Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Tak samo z God Of Warem - grafika beznadziejna...

Jeżeli twierdzisz, że w GOW Collection jest beznadziejna grafika to zagraj sobie w jakąś grę na PSX lub PS2.

Osobiście uważam, że grafika nie jest najważniejsza i nie musi w każdej grze być taka jak w Uncharted 2 czy Battlefield BC 2. Myślę, że grafika nie jest zła, a sama gra mimo wszystko warta kupienia :thumbsup:

A żeby nie było takiego off-topu to zadam pytanie ponownie -

---Assassin's Creed II czy Prince of Persia: Zapomniane Piaski?

---Shrek After Forever czy Cars Race-o-Rama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli twierdzisz, że w GOW Collection jest beznadziejna grafika to zagraj sobie w jakąś grę na PSX lub PS2.

Osobiście uważam, że grafika nie jest najważniejsza i nie musi w każdej grze być taka jak w Uncharted 2 czy Battlefield BC 2. Myślę, że grafika nie jest zła, a sama gra mimo wszystko warta kupienia :thumbsup:

A żeby nie było takiego off-topu to zadam pytanie ponownie -

---Assassin's Creed II czy Prince of Persia: Zapomniane Piaski?

---Shrek After Forever czy Cars Race-o-Rama?

Wcześniej pisałeś o RDR. Dokłać te kilkanaście złotych, i weż RDR. Naprawdę, nie pożałujesz. Przeczytaj poprzednie strony tego tematu, dowiesz się dlaczego.

Edytowane przez Miszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli twierdzisz, że w GOW Collection jest beznadziejna grafika to zagraj sobie w jakąś grę na PSX lub PS2.

Osobiście uważam, że grafika nie jest najważniejsza i nie musi w każdej grze być taka jak w Uncharted 2 czy Battlefield BC 2. Myślę, że grafika nie jest zła, a sama gra mimo wszystko warta kupienia :thumbsup:

A żeby nie było takiego off-topu to zadam pytanie ponownie -

---Assassin's Creed II czy Prince of Persia: Zapomniane Piaski?

---Shrek After Forever czy Cars Race-o-Rama?

W pierwszej kolejności AC2 ale w persję też się zaopatrz bo jest tego warta przy ac2 będziesz się świetnie bawił no i dość długa persja jest na jakieś od 8-12h ale jest super

a tamte2 gry uuu nie znam się na takich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wolne 200 zł, także trzeba na coś spożytkować.

Kupiłbym AC II i np. RDR ale kaski mi nie starczy bo samo RDR coś koło dwóch stówek.

Zrobię tak, że kupie AC II i jakąś tańszą grę a potem RDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat nie wiem co kupić mam na to 8 dyszek.

Mam już:

-gt5 : p

-uncharted 1

-quest for boty

-burnout paradise

-gta 4

-lbp

I nie wiem jaka gre kupic:

-skate 2

-street fighter 4

-motorstorm pacific rift

-fife 10

-dirt2

Prosze o pomoc :tongue: :tongue: :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat nie wiem co kupić mam na to 8 dyszek.

Mam już:

-gt5 : p

-uncharted 1

-quest for boty

-burnout paradise

-gta 4

-lbp

I nie wiem jaka gre kupic:

-skate 2

-street fighter 4

-motorstorm pacific rift

-fife 10

-dirt2

Prosze o pomoc :tongue: :tongue: :tongue:

Ja na twoim miejscu bym sie zastanowil pomiedzy Fifa 10 ,a Skatem 2

Edytowane przez Propaganja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurczak - ja Ci polecam Dirt 2 - świetna i przyjemna gierka :)

A trofea ma???

Edytowane przez kurczak1224

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tofea ma???

wszystkie gry ktore wymieniles maja trofea. wszystkie gry na PS3 od poczatku 2009 roku maja trofea.

EDIT: sorry poprawka, GT5:P i Quest For Booty nie ma trofeow..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem już kupować God of War Classic i Heavy Rain, ale czytając trochę o RDR, zacząłem się zastanawiać czy ona nie będzie lepszym wyborem :)

Więc mógłby ktoś poradzić czy kupić RDR czy Heavy Rain + God of War Classic ?

Z góry wielkie dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie kup RDR. Starczy Ci na dłużej niż obie gry razem wzięte i będziesz miał więcej frajdy według mnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam obie gry (GOW i HR) i powiem Ci, że obie te gry to wypasik. Prawdziwa uczta dla wszystkich graczy... co do RDRa to się nie wypowiem, bo dopiero zamówiłem z allegro. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w GoW:C, HR, RDR i powiem Ci, że najlepiej grało mi się w HR. Tzn. bardzo mnie wciągła ta gra, przeszedłem ją przy 2 posiedzeniach. Świetny klimacik, grafika i fabuła. RDR też jest grą ciekawą, ale musiałem sobie zrobić przerwę, bo po prostu trochę mi się nudziło. Natomiast GoW to klasyka, nia za ładna grafika, ale za to świetna grywalność, MOC i totalna ROZPIERDUCHA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam takie pytanie - czy jeżeli nie lubię westernów to taka gra jak RDR przypadnie mi do gustu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie lubie westernów a przy grze bawiłem się przednio:) ta gra jest po prostu świetna i dość długa... mi ukończenie single'a na 100% zajęło około 30h...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co polecacie Dragon Age czy Alpha Protocol ?

Ogólnie skłaniam sie bardziej przy Dragonie tylko powiedzcie czy nie jest on nudny i ile mniej więcej ma godzin i co z grafiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co polecacie Dragon Age czy Alpha Protocol ?

Ogólnie skłaniam sie bardziej przy Dragonie tylko powiedzcie czy nie jest on nudny i ile mniej więcej ma godzin i co z grafiką.

Wiem, że to dosyć oczywiste, ale wszystko zależy od tego, jaki klimat wolisz. Dragon Age jest nieco dłuższy od Alpha Protocol, w obydwu grach kolejność misji wybierasz sobie dowolnie, graficznie jest mniej więcej na tym samym poziomie, chociaż mnie Dragon Age pod względem oprawy nieco bardziej zachwycił (o ile można w ogóle powiedzieć, że mnie zachwycił). Spójrz na oceny w CDA - zarówno Alpha Protocol jak i Dragon Age mają taką samą ocenę - 8+, dlatego trudno wybrać między nimi. Chyba, że rolę gra cena - Dragon Age jest teraz z pewnością tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znow prosze was o pomoc tym razem o gre typu Strzelaninki.Narazie chcialbym zaczac od starszej wersji by sie zapoznac z tego typu gra bo nie mialem stycznosci ze strzelanka ,a chce mniej zaplacic i jak cos to kupie nowsza czesc o to propozycje i moj ranking.

1.KillZone 2

2.Call Of Duty - Modern Warfare

3.Battlefield- Bad company

PS.Ani battlefield ani COd to nie drugie czesci tych gier prosze o pomoc osob grajacych w pierwsze czesci:)

Zdecydowanie CoDMW bo ma doskonałego multi playera także ciekawą choć dosyc krótka fabułe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co zrobić. Kupić teraz Dragon Age i potem kupić jak już Red Dead Redemption trochę stanieje czy od razu kupować RDR, a ewentualnie potem jak nic nie będzie ciekawego kupić DA ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co zrobić. Kupić teraz Dragon Age i potem kupić jak już Red Dead Redemption trochę stanieje czy od razu kupować RDR, a ewentualnie potem jak nic nie będzie ciekawego kupić DA ???

Czego byś nie wybrał to spędzisz przy tym kilkadziesiąt godzin więc wybór tak naprawdę zależy od Ciebie. Ja w podobnej sytuacji wybrałem DA i przez dobry miesiąc się bawiłem, z obecnej wypłaty wezmę RDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nadejszła wiekopomna chwila i za tydzień +/- będzie już kaska na konsole - mianowicie 1100 złociszy.. Wiem troszkę mało ale jest ogromny plus mianowicie mam okazje odliczyć sobie 22% VAT-u. I teraz albo kupić konsole slim chyba 120gb + Uncharted 2 i LBP GOTY za 1400 tfuu 1092zł i nie zostanie nic na kolejne tytuły.. I czy nie lepiej kupić ,,gołą,, konsole + kupić używki na alledrogo? Jeśli tak to ile wyjdzie sama konsola i jakie gry polecicie za reszta kasy (pamiętajcie o VAT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nadejszła wiekopomna chwila i za tydzień +/- będzie już kaska na konsole - mianowicie 1100 złociszy.. Wiem troszkę mało ale jest ogromny plus mianowicie mam okazje odliczyć sobie 22% VAT-u. I teraz albo kupić konsole slim chyba 120gb + Uncharted 2 i LBP GOTY za 1400 tfuu 1092zł i nie zostanie nic na kolejne tytuły.. I czy nie lepiej kupić ,,gołą,, konsole + kupić używki na alledrogo? Jeśli tak to ile wyjdzie sama konsola i jakie gry polecicie za reszta kasy (pamiętajcie o VAT :)

Zestaw konsola + dwie naprawdę świetne gry raczej ci się opłaca, bo zarówno Uncharted 2 jak i LBP są właśnie takimi grami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka gre wybrac??? 

1. LITTLE BIG PLANET GOTY

2. RATCHET AND CLANK CRACK IN TIME

3.  BIOSHOCK 2

W która pogram dluzej, a do ktorej można wracać kilka razy i sie nie znudzi tak szybko??

Edytowane przez rafalm86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka gre wybrac???

1. LITTLE BIG PLANET GOTY

2. RATCHET AND CLANK CRACK IN TIME

3. BIOSHOCK 2

W która pogram dluzej, a do ktorej można wracać kilka razy i sie nie znudzi tak szybko??

Ja bym stawiał na Twoim miejscu na LBP. Świetna grywalność, mnóstwo poziomów na sieci. Mozna też pograć w kilka osób jeśli masz pady. Poza tym ona jest taka niezobowiązująca, co jakiś czas mozna do niej wracać i dobrze się pobawić, nie tracisz kontaktu z fabułą, czy czymś podobnym. Poza tym kupa przy niej śmiechu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka gre wybrac??? 

1. LITTLE BIG PLANET GOTY

2. RATCHET AND CLANK CRACK IN TIME

3.  BIOSHOCK 2

W która pogram dluzej, a do ktorej można wracać kilka razy i sie nie znudzi tak szybko??

przede wszystkim to little big planet.super gierka jeszcze po skończeniu singla masz mnóstwo plansz online które mozesz przechodzić.i do tego po polsku.nic tylko brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×