Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

A co możecie powiedzieć o błędach w tych dwóch grach? (fifie 09 i Pesie 09). Chciałbym wiedzieć w którą bardziej realistycznie się gra, która ma mniej bugów, ogólnie w którą się przyjemniej gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie lepsze odwzorowanie warunków panujących na stadionie ma FIFA09. Ale tak jak pisał arab - ściągnij dema obu gier i sprawdź, bo wybór lepszego z dwójki PES/FIFA jest bardzo subiektywny... W FIFĘ09 dużo nie grałem, ale sporo grałem w EURO2008 (a to w sumie podobne gry) i w PES2009 i mnie więcej przyjemności dawało EURO, chociaż przy PESie też miło spędzałem czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ironia] Jednak trofea stanowia powazny atut na strone Fify :) Trofea w pilce noznej to podstawa [/ironia]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bierz Fifę ! Tam przynajmniej biegają normalnie... ;o a nie jak w pesie "kwadratowo". W fife również lepiej wyglądają wszelakie strzały, ale ja grałem tylko w demo pesa, więc mogę się mylić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ironia] Jednak trofea stanowia powazny atut na strone Fify :) Trofea w pilce noznej to podstawa [/ironia]

kolejność atutów była przypadkowa, a chciałem dać pełny obraz co ma FIFA, a czego nie ma PES :pardon: Ahh...widzę już u siebie zboczenie trophy hunterskie, skoro pierwsze mi to przyszło do głowy :shok: A teraz dopiero polowanie się zacznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bierz fife 09 w tym roku... Jest bezkonkurencyjna :) Gameplay ekstra, realistyka super, wszystko ok :) Online też miodzio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cóż zwykle byłem przyzwyczajony, że to PES jest lepszy no, ale skoro mówicie, że w tym roku fifa wypada lepiej to może czas na zmiany ;) Dzieki za pomoc (ściągam aktualnie demka)

Edytowane przez Swider112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jalby ktos napisal krotko warto czy nie: Wanted, piraci z kar., blacksite, spiderman???

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jalby ktos napisal krotko warto czy nie: Wanted, piraci z kar., blacksite, spiderman???

dzieki

A co wszystkie inne świetne gry już kupiłeś\ukończyłeś? :biggrin: A tak serio: Wanted-bardzo krótki(3-4godz), Blacksite-jak grasz w COD4 to NIE BIERZ! Piraci i Spiderman - maksymalna przeciętność jak większość tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki no akurat gram w COD4 i jestem po killzonie i 2 resistancach :) dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jalby ktos napisal krotko warto czy nie: Wanted, piraci z kar., blacksite, spiderman???

dzieki

Wszyskie to ch**nia z grzybnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Wszyskie to ch**nia z grzybnia :)

Jak wyżej. Ale z tych wszystkich crapów wybrałbym na twoim miejscu Wanted ponieważ :

a. Blacksite na tle R2 i KZ2 wypada bardzo blado że o COD4 nie wspomnę.

b. Spider-Man nie ma trofeów więc motywacja aby w nią grać będzie zerowa

c. Piraci - to co wyżej.

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jalby ktos napisal krotko warto czy nie: Wanted, piraci z kar., blacksite, spiderman???

dzieki

Nie bierz nic z tych tytułów, zainwestuj w coś porządnego, dopracowanego i na miarę konsoli PS3.

Skąd w ogóle taką listę wytrzasnąłeś ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie którą z tych gier kupić siostrze na urodziny? (Ostatnio gra w Assassin's Creed'a)

Littlebigplanet czy TESIV: Oblivion?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie którą z tych gier kupić siostrze na urodziny? (Ostatnio gra w Assassin's Creed'a)

Littlebigplanet czy TESIV: Oblivion?

Jeśli siostra ma podpiętą PStrójke do netu, to zdecydowanie polecam LBP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie którą z tych gier kupić siostrze na urodziny? (Ostatnio gra w Assassin's Creed'a)

Littlebigplanet czy TESIV: Oblivion?

Ja bym również LBP polecił. Oczywiście sam nie posiadam LBP ale mam za to Obliviona i muszę powiedzieć, że gra potrafi nużyć. Tak czy inaczej twoja siostra trochę nad grami posiedzi bo Oblivion oferuje kilkadziesiąt godzin zabawy a jeżeli mówimy o LBP i PS3 podpiętej do neta to w zasadzie można grać w nieskończoność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, tak siostra ma konsolę podpiętą do internetu więc myślę że LBP będzie jednak dobrym wyborem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym również LBP polecił. Oczywiście sam nie posiadam LBP ale mam za to Obliviona i muszę powiedzieć, że gra potrafi nużyć. Tak czy inaczej twoja siostra trochę nad grami posiedzi bo Oblivion oferuje kilkadziesiąt godzin zabawy a jeżeli mówimy o LBP i PS3 podpiętej do neta to w zasadzie można grać w nieskończoność.

teoretycznie w nieskończoność, o ile sam tryb rozgrywki się nie nudzi

tak czy inaczej LBP to lepszy wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec co wybrać zaznaczam ze internet bede mial pod koniec czerwca i czy są dostępne trofea w tych tytułach od razu po zakupie???

- oblivion (gralem na PC)

-fallot 3 (gralem na pc ale na minimalnych i z zawiechami)

-cod waw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wiec co wybrać zaznaczam ze internet bede mial pod koniec czerwca i czy są dostępne trofea w tych tytułach od razu po zakupie???

- oblivion (gralem na PC)

-fallot 3 (gralem na pc ale na minimalnych i z zawiechami)

-cod waw

Oczywiście Cod 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Cod 5

a czy są trofe dostępne po zakupie od razu ;p ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wiec co wybrać zaznaczam ze internet bede mial pod koniec czerwca i czy są dostępne trofea w tych tytułach od razu po zakupie???

- oblivion (gralem na PC)

-fallot 3 (gralem na pc ale na minimalnych i z zawiechami)

-cod waw

Oblivion - nie ma trofeów a po dłużej styczności zaczyna się nudzić więc nie polecam bo sam posiadam i przysiadłbym ponownie tylko gdyby dali trofea.

Fallout 3 - nie grałem ale to z grubsza to samo co Oblivion tylko w innej oprawie więc nie będę się wypowiadał.

COD 5 - zdecydowanie polecam. Grałem na kompie i muszę przyznać, że choć COD4 lepszy to 5 daje radę no i w przeciwieństwie do MW ma trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oblivion - nie ma trofeów a po dłużej styczności zaczyna się nudzić więc nie polecam bo sam posiadam i przysiadłbym ponownie tylko gdyby dali trofea.

Fallout 3 - nie grałem ale to z grubsza to samo co Oblivion tylko w innej oprawie więc nie będę się wypowiadał.

COD 5 - zdecydowanie polecam. Grałem na kompie i muszę przyznać, że choć COD4 lepszy to 5 daje radę no i w przeciwieństwie do MW ma trofea.

ok dzieki wezme w takim razie Cod-a ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema byłem dzisiaj w Saturnie i była PS3 + Killzone 2 + Fifa 09 + NFS:U za 1599 zł chyba tanio co nie ???

Nie wiem czy taki zestaw opłaca się brać??

I nie wiem jak jest z gwarancją w SATURNIE (12mies. od SONY , a czy od saturna jest dodatkowe 12miec czy nie???)

Bo jak nie no to bym brał w RTV EURO AGD i bym dokupił gwarę na 3 lata

Możecie jeszcze powiedzieć jaka gra jest długa by nie przejść jej w np 5 dni tylko spędzić przy niej dłużej czasu

Aha i jeszcze ile procent PS3 średnio się psuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema byłem dzisiaj w Saturnie i była PS3 + Killzone 2 + Fifa 09 + NFS:U za 1599 zł chyba tanio co nie ???

Nie wiem czy taki zestaw opłaca się brać??

Nie.

I nie wiem jak jest z gwarancją w SATURNIE (12mies. od SONY , a czy od saturna jest dodatkowe 12miec czy nie???)

Nie. Chociaż możesz potem się kłócić z nimi.

Możecie jeszcze powiedzieć jaka gra jest długa by nie przejść jej w np 5 dni tylko spędzić przy niej dłużej czasu

Oblivion

Aha i jeszcze ile procent PS3 średnio się psuje

Sama PS3 raczej się nie psuje, duża ilość napędów pada po 1-2 latach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×