Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zainteresowałem się serią Ratchet & Clank, pooglądałem kilka filmików i wygląda na naprawdę przyjemną grę. Chciałbym sobie kupić pierwszą część na PS3 "Tools Of Destruction" razem z "Crack In Time" za 129 zł na ultimie w platinium pack'u - myślę, że to dość rozsądna cena. Przeczytałem jednak też, że pomiędzy TOD, a CIT jest jeszcze jedna część - Quest For Booty, która jest bardzo krótka i dlatego chodzi w niższej cenie. Tu moje pytanie: lepiej opłaci mi się kupienie tego platinium pack'a i ominięcie Quest For Booty, czy jednak ten "dodatek" jest waty kupienia i kolekcjonowałbym części serii osobno? XD Z góry dzięki.

Quest for Booty jest dobra, bo kontynuuje dalej fabułę. Jest takim sklejaczem między ToD a CiT, mimo to, że starcza na jedyne 3-4 godziny grania. Kosztuje grosze, więc polecam zainwestować również w dodatek;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam dosyć twardy orzeszek do zgryzienia. Co wybrać:

Saints Row The Third (Kocham ten absurd i możliwość robienia rozwałki)

LEGO Harry Potter Lata 5-7 (Wszystkie gry z wersji LEGO mi sie podbaly, lata 1-4 wbiłem na 100%

czy Call of Duty Modern Warfare 3 (NIE OBCHODZI MNIE GRAFIKA, a grywalność była miodna po gameplayach sądząć,)

Co wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na ps3, to mw3. Jeśli na pieca, to bf3. Posiadam obie gry, i jednak przyjemniej gralo mi się w mw3. Singl lepszy, survival i spec opsy, do tego multi. MW3 to kompletny produkt, bf3 nie koniecznie. To moja opinia, i gdybym był na Twoim miejscu, brałbym mw3.

BF3 broni się tylko grafiką, która i tak nie powala, szczególnie na konsoli. Zniszczyć chyba się nie da nic (ściany tylko bodajże). W BF3 szyby nie istnieją. Niby jak patrzymy to jest szyba, spróbuj w nią strzlić. Pociski przelatują przez szybe, robią dziure w ścianie, a szyba nadal stoi. Żenada...

BIerz MW3, nie będziesz żałować, nie będziesz się wkurwiać za marny singl, grafikę w niektórych miejsach, mase bugów i błędów (patrz szyby), i stałe 60 fps.

Jeśli masz jakies pytania, to pisz.

Ja bym brał BF3...ale to dlatego bo sie naczytalem wiele dobrych opinie na temat wersji na PC...a jak faktycznie wyglada wersja na PS3? Omijajac juz slabsza grafike jak wyglada rozrywka bo ktos sie wypowiadal ze jest strasznie pusto na mapach (mimo ich zmniejszenia wzgledem wersji na PC) ?? Czy moze jednak na PS3 lepszym wyborem jest MW3.

Osobiscie nie grałem nigdy w coda na multi a mialem stycznosc z BC2, gralo sie przyjemnie a z wlaszcza na mapie z dodatku vietnam w dzungli na ktorej nie bylo pojazdow i byla raczej dosc duza jadka jak na BF...czyli moze jednak dobrze bym sie czul w MW3? Chociaz skila do strzelanek ogolnie nie mam i tego sie obawiam ze beda mnie wszyscy w MW jechac....

heh ciezki orzech do zgryzienia...ma ktos jakies sugestie:)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz skilla do strzelanek FPS to zapomnij o MW3. Chyba że bawi cię być mięsem armatnim. To gra na skilla i szybki palec na spuście.

Battlefield jest bardziej casual freindly. Można się realizować na dziesiątki sposobów, zdobywając punkty na pomocy drużynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz skilla do strzelanek FPS to zapomnij o MW3. Chyba że bawi cię być mięsem armatnim. To gra na skilla i szybki palec na spuście.

Battlefield jest bardziej casual freindly. Można się realizować na dziesiątki sposobów, zdobywając punkty na pomocy drużynie.

Hmm no tak myslalem, chociaz mialem nadzieje ze w MW jak sie gra na padach to te tempo jest troche mniejsze:) Ogolnie w Killzonie 2 jakos sobie radziłem ale pewnie to jednak nie to samo:)

Ale posłuchał bym chetnie wypowiedzi ludzie jak faktycznie sie gra w BF3 na ps3...czy faktycznie te mapy sa opustoszale i 24osoby to jednak za malo zeby dobrze sie bawic i grac zespolowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy są różne. Na tych małych gra się intensywnie, podobnie jak w CoD dużo akcji, częste fragi i zgony.

Na tych największych jeżeli biegasz z buta jest pustawo, trzeba się solidnie nabiegać aby dotrzeć na miejsce akcji.

Jeżeli jednak gra się pojazdami wrażenie jest inne, wszystko zależy od ekipy jak korzystają ze sprzętu i pancernego i latającego.

Jeżeli trafi się na randomów ze sniperkami to największe mapy są niegrywalne, w ekipie zabawa jest przednia, szczególne wspólne rajdy czołgami :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy są różne. Na tych małych gra się intensywnie, podobnie jak w CoD dużo akcji, częste fragi i zgony.

Na tych największych jeżeli biegasz z buta jest pustawo, trzeba się solidnie nabiegać aby dotrzeć na miejsce akcji.

Jeżeli jednak gra się pojazdami wrażenie jest inne, wszystko zależy od ekipy jak korzystają ze sprzętu i pancernego i latającego.

Jeżeli trafi się na randomów ze sniperkami to największe mapy są niegrywalne, w ekipie zabawa jest przednia, szczególne wspólne rajdy czołgami :thumbsup:

Hmm czyli ogolnie jak ma sie z kim grac to bedzie super a jak nie to bywa roznie...Ja nie stety moich kumpli nie moge namowic na kupno konsoli:p Moze z czasem ludzie naucza sie grac zespolowo i bedzie mozna pograc z przypadkowymi graczami....no nic to chyba sie skusze na tego BF3 a MW kupie jak wyjdzie 4:)

thx za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w BF3 gram w trybie "Zespołowy DM" i na pustą mapę nie na co narzekać thumbsup.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Batman AC kupiony w UK bedzie mial polskie napisy ?? Wiem ze np. U3 ma do wybory PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam czegoś na święta . Koszt ma nie przekroczyć 200 zł . A i mam już PS MOVA . Co możecie polecić może być jakaś fajna gr lub sprzęt do ps3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo ciężkie pytanie :P .

Lubie fps , gry sportowe i wyścigi . To chyba tyle ale od czasu do czasu gram w gry takie jak god of war czy prince of persia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z FPS moge ci polecić oczywiście Battlefield 3 :)

Ze sportowych Fifa 12

Jeżeli chodzi o wyścigi to niedługo wychodzi nowy Need for speed the run...

tyle z moich propozycji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kup MW 2 jest o ponad połowe tańszy a niczym się nie różni od MW3 pardon.gif

Jeżeli nie chcesz MW2 to oczywiście AC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam problem kupować MW3 czy nowego AC??

Mam BO, który nadal daje mi dużo radości;p (BF3 mam)

MW3. AC jak dla mnie to ciągłe chodzenie,śledzenie i zabijanie.W MW3 się nie ponudzisz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnej ścigałki więc DIRT 2 czy GT5 ?

A drugi dylemat to RDR - GTA4 - Assassin II - Batman AA

Akurat mam wszystkie te 6 gier

Jak masz kierownicę to GT5 , jak nie to na padzie troszkę lepszy jest Dirt 2

Moim skromnym zdaniem GTA 4 > Assassins II > Batman AA > RDR choć w GTA grafika nie jest pierwszej świeżości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam problem kupować MW3 czy nowego AC??

Mam BO, który nadal daje mi dużo radości;p (BF3 mam)

Ja również polecam zdecydowanie MW3 - zero nudy , mnóstwo miodu - głównie MULTI. :smile:

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW3 czy BF3?

Ważne dla mnie są miesje co-op, w którym są lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie ze "starszych" produkcji? Chciałbym zakupić z dwie gry, każda po 100zł~.

Mam GT5, Motorstorm2, Uncharted2.

Miałem parę innych gierek, ale już nie mam.

Co powiecie o BO?

//@Down, Infamous miałem z programu Welcome Back. Niezbyt mnie wciągnęła.

Czy przypadkeim Uncharted 1 nie jest już za stare?;S

Edytowane przez fryderyk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleciłbym właśnie Black Opsa, Uncharted 1, inFamous

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×