Skocz do zawartości
pawlos26

Yakuza 3

Rekomendowane odpowiedzi

Poratuje mnie ktoś dobrą radą? Próbuję odblokować

misje poboczną The Golfing President, do tego muszę osiągnąćwynik +0 lub mniejszy w turnieju golfowym

Idzie mi w tym fatalnie. Zdradzi mi ktoś może kilka wskazówek co to tej mini gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie w ostatnim rozdziale gry i co tu dużo mówić... DEM FEELS. Gra dla prawdziwych menszczysn. Pewną scenę w tym sierocińcu (pewnie wiecie jaką...) będę wspominał jeszcze bardzo długo.

 

Ogółem bardzo dobra, japońska gra. Ma duszę. Niektóre subquesty zabijają absurdem, tak samo z paroma cutscenkami i bardzo dobrze. To gra video! Nie ma co się silić na realizm.

 

Jedyne co mi się nie podoba, to oczywiście ilość randomowych walk z bandziorami. Wystarczy parę kroków by z kimś zadrzeć. Bleh. Rozczarowały mnie też gry arcade, myślałem, że będą jakieś Outruny czy inne Segowe perełki, a tu dupcia. Chyba że je pominąłem.

 

 

Na pewno kiedyś zagram w czwórkę. Ciekawe czy jest lepsza. Nie podoba mi się koncept 4 grywalnych postaci. I zagram, ale za jakiś rok. Yakuza to taka seria, którą łatwo przedobrzyć. Trzeba grać w odpowiednich dawkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jako kompletny nowicjusz w serii Yakuza, zaczynając od części trzeciej dam radę się w to wszystko wkręcić i ogarnąć o co kaman?

Nie ukrywam, że od dłuższego czasu oglądam gameplaye Yakuzy, czytam recenzje i jakoś mnie do tej gry ciągnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu jest opcja z filmikami streszczające co działo się w Yakuzie 1 & 2.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarezerwuj sobie kilka godzin na obejrzenie reminiscencji (lub walkthrough na yt) z dwóch pierwszych części. To pozwoli poczuć klimat i poznać relacje pomiędzy postaciami. Bez tego IMO możesz poczuć się mocno zagubiony i, przynajmniej na początku, nie rozumieć podstawowych kwestii.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedź ;)

na razie nie widzę żadnej Yakuzy 3 na allegro, niezła posucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dorwiesz, to bierz od razu 4, bo o nią na allegro jeszcze trudniej. Sam się na nią czaiłem, aż w końcu mi w plusie wrzucili ;) Szkoda, że nie wydali 1 i 2 na Vicie, jak kiedyś obiecali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i Yakuza 3 kupiona!

długo się naszukałem, ostatnio trafiła aukcja na allegro od 1 zł ale dziś była ostra walka o tę sztukę. Licytacja dalej trwa bo doszła do kwoty takiej, w której inna Yakuza była od kilku dni w tej samej cenie jako "kup teraz" ;)

No cóż, warto było poczekać, teraz czekam na wysyłkę i lecimy z tym. Na pewno będzie dobrze ;)

 

Tak na marginesie - licytacja w której próbowałem się bić o Yakuze skończyła się na 92 zł :D

Edytowane przez majkelx
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz sprzedawał po przejściu? ;> 

Edytowane przez kes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie o tym nie myśle - jeszcze nawet nie zacząłem grać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak ładnie ceny idą to chyba sam wystawię na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no obecnie widać, że jest posucha na ten tytuł - aktualnie widzę 2 sztuki i to za 99 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam! Jeszcze sprzedawca dorzucil ta plyte z audio mimo ze nic o tym w aukcji nie bylo. Instaluje, sprobuje trochę jeszcze dzis zagrac :D

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do każdej gry było audio dodawane, więc nie zrobił łaski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to tego już nie wiedziałem :) ale kopia w super stanie tak czy inaczej.

Na razie obejrzałem dwa przypomnienia z Yakuza i Yakuza 2 - fajnie streszczona historia, idzie skumać o co chodzi i plus za to, że sa dostepne z poziomu menu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze 3h za mną.

Gra zrobiła na mnie.. mega duże wrażenie. Dubbing japoński jest świetny - aż się przypominają stare czasy kiedy oglądało się Naruto, One Piece, Bleach'a itp.

Przeglądając temat wiele osób narzekało, że jest dużo czytania - podobnie było w Ni No Kuni, więc już sie przyzwyczaiłem i zupełnie mi to nie przeszkadza.

Walki jak najbardziej na plus - pytanie mam tylko czy "waląc z dyńki" można tylko przy walkach z bossami? Czy jak naładuje mi sie pasek "Heat" to mogę również tak potraktować zwykłego dresa? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System walki jest opisany od podstaw do heat actions w menu postaci. Heat actions można używać w każdej walce, zależą one od umiejętności postaci i okoliczności przyrody. Możliwość wykonania heat'a jest sygnalizowana w prawym górnym rogu ekranu. ZTCP walki z bossami mają dodatkowe scenki QTE, poza nimi wszystko działa jak w zwykłych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj Tamashiro trochę mi napsuł krwi, ale za bardzo chciałem mu nakopać w stylu "na chama" a nie robiłem żadnych uników.

bardzo na plus zaskakuje mnie grafika - cut-scenki są świetne tak samo jak i animacje postaci.

warto było szukać i walczyć o ten tytuł bo ostro wciąga i aż chce się do niego wracać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, aż zagrasz w czwórkę i piątkę. Seria Yakuza jest ulepszana z każdą kolejną częścią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę, powiedzcie mi że to się rozkręci bo 4 akt to po prostu.. emocje jak na grzybach. Zaczyna mnie irytować ten motyw sierocińca i zadania typu: znajdź jedzenie dla psa, kup dziecku ubrania, pograj z nimi w piłkę, naucz gotować ziemniaki.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby, teraz jadę do Tokio więc mam nadzieje, że zacznie się coś dziać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał nawet nową arenę, o ile już nie miałeś. Może to właśnie to, bo już nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie Patricko miałeś racje - wystarczyło dotrzeć do Tokio a mordobicie jest jedno za drugim, dzieje się dużo i chce sie znowu grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×