Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzieki. Ale czy to ma jakieś znaczenie w cenie i czy ludzie bardziej napalaja sie na UK. Czy to poprostu lekka zmiana na pudelku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki. Ale czy to ma jakieś znaczenie w cenie i czy ludzie bardziej napalaja sie na UK. Czy to poprostu lekka zmiana na pudelku?

nie ma to żadnego znaczenia. Wszystko tak samo ^^ tylko naklejka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o pomoc. Chcę kupić grę Heavy Rain ale mam pare pytań.

1.Czy gra jest długa?

2.Jak z fabułą, jest nudna czy wszystko dzieje się w napięciu?

3.Jak z grafiką, słyszałem że jest wyśmienita, widziałem na filmikach ale to nie to samo co na żywo.

Proszę o odpowiedz i z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o pomoc. Chcę kupić grę Heavy Rain ale mam pare pytań.

1.Czy gra jest długa?

2.Jak z fabułą, jest nudna czy wszystko dzieje się w napięciu?

3.Jak z grafiką, słyszałem że jest wyśmienita, widziałem na filmikach ale to nie to samo co na żywo.

Proszę o odpowiedz i z góry dzięki :)

1.Dość koło 10-12h

2.Fabuła trzyma w napięciu(a końcowe wątki zaskakują )-(czasami dziwnie poprowadzona)

3.Grafa na 9-

Więc gorąco polecam ,gra ma klimacik jak żadna inna gierka :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o pomoc. Chcę kupić grę Heavy Rain ale mam pare pytań.

1.Czy gra jest długa?

2.Jak z fabułą, jest nudna czy wszystko dzieje się w napięciu?

3.Jak z grafiką, słyszałem że jest wyśmienita, widziałem na filmikach ale to nie to samo co na żywo.

Proszę o odpowiedz i z góry dzięki :)

1. Gra jest dosyć długa szczególnie że bohaterowie nie potrafią biegać wiec chodzą.

2. Co do fabuły to gra jest świetna.

3. Grafika jest dobra.

Jest to jedyna taka gra na ps3 więc wybór należy do ciebie :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem gry/gier na PS3. Chciałbym coś z listy: Heavy Rain, Read Dead Redemption, Tekken 6, Sacred 2, Mortal Kombat vs DC Universe lub/i Skate 3. Co polecacie na długie letnie wieczory ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem gry/gier na PS3. Chciałbym coś z listy: Heavy Rain, Read Dead Redemption, Tekken 6, Sacred 2, Mortal Kombat vs DC Universe lub/i Skate 3. Co polecacie na długie letnie wieczory ? :D

Z listy oczywiście RDR. Poczytaj, zobaczysz czemu. Przejrzyj tematy gier i gameplay'e.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z listy oczywiście RDR. Poczytaj, zobaczysz czemu. Przejrzyj tematy gier i gameplay'e.

Poważnie zastanawiam się nad RDR. Mógłbym dostać grę 50% taniej, ale musiałbym kupić jeszcze Sacred 2 lub Mortal Kombat vs DC Universe (pod warunkiem, że do tej gry dają kod rejestracyjny do kompanii graczy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie zastanawiam się nad RDR. Mógłbym dostać grę 50% taniej, ale musiałbym kupić jeszcze Sacred 2 lub Mortal Kombat vs DC Universe (pod warunkiem, że do tej gry dają kod rejestracyjny do kompanii graczy)

Z tego co Mi wiadomo, Sacred 2 dodaje kody do KG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do wyboru 2 gry na konsole playstation 3. Wyscigowa Colin MCRae DiRt 2 oraz LEGO Star Wars The Complete Saga.  Jestem wielkim fanem SW i w LEGO SW podoba mi sie to ze  mozna tworzyc swoja postac od zera. Ale tez bardzo lubie wyscigowki zwlaszcza Arcadowe (nie symulatory jak Gran Turismo). Co polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro lubisz oba "gatunki" to popatrz sobie na gameplay z każdej z tch gier. I zobacz, która ma lepszą grafe itd. Ja osobiście nie jestem przekonany do tych LEGO więc na twoim miejscu wybrałbym Colina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeśli lubisz oba gatunki gier to ci nie pomożemy wybór należy do ciebie poczytaj na temat obu gier w internecie jest dużo informacji :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

koniec offtopu

Edytowane przez 1908borsuk
Offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak jakiś czas temu grałem w MM w taką grę co się strzelało człowiek i się rozwalało np szybę. Czy ta gra nazywa się Pain? Zauważyłem ostatnio na allegro że ta gra kosztuje prawie tyle co nic ( http://allegro.pl/item1173069307_pain_ps3_super_hit_kurier.html ) i z tego co pamiętam to miała nawet trofea a swojego wątku na forum się nie doczekała. Może ktoś powiedzieć więcej na temat tego tytułu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to beznadzieja i nawet złamanego grosza bym za nią nie dał. Ot taka, głupiutka gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

co ciekawego możecie polecić do kupienia w PSS-ie

poza: worms, bomberman, nhl3v3, crash

zastanawiam sie nad deathspank

interesuje mnie cos z multi ... najlepiej coop i/lub vs na jednej konsoli ... z góry dzieki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

worms, worms, worms !!!! rulez xD

A tak na serio to widziałem wszystkie produkcje z tych wymienionych Up i na twoim miejscu brałbym worms-y :teehee:

A ON PISAŁ ŻE WSZYSTKO POZA, POZA, POZA !!! Wormsami.

@Top

Co ma lepsze multi: CoD: MW czy Killzone 2? Bo zastanawiam się, nad zakupem którejś z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi to pewnie Cod ma lepszy niż KZ2. Osobiście gram w kz2 od dnia premiery i gra się miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w RDR jest tak jak w GTA 4, że jedziemy przez pół mapki do celu zaczynamy misje i gdy zginiemy wracamy z powrotem do miejsca np. telefonu i znowu musimy jechac przez pól mapy. Bo to mnie bardzo wkur.. przez to sprzedalem GTA, lubie takie klimaty westernowe i myslalem zeby kupic RDR, ale tylko pod warunkiem, ze nie ma tam takiego irytujacego wydluzania czasu gry???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w RDR jest tak jak w GTA 4, że jedziemy przez pół mapki do celu zaczynamy misje i gdy zginiemy wracamy z powrotem do miejsca np. telefonu i znowu musimy jechac przez pól mapy. Bo to mnie bardzo wkur.. przez to sprzedalem GTA, lubie takie klimaty westernowe i myslalem zeby kupic RDR, ale tylko pod warunkiem, ze nie ma tam takiego irytujacego wydluzania czasu gry???

Nie w rdr jest tak że jak zginiesz zaczynasz od nowa misję i już dojechać do niej nie trzeba tylko powtarzana jest dana misja -gorąco polecam ten tytuł lepszego westernowego klimaciku nie znajdziesz nigdzie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem się zdarzy, że wrócisz do najbliższego punktu (swojego domu), a czasem tam skąd zacząłeś iść :).

Ja bym na twoim miejscu kompletnie na to nie patrzył. Gra jest po prostu MEGA ZAJEBIŚCIE DOBRA. Każdy ci potwierdzi, że to kandydat do gry 2010r. Więc z czystym sercem polecam ci grę i nie zwracaj uwagi na takie za przeproszeniem gów***. Jedynie co mogę powiedzieć źle o tej grze, to, że ma bugi :D Ja np miałem już chyba 3 takie bardziej poważne bugi coś w stylu jak na YOUTUBE(a gre mam od 5 dni). Jak ktoś będzie chciał mogę wysłać własnoręcznie robioną fotkę takiego jednego fajnego BUGA :D A uściślając to, że pianista siedzi w powietrzu, a krzesło siedzi na jego głowie :D... Powodzenia i mam nadzieje, że weźmiesz RDR i pogramy razem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem InFamous, opłaca się go wymienić na CoD'a MW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem InFamous, opłaca się go wymienić na CoD'a MW?

Moim zdaniem zamieniłbym się. Co prawda nie grałem w Coda ale chce własnię się za niego zamienić. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×