Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Może RDR lub GTA IV ?? spokojnie po 100zł je kupisz... nawet duużo niej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@puma111Jeśli chcesz kupić grę dla co-pa i kampanii to lepszy jest MW3. Jeżeli chodzi o multiplayer to tutaj lepszy BF3. :)

Edytowane przez Artikam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie ze "starszych" produkcji? Chciałbym zakupić z dwie gry, każda po 100zł~.

Mam GT5, Motorstorm2, Uncharted2.

Miałem parę innych gierek, ale już nie mam.

Co powiecie o BO?

//@Down, Infamous miałem z programu Welcome Back. Niezbyt mnie wciągnęła.

Czy przypadkeim Uncharted 1 nie jest już za stare?;S

Kup God of War Collection, Uncharted 1 i Batman Arkam Asylum za 200 zl ci spokojnie starczy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kupiłem ostatnio synowi PS3 jednak chciałbym mu do tego zestawu dorzucić jakąś grę na kontroler ruchu jednak związaną z rycerstwem , jakieś walki rycerskie lub coś takiego.Czy są na PS3 takie gry? Proszę o jakieś tytuły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym kupić jakąś dobrą grę z PSN do max 100 zł. I tutaj pytanie: co wybrać? Zastanawiam sie nad AC Brotherhood. Macie jakies inne propozycje?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę polecacie z wyścigów/rpg ? Obchodzą mnie świeże tytuły, aby dało rade pograć w multi.

Macie może inne propozycje gierek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Mam do wydania 150 zł i interesuje mnie jakaś gra sandboxowa :)

Gry tego typu jakie mam:

GTA IV

RDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może któreś Assassin's Creed? Mając 150 zł kupisz pewnie i AC 2 i Brotherhood. Polecam też inFamous.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Faction Guerilla, Just Cause 2 (jeden z najlepszych sandboxów i gier akcji jakie są), Oblivion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battefield 3 czy Call of duty : Modern Warfare 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battefield 3 czy Call of duty : Modern Warfare 3 ?

MW3 - szybka i dynamiczna rozgrywka, stosunkowo małe mapy, brak pojazdów, jako wolny strzelec możesz namieszać w szeregach wroga.

BF3 - im bliżej kluczowych punktów na mapie, tym z reguły bardziej dynamicznie, spore mapy, dużo rozmaitych pojazdów, jednakże sam za dużo nie zdziałasz, chociaż bywają wyjątki.

Wybierz tę grę, która bardziej do Ciebie przemawia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy opcje:

1)Uncharted 3

2)Skyrim

3) Saints Row: The third

4)MW3 za 149zł + BC2 (w które i tak już nie gram a grało mi się b. przyjemnie pomimo tego, że słabiutki w to byłem ^^). Zastanawiałem się nad BF3 ale gram casualowo i jednak cena robi swoje. :)

I jeszcze pytanie, po jakim czasie mniej więcej dwa pierwsze tytuły stanieją ?

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jakie gry na start do 3D?

-God Of War Origins Collection (Poprzednie części posiadam)

-Killzone 3

-Motorstorm Apocalypse

Dwie z tych podanych, jesienne nowości jak Uncharted 3, AC Revelations itd. zakupię w styczniu :).

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman to bardziej w styczniu, narazie zakupiłem część pierwszą by nadrobić. Ok, a prócz Killzone'a? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Co na święta U3 czy AC: Revelations? Grałem we wszystkie części Uncharted'a jak i AC i obydwie serie mi się podobają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio postanowiłem urozmaicić swoją kolekcję gier o kilka tytułów. I tutaj mam dylemat, otóż interesują mnie trzy tytuły i nie wiem co wybrać Heavy Rain, Uncharted 2 i Batman: AA. O, i jeszcze dodam, że mogę kupić 2 gry. Byłbym wdzięczny gdybyście podali jakieś sugestie na temat tych gier i przy których można spędzić więcej godzin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj ja bym kupił Uncharted 2 i Batman: AA , batman to moim zdaniem jedna z ciekawszych gier w jakie grałem a uncharted 2 to obowiązkowa pozycja dla posiadaczy ps3 . przejście batmana zajeło mi około 10h kampania ale są jeszcze wyzwania co wydłuża zabawę , uncharted 2 własnie ogrywam i szczerze polecam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje szybkiej odpowiedzi - jako człowiek grający na konsoli w FPS takie jak Killzone czy Resistance postanowiłem kupić jeden z tytułów COD:MW3 lub Battlefield 3. Która gra lepiej się nadaje jaką pierwsza część dla mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje szybkiej odpowiedzi - jako człowiek grający na konsoli w FPS takie jak Killzone czy Resistance postanowiłem kupić jeden z tytułów COD:MW3 lub Battlefield 3. Która gra lepiej się nadaje jaką pierwsza część dla mnie?

Do multi czy kampanii? Bo jak nie znasz historii w MW to będzie kiepsko z kampanią.., ale do multi bierz MW3 (multi roku).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiraPutanga chyba żartujesz...

BF3 ma dużo lepsze multi MW3 zaś ma lepszą kampanię. Tyle w temacie.

Codziennie się sypią pytania "MW3 czy BF3" - pytam się po co te pytania ? tak trudno przeczytać 2 strony do tyłu tego tematu ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×