Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: 1943

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, jak gramy? na priv za malo osob, i ciezko tez bedzie sie wpieprzyc na server cala ekipa do jednego teamu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

założymy serwer?

EDIT : błąd :)

Edytowane przez Glutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam problem odpalam grę wchodze w menu a nie mam do wyboru tej mapy ,,coral sea''...więc specjaliści proszę o pomoc ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
załorzymy serwer?
Hmm, jak gramy? na priv za malo osob
Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam problem odpalam grę wchodze w menu a nie mam do wyboru tej mapy ,,coral sea''...więc specjaliści proszę o pomoc ;-)

Z tego co wiem to Coral Sea nie zostało odblokowane na PS3 tylko na Xbox'ach.Aby odblokować tą mapkę (i chyba nowy tryb) posiadacze PS3 muszą uzyskać w BF1943 43.000.000 fragów (MILIONÓW).Narazie jest około 25 milionów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to Coral Sea nie zostało odblokowane na PS3 tylko na Xbox'ach.Aby odblokować tą mapkę (i chyba nowy tryb) posiadacze PS3 muszą uzyskać w BF1943 43.000.000 fragów (MILIONÓW).Narazie jest około 25 milionów.

Jest grubo ponad 25 milionow, a dokladnie: 35986620 (35 milionow a z matematycznego punktu widzenia juz 36 milionow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest grubo ponad 25 milionow, a dokladnie: 35986620 (35 milionow a z matematycznego punktu widzenia juz 36 milionow)

Możliwe.Ja sugerowałem się newsem z gry-online.pl z przed dwóch dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dokladne info nt liczby fragow to wchodzic na strone glowna battlefielda - www.battlefield1943.com ;)

Mysle ze w weekend, moze szybko po, bedziemy sie cieszyc Coralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, jak to jest z wersja trial - da sie jeszcze w nia pograc ? nie moge zalozyc konta (nie laczy z serwerami ea), dopiero wrocilem z wakacji i nie bardzo sie orientuje - a chcialbym sprawdzic trial'a zanim kupie pelna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może coś o nowej klasie postaci?Pytam się ponieważ coś mi się ostatnio usłyszało że nowa klasa również ma być wkrótce do odblokowania.Możliwa że to tylko plotka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plotki... moze kiedys? chwilowo watpie, te 3 klasy sa idealne i kazda jest samowystarczalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to o której startujemy ?? za 15 min czy jak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21:45 zaczynamy zbiorke chyba, cos takiego, polecam smigac juz na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak wszyscy grają oddzielnie. wszedłem trochę do tarkenixaPL ale on grał sam, nie widziałem nikogo znajomego. chyba nie wyszło ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i tak wszyscy grają oddzielnie. wszedłem trochę do tarkenixaPL ale on grał sam, nie widziałem nikogo znajomego. chyba nie wyszło ;p

No bo Bf jest jak wersja beta i wszystko sie chrzani, wywala z gry, HS'y nie działają, nie balansuje teamów. Pierwsza runda jakoś poszła, ale dalej to już dupa była :confused: Patcha jakoś nie widać :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mnie nie udało się zagrać. Po dwóch próbach zrezygnowałem. Btw. gra rzeczywiście ma sporo błędów, prawie nic nie rozumiałem z tych rozmów przez hs'y, mam nadzieję, że po wypuszczeniu patcha będziemy mogli razem zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niebyło aż tak źle :) ja tam bawiłem się świetnie bynajmniej do końca 1 mapy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No bo Bf jest jak wersja beta i wszystko sie chrzani, wywala z gry, HS'y nie działają, nie balansuje teamów. Pierwsza runda jakoś poszła, ale dalej to już dupa była :confused: Patcha jakoś nie widać :tongue:

Ludzie, serio pytam: po co w ogóle w to gracie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem masochistą. Właśnie piorę się po mordzie żelazkiem. Nie serio odpowiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzina 4.00, wlasnie skonczylem grac w BF'a ze znajomym, akurat wpadlo mi trofeum za setny mecz (100% juz mam) ale... jak mi szlo w tym meczu, to chyba w zyciu takiej akcji jeszcze nie mialem, nie bede sie rozpisywac za duzo ale, mialem 38 killow na 8 zgonow, 960 punktow na koniec mapy, mapka Guadalcanal, po prostu taki sajgon byl na srodku mapy, ze my teamem riflemanow robilismy furore, raz udalo mi sie 5 pod rzad nozem(bagnetem) skosic bo stali plecami, ogolnie za mecz wpadlo z 10 pocztowek, bez watpienia akcja zycia w BF'y.

takiej frajdy jeszcze nigdy nie odczulem, w zadnej grze chyba, przez chwile nawet czulem ze to prawdziwa WOJNA, jak z dolnego punktu (tam gdzie jest kontrolka bombowcow) wylecialo 3 japoncow + czolg, a na wzgorzu 2 snajperow, seriously, to bylo cos :D.

(troche powtarzalem slowa, ale to z powodu godziny chyba hehe nie chce mi sie myslec obecnie nad forma, skupilem sie na tresci wylacznie)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, serio pytam: po co w ogóle w to gracie?

W co mamy grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×