubi zbytnio grać na konsoli ale move'a jej się podoba a w szczególności gry taneczne co doradzacie tak żeby była duża ilość utworów no i gra była wymagająca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz możliwość kupowania gier na PSN to poleciłbym ci Castle Crashers. Spokojnie można grać w 4 graczy.

Mam. Grałem w demko i nie za bardzo przypadło mi go gustu, poza tym wydaje się niezbyt długą grą, to jedno, a drugie to, to że wolę mieć grę na półce.

No ludzie, najbardziej soczysty co-op w jaki graliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc a teraz jak już prezent dla siebie już mam to doradzcie cos dal mojej lepszej połowy nie lubi zbytnio grać na konsoli ale move'a jej się podoba a w szczególności gry taneczne co doradzacie tak żeby była duża ilość utworów no i gra była wymagająca

na ps3 to chyba najlepszy tytułem będzie DanceStar Party ;)... kupiłem tą grę swojej narzeczonej przy premierze i do dzisiaj się świetnie bawi ;)

Mam. Grałem w demko i nie za bardzo przypadło mi go gustu, poza tym wydaje się niezbyt długą grą, to jedno, a drugie to, to że wolę mieć grę na półce.

No ludzie, najbardziej soczysty co-op w jaki graliście?

wiesz może nie bede orginalny, ale swietnie się bawiłem w co-op'ie w Uncharted 3 ;).... ale zaznacz, że tylko w kilku tytułach liznąłem co-op....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR, Demons souls, Batman AA,Fifa11

Dzięki ale jestem raczej zwolennikiem Pesa :D Batman mnie jakoś nie kręci, ten klimat mi nie leży :) Zastanawiałem się nad Assasinem ( w 2 grałem i bardzo mi się podobała), albo nad czyms z serii The Elder Scrolls bo nie miałem z tą serią jeszcze do czynienia. Zależy mi na dość długiej w miarę wciągającej fabule. Macie jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Zastanawiam się, nad grami Mass Effect 2 i Just Cause 2. Co doradzacie? Wiem, że są to dwie rożne gry ale pytam się o wasze oceny. Lubię gry tego typu jak just cause, ale mam tez ochotę spróbowac zagrać w mass effect, ponieważ nie grałem w tego typu gry jeszcze. A może jeszcze inna gra poniżej 100 zł którą trzeba mieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kilka miesięcy temu przeczytałem newsa, że ma wyjść w Playstation Store nowa Lara Croft, lub coś w tym rodzaju(widok z góry, skakanie i strzelanie). Czy ktoś wie jak ta gra się dokładnie nazywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kilka miesięcy temu przeczytałem newsa, że ma wyjść w Playstation Store nowa Lara Croft, lub coś w tym rodzaju(widok z góry, skakanie i strzelanie). Czy ktoś wie jak ta gra się dokładnie nazywa?

Lara Croft and the Guardian of Light

a tu masz linka do gry-online http://www.gry-onlin...16.asp?ID=14646

Z kolei ja mam pytanie czy polecacie grę Darksiders czy fabuła jest bardzo dobra?? Bo na grafikę nie przykładam duże wagi a grywalność powinna być dobra także czy polecilibyście mi tą grę pozdrawiam

Edytowane przez TRyku
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kilka miesięcy temu przeczytałem newsa, że ma wyjść w Playstation Store nowa Lara Croft, lub coś w tym rodzaju(widok z góry, skakanie i strzelanie). Czy ktoś wie jak ta gra się dokładnie nazywa?

Lara Croft and The Guardian of Light?

Kolega wyżej był szybszy. :)

Edytowane przez karam
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 3 czy Skyrim? Wiem, że to dwie różne gry więc ciężko je porównać. Wcześniej grałem w U1 oraz U2 i bardzo mi się obie części podobały. Co do TESa, to nie grałem w poprzednie części, ale RPG, to moje klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Skyrim. Jest zdecydowanie dłuższy, więc istnieje szansa, że do czasu kiedy go skończysz U3 trochę jeszcze potanieje ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ;-) czy polecacie gre the darkness bo niewiem czy kupić czy uzbierać na coś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)w Ojca Chrzestnego grałem kieeeeedyś na PS2...Więc co wybrać:Ojciec Chrzestny 1 czy drugą część tej gry ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje doradzenia kilku gier:

Portal 2 czy Bulletstorm?

A z bijatyk

Ufc 2010 czy Mma?

Czy w ktorejsc z tych gier sa tacy zawodnicy jak: Todd Duffee lub SCottie Epstein?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje doradzenia kilku gier:

Portal 2 czy Bulletstorm?

A z bijatyk

Ufc 2010 czy Mma?

Czy w ktorejsc z tych gier sa tacy zawodnicy jak: Todd Duffee lub SCottie Epstein?

Z tego co pamiętam w UFC był Todd Duffee. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuje pomocy przy wyborze jakiejś fajnej gry RPG. Zastanawiam się pomiędzy: Two Worlds II, Sacred II, TESIV: Oblivion (Skyrim na razie odpuszczam dopóki nie potanieje). Którą z tych gier byście wybrali i dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje doradzenia kilku gier:

Portal 2 czy Bulletstorm?

A z bijatyk

Ufc 2010 czy Mma?

Czy w ktorejsc z tych gier sa tacy zawodnicy jak: Todd Duffee lub SCottie Epstein?

Ja bym brał Bulletstorma,Portal 2 nie przypadł mi do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuje pomocy przy wyborze jakiejś fajnej gry RPG. Zastanawiam się pomiędzy: Two Worlds II, Sacred II, TESIV: Oblivion (Skyrim na razie odpuszczam dopóki nie potanieje). Którą z tych gier byście wybrali i dlaczego?

W TW2 grałem na PC, moim zdaniem żadna rewelacja, a Sacredowi to chyba bliżej do h&s niż do RPG'a. Zostaje Oblivion, który daje radę, szczególnie z dodatkiem :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Zastanawiam się, nad grami Mass Effect 2 i Just Cause 2. Co doradzacie? Wiem, że są to dwie rożne gry ale pytam się o wasze oceny. Lubię gry tego typu jak just cause, ale mam tez ochotę spróbowac zagrać w mass effect, ponieważ nie grałem w tego typu gry jeszcze. A może jeszcze inna gra poniżej 100 zł którą trzeba mieć?

ME2 to corridor shooter z cover systemem udający rpg. Ukończysz ją w ok. 25 godzin.

JC2 to kilkaset kilometrów kwadratowych świata w którym masz masę rzeczy do roboty. Gra nie jest doskonała ale radochy daje mnóstwo. Jak dla mnie ideał sandboxa. A grafika wymiata.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :thumbsup:

Zastanawiam się jaką grę zakupić sobie na zbliżającą się przerwę świąteczną:

Skyrim vs Deus Ex: Bunt ludzkości ew vs Batman: Arkham City

Byłem w 100% zdecydowany na Skyrima, jednak podobno wersja na ps3 jest niegrywalna ze względu na poważne błędy i trochę mój zapał się ostudził. Z drugiej strony błędy te podobno w większości występują na starych i starszych modelach konsoli(40gb, 60gb itd itp), ma nowego slima ale nie chcę się nie potrzebne wkurzać:verymad:

Deus Exa można wyrwać za śmieszne pieniądze na Allegro, także to duży plus bo gra jest świetna i co najważniejsze długa(ok 25h).

Odnośnie Arkham City to wg recenzji na PS3site wątek główny starcza na 14h czyli jest ok, jednak wiarygodne źródła podają że wątek główny jest nawet krótszy niż w Arkham Asylum, także nie wiem co o tym myśleć. 7h singla za 180zł nie kupię:tongue:

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro odpowiada Ci klimat Deux Ex'a i jest on tani to jego kup. Jak przejdziesz to sprzedasz i kupisz inną grę, która być może zdąży potanieć. Co do Skyrima to owszem ma błędy, ale mi nie trafiły się jakieś, które uniemożliwiałyby rozgrywkę, także da się przeżyć ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem cyberpunku ala Deus Ex ale dobra gra to dobra gra i jestem w stanie go zaakceptować. Z mass effectem 2 miałem podobnie- niby to totalnie nie moje klimaty, a od gry nie mogłem się oderwać

Najbardziej leżałby mi właśnie Skyrim, dawno nie grałem już w rpg'a z wielkim światem(chyba od czasów Gothica II na PC, ME2 nie uważam za rpg'a), ale jak już pisałem niektórzy za względu na błędy, klatkowanie nie mogą gry ukończyć, na jakieś drobne błędy jestem w stanie przymknąć oko, bo chyba nie ma gry która by takich nie miała, ale wieszanie się gry po 30min to jednak lekka przesada.

Edytowane przez Niciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×