Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy doradźcie proszę!!!!

od razu zaznaczę ze mam dylemat dla jednych może wydawać sie śmieszny

Mam już uzbierane na konsole slimke wymarzoną ale cały czas się niestety waham...

powód mamuśka i dziewczyna które cały czas mi uświadamiają ze jestem za stary (tu zaznaczę mam 22 wiosny) na takie zabawy i ze lepiej mogę spożytkować ta kasę oraz czas... powiedzcie czy warto kupować i nie słuchać innych komentarzy?? nie rozczaruje się... nie nudzi wam się granie pomimo wieku??? pozdrawiam

Chłopie ja mam 38 wiosen , mam 3 konsole PSP , PS2 i X360 , żonę i 2 dzieci , właśnie przymierzam się kupić PS3 na wiosnę i granie mnie jeszcze nigdy nie znudziło a gram już od 20 lat i chyba z padem w reku mnie pochowają :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy doradźcie proszę!!!!

od razu zaznaczę ze mam dylemat dla jednych może wydawać sie śmieszny

Mam już uzbierane na konsole slimke wymarzoną ale cały czas się niestety waham...

powód mamuśka i dziewczyna które cały czas mi uświadamiają ze jestem za stary (tu zaznaczę mam 22 wiosny) na takie zabawy i ze lepiej mogę spożytkować ta kasę oraz czas... powiedzcie czy warto kupować i nie słuchać innych komentarzy?? nie rozczaruje się... nie nudzi wam się granie pomimo wieku??? pozdrawiam

Słuchaj mamy , w gierki będziesz grał jak będziesz mial żonę, dwójke dzieci i pienieniędzy pełne konto ;D

post-17252-1260867999,5627_thumb.jpg

Edytowane przez Bury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad grami na święta:

UFC czy FNR 4, UFC taniej kupie ale FNR 4 myślę że będzie więcej frajdy. Dodam że mam WWE SmackDown vs RAW 2009 i jednak demo UFC/FNR 4 przewyższa go o klasę. Ma któraś z tych gier trofea??

Uncharted? Zacząć przez święta serię a na ferię kupić Uncharted 2?

A co do Uncharted, z angielskim średnio mi idzie (czytać jako tako umiem, ale PL wolę) czy jest potrzebny język PL czy w miarę dam sobie radę?

i właśnie jeszcze coś bym kupił.

GTA 4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszych dwóch gier to nie znam :D a co do U2 i GTA IV to bierz obie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak teraz na święta łykam Uncharted 1+GTA 4 (+ pewnie FNR 4 bo bardziej mi się podoba od UFC 2009) a na ferię Uncharted 2 + coś pokombinuje jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO dokładnie bierz U2 grałem w to przez 40 min i sie "zakochałem" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę, kupuje Uncharted 1 :) A co do bitki to proponuje FNR4, miodny boks i ładna grafika. Zależy czy wolisz UFC czy boks :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD: WaW czy Killzone 2? (moja babcia mówi na to Kilimandżaro ;P widziała misje w dżungli z 1 na ps2 i tak jej utkwiło :P)

Teraz męczyłem gta 4 i Infamous i musze jakąś odskocznie znaleść ;P (zależy mi na realistyce , grafie i równowadze multi-single.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U2 ! A co! :D masz realistykę grafikę itp na pewno Ci sie spodoba!

Pozdro!

edit:

heh zapomniałem ze ty wybierasz pomiedzy COD:WaW a K2 :D To może K2 :) chociaż ja bym wybrał COD'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The saboteur czy coś innego w tym przedziale cenowym (ok 180 zl) ?

Jak sadzicie ? Po obejrzeniu gameplaya jestem bardzo zajarny "sabotazystą". Jakie są wasze opinie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD: WaW czy Killzone 2? (moja babcia mówi na to Kilimandżaro ;P widziała misje w dżungli z 1 na ps2 i tak jej utkwiło :P)

Teraz męczyłem gta 4 i Infamous i musze jakąś odskocznie znaleść ;P (zależy mi na realistyce , grafie i równowadze multi-single.)

Bierz Killzone 2! Świetny sinlge na 10 godzin i po ukończeniu na pewno będziesz miał ochote na jeszcze jeden raz na wyższym poziomie trudności :biggrin: Do tego multi, w którym cały czas odblokowujesz nowe klasy postaci, bronie i umiejętności!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam możliwość wyboru, co wy byście wybrali/kupili?

  • Assassin's Creed 2
  • God of War: Collection + flOw [Online Game Code - Full Game]
  • BioShock + Tomb Raider: Underworld + Flower [Online Game Code - Full Game]
  • Guitar Hero III: Legends of Rock Wireless bundle
  • SingStar Bundle
  • Command & Conquer: Red Alert 3
  • SingStar Vol. 2 with Microphone
  • Killzone 2: DLC Bundle Pack [Online Game Code - Game Add-on] + Killzone 2: Napalm & Cordite Pack [Online Game Code - Game Add-on] + Killzone 2: Flash and Thunder Pack [Online Game Code - Game Add-on] + Killzone 2: Steel and Titanium Pack [Online Game Code - Game Add-on] + LittleBigPlanet: Metal Gear Solid- Level Kit [Online Game Code - Game Add-on] + Worms [Online Game Code] (tutaj co są te dodatki, to wiadomo, że mam pełne wersje gier)

Jest za duży wybór i nie wiem co wybrać, co polecacie? Nie ma możliwości mieszania gier/dodatków.

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam możliwość wyboru, co wy byście wybrali/kupili?

  • Assassin's Creed 2
  • God of War: Collection + flOw [Online Game Code - Full Game]
  • BioShock + Tomb Raider: Underworld + Flower [Online Game Code - Full Game]
  • Guitar Hero III: Legends of Rock Wireless bundle
  • SingStar Bundle
  • Command & Conquer: Red alert 3
  • SingStar Vol. 2 with Microphone
  • Killzone 2: DLC Bundle Pack [Online Game Code - Game Add-on] + Killzone 2: Napalm & Cordite Pack [Online Game Code - Game Add-on] + Killzone 2: Flash and Thunder Pack [Online Game Code - Game Add-on] + Killzone 2: Steel and Titanium Pack [Online Game Code - Game Add-on] + LittleBigPlanet: Metal Gear Solid- Level Kit [Online Game Code - Game Add-on] + Worms [Online Game Code] (tutaj co są te dodatki, to wiadomo, że mam pełne wersje gier)

Jest za duży wybór i nie wiem co wybrać, co polecacie? Nie ma możliwości mieszania gier/dodatków.

Z góry dziękuję za pomoc.

Ja bym brał ACII, albo Killzone 2 i Wormsy (robaczki są ql zwłaszcza w multi!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką grę (demo) ściągnąć z PSS żeby można było przygrać we 2!! chodzi mi o wyścigi/samochody!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam dylemat przed świętami co kupić sobie do grania :)

Póki co przychodzą mi takie propozycje:

- Resistance 2 + GTA IV

- Uncharted 2

Wstępnie chcę wydać 200 zł na grę/gry dlatego takie zestawiki ;)

Jeżeli macie jeszcze jakieś propozycje hitów dobrych na święta to będę wdzięczny :D

Ważne żeby gra miała multiplayer i fajnie by było jakby dało się grać we 2 (nie wyścigi).

Pozdrawiam

Edytowane przez Marceliasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziś rana jestem szczęśliwym posiadaczem PS3 Slim 120 GB kupionej w Tesco za 960 zł (wykorzystałem 20% przecenę). Zakupiłem sobie do niej już FIFE 10 i mając porównanie z wersją na PC czuję się jakbym przesiadł się z Fiata 126p do Ferrari :P. Przechodząc jednak do rzeczy chciałbym sobie dokupić jeszcze jedną tańszą gierkę. Zastanawiam się nad Heavenly Sword i Army od Two. Doradźcie proszę co wybrać...pozdr.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To PS3 jest na pewno nowe?? :D I zmień sobie nick na "szczęściarz" taką okazję trafić to naprawdę....A co do gier to nie wiem tą pierwszą może :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age czy Assassin's Creed II? W poprzedniego assassina nie grałem ale jeżeli chodzi o fabułę to nie ma problemu. Kochałem grać w Gothica, ale ciągnie mnie też do przygód Ezio. Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam dylemat przed świętami co kupić sobie do grania :)

Póki co przychodzą mi takie propozycje:

- Resistance 2 + GTA IV

- Uncharted 2

Wstępnie chcę wydać 200 zł na grę/gry dlatego takie zestawiki ;)

Jeżeli macie jeszcze jakieś propozycje hitów dobrych na święta to będę wdzięczny :D

Ważne żeby gra miała multiplayer i fajnie by było jakby dało się grać we 2 (nie wyścigi).

Pozdrawiam

Nie grałem w U2, ale Resistance i GTA IV to bardzo dobre pozycje. Singlepplayer w Resistance2 jest bardzo miodny moim zdaniem, co do co-opa tez wysmienity. Niestety Competetive(player vs player) jest troche kiepskawy, dziwne Respawny itp. GTA ma bardzo ciekawą fabułę + misje poboczne, tylko multiplayer jest do bani ;/.

Co do Uncharteda, został on grą roku i z tego co czytam na różnych forach i stronach zrobił wielką furorę.

Więc jeśli chcesz grania na długie godziny poleciłbym Ci ten pierwszy zestaw. :) Mam nadzieję, że pomogłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również polecam zestaw nr 1. Dłuższa zabawa a do tego czasu Unch2 zejdzie trochę z ceny :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziś rana jestem szczęśliwym posiadaczem PS3 Slim 120 GB kupionej w Tesco za 960 zł (wykorzystałem 20% przecenę). Zakupiłem sobie do niej już FIFE 10 i mając porównanie z wersją na PC czuję się jakbym przesiadł się z Fiata 126p do Ferrari :P. Przechodząc jednak do rzeczy chciałbym sobie dokupić jeszcze jedną tańszą gierkę. Zastanawiam się nad Heavenly Sword i Army od Two. Doradźcie proszę co wybrać...pozdr.:D

Heavenly Sword - mimo że krótka, to naprawdę warto. Niesamoita opowieść, rewelacyjna oprawa video i cutscenki, do tego genialna muzyka i głosy aktorów

Army of Two - tylko jeśli znajdziesz kumpla/kumpelę który przejdzie z Tobą całą grę w coopie. Na singla są lepsze gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadnij?? :P

No niestety ale wcale mi nie pomogłeś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age czy Assassin's Creed II? W poprzedniego assassina nie grałem ale jeżeli chodzi o fabułę to nie ma problemu. Kochałem grać w Gothica, ale ciągnie mnie też do przygód Ezio. Co polecacie?

nie grałem w AC2 ale mogę z czystym sumieniem polecić Dragon Age'a... nie jestem fanem rpg'ów ale ta gra wciągnęłą mnie masakrycznie... no i ma fajne trofea które aż chce się zdobywać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grałem w AC2 ale mogę z czystym sumieniem polecić Dragon Age'a... nie jestem fanem rpg'ów ale ta gra wciągnęłą mnie masakrycznie... no i ma fajne trofea które aż chce się zdobywać:)

nie grałem w Dragon Age'a ale mogę z czystym sumieniem polecić AC2... nie jestem fanem sandboxów ale ta gra wciągnęłą mnie masakrycznie... no i ma fajne trofea które aż chce się zdobywać:)

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×