Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Kisiel, skoro masz BC2 to myślę, że najpierw kup sobie U2. To inny model rozgrywki, tutaj liczy się fabuła i odkrywanie kolejnych rzeczy. A multi też jest dobre :) CoD6 możesz zawsze kupić teraz to wydatek ok.100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co lubisz, ale ja wybrałbym Midnight Club'a. Bardzo fajne, rozbudowane wyścigi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kisiel - bierz Uncharted2 - gra jest warta każdej wydanej złotówki nawet jeśli brać pod uwagę tylko singla (a i multi jest niezłe). Skoro ze strzelanin sieciowych masz BC2 to narazie coda sobie daruj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się całkiem nie źle bawiłem przy drugiej części Ojca Chrzestnego, to dość dobra gra, z czystym sumieniem mogę polecić :)

a z wyścigów BLUR!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto sie wziasc za Lair? Tak mnie naszlo na tego jednego z pierwszych ex na ps3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Jutro kupuję PS3 bez żadnych gier więc zamierzam jakąś/jakieś (niepotrzebne skreślić) kupić na 100% kupuje FIFĘ, lecz zastanawiam się na zakupem drugiej gry myślałem nad CoD 4 (mój kolega kupuje także więc moglibyśmy razem pograć) , Uncharted 2 (nie mam żadnego znajomego) albo RDR.

Oczywiście mogą być inne gry niż te trzy wymienione. Zależy mi GŁÓWNIE na MULTI więc musi ono być dobre i wciągnąć mnie razem z FIFĄ aż do października (kupuje wtedy MoH a w listopadzie bodajże CoD 7)

Niestety nie udalo się kupić samego PS3 więc kupiłem w zestawie z MAGiem. BFBC2 i MW2 mam na PC ale mogę kupić jeśli jest lepsza od wersji na PC (MW2 raczej nie bo 2 płatne DLC razem 110zł to rozbój w biały dzień !). W akcji zostało BFBC2, CoD4 (gra z kolegą i jego klanem), U2. Proszę o pomoc bo mam mętlik w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy split second nie jest czasami lepsze od blur-a ?

Nie :P Poczytaj sobie opinie, nie tylko moje w temacie Blur ;)

Drugie pytanie: A co do Blur'a ma splitscreen i tuning ???

Pierwsze tak, drugie nie - chociaż nie do końca, ponieważ w przypadku wyścigów on-line, można dodać 3 różne modyfikacje, np. zadawanie większych obrażeń w przypadku staranowania ;)

Splitscreen jest i to w dodatku do 4 graczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie udalo się kupić samego PS3 więc kupiłem w zestawie z MAGiem. BFBC2 i MW2 mam na PC ale mogę kupić jeśli jest lepsza od wersji na PC (MW2 raczej nie bo 2 płatne DLC razem 110zł to rozbój w biały dzień !). W akcji zostało BFBC2, CoD4 (gra z kolegą i jego klanem), U2. Proszę o pomoc bo mam mętlik w głowie.

pod multi BFBC2

pod ogólną grę U2

skoro masz MAG'a to polecam U2 na te długie nudne, deszczowe dni gdy neta nie ma ;P

edit: szczególnie, że niedługo wychodzi platyna, czyli po 8x złotych na allegro będzie można nówkę dorwać

Edytowane przez Drewas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie znow miedzy jakims dlugotrwalym rpg'iem (najchetniej w polskiej wersji), falloutem 3 PL (wiem ze bez wsparcia), dead space pl oraz lair w dalszym ciagu, co powiecie na ten temat? ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrac Midnight Club czy Godfather II???

Midnight Club

A ty marlov kup U2 naprawdę warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie znow miedzy jakims dlugotrwalym rpg'iem (najchetniej w polskiej wersji), falloutem 3 PL (wiem ze bez wsparcia), dead space pl oraz lair w dalszym ciagu, co powiecie na ten temat? ;P

Z tych 3 gier wziąłbym Fallouta... może to nie to samo co F2, ale klimat jest, odpowiednia długość gry jest, dobra grafia jest, PL jest- nic tylko brać :thumbsup: Dead Space też kosa, ale jeśli posiadasz sprzęt 5.1 bo w innym przypadku gra nie jest aż tak straszna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że Fallout 3 PL nie ma wsparcia jeśli chodzi o patche, oraz o pucharki.

Jak nie masz problemów z angielskim (wnioskując z postu to jednak chyba masz) polecałbym Ci wersję GOTY.

Wszystko już masz na płycie, dodatki, patche, itd. No i rzecz jasna pucharki.

Innego "polskiego" RPG'a to może Dragon Age?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oplaca sie kupic GTA 4 czy juz GTA Episode from liberty city, chce obszerniejsza wersje aby bylo grania na kilka/kilkanascie godzin :)

kupilem RDR panowie i mialem ja od piatku az do dzisiaj... jak dla mnie totalnie nie jest w moim stylu, nie lubie westernu a w dodatku czasem gubi FPS'y i to szczodrze tak wiec sprzedalem koledze za £35 a kupilem za £38 i mialem zamiar kupic ufc 2010 ale jakos mi nie podchodzi na tak duzo aby wydac pieniadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oplaca sie kupic GTA 4 czy juz GTA Episode from liberty city, chce obszerniejsza wersje aby bylo grania na kilka/kilkanascie godzin :)

kupilem RDR panowie i mialem ja od piatku az do dzisiaj... jak dla mnie totalnie nie jest w moim stylu, nie lubie westernu a w dodatku czasem gubi FPS'y i to szczodrze tak wiec sprzedalem koledze za £35 a kupilem za £38 i mialem zamiar kupic ufc 2010 ale jakos mi nie podchodzi na tak duzo aby wydac pieniadze.

co ja ci moge powiedzieć tak sie składa ze włąsnie wystawiłem na allegro dosłownie 20 min temu GTA Episode from liberty city i ufc 2009 :) im from siedlce :_) jak dla mnie ufc wymiata a gta nie jest w 100% w moim stylu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w uk wiec nie mam jak kupic :) a juz kupilem na amazonie po dobrych cenach, kupilem gta v za £13 nowka platinium edition i kupilem Mortal Kombat vs DC universe - gralem w ta gre dawno temu jak jeszcze swojej odchudzonej czarnulki nie mialem - gra wymiata, a zwlaszcza jak wpadaja kumple to takie gry jak tekken, fifa, ufc - demo :D wpadaja kazdemu w smak bo przeciez nie bedziemy grac w gre na 1 :D jeszcze szukam jakis klasykow, cos co ma dobry online mode, mysle nad kupnem ufc 2010 juz w zasadzie zamowilem ale cos nie tak poszlo i mi cofneli :/ i sie tak zastanawiam, ma ktos z was ten tytul jak tak to prosze o maly opis ale tresciwy :) dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że Fallout 3 PL nie ma wsparcia jeśli chodzi o patche, oraz o pucharki.

Jak nie masz problemów z angielskim (wnioskując z postu to jednak chyba masz) polecałbym Ci wersję GOTY.

Wszystko już masz na płycie, dodatki, patche, itd. No i rzecz jasna pucharki.

Innego "polskiego" RPG'a to może Dragon Age?

Dragon Age juz za mna, z angielskim nie mam problemu raczej, ale zawsze wole pograc w rodzimym jezyku. Pucharki tak bardzo wazne dla mnie nie sa, bardziej to zebym w 100% polapal sie w fabule

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak wyglada sytuacja LOTR Qonquest bo chyba czytalem ze servery zostana albo juz zostaly zamkniete, ma ktos ten tytul ? Szukam cos w stylu LOTR Qonquest mozecie mi cos polecic z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak wyglada sytuacja LOTR Qonquest bo chyba czytalem ze servery zostana albo juz zostaly zamkniete, ma ktos ten tytul ? Szukam cos w stylu LOTR Qonquest mozecie mi cos polecic z gory dziekuje

Serwery do grania online zostały zamkniętę, pozostaje Ci więc single. Coś w stylu LOTR'a? Nie mam zielonego pojęcia co to może być. Ale powstaje kolejna gra w tym stylu z postaciami z książek Tolkiena:) Jej tytuł to Lord of the Rings: Aragorn's Ques i na pewno na PS3 wyjdzie :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info wlasnie dzisiaj mi kumpel o tym powiedzial :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, zamierzam na wakacje kupić jakąś gre w granicach 100zł~.

Narazie posiadam:

- Star Wars TFU

- Mortal Kombat vs. DC Universe

- Motorstorm

- Ratchet and Clank

- Midnight Club LA

- Resident Evil 5

- Resistance

Jaką gre polecacie teraz kupić? Zależy mi by granie w nią sprawiło trudności jak i przyjemności, bym nie przeszedł jej w tydzień ;)

Tryb Online mile widziany, lub tryb na 2 pady (lubie z bratem raz na tydzień pograć :\ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 ma być w platynie więc za jakieś 90zł będziesz miał świetnego singla i multi :biggrin: A to jest "must have" dla posiadacza PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 ma być w platynie więc za jakieś 90zł będziesz miał świetnego singla i multi :biggrin: A to jest "must have" dla posiadacza PS3

Co do Uncharted2 nie jestem przekonany, nie grałem w pierwszą część niestety.

Moje myśli krążą wokół AC, LBP, GTA4 albo Motorstorm PR. Chyba że polecacie jeszcze coś innego.

Chcę podkreślić że w przeciągu roku nie zakupie żadnej nowej gry :S

Edytowane przez moniek130

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×