Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Dragon Age czy Assassin's Creed II?

AC2 na konsoli, DA:P na PC gdyż jest dużo bardziej rozbudowany niż wersja konsolowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age czy Assassin's Creed II? W poprzedniego assassina nie grałem ale jeżeli chodzi o fabułę to nie ma problemu. Kochałem grać w Gothica, ale ciągnie mnie też do przygód Ezio. Co polecacie?

Myślę, że zdecydowanie powinieneś wybrać AC2. Choćby ze względu na piękny rozbudowany świat, system walki, duży wybór broni, stroi itp. ogromne zróżnicowanie pod względem misji no i oczywiście grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted II, Assasin Creed II , CoD Modern Warfare 2 ? czy może coś innego ? poradźcie mi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdą z tych gier musisz zagrać. :) Zdecydowanie warte każdej złotówki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać AC2 czy Batmana?

Zdecydowanie AC2. :laugh:

Pozdrawiam!

Uncharted II, Assasin Creed II , CoD Modern Warfare 2 ? czy może coś innego ? poradźcie mi :D

Wszystkie są świetne. :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale wcale mi nie pomogłeś :P

no to ci pomoge :) moim zdaniem bierz Assassin's Creed 2 Na oko widać że super gierka. Jeśli kochałeś grać w Gothica...to bierz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia jest jeszcze znośna, ale te 3 wymieniony gry to nic specjalnego, w dodatku w wersji promo (czerwono biała płytka, z wytłoczonym samym tytułem gry, jednak niczym nie różni się od pudełkowej).

No, ale od EndWar trzymaj się z daleka, bo ludzie narzekają na to strasznie. Także, wziąłbym tamte dwie, a EndWar podarował sobie.

Ale nie oczekuj cudów od tych gier. Nic specjalnego nie prezentują, pograsz w to chwilę i odłożysz. Chociaż jak kupujesz dopiero konsolę to i tak będziesz miał co robić.

A za tą cenę możesz mieć PS3 250GB, tyle że bez gier. Nawet nieco tańszą cenę jak tamta aukcja.

Także albo 120GB + 3 niezbyt specjalne gry lub 250GB. Ja osobiście wolałbym większy dysk, ale to moja osobista decyzja.

Tutaj masz przykładową aukcję z konsolą 250GB:

http://www.allegro.pl/item848533562_sony_playstation_3_slim_250_gb_nowe_sklep_gdansk.html

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ci pomoge :) moim zdaniem bierz Assassin's Creed 2 Na oko widać że super gierka. Jeśli kochałeś grać w Gothica...to bierz :)

Mówiąc, że kochałem grać w gothica to chodziło mi bardziej o świat, potwory, broń, klasy postaci :P Nie wiem co może gothic mieć wspólnego z ACII... Czekam na opinie osoby, która grała w obydwa tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kochałeś to AC2 Nie ma zupełnie nic wspólnego z Gothic(możr troszke)

. Nie ma potworów są tylko ludzie (no chyba że za potwora uznasz qnia :D) Pierwsza cześć zdaniem forumowiczów niektórych jest nudna a druga jest zupełnie inna bardziej rozbudowana (Latanie, np) Bardziej rozbudowany system walki (ale i tak wszystkich trickó nie użyjesz) Dodam jeszcze że gra jest wciągająca. (mnie wciągnęła oglądaniem obrazków) :D:D

PZD!

Prince of Persia jest jeszcze znośna, ale te 3 wymieniony gry to nic specjalnego, w dodatku w wersji promo (czerwono biała płytka, z wytłoczonym samym tytułem gry, jednak niczym nie różni się od pudełkowej).

No, ale od EndWar trzymaj się z daleka, bo ludzie narzekają na to strasznie. Także, wziąłbym tamte dwie, a EndWar podarował sobie.

Ale nie oczekuj cudów od tych gier. Nic specjalnego nie prezentują, pograsz w to chwilę i odłożysz. Chociaż jak kupujesz dopiero konsolę to i tak będziesz miał co robić.

A za tą cenę możesz mieć PS3 250GB, tyle że bez gier. Nawet nieco tańszą cenę jak tamta aukcja.

Także albo 120GB + 3 niezbyt specjalne gry lub 250GB. Ja osobiście wolałbym większy dysk, ale to moja osobista decyzja.

Tutaj masz przykładową aukcję z konsolą 250GB:

http://www.allegro.p...lep_gdansk.html

Nie chce 250gb bo nie bede miał neta w konsoli jak bym miał to może bym to jakoś zapchał. Grami nie zapcham za nic bo mnie nie stać na tyle tytułów. 120gb mi w zupełności wystarczy wybieram tą wersje ! To możesz mi pomyc szukać czegoś ciekawego tyle że 120gb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz muszę coś wybrać ''na święta", chciałem jakieś wyścigi, ewentualnie jakaś sportowa. Myślę nad Shiftem, Dirtem.... może Pro Evolution 2010. Będę wdzięczny jeżeli napiszecie co byście wybrali i jakieś dodatkowe tytuły :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać AC2 czy Batmana?

Mam obie gry, obie skończyłem, obie są świetne i obie to must have, więc pytanie powinno brzmieć co kupić najpierw :biggrin:

Mi bardziej podoba się Batman i jego polecam w pierwszej kolejności (dzięki temu też lepiej wyjdziesz finansowo - Batman jest obecnie tańszy, a zanim go ograsz i dołożysz kasę na Assassyna ten powinien troszki stanieć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferbooll, nie ma sprawy. Ja pisałem, że to mój osobisty wybór. Ale pomyśl, że w końcu kiedyś pewnie będziesz miał dostęp do neta z konsoli. Ale zawsze można kupić osobno dysk.

Oferta z tymi grami jest nawet niezła, bo osobno za te 3 gry zapłaciłbyś może koło 200zł, no może niecałe 200zł, bo to już stare tytuły.

Ostryyy, mam DIRT2 i Shifta. Obie gry są dobre, ale Shift wciąż jest niedopracowany. Może Cie drażnić fizyka jazdy, sporo bugów, nędzny tryb online, ale mimo wszystko ta gra nie pozwala odejść od telewizora.

DIRT2 również jest świetną grą. Bardzo fajna fizyka jazdy, dobry online, brak jakichkolwiek niedociągnięć, itd.

Także, jeśli lubisz bardziej asfalt to Shift, jak szuterek to DIRT. Myślę, że obie sprawia Ci frajdę.

Co do piłki kopanej to się nie wypowiadam, ponieważ nie przepadam za tym gatunkiem gier, a w szczególności nie za taką cenę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Shift nawiązuje do Pro Streeta ? Przeszedłem Pro Streeta kilka razy, moim zdaniem super gra... :biggrin: Jeżeli Shift jest podobny to myślę że na niego się zdecyduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, powiedziałbym, że nawet bardzo. Trasa w Tokyo jest bardzo podobna do tej z Pro Streeta, o ile to nie ta sama.

Chyba nawet kilka innych tras jest, ale nie jestem tego pewien bo nigdy Pro Streeta nie przeszedłem do końca.

Shift ma tą przewagę, że porównaniu do Pro Streeta nie ma tych durnych różnych kategorii wyścigowych, typu stanie na kółkach, itd.

Tylko wyścigi albo drift, no i time trial, ale to też pod wyścig podchodzi.

W każdym razie jeśli lubiłeś Pro Street'a to Shifta również zdecydowanie polubisz. W dodatku jest darmowa paczka na PSStore z 5 dodatkowymi furami.

Pamiętaj również pobrać patcha 1.02, który nieco poprawia zachowanie się samochodu na torze, bo z tym są niezłe cyrki czasami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki.

Chyba zdecyduję się na tego Shifta, ale byłbym wdzięczny o podanie jeszcze jakiś innych wyścigówek godnych uwagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w miarę świeżych czy ogólnie dostępnych?

Ze świeżych to tylko DIRT2 i Shift wchodzą w grę. Nic innego mi do głowy nie przychodzi.

Ze starszych to na pewno: Formula 1, Toca GRID, MotorStorm Pacific Rift, Burnout Paradise, DIRT (pierwsza część), Ferrari Challenge (chociaż trochę nudna gra), Gran Turismo 5 Prologue, Wipeout (ale to już bardziej futurystyczne)i chyba tyle z dobrych wyścigówek.

Z tych starszych jeśli w żadne nie grałeś to na pewno spodobałby Ci się GRID, świetna gra wyścigowa, wg mnie dużo lepsza od Shifta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GRIDA grałem na komputerze - gra godna polecenia :turned:

Pozostałe tytuły zobaczę jutro i napiszę co o nich sądzę. Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko trzymaj się z daleka od Ridge Racer. Ta gra to totalna porażka. Zresztą to nawet nie zalicza się do gier samochodowych.

Jednak ze względu na świetną historię tej gry powstrzymam się od dalszych komentarzy na jej temat.

Mimo wszystko, nawet nie myśl o zakupie RR7. Szczerze to nawet za darmo bym nie wziął. Tylko miejsce na półce by zajmowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem te gry co wspomniałeś na necie.... I myślę że zainteresował mnie MotorStorm Pacific Rift, lecz nigdy w to nie grałem :pardon: Dalej Burnout Paradise chodziaż tutaj mam wątpliwości, jeżeli tutaj chodzi głównie o wypadki, tak jak w poprzednich częściach to odpada. Gran Turismo 5, nie grałem, ale grafika wydaję się miażdząca i efekt jazdy, podobno realistyczny. Ale czy w tej grze większości czasu nie zajmie nam robienie licencji tak jak w GT4 ? :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem te gry co wspomniałeś na necie.... I myślę że zainteresował mnie MotorStorm Pacific Rift, lecz nigdy w to nie grałem :pardon: Dalej Burnout Paradise chodziaż tutaj mam wątpliwości, jeżeli tutaj chodzi głównie o wypadki, tak jak w poprzednich częściach to odpada. Gran Turismo 5, nie grałem, ale grafika wydaję się miażdząca i efekt jazdy, podobno realistyczny. Ale czy w tej grze większości czasu nie zajmie nam robienie licencji tak jak w GT4 ? :teehee:

Gran tuismo 5 nie wyszlo jeszcze, więc raczej nie kupisz. To co jest to prologue, piec tras i tyle. Lepiej poczekać na pełną wersje. Zreszta masz dema Motorstorm i GT na PSStore, sprawdz sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się w kilku słowach przedstawić mniej więcej te gry:

- MotorStorm Pacific Rift - Plaże, Dżungle, Wulkany, Wysokie Góry, itd. Ogólnie egzotyczna wyspa po której ścigamy się Motorem, ATV, Buggy, kilka odmian furgonetek, samochód rally, tir, oraz monster truck.

Gra jest bardzo fajna, i na trasie zawsze się coś dzieje, w dodatku przepiękne krajobrazy również robią swoje. Ale nie ma tutaj jakiejś specjalnie rozwiniętej kariery. Po prostu przechodzi się kolejne zawody aż do końca. Ale na szczęście gra nadrabia to grywalnością. W dodatku teraz można kupić już za małe pieniądze i można grać nawet 4 osoby na jednym ekranie.

- Burnout Paradise - masz dość spore miasto oraz jego obszary. Możesz się poruszać gdzie chcesz i jak chcesz i w jaki sposób chcesz. Jest masa możliwości, masa skrótów, itd. Samochodów również jest bardzo sporo, tak samo jak dodatków do tej gry. Czy w tej grze chodzi o rozwalanie? Niekoniecznie, są różne dyscypliny, np. ucieczka przed innymi, zwykły wyścig, próba czasowa, itd. W dodatku gra wygląda świetnie i czuć prędkość wozu niesamowicie. W dodatku miasto jest zatłoczone co dodatkowo utrudnia rozrywkę, ale i tak świetnie bawiłem się z tą grą.

- Gran Turismo - tak jak kolega wyżej napisał, jest to tylko wersja Prologue, która posiada kilka tras, kilka samochodów, i trochę zawodów do przejechania. Jakby nie patrzeć jest to płatne demo Gran Turismo 5, które ma pojawić się dopiero na lata w naszym regionie, a w Marcu w Japonii. Ale jak lubisz kręcić jak najlepsze czasy na trasie i świetną fizykę jazdy to Prolog Ci się spodoba, tym bardziej, że jest tani strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×