Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: 1943

Rekomendowane odpowiedzi

HEHE "polatałem" jako piechota teraz troche i musze sie pochwalić wpadło 100% trophy ;p Pierwsza gra w której mam trophy na 100% od czegoś trza zacząć ;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HEHE "polatałem" jako piechota teraz troche i musze sie pochwalić wpadło 100% trophy ;p Pierwsza gra w której mam trophy na 100% od czegoś trza zacząć ;p

To ostro ... ja jeszcze tylko 100 meczów nie ograłem , może jutro wpadnie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ostro ... ja jeszcze tylko 100 meczów nie ograłem , może jutro wpadnie:P

kurde nieźle... ja 30 meczy robilem w 5 dni.. a gdze tam do 100!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde nieźle... ja 30 meczy robilem w 5 dni.. a gdze tam do 100!

A mi nawet nie wskoczyło 30 meczy:P "My Soldier" nie działa na stronce nie mogę sprawdzić ile mi brakuje. Ale coś dziwnie bo wydaje mi się że przegrałem z jakieś 60 meczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"My Soldier" nie działa na stronce nie mogę sprawdzić ile mi brakuje.

nie przejmuj sie ja mam to samo... bezndzieja :/

Edytowane przez rOgalZory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak to jest z Coral Sea?Trzeba liczyc osobo PS 3 i X 360 ? Myslelem ze suma kili z dwoch konsol .Jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktos jak to jest z Coral Sea?Trzeba liczyc osobo PS 3 i X 360 ? Myslelem ze suma kili z dwoch konsol .Jak to jest?

no raczej osobno juz teraz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktos jak to jest z Coral Sea?Trzeba liczyc osobo PS 3 i X 360 ? Myslelem ze suma kili z dwoch konsol .Jak to jest?

juz nie raz o tym gadalismy.. PS3 i X-kloc liczą sie osobno..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juz nie raz o tym gadalismy.. PS3 i X-kloc liczą sie osobno..

Tylko że ten kloc to zaraz chyba będzie miał mapę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnym forum UK battlefield'a 1943 ludzie gadaja o mapce. Chca aby były oddzielne serwery dla tej mapki. Bo większości nie podoba się pomysł samego latania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko że ten kloc to zaraz chyba będzie miał mapę.

a niech se graja .. ostatni będą pierwszymi :P

pewnie zaraz im sie gra znudzi i wrócą do piraconych gier :D

Edytowane przez rOgalZory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze ze chcą, bo samoloty to poracha jak dla mnie i dla wiekszosci graczy. Podziwiam kolesi ktorzy wymiataja samolotami - gdzie bomby sa tak slabe( ze musisz kolesiowi ja na glowe spuscic, obok juz go tylko drasnie), a o trafieniu z karabinka nie mowie :/ Fajny pomysl zeby zrobic osobny serwer dla dogfighterow. Cholera a o patchu nadal cisza. Musza zwiekszyc sile granatów, poprawe obslugi headseta( dziala przez pierwsze 3 min meczu) i rozdzielania kumpla z jednego party.

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch powinien zmienić:

- poprawić party by po rundzie lub zmianie mapy nie rozdzielało party members

- zwiększyć siłę snajpy (1 shot = 1 kill)

- zwiększyć siłę pozostałych klas np. rifleman zamiast 3 strzałów w klatę 2, juz nie mówie o ostatniej klasie (teraz to porażka, kompletnie nie grywalna)

- stworzyć oddzielne serwery pod Coral Sea

- poprawić działanie stats & awards oraz leaderboards

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolege. Ale na poprawe demedżu bym nie liczyl :( w bad company tz w kolesia trzeba wladowac duzo olowiu. Co po godzinach w cod 4 okropnie irytowalo. Tam jedna celna seria i +10 (ktore kocham:D ). Kolezka z thompsonem, enginier do niczego sie nie nadaje. Trafic kogos w ruchu w bfie jest o wiele ciezej niz w codzie, nie mowiac o snajperze - gdzie 2 strzaly = kill. Tak byc nie moze. A wspomniane przeze mnie wczesniej granaty? Przeciwnik musi go podniesc i wsadzic sobie do kieszeni zeby od niego zginac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vin gralismy wczoraj chwile razem :). Wpadam na twoja mape a ty juz 200 ponad pkt. No to dobilem do drugiego miejsca (ty miales ponad 500 pod koniec). Szkoda ze potem zniknales bo byly ostre jatki. Pobilem swoj rekord i nastukalem prawie 700 pkt a drugi mial ledwie 300. Co chwila mi znaczki i odznaki zaslanialy pole widzenia. Chyba z 2 rangi w jednej grze mi podskoczyly.

Dobra akcje raz mialem jak bylem sam pod latarnia morska i 4 gosci szlo mi ja odbic. Schowalem sie za latarnia a oni wszyscy wlezli do srodka zeby flage bezpiecznie zawiesic. 1 granat - 4 kills :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patch powinien zmienić:

- zwiększyć siłę snajpy (1 shot = 1 kill)

- zwiększyć siłę pozostałych klas np. rifleman zamiast 3 strzałów w klatę 2, juz nie mówie o ostatniej klasie (teraz to porażka, kompletnie nie grywalna)

Imo powinni zwiększyć siłę wszystkiego. Karabinkiem w czołgu można pakować w gościa z 6 sekund i nic, działem w czołgu nawet nie warto, bo pole rażenia to 1 metr od miejsca wybuchu, granaty (omg czy ktoś tego wogóle używa?). Często jest tak, że gość stoi na wzgórzu, strzelam do niego, dostaje 2 razy (powinien być martwy), to sie spokojnie odsuwa krok w tył i czeka aż sie życie zregeneruje.

Po co oni tak zaniżają dmg? To jakieś ustępstwo dla noobków, którzy normalnie dostawaliby strzała 5 sekund od respawnu? Ja rozumiem, że gdyby ta gra była na maksa skillowa to wiele dzieci by sie na nią obraziło :smile:

EDIT: Dzisiaj przjdzie mi HS i z chęcią pograłbym z kimś później (kimś z headsetem). Więc jak ktoś ma HS i jeszcze mi zapra nie wysłał to PSN: Krzychu31

Edytowane przez krzychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Imo powinni zwiększyć siłę wszystkiego. Karabinkiem w czołgu można pakować w gościa z 6 sekund i nic, działem w czołgu nawet nie warto, bo pole rażenia to 1 metr od miejsca wybuchu, granaty (omg czy ktoś tego wogóle używa?). Często jest tak, że gość stoi na wzgórzu, strzelam do niego, dostaje 2 razy (powinien być martwy), to sie spokojnie odsuwa krok w tył i czeka aż sie życie zregeneruje.

Po co oni tak zaniżają dmg? To jakieś ustępstwo dla noobków, którzy normalnie dostawaliby strzała 5 sekund od respawnu? Ja rozumiem, że gdyby ta gra była na maksa skillowa to wiele dzieci by sie na nią obraziło :smile:

EDIT: Dzisiaj przjdzie mi HS i z chęcią pograłbym z kimś później (kimś z headsetem). Więc jak ktoś ma HS i jeszcze mi zapra nie wysłał to PSN: Krzychu31

No fakt to też by się przydało zmienić. A co do działa headseta w tej grze to możesz zapomnieć o spokojnej osobie.

cwir fajnie jest gdy polacy zajmują pierwsze 2-3 miejsca:P można kiedyś zebrać większą ekipę i wbić do gry.

Edytowane przez Vin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, daremne to jest :/ w czolgu obslugujac dzialko latwiej wylapac headshot niz ubic kogos kto stoi przed czolgiem. Trzeba mlocic 5-6 sek non stop, a jak koles sie rusza n boki to jeszcze wiecej :/ Z czolgu mam wrazenei ze trzeba walnac dokladnie w kolesia, bo inaczej jest drasniety. Jesli poprawia damage broni to bedzie swietnie, bo gra ma duzy potencjal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Coral Sea będzie oddzielna opcja w menu, także jak ktoś nie chce latać nie będzie takiej potrzeby.

TUTAJ macie podcast z Gordonem van Dyke'm, m.in o Coral Sea.

Moje staty (większość gry w samolocie)

iTOASTER_

#97 Leaderboard - Ace Pilots

951 kills

503 deaths

22h 24m 57s gameplay

okolice 28 tysięcy punktów

Edytowane przez hindus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają Wam servery ea? bo nie moge się zalogować w bfie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla Coral Sea będzie oddzielna opcja w menu, także jak ktoś nie chce latać nie będzie takiej potrzeby.

TUTAJ macie podcast z Gordonem van Dyke'm, m.in o Coral Sea.

Moje staty (większość gry w samolocie)

iTOASTER_

#97 Leaderboard - Ace Pilots

951 kills

503 deaths

22h 24m 57s gameplay

okolice 28 tysięcy punktów

To mnie pocieszyłeś:P

ps. pare razy gralismy razem to latałeś i zabijałeś bombami:P

Vin2k9

101 Leaderboard - Navy Cross Riflemen

54 Leaderboard- Navy Cross Scouts

620 Leaderboard - Soldiers of Honor

769 kills

385 deaths

13h 6m 12s gameplay

Edytowane przez Vin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam troche inne zdanie co do poprawek:

- jakby snajper byl 1 shot = 1 kill to by po mapie same kampy sie czaily i normalna klasa bys sobie nie pobiegal, a nawqrwialbys sie coniemiara ginac wiecznie niewiadomo skad. moim zdaniem jest dobrze head = kill, a normalnie 2 shoty. mogliby jedynie przyspieszyc przeladowanie po kazdym strzale albo przeladowywac bez odzoomowania bo trafisz goscia i moglbys go trafic spokojnie jeszcze raz ale po przeladowaniu tracisz czas na ponowne namierzenie go bo tylko kretyn stoi w tym samym miejscu po dostaniu kulki. powinni tez duzo zwolnic czas regeneracji energii bo teraz to dostaniesz strzala od snajpera i nie dosc ze masz czas sie schowac i po krotkim czasie miec znow full zdrowie to jeszcze wiesz skad strzela. obecnie snajperem sie oplaca grac tylko jak sie potrafi dobre heady strzelac.

- granaty faktycznie powinny byc mocniejsze ale tez bez przesady. powinien byc instant kill w jakims tam promieniu najblizszym (wiekszym niz obecnie) a poza tym to tylko uszkadzac.

- absolutnie zgadzam sie w kwestii strzelania z czolgu (z lufy). to jest ewidentnie jakas pomylka. ilez razu juz trafialem centralnie gosciowi w klate a ten dalej sobie hasa. doprowadza to do sytuacji ze jadac samemu czolgiem i napotykajac 2 gosci z bazookami, jestes w gorszej sytuacji niz oni. a czolgi sie nie zbieraja tak jak w Bad Company zeby mozna gosci rozjezdzac latwo. co do karabinu na czolgu to sie nie zgodze z ktoryms przedmowca. jak celnie strzelasz to wcale nie trzeba 6 sekund loic.

Podsumowujac - najlepsza i moja ulubiona klasa jest zdecydowanie Rifleman. trzeba tylko dbac o regularnie pelny magazynek i zaladowany granat (do poprawiania jak sie naboje skoncza) i bedzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chociaż po strzale ze snajperki powinno pożadnie zwolnic kolesia. a nie koles zbiera i biegnie z taka sama predkoscia co wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. co do karabinu na czolgu to sie nie zgodze z ktoryms przedmowca. jak celnie strzelasz to wcale nie trzeba 6 sekund loic.

Chodziło mi o karabinek w czołgu :tongue: Ten który obsługuje osoba jadąca czołgiem. Tym karabinem to pakuje gościa, który sobie normalnie biegnie, dostaje tym cały czas i nic mu to nie robi, nawet jak ktoś stoi w miejscu i sie nie rusza to ponad 2 sekundy strzelania, żeby go zabić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×