Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Ej ? Co kuppić Black ops czy MW2 ? Nie lubie jak fps-y spadają ale BO ma zombie. Da się w MW2 grać na splitscreenie ? W co więcej osób gra w MW2 czy BO ? A może kupić battlefielda ? Tylko boję się że będą kłótnie o pojazdy no i że nigdy nie będę miał szans na ziemi bo ktoś strzeli mnie z heli. A i nigdy nie miałem fps na konsolę więc proszę o pomoc. Zależy mi tylko na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ? Co kuppić Black ops czy MW2 ? Nie lubie jak fps-y spadają ale BO ma zombie. Da się w MW2 grać na splitscreenie ? W co więcej osób gra w MW2 czy BO ? A może kupić battlefielda ? Tylko boję się że będą kłótnie o pojazdy no i że nigdy nie będę miał szans na ziemi bo ktoś strzeli mnie z heli. A i nigdy nie miałem fps na konsolę więc proszę o pomoc. Zależy mi tylko na multi.

Nie boj o walke o pojazdy bo cos takiego nie istnieje. Jak chcesz pojazd to go wezmiesz, zawsze mozna sie zrespic na bazie i jest cos. Heli- nie ma takich ktorych nie da sie zestrzelic. BF zasadniczo wolniejszy i bardziej taktyczny, COD duzyo szybszy i nastawiony na samowolke. Decyzja Twoja. Ja gram kilka miesiecy w BF'a i nie zamierzam niczego zmieniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Doradzilibyście jakieś rpg na ps3?? Myślę o kupnie Two World`s 2 wie ktoś czy się opłaca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

palkovsky25.png

Ja gram aktualnie w Red Dead Redemption fajna gra klimat i niesamowite zakończenie, no oczywiście każdy musi zagrać w ucharted 2 a teraz czekam z niecierpliwości na KILLZONE 3 !!!

palkovsky25.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie prosta odpowiedź

Co wybrać:

Assassin's Creed Brotherhood czy NFS Hot Pursuit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan wyścigów i szybkiej jazdy polecam NFS:Hot Pursuit!!:biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan wyścigów i szybkiej jazdy polecam Assassin's Creed Brotherhood

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan wyścigów i szybkiej jazdy polecam Assassin's Creed Brotherhood

Chyba na koniu :biggrin:

Również polecam assassins creed. Za fabułę, za świat, za grywalność, za wszystko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomocy, bo mam dylemat.

http://allegro.pl/ps3-slim-320gb-hdmi-sklep-mg-w-wa-320-gb-i1340759489.html - kupować taką na allegro dzięki czemu mogę u nich dodatkowo wziąć kontroler i parę gierek z czego za wysyłkę zapłacę tylko raz czy szukać gdzieś podobną PS3 po Rzeszowie np. w Media czy lokalnych sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś łamie głowę i nie wiem co wybrać. Lubie gry sportowy min. FIFA, PES, itp, ale też lubię bijatyki teken, ufc. itp ..:> i co wybrać... Grałem u kumpla w tekena i było gites tak samo w World cupa grałem z nim i nie wiem co wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo wiem, w jaki sposób mamy Ci pomóc, skoro nawet Ty nie wiesz czego chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo wiem, w jaki sposób mamy Ci pomóc, skoro nawet Ty nie wiesz czego chcesz.

Wiem co chcę jedną z tych gier... Ale łamie głowę, która wybrać i chcę waszej opinii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken jest fajny, z tym tylko zastrzeżeniem, że lepiej mieć jakąś osobę do gry na dwa pady, bo przez neta jest masakra, a z kompem to żadna przyjemność. W Fifę nie grałem, więc nic nie mówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomocy, bo mam dylemat.

http://allegro.pl/ps...1340759489.html - kupować taką na allegro dzięki czemu mogę u nich dodatkowo wziąć kontroler i parę gierek z czego za wysyłkę zapłacę tylko raz czy szukać gdzieś podobną PS3 po Rzeszowie np. w Media czy lokalnych sklepach.

Jak ja kupowałem to szukałem po małych sklepikach i mówiłem że przyszedłem tu wydać pieniądze ale muszą opuścić na cenie albo ide do konkurencji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken jest fajny, z tym tylko zastrzeżeniem, że lepiej mieć jakąś osobę do gry na dwa pady, bo przez neta jest masakra, a z kompem to żadna przyjemność. W Fifę nie grałem, więc nic nie mówię.

Hmm mam dwa pady z kumplami często gram na dwóch także w fife posiadam też fife zwykłą 10. Co myślicie co wybrać;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam dwa pady z kumplami często gram na dwóch także w fife posiadam też fife zwykłą 10. Co myślicie co wybrać;/

IMO nie ma sensu world cupa kupowac bo od 10 to on niewiele sie rozni. 11 ma mase zmian w rozgrywce ale roznice miedzy 10 a wc sa niewielkie. Lepiej juz tekkena kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie Tekkena 6 :) Dzięki :D też tak myślałem, że nie będzie sensu kupować jak mam Fife 10xdd

#

Jeszcze jedno co byście powiedzieli na temat NEED FOR SPEED SHIFT V S TEKKEN 6 :D?

Edytowane przez Kiper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie Tekkena 6 :) Dzięki :D też tak myślałem, że nie będzie sensu kupować jak mam Fife 10xdd

#

Jeszcze jedno co byście powiedzieli na temat NEED FOR SPEED SHIFT V S TEKKEN 6 :D?

Tekken 6 zdecydowanie, zwłaszcza jak masz kogoś z kim możesz pograć. Szkoda, że przez internet są takie lagi ( ciekaw jestem jak jest jak ktoś ma te 50mb prędkości )

Trochę się cykam kupować na allegro i wydawać tyle pieniędzy, bo na miejscu nie miałbym pewnie problemu z gwarancją itp. Słyszeliście może cokolwiek o sklepie MadGames w Warszawie, bo mają całkiem tanio nowe rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie Tekkena 6 :) Dzięki :D też tak myślałem, że nie będzie sensu kupować jak mam Fife 10xdd

#

Jeszcze jedno co byście powiedzieli na temat NEED FOR SPEED SHIFT V S TEKKEN 6 :D?

nadal potrzebuje odpowiedzi

@UP

kupiłem 2 gry od nich 100% pewności...

@down

uwielbiam obie gry ścigówki i bijatyki : ) A co od was ;D?

Edytowane przez Kiper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od twoich preferencji, co lubisz. Ja stawiam Tekken 6 wyżej ponieważ średnio lubię ścigałki na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie ostatnio myślę o nadrobieniu zaległości i zainwestowaniu w jakąś starszą produkcję(cena: tak mniej więcej do 120-130zł). W pierwszej kolejności pomyślałem o Assassin's Creed 2. Gra ogólnie chwalona i z wysoką notą. I tu nasuwa się moje pytanie. Czy naprawdę warto? Czy może niema jakiś lepszych produkcji? Prosiłbym więc o jakieś propozycje różnorakich gier wraz z króciutkim uzasadnieniem dlaczego właśnie ona i w czym jest lepsza od Assassin's Creed 2. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wybrać AC:B, sims3, star wars U2, ps3 move(i np the fight do tego), castlevanie, enslaved, a może jakieś inne? Stać mnie na kupno ok. 3 na raz więc czekam na wasze propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wybrać AC:B, sims3, star wars U2, ps3 move(i np the fight do tego), castlevanie, enslaved, a może jakieś inne? Stać mnie na kupno ok. 3 na raz więc czekam na wasze propozycje

Osobiście na twoim miejscu zakupiłbym AC:B, U2 i SW:FU2 Są to naprawde świetne gierki. Wciągające i żróżnicowane pod względem tematycznym. AC:B - sandbox U2 - przygodówka SW:FU2 - s-f przygodówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken 6 zdecydowanie, zwłaszcza jak masz kogoś z kim możesz pograć. Szkoda, że przez internet są takie lagi ( ciekaw jestem jak jest jak ktoś ma te 50mb prędkości )

Trochę się cykam kupować na allegro i wydawać tyle pieniędzy, bo na miejscu nie miałbym pewnie problemu z gwarancją itp. Słyszeliście może cokolwiek o sklepie MadGames w Warszawie, bo mają całkiem tanio nowe rzeczy.

Tez się cykałem na początku kupowania przez allegro (pierwszego sprzedawce zasypywałem mailami, aby się upwenić :D). Nie ma się czego brać, od roku kupuje/sprzedaje gry na allegro i tylko raz mi się trafił gościu, co mi wysłał gre na PS3, jak zamawiałem na X360. Sprawa się dobrze zakończyła, ale na grę czekałem 2 tygodnie + 2 tygodnie na wymianę. Gościu miał kuszącą cenę, bo Bad Company 2, nówka kosztowała 99zł. 

Tak sobie ostatnio myślę o nadrobieniu zaległości i zainwestowaniu w jakąś starszą produkcję(cena: tak mniej więcej do 120-130zł). W pierwszej kolejności pomyślałem o Assassin's Creed 2. Gra ogólnie chwalona i z wysoką notą. I tu nasuwa się moje pytanie. Czy naprawdę warto? Czy może niema jakiś lepszych produkcji? Prosiłbym więc o jakieś propozycje różnorakich gier wraz z króciutkim uzasadnieniem dlaczego właśnie ona i w czym jest lepsza od Assassin's Creed 2. :wink:

Też się zastanawiałem na AC2, ale stwierdziłem że poczekam jak Brotherhood stanieje - lubię grać multi i ten tryb mnie przyciąga. W dodatku jest parę ulepszeń względem drugiej części - animacje, czy wielkie miasto Rzym ;)

co wybrać AC:B, sims3, star wars U2, ps3 move(i np the fight do tego), castlevanie, enslaved, a może jakieś inne? Stać mnie na kupno ok. 3 na raz więc czekam na wasze propozycje

Co do Simów, to nie kupuj na konsolę. Może i ciekawie się prezentują, ale rozbudowana jest bardziej na PC. W dodatku na PS3, czy X360, strasznie długo się ładują lokacje, gdzie na PC mamy otwarty świat. Do reszty ci nic nie napiszę, bo nie mam/ nie grałem.

Edytowane przez Pawlq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×