Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: 1943

Rekomendowane odpowiedzi

40 stron to trochę dużo, jak się to kupi to ile razy można ściągnąć? i czy na kilku konsolach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 stron to trochę dużo, jak się to kupi to ile razy można ściągnąć? i czy na kilku konsolach?

5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zamierzam kupić B1943.

Mam pytanie natury technicznej, dotyczy ono kupowania gier z PSN "na spółkę".

Czy można grać jednocześnie online w tą samą grę z pięciu różnych IP? Czy każdy zassany egzemplarz nie ma swojego "klucza"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zamierzam kupić B1943.

Mam pytanie natury technicznej, dotyczy ono kupowania gier z PSN "na spółkę".

Czy można grać jednocześnie online w tą samą grę z pięciu różnych IP? Czy każdy zassany egzemplarz nie ma swojego "klucza"?

W B1943 system weryfikacyjny 1:1 gry nie jest oparty na PSN ID, tylko na dodatkowej rejestracji w systemie EA. W grze nie wpisujemy żadnego klucza. Także można ściągnąć grę na 5 konsol i na każdej grać normalnie używając swojego PSN ID (nie kasując oczywiście z konsoli profilu, z którego ściągneliśmy grę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem wersję trial i mam problem mianowicie gdy wejdę do menu głównego to tam pisze connecting a potem tak: ACCOUNT HAS BEEN DISABLED ON USERS REQUEST . Help !!!!! Bo chce pobrać pełną wersje i nie wiem czy to będzie mi chodziło PLS HELP!!!!!!!!

PSN ID: orzeszek997

Gram też w BF: BC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie bo to mi wyskakuje od pierwszego włączenia. Ani razu nie grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem dziś gre ściągnięta na spółkę z pięcioma osobami

Nie moge sie zalogować na serwer EA

Mam podany e-mail odrazu ale jak wpisuje moje hasło to wyskakuje błąd ,ze nie ma takiego konta

Rozumiem ,że hasło mam dać to samo co mam do profilu w PSNetwork ??

Miał ktoś taki błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się wymienię slotem z kimś za grę FLOWER :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się jeszcze tą grę kupować? Czy jeszcze w to gra dużo ludzi? i Czy jest tam cos takiego jak "squad"? (zeby zaprosić inną osobę itd?)

PS. Mi się podobają takie klimaty :)

PS2 ile jest tam map? I czy są fajne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myślę że się opłaca, właśnie ukończyłem 30 minutowy trial i jestem pod wrażeniem. Grafika a przede wszystkim grywalność stoją na bardzo wysokim poziomie, reszta do stary dobry Battlefield. Do dyspozycji oddano bodajże 3 mapy - ja grałem tylko na Wake Island. Już w pierwszej potyczce spotkałem 4 polaków tak więc wydaję mi się że gra sporo naszych rodaków. Teraz zastanawiam się jak tu zasilić konto PSN :tongue: zjarałem niesamowicie :biggrin:

ps: Gra kupiona :biggrin:

chętni do gry? zapraszajcie do przyjaciół...

Edytowane przez DragonSoul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bad Company 2 kosztuje mniej niż 100zł. Dla mnie to jest lepszy wybór jeśli chodzi o BFy obecnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bad Company 2 kosztuje mniej niż 100zł. Dla mnie to jest lepszy wybór jeśli chodzi o BFy obecnie...

Oczywiście że tak, z tym że BC2 już grałem, a w Battlefield'a 1943 wcześniej nie miałem okazji zagrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak, z tym że BC2 już grałem, a w Battlefield'a 1943 wcześniej nie miałem okazji zagrać...

a z którego tytułu jesteś bardziej zadowolony?

PS. wiem, że to oczywiste, ale się pytam czy warto kupić B1943 jak się gra w BBC2 ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z którego tytułu jesteś bardziej zadowolony?

PS. wiem, że to oczywiste, ale się pytam czy warto kupić B1943 jak się gra w BBC2 ...

Myślę że obie dostarczają takiej samej przyjemności z gry, trzeba jednak wziąć pod uwagę to że BC2 jest bardziej rozbudowany, więcej map, więcej broni, ogólnie wszystkiego jest więcej.

W B1943 oddano do dyspozycji tylko 3 mapy, 3 klasy postaci i 1 tryb rozgrywki (conquest)...to może się szybko znudzić.

Jeżeli masz już BC2 to myślę że nie ma sensu kupować B1943 no chyba że jesteś fanem Battlefielda, masz 47zł i nie wiesz na co je przeznaczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z którego tytułu jesteś bardziej zadowolony?

PS. wiem, że to oczywiste, ale się pytam czy warto kupić B1943 jak się gra w BBC2 ...

Po prostu warto zagrać B1943.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z którego tytułu jesteś bardziej zadowolony?

PS. wiem, że to oczywiste, ale się pytam czy warto kupić B1943 jak się gra w BBC2 ...

Zdecydowanie warto zagrać w BF1943 i BFBC2 jednak w odpowiedniej kolejności ...

Mam BF1943 i grałem od czasu do czasu, po zakupie BF2 nie sądze abym szybko wrócił do BF1943, no chyba tylko żeby dokupić pucharki do 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio podczas logowania się do mojego konta wyskoczył taki komunikat "account has been disabled on user's request"...

Wie ktoś co mozna z tym zrobić???

Prosze o pomoc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzewamy kotlety ..... ktoś w BF1943 jeszcze gra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie BC2 i Vietnam na ps3 są po polsku ?

:no: Żaden z Battlefield na Ps3 nie jest po polsku. 1943 w którego temacie zadałeś pytanie również jest dostępny tylko w języku angielskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demo i podziękowałem. Dziwne, mapa jak do maga na 200 osób a gra na niej 24. Nie dziękuje w szukano pobawie się na świeżym powietrzu

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demo i podziękowałem. Dziwne, mapa jak do maga na 200 osób a gra na niej 24. Nie dziękuje w szukano pobawie się na świeżym powietrzu

co ty gadasz... te mapy są w sam raz jakby tam więcej ludu grało to by to nie była zabawa...

jak zaczniesz grać to zmienisz zdanie

gra nieźle wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×