Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Właśnie te dwie możliwości rozpatruje. A może obie kupie? Jeszcze nie wiem :D

Pomijając grafikę i odsuwając ją na dalszy plan, mam zamiar zaopatrzyć się w coś jeszcze, co niekoniecznie ma multi, ale co-op :P Macie coś takiego?

Pod katem grafiki to najlepsze sa Killzone 2 , Uncharted 2 AT oraz God of War 3. W Among Thieves nigdy nie gralem ale God of War 3 i Killzone 2 goraco polecam :)

Zastanawiam sie jaka gre teraz kupic ale za cholere nie mam pojecia. Glownie zalezy mi na multiplayerze. Pogralbym w cos nim wyjdzie LBP2 :)

Odpada: BC2 (mam), Killzone 2 (mam), LBP (mam), MAG i gry sportowe (wyscigi, fify i inne badziewia - nie przepadam)

Od biedy moze tez byc gra nastawiona na single ale na prawde wolalbym only multi... tu odpada Heavy Rain (mam) i GoW3 (i tak to kupie wiec dajcie inny tytul).

Co polecicie?

Moze Call of Duty Modern Warfare 2? Albo Army of Two?

Edytowane przez BobaFett_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nier vs Final Fantasy 13.Chodzi mi głownie o nie nużący gameplay interesującą fabułę oraz czas potrzebny na przejscie głównego wątku(20h+ mi pasuje).Prosze o pomoc i wypowiedzi osob,które grały w obie gry.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro fify,sportowe i wyścigi nie, też mi nie podchodzą to Tekkena 6. I multi i single.

Łeee mordobicia tez mnei nie kreca specjalnie :/ Gralem u kolegi w Tekkena i w jakiegos DBZ, kiedys troche w DoA i pare innych, nigdy mi sie to nie podobalo.

Moze Call of Duty Modern Warfare 2? Albo Army of Two?

MW2 mam na pc, a Army of Two na x36.

a u2 swietny single i nie gorsze multi lub borderlands co ?

Wlasnie tak myslalem nad U2 ale sam nie wiem... Hmmm a te borderlands, jak wyglada multi? Gra ktos w to w ogole? Musze o tym poczytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łeee mordobicia tez mnei nie kreca specjalnie :/ Gralem u kolegi w Tekkena i w jakiegos DBZ, kiedys troche w DoA i pare innych, nigdy mi sie to nie podobalo.

MW2 mam na pc, a Army of Two na x36.

Wlasnie tak myslalem nad U2 ale sam nie wiem... Hmmm a te borderlands, jak wyglada multi? Gra ktos w to w ogole? Musze o tym poczytac.

mulit jest spoko 4 w coopie mega sprawa wspolne jezdzenie autem itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dokonalem juz wyboru. Kupilem mimo wszystko God of War 3 - akurat wystawil sie na allegro jakis sklep (likwidacja) i nowa polska wersja (folia) stoi po 85zl!! Jezeli ktos chce sobie sprawic ta gre po taniochu (nowka tansza niz uzywka) to teraz albo nigdy ;d Zrobie sobie platynke w GoW'a i kupie Red Dead Redemption, chyba, ze cena nie spadnie (licze na to, ze dorwe w idealnym stanie za max 150zl).

Pozdrawiam i dzieki za pomoc w kazdym razie :)

Gdyby ktos chcial dorwac tego GoWa podaje nr aukcji: 1051150840

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam zamiar kupić jakieś FPS-y.

Czy MAG, Killzone 2 i BFBC2 beda dobre ?

MAG-a(wersja kolekcjonerska) i K2 moge kupic lacznie za 130zł opłaca się ?

BF-a kolega nie chce sprzedać mimo, że mu się on nie podoba (lubi szybkie gry jak CoD) ale ja mam na PC i mi się podoba.

Czy Uncharted 2 to dobry tytuł multi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam zamiar kupić jakieś FPS-y.

Czy MAG, Killzone 2 i BFBC2 beda dobre ?

MAG-a(wersja kolekcjonerska) i K2 moge kupic lacznie za 130zł opłaca się ?

BF-a kolega nie chce sprzedać mimo, że mu się on nie podoba (lubi szybkie gry jak CoD) ale ja mam na PC i mi się podoba.

Czy Uncharted 2 to dobry tytuł multi ?

Jak już brać Uncharted 2 to weź przejdź pierw 1nkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam zamiar kupić jakieś FPS-y.

Czy MAG, Killzone 2 i BFBC2 beda dobre ?

MAG-a(wersja kolekcjonerska) i K2 moge kupic lacznie za 130zł opłaca się ?

BF-a kolega nie chce sprzedać mimo, że mu się on nie podoba (lubi szybkie gry jak CoD) ale ja mam na PC i mi się podoba.

Czy Uncharted 2 to dobry tytuł multi ?

Mam zarowno Killzone 2 jak i BFBC2. MAG'a chcialem jeszcze wczoraj kupic ale sie rozmyslilem (poczytalme troche, strasznie olewaja ta gre i jest coraz mniej graczy, ponadto grafika nie jest zadowalajaca a sam 'sposob' grania srednio mi odpowiada, w dodatku chyba nie istnieje tam pojecie headshot). Powiem tak - w Killzone pogralem tydzien i do tej pory lezy na polce i sie kurzy. Sprzedalem go przed chwila na allegro za 50zl. W BC2 na liczniku mam ponad 70h i gra jest ok dla casualow, troche mi sie juz moze nudzi ale to dlatego ze nie mam mikrofonu (a ze w CoD4 na pc nabilem 1500h z czego 75% na promodzie to robi mi to ogromna roznice) w kazdym razie wiem, ze jutro wroce do tej gry ;d Z tych 3 gier najbardziej polecam Ci BC2.

MAG i K2 za 130zl sie imo nie oplaca. MAGa mozna dorwac za 60-70zl a K2 juz od 30zl.

Uncharted 2 to chyba bardziej gra skierowana na singla, ale nie gralem wiec sie nie wypowiadam. Z tego co sie naczytalem na forach to ludzie maja mieszane uczucia co do multi w U2 - jednym sie podoba, innym nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co kupic BF-a i czekać do premiery MoH i CoD-a 7 ?

Moze poprosze kumpla to mi pozyczy tego killzona i MAG to zobaczę czy mi sie spodoba u niego troche grałem w MAG-a ale wiesz jak to jest jak u kogos grasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co kupic BF-a i czekać do premiery MoH i CoD-a 7 ?

Moze poprosze kumpla to mi pozyczy tego killzona i MAG to zobaczę czy mi sie spodoba u niego troche grałem w MAG-a ale wiesz jak to jest jak u kogos grasz

W oczekiwaniu na Medal of Honor , chyba kupie sobie MW2 co o tym myslicie? Moze lepszy bylby B:BC2 moj kolega ma MW2 i mowi ze jest zarabisty i ma duzo lepsze bronie od BC2. Jedyny minus to chyba to ze nie ma Pojazdow i dedykowanych serwerow (co ma sie podobno zmienic). A no i jeszcze te kosmicznie drogie DLC :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gta 4 to podstawa

Gta 4 nie polecam, slaba grafika i przede wszytkiem nudnaaaaa, zaluje ze kupilem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na Medal of Honor , chyba kupie sobie MW2 co o tym myslicie? Moze lepszy bylby B:BC2 moj kolega ma MW2 i mowi ze jest zarabisty i ma duzo lepsze bronie od BC2. Jedyny minus to chyba to ze nie ma Pojazdow i dedykowanych serwerow (co ma sie podobno zmienic). A no i jeszcze te kosmicznie drogie DLC :(

MW2 to zbugowane i zlagowane gowno przepelnione hackami. "Lepsze bronie"? Pfff... bronie jak bronie, i tu i tu nie ma w nich nic nadzwyczajnego. Mam obie gry i BC2 jest o niebo lepsze, ale o gustach sie nie dyskutuje.

P.S. "dedyki maja byc" - tak mowia od premiery - gowno prawda.

_________________

Co do mojego poprzedniego psota - jednak nadal szukam jakiejs gry ;D Wiedzialem, ze z tym GoWem za 85zl jest cos nei tak... koelsiowi wlasnie zawiesili konto... W takimr azie co mozecie mi polecic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra, dokonalem juz wyboru. Kupilem mimo wszystko God of War 3 - akurat wystawil sie na allegro jakis sklep (likwidacja) i nowa polska wersja (folia) stoi po 85zl!! Jezeli ktos chce sobie sprawic ta gre po taniochu (nowka tansza niz uzywka) to teraz albo nigdy ;d Zrobie sobie platynke w GoW'a i kupie Red Dead Redemption, chyba, ze cena nie spadnie (licze na to, ze dorwe w idealnym stanie za max 150zl).

Pozdrawiam i dzieki za pomoc w kazdym razie :)

Gdyby ktos chcial dorwac tego GoWa podaje nr aukcji: 1051150840

Aukcja została usunięta przez pracownika allegro, czyli wałek. 

Edytowane przez traffic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aukcja została usunięta przez pracownika allegro, czyli wałek.

Dokladnie, post wyzej o tym napisalem. Koles ma zawieszone konto. Jezu jak dobrze, ze mi sie nie spieszylo i nie wyslalem mu kasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze od premiery fify i pes'a troche minelo, cena jest juz nie wysoka mysle nad kupnem czegos z tego gatunku. Co byscie polecali, co lepsze? Nie mam duzego doswiadczenia z takimi grami, co najwyzej PEs 06 na PS2 z 20-30 godzin grania i to by bylo na tyle. Zalezy mi, aby w karierze bylo duzo zarzadzania druzyna, aby nie rozchodzilo sie tylko o same mecze, lecz o budowanie, zarzadzanie swoja druzyna. Z gory dzieki za pomoc;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem raczej przekonany do FIFA. Nigdy nie myślałem żeby kupić PES. Słyszałem, że PES ma problemy z licencjami (nieprawdziwi zawodnicy) ale niby lepsza grafa. Radzę ci też przeszukać forum bo tematów i postów FIFA czy PES jest pełno :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja polecam FIFĘ na konsoli nie ma porównania z PES-em.

Czy w CoD 4 jeszcze duzo osob gra ? Bo do BF-a chętnie bym dokupił właśnie CoD 4 i FIFE 10. (W fife grało sie na PC grało z 1000h spokojnie tongue.gif)

Do graczy FIFY na PS3 mam pytanie czy jest takie cos jak w PSP "AD HOC" czy jakos tak ze ci wynajduje przeciwnika na necie czy mozna tylko ze znajomymi przez neta ?

Edytowane przez marol0v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie małe pytanie. Mam do podjęcia decyzję o wyborze:

- Skate 3 + druga za 1 zł(jaka?)

- Just Cause 2

- Red Dead Redemption

- Buzzem

- Jaką kolwiek grą do 250 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie małe pytanie. Mam do podjęcia decyzję o wyborze:

- Skate 3 + druga za 1 zł(jaka?)

- Just Cause 2

- Red Dead Redemption

- Buzzem

- Jaką kolwiek grą do 250 zł

Co do promocji EA games sosobiscie wziolem Dragon Age i Dante Inferno , ale skoro wolisz smigac na desce to Skate + Dragon Age :)

Z niewymienionych tytułów wolałbym kupic Heavy Rain badz God of War III a z listy Just Cause 2:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie małe pytanie. Mam do podjęcia decyzję o wyborze:

- Skate 3 + druga za 1 zł(jaka?)

- Just Cause 2

- Red Dead Redemption

- Buzzem

- Jaką kolwiek grą do 250 zł

Red Dead Redemption w ciemno :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie małe pytanie. Mam do podjęcia decyzję o wyborze:

- Skate 3 + druga za 1 zł(jaka?)

- Just Cause 2

- Red Dead Redemption

- Buzzem

- Jaką kolwiek grą do 250 zł

Kup sobie GTA:4 + dodatki - jak nie masz. Wyjdzie mniej niż 250, a z tych co wymieniłeś najlepiej red dead redemption :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoW III (w I i II nie grałem) or Heavy Rain or Assassin's Creed 2 or Red Dead Redemption. Co polecacie?

A może coś całkiem innego? dodam że grałem w Infamous, Uncharted 2, Killzone 2, Fifa 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoW III (w I i II nie grałem) or Heavy Rain or Assassin's Creed 2 or Red Dead Redemption. Co polecacie?

A może coś całkiem innego? dodam że grałem w Infamous, Uncharted 2, Killzone 2, Fifa 10.

GOW3 lub RDR przy czym w RDR bedziesz gral dluuuuuuuuzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heeh w GOW III tez pograsz tyle ze monotonniej :) na start z konsola preferował bym i tak GOWa badz Heavy Rain w to tez dlugoooooo idzie grac:) a dziki zachod nie wiem bo jeszcze nie gralem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×