Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

play szczerze polecam COD5 i zgadzam się z killem. Bierz WaWa i będziesz się cieszył bezproblemowym multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tymi serwerami ?? Czy w kz2 tak ciężko gra się online? Jak wygląda sprawa z ilością osób grających na serwerach? Jest z kim pograć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CODzie jest min. 40tysięcy graczy i myślę, że w KZ2 też jest tylu (może więcej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduje się chyba na cod'a. Kz2 może jak wyjdzie w platynce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym Ci polecił K2. Odkąd kupiłem killzona do Coda już nie wróciłem, no moze na pół godzinki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...zresztą wiadomo, że w każdym tytule gdzie jest bazuka do wyboru to dzieją się rzeźnie....

nie zawsze - w BF2142 z bazooki ustrzelić piechociarza jest bardzo trudno i grać się nią nie opłaca, chyba że ktoś chce sobie za Małkowa/Turcotta jakieś medale nabić ;)

A co do CoD5 vs KZ2 - w żadną z nich w sieci nie grałem, ale grałem w CoD4 i multi mi nie przypadło do gustu. Ponieważ w piątce jest taka sama konwencja, to jeśli miałbym teraz wybierać, którą z nich kupić na pewno postawiłbym na KZ2, bo gorzej niż w CoDzie być nie może ;) Pewnie narażę się wielu, ale jakoś multi z Call of Duty mnie nie przekonał zupełnie...może Battlefieldowe skrzywienie, ale cóż poradzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz tą grę, która ma dla Ciebie lepszy klimat - ja np. nie lubię fantastyki więc gram w COD'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwzieliście sie strasznie na Killzona za chaos w multi, a przecież tak jest w każdym efpepie gdy sie gra free for all. Poluje na siebie dwóch wmiataczy, a tu nagle jeden dostaje od nooba z rakiety w plecy. Tak wam to przeszkadza, o złote kalesony gracie, czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uwzieliście sie strasznie na Killzona za chaos w multi, a przecież tak jest w każdym efpepie gdy sie gra free for all. Poluje na siebie dwóch wmiataczy, a tu nagle jeden dostaje od nooba z rakiety w plecy. Tak wam to przeszkadza, o złote kalesony gracie, czy jak?

Ale to nie jest temat o Killzone. A poza tym w K2 nie ma free for all. Koniec offtopu.

Radzimy według własnego uznania, czy cod5 czy k2. Dyskusje o poszczególnych tytułach są gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj poniosło mnie :thumbsup: Naprwdę obie gry są rewelacyjne i atakuj tą z bardziej pasującym ci klimatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm kupić bio 1 gdy już nadchodzi bio 2 ? ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawie na cod'a. Jednak bardziej przypada mi do gustu. Może w późniejszym terminie kz:) pozdro

Edytowane przez play

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm kupić bio 1 gdy już nadchodzi bio 2 ? ???

TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm kupić bio 1 gdy już nadchodzi bio 2 ? ???

Heh ja nie widzę sensu grania w grę bez znajomości jej fabuły a z tego co na razie wiadomo przyda ci się znajomość jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie Czy warto kupić Uncharted:DF a potem grać w dwójkę czy od razu od dwójki zaczynać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie Czy warto kupić Uncharted:DF a potem grać w dwójkę czy od razu od dwójki zaczynać?

Do dwójki jeszcze trochę zostało wiec kupuj jedynkę bo jest dobra!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze moim zdaniem lepiej zaczynać od pierwszych części, jeśli fabuła sequela jest kontynuacją, albo chociaż jakoś z prequelem powiązana, bo traci się sporo smaczków i nie docenia się fabuły w 100%. Najlepszym przykładem jest MGS - ja zacząłem od MGS4 i te wszystkie sceny, w których fani serii mieli opad szczęki przez jakieś nawiązanie, albo wyjaśnienie rzeczy, na którą czekali kilka lat ja odbierałem bez większych emocji i często walczyłem ze sobą, czy nie przewinąć tych filmów. Jakbym zagrał w poprzednie części pewnie moja reakcja byłaby zupełnie inna i czerpałbym o wiele więcej frajdy z grania. Także zdecydowanie polecam zakup obecnie U:DF...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich na forum bo jak widać jestem świeżakiem w świecie ps3. i mam takie pytanie. A konkretnie jaką grę byście mi polecali jako pierwszą tak wdg. waszych gustów, narazie się zastanawiałem nad GTA 4 bądź LBP. Głownie mi zalezy na tym aby nie była zbyt krótka ;) Pozdrawiam serdecznie maniaków "czarnego chlebaka" ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platformówki - LBP, fps - killzone 2, akcja - uncharted, wyścigi - grid, piłka - fifa09 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z wyścigów dorzuciłbym jeszcze któryś z Motorstormów, Burnouta, albo Ferrari Challenge - jeśli lubisz troszkę bardziej zabarwione symulacją ścigałki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ten watek to mqaskra jest jakas. Co dwie strony klonuje sie pytanie, padaja identyczne sugestie :| czemu ludzie nie czytaja?

To ja zapytam o cos dla siebie. Otatni ostalem w sklepie i nie moglem sie zdecydowac. Brac trojwarstwowy czy o zapachu rumianku? Zaznaczam ze mam delikatna pupe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qgar i tu masz rację, ale lepiej żeby takie śmieci trafiały tu niż do wątków z grami :) btw - do twojej dupci to jedynie trójwarstwowy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie z innej beczki.

jesli resident evil jest dla mnie wystarczajaco strasznym horrorem, silent hill z powodu stresu omijam z daleka to czy bioshock bedzie gra ktora straszy i trzyma bardziej w napieciu niz re ?

czy jednak bedzie mozna w nia luzno pograc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie z innej beczki.

jesli resident evil jest dla mnie wystarczajaco strasznym horrorem, silent hill z powodu stresu omijam z daleka to czy bioshock bedzie gra ktora straszy i trzyma bardziej w napieciu niz re ?

czy jednak bedzie mozna w nia luzno pograc ?

A grałeś w demo ? Ja wystarczy że przeszedłem poziom z dema i w czasie gry ciarki przechodziły mi po plecach. Ja w takich grach nie gustuję bo nie lubię się bać a skoro Resident który IMO nie jest w ogóle straszny jest dla ciebie horrorem to nie wiem czy wytrzymasz całego Bio.

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A grałeś w demo ? Ja wystarczy że przeszedłem poziom z dema i w czasie gry ciarki przechodziły mi po plecach. Ja w takich grach nie gustuję bo nie lubię się bać a skoro Resident który IMO nie jest w ogóle straszny jest dla ciebie horrorem to nie wiem czy wytrzymasz całego Bio.

to znaczy wiesz, residenta każdego do tej por przeszedłem z wielką chęcią ( w piatke jeszcze nie grałem )

ale silent hill ( grałem przez 3h jeszcze na psx ) i np doom czy inne gry nawet nie ruszyłem. Tak samo jak tyl nie lubię się bać, a gdy robi się zbyt horrorowato to takie gry nie sprawiają mi przyjemności. Co inego filmy, uwielbiam oglądać wszelkiej maści horrory, czy to klatwa czy inne temu podobne. No cóż w grach jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×