Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: 1943

Rekomendowane odpowiedzi

A mam takie pytanko... Możecie mi powiedzieć czy ludzie grają jeszcze w tą grę? Bo przymierzam się do zakupu, ale boję się żeby po zakupie nie przywitały mnie pustki na serwerach:)

nie przywitają Cię, bo w tej grze nie ma klasycznych serwerów "x/20", tylko automatycznie dołącza Cię tam, gdzie ktoś jest. Ostatnio grałem i bez problemu takie mecze znajdowało. Ale zastanów się, czy jest sens w tą grę inwestować - map jest mało, rozgrywka jest do bólu uproszczona, jest masa innych sieciowych FPSów na PS3, a BC2 wychodzi już w marcu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie powiem Ci, że to uproszczenie mi się podoba... nieraz mam ochotę tak złapać pada włączyć meczyk i nie przejmować się żadnymi klasami, ustawieniami czy perkami... mam nadzieję, że to będzie miła odskocznia od tych dużych gier (MW, KZ, R2 czy BF:BC) :D

A do marca jeszcze daleko :) dzięki serdeczne za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie powiem Ci, że to uproszczenie mi się podoba... nieraz mam ochotę tak złapać pada włączyć meczyk i nie przejmować się żadnymi klasami, ustawieniami czy perkami...

tylko żeby taka beztroska za szybko się nie znudziła ;) Bo mapy nie są w tej grze wybitne (nie ma nic w stylu Camp Gibraltar z 2142, na którym można grać latami bez znudzenia), właśnie przez uproszczenia teamplay praktycznie nie istnieje, a brak jakiś unlocków nie motywuje bardzo do dalszej gry. Ale za 50zł można zaryzykować :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten brak perków i upgrade'ów klas jest bardzo dobry. Zwycięstwo nie zależy od levelu, czyli lepszej broni, a od umiejętności gracza. Poza tym, gra jest bardzo fajna, tylko ma cholernie złą komunikację, czyli te robienie squadów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten brak perków i upgrade'ów klas jest bardzo dobry. Zwycięstwo nie zależy od levelu, czyli lepszej broni, a od umiejętności gracza. Poza tym, gra jest bardzo fajna, tylko ma cholernie złą komunikację, czyli te robienie squadów.

a mnie brakuje unlocków chociażby w stylu wspomnianego BF2142, gdzie odblokowywane bronie nie miały przewagi nad podstawowymi, a jednak była motywacja do zdobywania bajerów typu większa wytrzymałość, czy dodatkowy granat. Tym bardziej, że przez brak jawnego wyboru serwera można by dobierać do meczów graczy o podobnym stopniu zaawansowania i wyposażenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem... Dziś kupiłem tą gre ale nie moge w nią zagrać ;/ ... gdy daje Quick match pisze joining game a potem ... The game appears to be Unavailable, please try again... siedze od 2 godzin i nic ;// Help..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powszechny błąd to jest - na forum DICE też sporo osób na niego narzeka. Mnie się on pojawiał czasami, ale po dwóch próbach podłączenia się do serwera zazwyczaj znikał i łączyło się normalnie. Trzeba próbować do skutku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem ten tytul bo akurat naszla mnie ochota na gre w BF na konsoli.

Absolutnie nie zaluje, wrecz przeciwnie.

Mozliwosc rownania terenu z ziemia, ciagle spora ilosc ludzi na serwerach.

Jedyny minus to mala ilosc map.

mocno polecam-fajna gra za malo pieniazkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoś może jaki jest maksymalny rank do zdobycia?

Max to generał, w zasadzie to rangi masz identyczne jak w bad company.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grałeś w Bad Company to sobie policz.. Jest tyle samo...

Ja mam natomiast problem bo nie wiem jak użyć spadochronu. Ktoś wie jakim kneflem sie go uruchamia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem... Dziś kupiłem tą gre ale nie moge w nią zagrać ;/ ... gdy daje Quick match pisze joining game a potem ... The game appears to be Unavailable, please try again... siedze od 2 godzin i nic ;// Help..

Miałem to samo od ściągnięcia bety(16 grudnia), próbowałem codziennie aż w końcu wczoraj się udało. Jak się okazało, w moim przypadku wystarczyło:

1. Włączyć grę i kliknąć quick match'a (wyskakuje błąd)

2. Kliknąć dwa razy X

3. Uruchomić ponownie grę

4. Połączyć się ponownie.

Ten sposób działa mi od wczorajszego ranka i nie narzekam ;) Gierka całkiem spoko - na razie nie zanosi się, żeby mi się znudziła.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez oski225

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PlaystationStore Jest przecena gry na £6.29/€7.99/29 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo te promocje świąteczne do 7 stycznia tylko trwały, o ile dobrze sobie przypominam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo te promocje świąteczne do 7 stycznia tylko trwały, o ile dobrze sobie przypominam...

A dokładnie do 8 stycznia ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, ze widze,ze gra na bank moze sie znudzic, bo ilosc wysp jest mała , ale jak na razie, świeżo po ściągnięciu tego z PSS - idzie trzecia doba z niewielkimi przerwami na spanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, ze widze,ze gra na bank moze sie znudzic, bo ilosc wysp jest mała , ale jak na razie, świeżo po ściągnięciu tego z PSS - idzie trzecia doba z niewielkimi przerwami na spanie :)

Jak każda ;) Ja grę mam od premiery na psn, a i tak co jakiś czas szarpnę ze dwie trzy mapki, uważam, że całkiem udany produkt mimo małej ilości map

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×