Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupić 3 kolekcje: Ico team collection, Uncharted collection i Gow part II collection. Co pierwsze brać i ile te 3 zestawy dadzą łącznie godzin gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się brać MW2 za 36 zł ?

Przy okazji, Borderlands ma Online Pass ?

Edytowane przez Duvel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry w stylu God Of War - przygodówka, sieczka i niepowtarzalny klimat. Odpaliłem Castlevanie - jakieś takie hmmm "nie trzyma się kupy" jak dla mnie, Demon Souls - za grubo tongue.gif Infamous w ogóle mi się nie podoba, Uncharted 1 i 2 przeszedłem, na 3 poczekam aż stanieje. Assasin Creed i starego Batmana miałem na pc - nie wczułem się w klimat tych gier i szybko zniknęły z dyskupardon.gif

Eh... Znajdę w ogóle jakąś gre?? rofl.gif

Dantes Inferno na Alllegro za 90zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić 3 kolekcje: Ico team collection, Uncharted collection i Gow part II collection. Co pierwsze brać i ile te 3 zestawy dadzą łącznie godzin gry ?

brał bym w takiej kolejności

uncharted collection

gow part II collection

ICO

starczy na dłuuugo

GoW ok 12 godz

uncharted ok 21 godz

a ico nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać? Obydwie gry w podobnym klimacie (fanatstyka).

-Bulletstorm - wielki "+" za skillshoty, które przyciągają mnie do giery, Bulletstorm - dobry single, multi - zupelnie nie wykorzystany potencjal brak deathmatcha tylko co-op i walko na punkty se skillów (chociaż jak beda ludzie to tez fajne) + tryb Echo

-Brink - "+" za modyfikacje swojej postaci (glos,twarz,dodatki,szmatki), fajny dodatek do giery, chociaż nie wiem na ile bedzie to ciekawe. Brink - single, według niektórych nawet go "nie ma", z recenzji wynika ze nic nie wart, multi - tutaj juz Brink jest OK, liczy sie gra druzynowa

???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat :D a mianowicie zostało mi jeszcze trochę kasy po zakupie batmana i tak się zastanawiam czy brać w tym tygodniu już BF3 czy poczekać do następnego i wziąć U3? Co byście radzili :)

Edytowane przez rivside2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moja siostra na kilka dni poleciała do UK i pomyślałem sobie, że to będzie dobra okazja na naciągnięcie ją na jakiś starszy (tańszy), ale jednocześnie dobry tytuł. Musiałbym zdecydować się na jakieś 2-3 gierki, ale nie wiem na co wydać kasiorę. Mam CODMW2, NBA 2K11, Killzone2, MoH2010, BBC2, F! 2010, Fight Night Champion, GT5, GTA4 oraz FIFĘ. Zastanawiam się nad Red Dead Redemption, Metal Gear Solid 4, Tekken 6, Uncharted Drake's Fortune, Heavy Rain. Co z tego najlepiej wybrać? A może pominąłem jakąś inną, całkiem fajną grę?

Pozdr i dzięki za rady!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moja siostra na kilka dni poleciała do UK i pomyślałem sobie, że to będzie dobra okazja na naciągnięcie ją na jakiś starszy (tańszy), ale jednocześnie dobry tytuł. Musiałbym zdecydować się na jakieś 2-3 gierki, ale nie wiem na co wydać kasiorę. Mam CODMW2, NBA 2K11, Killzone2, MoH2010, BBC2, F! 2010, Fight Night Champion, GT5, GTA4 oraz FIFĘ. Zastanawiam się nad Red Dead Redemption, Metal Gear Solid 4, Tekken 6, Uncharted Drake's Fortune, Heavy Rain. Co z tego najlepiej wybrać? A może pominąłem jakąś inną, całkiem fajną grę?

Pozdr i dzięki za rady!

Z tych co podałeś to ja bym wybrał Red Dead Redemption aczkolwiek teraz wyszła wersja GOTY, więc chyba samej podstawy się nie opłaca kupować (choć w sumie zależy to od jej ceny), obowiązkowo bym wybrał Uncharted Drake's Fortune, a z czasem oczywiście Uncharted 2 no i na końcu Uncharted 3 która pojawi się za kilka dni i jako ostatnią gierę to skusiłbym się na Heavy Raina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat :D a mianowicie zostało mi jeszcze trochę kasy po zakupie batmana i tak się zastanawiam czy brać w tym tygodniu już BF3 czy poczekać do następnego i wziąć U3? Co byście radzili :)

Dylemat filozoficzny. :P Ja zrobiłem tak: Kupie sobie U3, bo taką przygodę to trzeba przeżyć a BF3 to i tak później jakoś się kupi, dla samego napier... w multi.

@jack

RDR GOTY, tak jak kolega wyżej powiedział, KZ3 i seria Uncharted. Jeszcze możesz sobie jakąś kolekcję starych gierek kupić, ja bym Ci polecił GoW.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toś zarzucił pytanie. :P Nie chce wyjść na fanboja, ale dla mnie pod każdym względem BF prezentuje się po prostu lepiej. Ja już swój egzemplarz planuje zakupić, a miałem wydać na BO. :) Multi po prostu wygląda kozacko, warto kupić nawet dla samej możliwości polatania jetem po Firestorm. :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD MW 3 czy Battlefield 3? :>

A w co grałeś wcześniej? Jeśli podobało Ci się MW2 to bierz MW3. Ja jako fan CoD'a polecam Ci MW3. Poza tym to są 2 różne gry :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w żadną z tych gier nie grałem :P Ściągnąłem sobie betę multi BF 3 i było nieźle, ale nie powaliło mnie na kolana. MW 3 widziałem na youtube i wygląda bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał BF3 ze względu na multi, w BC2 się gra zarąbiście. COD mnie znudził szybko przez te westerny. Jak ktoś ma od ciebie z kumpli starsze wersje to pożycz i zobaczysz co ci się bardziej podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na szybko , bo chce powoli zamawiać :) Edycję Kolekcjonerską U3 czy najzwyklejszą? Czy będzie tak , że kiedyś będzie dużo warta taka kolekcjonerka?

*Mowa o kolekcjonerce w imitującym skórę pudełku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierścień może zyskać sporo na wartości. :) Ta cała torba zresztą też. W sumie to i tak bardzo fajnie wygląda, więc choćby dla tego warto kupić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka Uncharted nigdy nie będzie dużo warta, ponieważ taka wersja i tak sprzeda się w dziesiątkach jak nie setkach tysięcy sztuk , a w Polsce w tysiącach. Zarobić można na rzadkich okazach małopopularnych gier, limitowanych ilościowo edycjach- np 1000 sztuk na cały świat. W calach spekulacyjnych raczej nie ma co kupować, a dla siebie samego to zależy od zasobności portfela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ostatnie dwie strony forum i też muszę swoich parę groszy dorzucić...

Zacznę od tego ja wypatrzyłem taką promocję na muve.pl że jak kupisz jakąś gre na ich stronie to można dostać (jak poźniej wyślesz skan paragonu) kod na 50% procentową zniżkę na gre ps3 której dystrybutorem jest Cenega... a Arkham City jest właśnie od cenegi, Dobra oferta ale nie ma nic ciekawego ani w rozsądnej cenie na całej stronie żeby kupić jako pierwszą gre (może Demon Soul's albo któryś z Collectrion U1&2, GoW albo ICO - tyle że mnie te tytuły nie interesują). Chciałem wybrać coś taniego np Wolverin'a za 20zł ale oczywiście wszystko co tańsze to nie ma stanie. No i w kóncu stwierdziłem że pierdziele i nie kupuje nic bo ceny są wysokie a po nowym roku te tytuły bedą warte o połowe mniej... Trochę się nie mogę opanować zeby nie kupić Uncharted 3 ale juz po premierze bo bedzie chodziło po 150zł zobaczycie.

No i właśnie jednym z czynników jakie zaważyły na tym że jednak daruje sobie zakupy gier przynajmniej do świąt to Red Dead Redemption... No kurcze, szczerze jedna z najlepszych gier w jakie grałem na ps3 (odrazu zakupiłem dodatek Undead Nightmare) i właśnie dlatego nachodzi mnie kolejna myśl... ucieszył mnie spadek ceny bo wyszła wersja GOTY , no i ludzie kochani po co płacić 150zł za tą samą gre którą można dostać za 60zł? Dla głupich DLC? to już trzeba mieć coś nie po kolei w głowie żeby tak nie szanować pieniędzy te wszystkie dlc można podostawać za nie duże pieniądze i wymieniać jedna za drugim z wersji pss, a jeśli nawet w wersji goty bedzie jakiś dodatek które normalnie nie dostanie się nigdzie to i tak nie jest wart swojej ceny. Pewnie dużo osób mnie "pojedzie" teraz ale trudno to moje zdanie.

Odnośnie tych premier to jednak powiem wam panowie że lepiej się uspokoić i przeboleć kilka dni aż zacznie się myśleć racjonalnie bo z premierami nowych tytułów wiąże się to że tanieją nie takie stare bo ciągle bardzo aktualne gry warte uwagi jak chociaż by infamous 2, l.a. noire, czy wszystkie premiery z września Deus ex, dead island, resistance 3 już chodzą po 100zł a jeszcze miesiąc temu krzyczeli za nie po 150 - 170zł.

uff to chyba wszystko :) chętnie podyskutuje chcielibyście skomentować to co napisałem

A i tak jeszcze coś było wspominane o dobrych grach... powiem że jak szukacie starszych dobrych tytułów to polecam zaznać się z nagrodami przyznawanymi przez VGA np 2008, 09 czy 10... 11 idzie wielkimi krokami, można tam wypatrzeć dobre tytuły nawet nie te co wygrały ale były nominowane.

Moje ulubione gry na konsole to (kolejność nie ma znaczenia):

RDR + UN, Uncharted 2, Heavy Rain ta trójka to według mnie mistrzostwo świata i przez te gry zrozumiałem jak wielką przewagę ma konsola nad pecetem. Ogólnie exclusivy na ps3 zjadają każdą gre na x360 tylko RDR może się rownać z exclusivami, Poza tym warte uwagi są infamous, LBP2, Motorstorm, Arkham Asylum jeśli chodzi o move to the fight i sports champions głownie za to że bardzo miło gra się ze znajomymi. W ogóle za to nie przypadł mi do gustu Demon's Souls (jednak lubie jak gra jest przyjemnością a nie mordęgą) i o dziwo God of War III... taka głupia siepa ta gra, grafika owszem super i dlatego jest wart uwagi ale nic poza tym, szczerze bardziej podobały mi się te dwie części z psp GoW Collection, i nie lubie fps'ów na konsole, jedynie Killzone 3 (i tak uważam że to słaba gra) ale dlatego ze strzelałem sobie na move a więc było bardzo miło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
iceblast007 Nie chcę się czepiać, bo się napracowałeś itd. Ale nic odkrywczego nie napisałeś. I w sumie nic w temacie specjalnie. Bo takie "te gry są dobre i te też wg mnie" nie pomaga nikomu. Wchodząc tutaj ludzie pytają konkretnie (czego dam przykład poniżej) a takie lanie wody wbrew pozorom nie jest pomocne. Napisałem tylko dlatego, bo chciałem się spytać Lost planet 2 czy street fighter? Mam do wyboru za free i nie wiem co jest ciekawsze. Pewnie jak wybiorę 1 to po jakimś czasie i tak 2ga będzie do wzięcia. Ale w którą warto zagrać jako pierwszą a może jako jedyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted: Drake's Fortune według mnie jest lepsze.

No tak... W pierwszej części mamy gorszą grafikę, monotonne i nudne otoczenie (tylko dżungla praktycznie), brak dubbingu co według mnie rzadko się zdarza ale w tym przypadku jest plusem i co najważniejsze pierwsza część nie jest tak "filmowa", nie jeden film przygotowy wymięka przy U2 a więc w sumie nie wiem jak można powiedzieć że U1 jest lepsze.

iceblast007 Nie chcę się czepiać, bo się napracowałeś itd. Ale nic odkrywczego nie napisałeś. I w sumie nic w temacie specjalnie. Bo takie "te gry są dobre i te też wg mnie" nie pomaga nikomu. Wchodząc tutaj ludzie pytają konkretnie (czego dam przykład poniżej) a takie lanie wody wbrew pozorom nie jest pomocne. Napisałem tylko dlatego, bo chciałem się spytać Lost planet 2 czy street fighter? Mam do wyboru za free i nie wiem co jest ciekawsze. Pewnie jak wybiorę 1 to po jakimś czasie i tak 2ga będzie do wzięcia. Ale w którą warto zagrać jako pierwszą a może jako jedyną.

Nic odkrywczego nie napisałem... ale może nie miałem na celu wprowadzać jakiś nowości do kanonu. Po prostu napisałem moje 3 ulubione gry + te które do mnie nie "przemówiły" oraz te które są warte uwagi. Nie zmienia to faktu że nie tylko według mnie są to jedne z najlepszych gier ale według krytyki i użytkowników także. Ameryki nie odkryłem pisząc że warto grać tylko w exclusivy ale jak ja kupiłem konsole i pytałem w co warto grać i na co zwrócić uwagę, to nikt mi nie napisałem że tylko na exclusivy i każdy wymieniał różne kretyńskie tytuły. Aj dobra...

Z tych tytułów które miał byś do wyboru (tak wiem że to miał być przykład) nie brał bym nic bo szkoda czasu na tak mierne tytuły nawet za darmo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta... i jeszcze sporo byków wsadziłeś w tym swoim eseju. Dla mnie twój tekst całkowicie nie ma sensu, bo nie rozumie np. zdania "nie lubie fpsów, oprócz killzone'a 3, ale to i tak słaba gra". Najpierw proponuję przeczytać co się piszę, poprawić, skrócić i znów poprawić, bo to sensu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kod zniżkowy 50% w sklepie muve.pl za zakup Batmana arkham city i teraz pada pytanie jakie byscie gry radzili od Cenegi? ja na razie mam na oku dark souls, mortal kombat i dragon ball ultimate tenkaichi i miedzy tymi sie waham :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MK, bardzo dobra bijatyka, a takich mało na rynku ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×