Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzięki, a mniej więcej ile zajmie mi przejście I i II? Bo bardzo mnie to ciekawismile.gif

Mi to zajęło jakieś 4 dni ciągłego grania, ale miałem wtedy akurat wolne w pracy i grałem całe dnie po kilkanaście godzin. Jak będziesz grał mniej intensywnie to powinno ci na dłużej starczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo przyjeżdża do mnie 7 letni kuzyn i chciałbym kupić jakąś grę żebym mógł z nim pograć zastanawiam się nad Mini Ninjas lub LBP.

Niby że doradzicie jakieś inne tego typu gry max do 90 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Szukam jakiegoś dobrego RPG'a w stylu Gothica. Głównie chodzi mi o to, żeby wszystkie misje nie polegały tylko i wyłącznie na walce. Gra musi mieć dobrą fabułę ! Czekam na propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej Ostryy nie będe ci nic zarzucał ale ja byłem pierwszy no bo tak tobie odpowiedzom a mi nie i bede musiał znów pisać posta nie lepiej popatrzyć doradzić komuś a potem pisać swoje pytanie ??:thumbsup:

PS.ja bym ci doradził Arcania:Gothic 4

Edytowane przez Ebi22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ebi , może trochę droższa gra , ale polecałbym Tobie Mod Nation Racers super klimatyczne wyścigi gokartów pobawisz się z kuzynem i jeszcze sam będziesz później przy niej siedział :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Brutal Legend? Jak wrażenia? Czytałem, że gra fajna, ale elementy RTS ją rozwalają. Napisz ktoś swoje wrażenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ebi , może trochę droższa gra , ale polecałbym Tobie Mod Nation Racers super klimatyczne wyścigi gokartów pobawisz się z kuzynem i jeszcze sam będziesz później przy niej siedział :)

Droższa? Nie powiedziałbym. Na allegro widziałem bodajże za 70 zł już i to chyba nówka. Ceny tej gry od premiery drastycznie spadły.

We dwóch można również pograć w Ice Age 3, polecam do gry w co-op :) Powinno kuzynowi się spodobać, dodam, że Epokę wyłowiłem jakieś chyba 4 miechy temu na allegro za jakieś... hm... 70 zł z przesyłką (mogę się mylić).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,następne pytanie mam kupić 3 gry i nie wiem jakie kupić Wybrałem na:Motorstorm PR,Uncharted 2,i waham się między Batman Arkham Asylum a LBP. Mi bardziej odpowiada AA:biggrin:

A co do Brutal Legend za 80 zł można już kupić.Fajna gra jazdy samochodem,walki itd.

Prosze Recenzja

Edytowane przez Ebi22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,następne pytanie mam kupić 3 gry i nie wiem jakie kupić Wybrałem na:Motorstorm PR,Uncharted 2,i waham się między Batman Arkham Asylum a LBP. Mi bardziej odpowiada AA:biggrin:

A co do Brutal Legend za 80 zł można już kupić.Fajna gra jazdy samochodem,walki itd.

Prosze Recenzja

W LBP grałem tylko w demko, ale nie poczułem 'magii' tego tytułu. Takie gry nie są chyba dla mnie. Może w przyszłości zdecyduję się na pełną wersję. Za to w AA na x360 zagrywałem się godzinami. Świetna grafika, gameplay, klimat, zagadki. Ta gra ma wszystko. Odrazu zaznaczam, że nie jestem jakimś fanem Batmana ;). Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie ... co lepsze

Killzone 2 czy Top Spin 3 mimo że to całkiem różne tytuły pytam o grywalność długość, jakość i  wrażenia z gry oraz oczywiście wasze zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie ... co lepsze

Killzone 2 czy Top Spin 3 mimo że to całkiem różne tytuły pytam o grywalność długość, jakość i  wrażenia z gry oraz oczywiście wasze zdanie

killzone 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika,,w miare dobra kampania,i przede wszystkim cudny online.grałem w demo top spina 3 i mi nie pasowało,grafika jest średnia ja nie czułem tego realizmu tenisowego ale rób jak uważasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry z konkretną akcją. Oczywiście wszystkie killzone'y i cod'y są mi znane. Myślałem nad Call of Juarez 2 (demko mi się podobało tylko nie wiem czy potrzebna jest znajomość 1), Operation Flashpoint (jeżeli przypomina Brothers in Arms która mi się bardzo podoba to super) i Far Cry 2 (grałem na kompa i było całkiem OK). Co wybrać :turned: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Far Cry. Call of juzrez ktrótkie.Far Cry ma dobre online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto mi poleci jakąś gre typu przygodowo-zręcznościowego podobnego do assassina , uncharted albo jakaś sieka typu god of war?? Czekam na propozycje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto mi poleci jakąś gre typu przygodowo-zręcznościowego podobnego do assassina , uncharted albo jakaś sieka typu god of war?? Czekam na propozycje ;)

1. Batman: Arkham Asylum, Resident Evil 5, InFamous

2. Dante's Inferno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Uncharted otóż czy jedynka i dwójka są mocno powiązane fabularnie ? Chcę kupić dwójkę, bardziej mi się podoba, jednak chcę wiedzieć co i jak w razie czego :)

W dwóje poznasz te postacie z jedynki i to co ich łączy ale generalnie walczysz z zupełnie innym i nowym wrogiem :) Ja jako pierwszą przechodziłem właśnie dwójkę a później dorwałem jedynkę i wszystko z fabułą mi pasowało.

EDIT:

Coś mi w ogóle, źle posty wyświetliło i pokazało, że ten jest najnowszy także przepraszam za bałagan

Edytowane przez EvilGucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w infamous gralem a co do resienta nie jestem przekonany ale batmana i dantego przemysle bo nie pierwszy raz slysze o nich cos dobrego. Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Batmana,jak kupisz Game of the Year Edition to możesz popykać Jokerem.

Ja właśnie kupuje batmana.W następnym roku będzie Batman Arkham City(czyli taka jakby druga część).

Jak bodziesz brał Arham City to bierz 1 to się z fabułą zapoznasz.

A co do Resident Evil mi się nie podobało jakaś płytka ta gra(bez urazy:tongue:)

PS.Dantes Inferno w porównaniu do God Of War to nie porozumienie przynajmniej wg. mnie

Edytowane przez Ebi22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co jest podobnego do assassina?? bo ostatnio zaopatrzyłem się w pop zapomniane piaski ale to jednak nie to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co jest podobnego do assassina?? bo ostatnio zaopatrzyłem się w pop zapomniane piaski ale to jednak nie to samo...

Tomb Raider :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w infamous gralem a co do resienta nie jestem przekonany ale batmana i dantego przemysle bo nie pierwszy raz slysze o nich cos dobrego. Dzieki za pomoc

Resident świetny jak chcesz pograć z żoną/dziewczyną/kolegą/bratem przy jednej konsoli. Samemu nie polelcam. Natomiast Dante jest dla fanów GOW. Ja kocham gry w stylu GOW, więc dantego uwielbiam. Batman grałem w demko i jak najszybciej muszę kupić, bo wydaje się zajebisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×