Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do wyboru GUITAR HERO WORLD TOUR I GUITAR HERO 5. Nie wiem za bardzo czym się różnią ,a cena jest zbliżona więc proszę o radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danio to zależy od twoich upodobań. Zobacz na setlistę obu płytek i wybierz, które piosenki Ci bardziej odpowiadają. Ja sam posiadam narazie tylko GH5 i jest naprawdę bardzo fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walkowane pytanie kilka razy.

ja polecam nba 2k10

Mam dwóch kumpli z x-klocem i zgodnie polecają 2k10. Niestety za argumentować tego nie mogę, sam nie jestem fanem kosza i to mnie zbytnio nie interesowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo ja nowy uzytkownik PS3 slim, gra IŁ-2 Sturmovik: Birds of Prey jest do kupienia w sklepie internetowym ale takze moge kupic w Playstation store wersje elektroniczna ale tam pisze ze kompatybilne PSP only, i zgłupiałem czy zadziałą na ps3 slim??

Tuż sam sobie napisałeś odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demon's Soul czy Dragon Age : Początek i dlaczego ?

Demon's Soul, bo jest dla prawdziwych graczy i nie skonczysz jej od tak.

Final Fantasy XIII czy Star Ocean The Last Hope? Rozwazam tez Yakuze 3. Byle sie cos dzialo w grze, miala dobry gameplay i byla rozbudowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jutro jade po swoja pierwsza konsolę. [pomijając PEGASUS'a - ale to było bardzo bardzo dawno. wink.gif]

Na sobotę ustawiony jestem żeby pograć przy browarze. Tu pojawia się problem. Podpowiedzcie jakieś wyścigówki na split screen.

W jakie NFS można grac w tym trybie? Co innego jest godne uwagi?

Zależy mi na tym żeby były cywilne modele samochodów (nie same Lotusy, Ferrari i Lamburghini).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jutro jade po swoja pierwsza konsolę. [pomijając PEGASUS'a - ale to było bardzo bardzo dawno. wink.gif]

Na sobotę ustawiony jestem żeby pograć przy browarze. Tu pojawia się problem. Podpowiedzcie jakieś wyścigówki na split screen.

W jakie NFS można grac w tym trybie? Co innego jest godne uwagi?

Zależy mi na tym żeby były cywilne modele samochodów (nie same Lotusy, Ferrari i Lamburghini).

Jeżeli NFS to Shift, seryjne modele samochodów i dużo tras. Albo Most Wonted jest w dobrej cenie a gra też niczego sobie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli NFS to Shift, seryjne modele samochodów i dużo tras. Albo Most Wonted jest w dobrej cenie a gra też niczego sobie :thumbsup:

Drobne uzupełnienie tej jakże kompletnej informacjii. Shift nie ma podzielonego ekranu, a Most "Wonteda" nie ma nawet na PS3 :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jutro jade po swoja pierwsza konsolę. [pomijając PEGASUS'a - ale to było bardzo bardzo dawno. wink.gif]

Na sobotę ustawiony jestem żeby pograć przy browarze. Tu pojawia się problem. Podpowiedzcie jakieś wyścigówki na split screen.

W jakie NFS można grac w tym trybie? Co innego jest godne uwagi?

Zależy mi na tym żeby były cywilne modele samochodów (nie same Lotusy, Ferrari i Lamburghini).

Olej cywilne modele samochodów i kup Motor Storma: Pacific Rift, do tego będziesz mógł powiedzieć kumplom: To jest tylko na pleja!

Edytowane przez patyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę zamieniać gre i nie wiem czy wymienić na Dead Space czy Bioshocka(podobno w bioshocku nie ma celownika)?

Prosze o odpowiedz,z góry dzięki.

EDIT:Wybrałem Pure;]

Edytowane przez Tricker20PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam dylemat myślę nad kupnem gry bad company 2 mam 1 i jestem zadowolony z multi są fajne gry z multi mam mag i u 2 cod miałem i to multi nie za fajne podobają mi się w bd 1 rozgrywka na flagi z góry dzięki pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę zamieniać gre i nie wiem czy wymienić na Dead Space czy Bioshocka(podobno w bioshocku nie ma celownika)?

Prosze o odpowiedz,z góry dzięki.

Polecam Bioshock'a. Celownik jest, gra ma super klimat, grafika dobra jak na 3 letnia grę, wciąga niesamowicie. Polecam !!

Siema mam dylemat myślę nad kupnem gry bad company 2 mam 1 i jestem zadowolony z multi są fajne gry z multi mam mag i u 2 cod miałem i to multi nie za fajne podobają mi się w bd 1 rozgrywka na flagi z góry dzięki pozdro

Jak podoba Ci się BC1 to dwójka również powinna Ci przypaść do gustu :) W MAGa nie grałem, a U2 to coś całkiem innego. Mamy widok TPP, ogromną zabawę, dostajesz podstawowe bronie i napinasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP Wziąłbym konsolkę z inFamous + Killzone 2 - w końcu masz dwie bardzo dobre produkcje na wyłączność. Chyba, że nie zależy Ci na inFamous, które kosztuje 50zł nowe na allegro to bierz tylko Killzone 2. Ale myślę, że na początek to dobrze mieć dwie gry xD

Jutro mam zamiar skoczyć po jakąś gierkę żeby było co przez święta do czytnika wsadzić. Zastanawiam się nad GTA IV (płyta mi pękła dawno temu, a przeszedłem parę misji tylko) czy może Godfather 2 ( czekam bardzo na Mafię 2 ) Co polecacie? Ja szczerze mówiąc jestem przekonany do GTA. Chcę się dowiedzieć czy może da się pograć dość przyjemnie w Ojca 2?

@Edit: No fakt. Więc nie ma się co zastanawiać.

@Edit2: Dobra wezmę sobie GH Metallica i GTA IV - będzie zabawy na dłuższy czas, bo na horyzoncie nic nie widać na razie, a następną grą jaką kupię w premierę będzie FIFA 10 WC :)

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

No właśnie i w tej opcji InFamous+ Killzone 2 mam jeszcze ps3 z dyskiem 250gb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilne !  Jaką gre mam wybrać na święta żeby sobie popykać

Call of Duty World at War <--- Już ją miałem kiedyś

Red faction Gurellia

Resident Evil 5

Far Cry 2

Proszę o pomoc

Edytowane przez szaman999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

szukam, jakiś tanich wyścigów, tak za ok 50zł. MUSI być tryb split screen, super jakby jeszcze były trofea i fajny singiel ;) Pierwszym najrozsądniejszym wyborem wydaje się MotorStorm: PR, ma wszystko czego oczekuje, tylko że bardziej by mi zależało na "zwykłych" wyścigach. I tu jak to mówią, pies pogrzebany, bo albo GT5: P z 4 torami albo... No właśnie, co jeszcze?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilne !  Jaką gre mam wybrać na święta żeby sobie popykać

Call of Duty World at War <--- Już ją miałem kiedyś

Red faction Gurellia

Resident Evil 5

Far Cry 2

Proszę o pomoc

Z pośród tych wszystkich wg mnie najlepszym wyborem byłby Resident Evil 5

Far Cry 2 gra jest naprawdę świetna , jednak w połowie staje się monotonna - niewykorzystany potencjał co nie znaczy , że nie będziesz się dobrze bawił . W moim przypadku grało się dobrze .

Red Faction Gurellia Nie miałem okazji pośmigać w pełną wersje , jednak gra ma swój nietypowy charakter, nie trafi do każdego gracza . Coś na zasadzie sandbox'u z Far Cry 2 plus widok TPP oraz Destrukcja 2.0 , która podczas trybu multi urozmaica rozgrywkę .

Call of Duty World at War Jedyne co mnie skusiło do tej gry był głos Kiefer'a Sutherlanda (Jack Bauer z 24 Godziny) , jako wielki fan modern warfare 1 nie spodziewałem się wielkiego hitu , choć Terayach po niezbyt udanym Call of Duty 3 dało sobie rady . Nie orientuje się w multi , ale wydaje mi się że spora rzesza fanów porzuciła dżungle na rzecz MW 2 . Co do kampanii ponoć jest świetna choć nie tak emocjonująca co w Medal Of Honor Pacific Assault.

Wracając do RE5 , podstawowym pytaniem jest czy zapoznałeś się wcześniej z poprzednimi odsłonami serii . Jeśli tak , spodobało Ci się to możesz liczyć na jeszcze większą dawkę starego residenta niż poprzednio :thumbsup:

Oczywiście gra została zrobiona z myślą również o CO-opie co dodaje więcej smaku

goofy3

Świetną samochodówka jest GRID . Na PSN nadal chyba jest demko z opcją gry w multi. Co do realizmu modelu jazdy wystarczy kilka zmian w ustawieniach by gra stała się naprawdę wymagająca

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRIDa przeszedłem na kompie, super pozycja, ale z tego co widzę nie ma niestety split-screena :(

Niedawno kupiłem konsolkę, i na starcie od razu komplet GoW, tak więc troszkę kaski poszło i chciałbym coś w miarę taniego w co mógłbym z bracholem na TV pograć ;) Chyba na Rifta się zdecyduje bo Ridge Racer 7 za bardzo arcade, a w GT5 troszkę za mało torów ma jak dla mnie... Chyba że jeszcze jakieś pozycje polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRIDa przeszedłem na kompie, super pozycja, ale z tego co widzę nie ma niestety split-screena :(

Niedawno kupiłem konsolkę, i na starcie od razu komplet GoW, tak więc troszkę kaski poszło i chciałbym coś w miarę taniego w co mógłbym z bracholem na TV pograć ;) Chyba na Rifta się zdecyduje bo Ridge Racer 7 za bardzo arcade, a w GT5 troszkę za mało torów ma jak dla mnie... Chyba że jeszcze jakieś pozycje polecicie?

NFS Shift

Panowie szukam przygodówki dla nażyczonej i tak LBP jej nie odpowiada co możecie polecić na PS3?

Ja zastanawiam się nad jakąś grą sportową

nhl 2k10

nba 2k10

fifa 10

pes 10

czy coś innego ciekawego możecie polecić ?

Edytowane przez BzL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam przygodówki dla nażyczonej i tak LBP jej nie odpowiada co możecie polecić na PS3?

Ja zastanawiam się nad jakąś grą sportową

nhl 2k10

nba 2k10

fifa 10

pes 10

czy coś innego ciekawego możecie polecić ?

Gry sportowe od EA są postawione na widowiskowość . W przypadku piłki kopanej wziąłem Fifę , jednak co do basketu poleciłbym Tobie 2k10 . Gra jest znacznie trudniejsza i daje większa satysfakcje z przeprowadzanych akcji . Najlepszym rozwiązaniem będzie przetestowanie gier na demkach . Każda z nich jest dostępna na PSN

Może Heavy Rain ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS Shift

Panowie szukam przygodówki dla nażyczonej i tak LBP jej nie odpowiada co możecie polecić na PS3?

Ja zastanawiam się nad jakąś grą sportową

nhl 2k10

nba 2k10

fifa 10

pes 10

czy coś innego ciekawego możecie polecić ?

LBP to platformówka

Jeżeli chcesz jej kupić przygodówkę to Heavy Rain, nie znam gustu Twojej narzeczonej.

Gra sportowa, ja bym wybrał fifa10 lub nba 2k10 -> w zależności kto jaki sport lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS Shift

Wydaje się najlepszą opcją, demko z PSN bardzo mi się podobało, lecz przekracza mój budżet... Napewno kupią ją prędzej czy później, poczytałem trochę i wybór sprowadza się do:

GT5 Prologue vs MotorStorm: PR, priorytet to split screen

Edytowane przez goofy3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×