Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

GoW III (w I i II nie grałem) or Heavy Rain or Assassin's Creed 2 or Red Dead Redemption. Co polecacie?

A może coś całkiem innego? dodam że grałem w Infamous, Uncharted 2, Killzone 2, Fifa 10.

RDR albo AC 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy,

masz dostęp do wcześniejszych MGSów, grałeś w nie? Jeśli tak, to MGS4, jeśli nie to daruj sobie

Bioshock - bardzo dobra gra, w niskiej cenie więc warto brać i odkrywać tajemnice Rapture

Fallout 3 w wersji PL - porażka, brak patchy, trofeów, zwisy; wałkowano to już wiele razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

pytanko odnosnie bioshock'ow warto nabyc oba ? czy tyko 2 czesc ? gralem w demo 1 i powiem ze chetnie bym to kupil ... dzieki za helpa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

pytanko odnosnie bioshock'ow warto nabyc oba ? czy tyko 2 czesc ? gralem w demo 1 i powiem ze chetnie bym to kupil ... dzieki za helpa ...

Warto, bo to jedne z bardziej oryginalnych fpsów ostatnimi czasy. Gry są powiązane fabularnie, wypadałoby zaliczyć także i pierwszą część (swoja drogą wielu graczy uważa, że jedynka jest lepsza od sequela).

Kolejny argument: te gry są tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki to biore obie :D dzieki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam około 155zł i sobie tak myślę co sobie by kupić na wakacje?:pardon:

BBC2 mam, GTA IV mam (pożyczone), COD 5 mam

Więc oprócz tych gier co byście polecili?

Czy np. jak bym miał kupować Uncharted to muszę, ale to muszę kupić pierwszą część?

Proszę nie radzić mi żadnych samochodówek (narazie nie mam ochoty na samochodówki).

Pozdrawiam :)

PS. Gra musi być po polsku, nawet jak ma gówniany dubing itd. to i tak musi być po polsku :)

PS2 Aj... Zapomniałem 70zł idzie na LBP GOTY (na spółkę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam około 155zł i sobie tak myślę co sobie by kupić na wakacje?:pardon:

BBC2 mam, GTA IV mam (pożyczone), COD 5 mam

Więc oprócz tych gier co byście polecili?

Czy np. jak bym miał kupować Uncharted to muszę, ale to muszę kupić pierwszą część?

Proszę nie radzić mi żadnych samochodówek (narazie nie mam ochoty na samochodówki).

Pozdrawiam :)

PS. Gra musi być po polsku, nawet jak ma gówniany dubing itd. to i tak musi być po polsku :)

PS2 Aj... Zapomniałem 70zł idzie na LBP GOTY (na spółkę).

No to jak masz Gta 4 to proponuje abyś kupił Assasina dwójkę albo Uncharteda - nie musi być pierwsza część możesz odrazu drugą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wybrać RDR czy Bad Company 2 ???

Chodzi mi głównie o to, czy multi w RDR da mi tyle radości co w BC2. Granie ze znajomymi itp.

Z góry dzięki :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wybrać RDR czy Bad Company 2 ???

Chodzi mi głównie o to, czy multi w RDR da mi tyle radości co w BC2. Granie ze znajomymi itp.

Z góry dzięki :biggrin:

Moim zdaniem multi w RDR nie daje tyle radosci co w BC2. To tez zalezy jakie gry lubisz, bo nie powiem, multi w RDR to tez kawal dobrej roboty tylko samej rozgrywce brakuje tej dynamiki co w BF. Swoja decyzje podejmij raczej w oparciu o rodzaj shootera jaki preferujesz... jak TPS to RDR jak FPS to BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ma ktoś może jakiś fajny tytuł do polecenia ... sam nie wiem czego chce :D ... byleby z multi ... :)

najlepiej jakby mialo co-op (off/online)

i jeszcze zeby zmuszala do wysiłku ... :)

Edytowane przez azazelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy w co już grałeś. Obie części Army of Two, Modern Warfare 2, Uncharted 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co już sie przewinęło przez moją czarnulkę :)

infamous, lbp, dragon age, demon souls, Fifa 09 i 10 ... CoD: MW, HR, GoW I II i III, GT prolog,

dodatkowo z psn: Worms, NHL 3v3, Bomberman, Crash ...

(ostatnio miałem doczynienia z całą trylogią GoW na raz i Demmon Souls'em ... te dwa tytuły wyśrubowały moje oczekiwania od gier :) )

MW2 odpada ... szkoda mi kasy jak mam cod MW ... a to w sumie takie same gry tylko inne otoczenie

nad U2 sie zastanawiam ... i to coraz poważniej

zastanawiam sie nad jakąś trzepanką ... tylko z dobrym i nie skaczącym multi ... testował ktoś może fight night round 4 albo coś w tym rodzaju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam około 155zł i sobie tak myślę co sobie by kupić na wakacje?:pardon:

BBC2 mam, GTA IV mam (pożyczone), COD 5 mam

Więc oprócz tych gier co byście polecili?

Czy np. jak bym miał kupować Uncharted to muszę, ale to muszę kupić pierwszą część?

Proszę nie radzić mi żadnych samochodówek (narazie nie mam ochoty na samochodówki).

Pozdrawiam :)

PS. Gra musi być po polsku, nawet jak ma gówniany dubing itd. to i tak musi być po polsku :)

PS2 Aj... Zapomniałem 70zł idzie na LBP GOTY (na spółkę).

To kupować Uncharted 1 czy lepiej co innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajj ostatnio mnie wzięło na GTA. Teraz gta 4 stoi po 100-110zł więc nie tak dużo. Ale z drugiej strony kusi mnie to wydanie z 2 dodatkami (dodatkami?!) Trzeba miec gta 4 aby odpalić te 'dodatki' ? Z drugiej strony słyszałem, że nie są warte ceny. Zależy mi również na Multi.:)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajj ostatnio mnie wzięło na GTA. Teraz gta 4 stoi po 100-110zł więc nie tak dużo. Ale z drugiej strony kusi mnie to wydanie z 2 dodatkami (dodatkami?!) Trzeba miec gta 4 aby odpalić te 'dodatki' ? Z drugiej strony słyszałem, że nie są warte ceny. Zależy mi również na Multi.:)

Pozdro.

W dodatki grasz bez podstawowej wersji.Co do oceny samych dodatków to niektórzy piszą,że warto inni przeciwnie.Osobiście nie grałem,więc nie mnie tu oceniać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zdecydowalem sie kupic ps3 i zastanawiam sie z jaka gra, zastanawiam sie nad zestawem z god3, lub modnation racers lub lbp:goty + gt5 prologue, co polecicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zdecydowalem sie kupic ps3 i zastanawiam sie z jaka gra, zastanawiam sie nad zestawem z god3, lub modnation racers lub lbp:goty + gt5 prologue, co polecicie ?

hmmmm ... ja bym obstawił na ostatni zestaw ... w dużej mierze dlatego że w oba tytuły można pośmigać multi zaróno on jak i offline :)

jeśli jesteś nastawiony na przetestowanie możliwości nowego sprzętu i na moc wrażeń to zdecydowanie z GoW 3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się kupować Ultimate Sith Edition czy lepiej zwykłe Force unleashed?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś skosztował i podzieli sie wrażeniami z Fight Night Round IV ... głównie chodzi mi o multi online :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zbieram się na giełdę do Kato i mam problem :( chce oddać Killzone 2, Fight Night Round 4 i CoD MW2 PL i wziąść UFC 2010 i albo Red Dead Redemption albo Bad Company 2 ;> co mi radzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BC2, choć ja zostawiłbym MW2 i oddałbym KZ2 i FNR4 + dopłata za RDR :)

Edit: Jeśli w Kato będą mieć w ogóle RDR, bo dziś niedziela, a wczoraj pewnie już wszystko poszło jeśli w ogóle mieli.

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wróciłem ;p RDR chodzi za 240 :| sam koleś mi powiedział że, to rozbój i lepiej poczekać bo jest deficyt na ten towar obecnie... wziąłem UFC 2010 i BC2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam myśle sobie w coś nowego by zagrał ale nie wiem co , przez myśl przewinęły mi się:

Mortal z DC / DB Raging Blast / Soul Calibur 4

Far Cry 2 / Brothers in Arms Hells Highway

Oblivion / Overlord II / Prince of Persja

To tak mniej więcej jak widać faworyzuje starsze tytuły kwestia ceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×