Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: 1943

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą, nie macie lagów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema ! Wszystko pieknie, to nieliczna gra z PSS ktora warta jest swojej ceny !

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komu się znudzi temu się znudzi :P Gierka warta swojej ceny, i dużo osób będzie traciło przez tą grę sporo czasu. :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagów nie mam ;)

Swoją drogą bardzo sie w niej opuściłęm, z racji tego ze nie odpaliłem ps3 chyba więcej niz przez tydzien xd. Nie matak lekko trzeba w końcy zrobić tego calaczka xd. A tylko 1 trophy zostało, wszyscy pewnie wiedzą o które chodzi ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się żaden patch nie ściągał, i nie uzywam Micro wiec nie wiem, ale czy naprawili problemy z zapraszaniem do gry (itp) ot jest pytanie xd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tylko dziwi kto będzie grał to na PC xD haaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka w bf1943 był dźwienk dts a jest 5,1 co sie stało ...

kup słownik a zobaczysz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwiazdeczki z kulturą ;) a co do gry to juz zaczyna się lekko nudzić za mało plansz poczekamy może EA wrzuci jakieś DLC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w też macie problem z podłączeniem się do serwera ???

ściągnąłem rano (godzina 11 :P ) demko i nie mogę się podłączyć

a trial nie minął ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minął ale wcześniej normalnie mi się łączył i pokazywał ze trial się skończył

p.s

juz działa ;)

Edytowane przez bomberpoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie pobiera, ale grają na multi. Łatwo znaleźć serwer 12vs.12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem gry i mam małe pytania otóz: czy gra się nudzi, jak tam z serverami i czy dużo osób w nią gra około 21 naszego czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Jest to jedna z ciekawszych pozycji na PSNie, ale nie ustrzegła sie jednak paru istotnych wad. Twórcy, pomimo wielu próśb i skarg graczy nic nie robią żeby grę poprawić. Karygodna jest obsługa headsetów - które działaja przez pierwsze pare minut meczu - pozniej cisza. Kiepsko rozwiązane dołaczanie się z party do gry (rozdziela kompanów do innych drużyn). Co do nudy.. 3 mapy chodzone plus jedna latana - to dość mało, na domiar złego mamy jeszcze 3 klasy - które nie są zbyt dobrze wyważone. To wszystko sprawia ze bf1943 poszedł już u mnie w odstawke - czekam na patcha. Mimo wszystko fragowanie sprawia duża frajdę i satysfakcje. Jednak z "gadającymi kumplami" byłoby o wiele, wiele lepiej - bo gra jest stworzona pod obsługe klanów i druzynowych akcji. Wiem ze moj post raczej moze zniechecac, ale skupilem sie na najwiekszych dla mnie wadach. Reasumując grę polecam i uważam ze jest o wiele b. warta swojej ceny niz fat princess. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Jest to jedna z ciekawszych pozycji na PSNie, ale nie ustrzegła sie jednak paru istotnych wad. Twórcy, pomimo wielu próśb i skarg graczy nic nie robią żeby grę poprawić. Karygodna jest obsługa headsetów - które działaja przez pierwsze pare minut meczu - pozniej cisza. Kiepsko rozwiązane dołaczanie się z party do gry (rozdziela kompanów do innych drużyn). Co do nudy.. 3 mapy chodzone plus jedna latana - to dość mało, na domiar złego mamy jeszcze 3 klasy - które nie są zbyt dobrze wyważone. To wszystko sprawia ze bf1943 poszedł już u mnie w odstawke - czekam na patcha. Mimo wszystko fragowanie sprawia duża frajdę i satysfakcje. Jednak z "gadającymi kumplami" byłoby o wiele, wiele lepiej - bo gra jest stworzona pod obsługe klanów i druzynowych akcji. Wiem ze moj post raczej moze zniechecac, ale skupilem sie na najwiekszych dla mnie wadach. Reasumując grę polecam i uważam ze jest o wiele b. warta swojej ceny niz fat princess. pozdrawiam

Witam czy Ktos wie moze czemu w trakcie meczu obojetnie na jakiej mapie gry,nagram troszke punktow i po czasie wyrzuca mnie z gry,kurcze jest to strasznie stresujace i powtarza sie coraz czesciej juz rzadko kiedy moge doczekac do konca rozgrywki,dodam ze po wyrzuceniu juz nie moge dołaczyc do gry ,musze zresetowac i ponownie wejsc w Battlefielda.Czy to jest z winy mojego netu połaczenia itp czy raczej wina gry??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to raczej wina gry, ponieważ BF jest dość stabilny jeśli chodzi o serwery. Jak dla mnie stabilny w 100%, ani razu mnie nie wywaliło ani nic z tych rzeczy.

Możliwe że z Twoim połączeniem coś, napisz w odpowiednim dziale to ci pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to raczej wina gry, ponieważ BF jest dość stabilny jeśli chodzi o serwery. Jak dla mnie stabilny w 100%, ani razu mnie nie wywaliło ani nic z tych rzeczy.

Możliwe że z Twoim połączeniem coś, napisz w odpowiednim dziale to ci pomogą.

Popieram u mnie też serwery świetnie chodzą a co do patcha to też czekam napewno coś wrzucą może jakieś nowe plansze, bronie, klasy potencjał jest to EA do roboty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×