Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: 1943

Rekomendowane odpowiedzi

corgan jak dodales ten podpis? mi w my soldier nie chce dodac soldiera nie wiem jak to zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po długiej przerwie od konsoli PS3 i gry BF1943 wracam do gry:P (przerwa wakacyjna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej to jak, rejestrujecie się na CG? :> w ostateczności po prostu dodajmy się do friendlisty, by pograć casualowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 1943 jest dobrą grą, ale nie na dłuższą metę. Mi zaczyna się powoli nudzić, chociaż mam dopiero 33 lvl. Po prostu nie ma dla mnie zabawy za pomocą 3 klas i broni typu. 1 rifle 1 smg i scoped rifle 1 gun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

corgan jak dodales ten podpis? mi w my soldier nie chce dodac soldiera nie wiem jak to zrobic.

Mam pytanie jak stworzyc i naniesc swoja rafik44pl.png wizytuweczke Battlefielda 1943,czy to przez ps store czy stronke Batllefielda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak stworzyc i naniesc swoja rafik44pl.png wizytuweczke Battlefielda 1943,czy to przez ps store czy stronke Batllefielda

odwiedź tą stronę http://bf1943.elxx.net/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zdołowany. Ściągnąłem Trial (na szczęście) i się okazało że na kineskopie czatu praktycznie nie widać :( Mam tak tylko w tym przypadku i w NFS gdzie napisy są malutkie. Fajna gra, ale bez czatu beznadzieja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zdołowany. Ściągnąłem Trial (na szczęście) i się okazało że na kineskopie czatu praktycznie nie widać :( Mam tak tylko w tym przypadku i w NFS gdzie napisy są malutkie. Fajna gra, ale bez czatu beznadzieja.

Coraz wiecej gier takich bedzie, swiat idzie w HD a nie kineskop.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że świat idzie w HD to chyba każdy może się domyślić. Dlatego poluję na jakiś TV. Koniec OT. Są planowane jakieś DLC do tej gry ? Czy już więcej nie będzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że świat idzie w HD to chyba każdy może się domyślić. Dlatego poluję na jakiś TV. Koniec OT. Są planowane jakieś DLC do tej gry ? Czy już więcej nie będzie ?

Jeśli by ta gra zamknęła się na 3 mapach + 1 (stricte 'latająca') to nie wróżę jej przyszłości. Dlatego drogą dedukcji - dochodzę do jedynego słusznego wniosku - Tak DLC z mapami to tylko kwestia czasu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest najgorsze - nie mogli dać od razu map... Bo muszą przecież je wydać w płatnych DLC ! Niezłe zbijanie kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety taka jest kolej rzeczy, DLC to juz niemalze podstawa kazdej gry :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać że płatne DLC. Już chyba nawet nie wydają darmowych :( Niektórzy specjalnie wydają gre żeby potem wydać DLC (nie dali tego w grze bo chcą zarobić na DLC) Smutne.

Edytowane przez CritiCalz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby poprawili większość bugów, problemów z połączeniem, grafiką oraz dodali przynajmniej 2 mapy, byłbym zadowolony i grał w nią cały czas. Jak narazie robię lekką przerwę tzn. gram, ale nie tak jak wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby poprawili większość bugów, problemów z połączeniem, grafiką oraz dodali przynajmniej 2 mapy, byłbym zadowolony i grał w nią cały czas. Jak narazie robię lekką przerwę tzn. gram, ale nie tak jak wcześniej :)

wczoraj był feralny dzien przy grze ,gdzies tak w połowie starc wyrzucało mnie do menu ,powtarzało sie to cyklicznie Macie tez czasami cas takiego,to chyba bład serwera tak mysle. rafik44pl.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam żadnych problemów ;) Raz mi się tylko darzyło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj był feralny dzien przy grze ,gdzies tak w połowie starc wyrzucało mnie do menu ,powtarzało sie to cyklicznie Macie tez czasami cas takiego,to chyba bład serwera tak mysle. rafik44pl.png

Zdarzyło mi sie to 2 razy raptem pod rząd. Nic co by się powtarzało kilka razy pod rząd. Zatem faktycznie musiałeś mieć wczoraj pecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi sie to 2 razy raptem pod rząd. Nic co by się powtarzało kilka razy pod rząd. Zatem faktycznie musiałeś mieć wczoraj pecha.

tak nabiłem troche punktow i cofka i tak pare razy szczegolnie gdy arena była iwo jima,wtedy przerwanie i guadalcanal poznym wiecz.sie uspokoiło rafik44pl.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nabyłem BF1943, muszę przyznać że przyjemnie się gra, choć czuć to że to jest BF, bo gra się dość "sztucznie"

Dlatego nigdy nie interesowały mnie Bad Company itp bo za taką kasę oczekuję czegoś więcej, nie mniej jednak za 47zł jestem w stanie to przełknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

47 zł to malutko dla takiej gry. Gdyby wyszła w pudełku kosztowała by pewnie +/- 100 zł. A jak ktoś jeszcze kupuję z 5 to w ogóle opłacalny tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby gra taka prosta i "pro" w nia nie graja(bo przeciez hp samo sie odnawia i masz nieskonczona amunicje!), ale moim zdaniem w grze chodzi o joy, usmiech na twarzy i juz mam pograne 35 godzin, wiec cos w tym musi byc ^^ Chociaz ja sie troche zawiodlem na Coral Sea. Wiecej radosci daje mi strzelanie 1v1 nad polem bitwy, stracic przy okazji jakis czolg :>

Polecam na pewno i czekam na nowe mapki :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby gra taka prosta i "pro" w nia nie graja(bo przeciez hp samo sie odnawia i masz nieskonczona amunicje!), ale moim zdaniem w grze chodzi o joy, usmiech na twarzy i juz mam pograne 35 godzin, wiec cos w tym musi byc ^^ Chociaz ja sie troche zawiodlem na Coral Sea. Wiecej radosci daje mi strzelanie 1v1 nad polem bitwy, stracic przy okazji jakis czolg :>

Polecam na pewno i czekam na nowe mapki :>

za te pieniazki gra daje mase radochy tak uwazam sa gry duzo gorsze za duzo wieksza kwote.Coral Sea to faktycznie najsłabsza mapa raz wybrałem te mapke i juz do niej nie wracam ,a i troche mineło czasu zanim opanowałem lot :yes: mysle ze z czasem dojda nowe mapki i nowa bron tez by sie przydała,urozmaiciło by to rozgrywke. rafik44pl.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×