Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: 1943

Rekomendowane odpowiedzi

No to chociaż po strzale ze snajperki powinno pożadnie zwolnic kolesia. a nie koles zbiera i biegnie z taka sama predkoscia co wczesniej.

no albo tak wlasnie. jesli juz trafiles snajperem raz to powinienes miec jakas przewage. niech gosc sie napoci zeby sie schowac albo uciec. a tak to tylko napoczynasz gosci i jak ktos jest w poblizu to najwyzej assista dostaniesz. pogralem kilka razy snajperem i po 10 minutach nie bylem nawet w polowie tabeli, a jak gram riflemanem to prawie caly czas top3.

Chodziło mi o karabinek w czołgu :tongue: Ten który obsługuje osoba jadąca czołgiem. Tym karabinem to pakuje gościa, który sobie normalnie biegnie, dostaje tym cały czas i nic mu to nie robi, nawet jak ktoś stoi w miejscu i sie nie rusza to ponad 2 sekundy strzelania, żeby go zabić.

a no to tak. jak wspomnialem w poprzednim poscie, jest to jakas pomylka niedorzeczna i mam nadzieje ze sie to zmieni przy jakims pierwszym patchu.

Edytowane przez cwir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest trochę pomyłek :) ale pewnie poprawią, mi najbardziej nie odpowiada dmg bomb z samolotu, bomba to bomba a te maja dmg chyba mniejsze niz granat :)

Co do czolu to tez coś nie tak, ja jak widze 2 kolesi jadąc czołgiem wole szybko wysiąść i ich sprzątnąć niż strzelać z czołgu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jest trochę pomyłek :) ale pewnie poprawią, mi najbardziej nie odpowiada dmg bomb z samolotu, bomba to bomba a te maja dmg chyba mniejsze niz granat :)

Co do czolu to tez coś nie tak, ja jak widze 2 kolesi jadąc czołgiem wole szybko wysiąść i ich sprzątnąć niż strzelać z czołgu ;)

Ja robie tak samo. Najlepiej wyskoczyc z czolgu jak przeladowuja bazooke. Wtedy pewny kill. Oczywiscie trzeba wczesniej zadbac o pelny magazynek u siebie przed wejsciem do czolgu. Juz tak raz wyskoczylem z jedna kulka w magazynku no i nie nawojowalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla mnie zresetowano range i odznaki ? :)

PS: tak patrze, ze nie był to reset, tylko po prostu zawiesili wyświetlanie tych rzeczy

PS: Aj, to tylko maintenance :P tak patrze, ze przy tej grze trzymają mnie jedynie znaczki i punkty :P

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi też nie wyświetla.

I mi :).

A i mam jeszcze pytanie otóż zrobiłem następujące trofea:

icon_trophy_bronze.gifAttacker - Capture five flags

icon_trophy_bronze.gifDefender - Defend five flags I mi ich nie zaliczyło wie ktoś czemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I mi :).

A i mam jeszcze pytanie otóż zrobiłem następujące trofea:

icon_trophy_bronze.gifAttacker - Capture five flags

icon_trophy_bronze.gifDefender - Defend five flags I mi ich nie zaliczyło wie ktoś czemu ?

Heh nie mam pojęcia. Przejęcie 5 flag - pamiętaj że musisz mieć + 30 punktów za przejęcie , może miałeś +10 za asste w przejęciu - jedyne co przychodzi mi do głowy dlaczego mogło CI nie zaliczyc.

Defend 5 flag, musisz zabić chyba 5 gości z tym bonusem punktów za defend, jest to o tyle łatwe iż to Ty musisz staćw obrębie flagi "zabijany" gość może być daleko możesz go ścianąć ze snajperki z 2 końca mapy byle Ty byś był pod swoja flagą.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja je dostalem jako pierwsze trofiki, ale teraz nie dostaje motorman (chyba tak sie nazywa) chociaz zabilem na 100% tymi pojazdami :| Zadziwilo mnie to ze dostalem trophy best squad w samym srodku gry chociaz nie bylem w best squad :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem dzisiaj od 13 i dopiero koło 16 zaczęło zaliczać mi osiągnięcia. Nie wiem dlaczego. Po prostu. Ale jak już zaczęło zaliczać to wpadły trzy trofea na jednej mapie.

Nauczyłem się latać samolotami teraz więcej latam niż chodzę ;) Wydaje mi się, że dobrze latam tak więc jeśli ktoś potrzebowałby dobrego pilota to można mnie sprawdzić ;) Ale poza tym też sobie radzę.

PS. Dlaczego nie mogę obejrzeć swojego żołnierza? Jestem zalogowany, klikam "my soldier" i pokazuje mi się komunikat że nie jestem upoważniony do wstępu na tą część strony.

"Soldier Profiles Turned Off

You guys just love us too much! The soldier profiles need to be optimized. We're estimating that it will be a few days, but we'll bring the profiles back to you as soon as we can."

Ok.

Edytowane przez Milusass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednej rundzie nabiłem ponad 1000pkt i 30 killi :biggrin: Polewnie to wyglądało, bo drugi za mną miał z 350pkt xD

Edytowane przez krzychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jednej rundzie nabiłem ponad 1000pkt i 30 killi :biggrin: Polewnie to wyglądało, bo drugi za mną miał z 350pkt xD

No no , ale nie rozumiem co Tu robisz wracaj do walki żołnierzu , a nie w kantynie siedzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wam też nie zalicza osiągów ? Gralem sobie dziś po poludniu koło 14 i nic powinienem dostac przynajmniej z 2 Trofea i nic. Przechodze mapy i nawet rangi nie podwyrzszy. Wie ktoś dlaczego xd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak wy ja mam 90% i tylko sto meczy rozegram i mam 100% gry ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak wy ja mam 90% i tylko sto meczy rozegram i mam 100% gry ;D

Mi jeszcze brakuje za samolot (bo wogóle nim nie latam), ale skosze w jednej rundzie samolot i bede latać jak debil 10 minut :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś dlaczego od rana nie znajduje mi zadnego serwera na Quick match ?:(( , jezeli koles mnie zaprosi to wbijam chwile na serwer pogram max 5 minut i disconnect :(( , Halp !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi jeszcze brakuje za samolot (bo wogóle nim nie latam), ale skosze w jednej rundzie samolot i bede latać jak debil 10 minut :biggrin:

Jakbyś na mnie trafił to byś nawet 2 minut nie ulatał ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś na mnie trafił to byś nawet 2 minut nie ulatał ;>

Opanowałem już na maksa walke na ziemi (w 99% pierwszy na serwie :biggrin: ), teraz pora poćwiczyć troche latanie (popsuje sobie staty, ale trudno). Trzeba sie przygotować do Coral sea.

Edytowane przez krzychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak up. Chętny ?

Psn id : bangoh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również szukałem dzisiaj chętnych Polaków do gry ale nie mogłem znaleźć także polecam sie na przyszłość (mam headset'a i jakoś tam strzelam) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mogę zagrać o 22 jak są chętni to dodawać do friendow i gramy :) PSN ID: Glucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może ile maksymalnie osób może liczyć skład? Może zamiast robić ustawki (tworzyć mecze prywatne), zrobić fajny skład, którym byśmy wymiatali :smile:

Edytowane przez krzychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny problem. Tym razem chcę sprawdzić na stronie battlefield1943.com staty mojego żołnierza (oczywiście loguję się), więc klikam na "My soldier", ale wyskakuje jedynie: You are not authorized to access this page. Jeśli ktoś miał podobny problem to byłbym wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu go.

@Krzychu

Dzięki za szybką odpowiedź.

Edytowane przez Tarken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam kolejny problem. Tym razem chcę sprawdzić na stronie battlefield1943.com staty mojego żołnierza (oczywiście loguję się), więc klikam na "My soldier", ale wyskakuje jedynie: You are not authorized to access this page. Jeśli ktoś miał podobny problem to byłbym wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu go.

Wszyscy mają ten problem, profile graczy zostały czasowo wyłączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×