Skocz do zawartości
ONE

Street Fighter IV

Rekomendowane odpowiedzi

Oho, czeka mnie bitwa z Kragem lub tajemniczym Akira....doczekać sie nie mogę.....tego pogromu  :unsure:

Apo, genialne wymyśliłeś to drzewko :)  Mam nadzieje, że te nasze turnieje staną się nową "świecką tradycją".

Ja będę jutro, dziś po arbeit'cie na impre ide w kręgle pograć

Pozdrawiam!

PS. Być może już wkrótce dołączy do nas nowy fajter, bangoh. Byłoby fajnie :)

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh zanim jescze do was dołącze (stanie się to w przyszlym tygodniu) mam pytanie. Są jakieś różnice pomiędzy SF 4 a SF 3 Alpha Max z PSP ? Chodzi mi tylko i wyłączcie o walke. JAkieś nowe ciasy itp ? Bo jeśli wygląda to tak samo to się trochę na PSP podszkole xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh zanim jescze do was dołącze (stanie się to w przyszlym tygodniu) mam pytanie. Są jakieś różnice pomiędzy SF 4 a SF 3 Alpha Max z PSP ? Chodzi mi tylko i wyłączcie o walke. JAkieś nowe ciasy itp ? Bo jeśli wygląda to tak samo to się trochę na PSP podszkole xD

hm... podszkolić się możesz i na pewno coś to da. I tak będziesz się musiał od "prawie nowa" uczyć postaci w SF4 oraz nowego systemu walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to SFA3 nie wiele ci da tym bardziej na handheldzie. Najlepiej trenować oczywiście na SFIV bo różnica jest znaczna. Ta edycja jest tak nieobliczalna jak pogoda w ostatnich latach ;). Tutaj nie masz możliwości wybierania stylu walki postaci tak jak to miało miejsc w SFA3 (V, A, X). Ale to już pewnie wiesz.

Fajno, że grono fighterów się rozrasta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Fazz, widzę że się wczoraj sporo działo! Jak dobrze pójdzie to może dzisiaj się uda skończyć turniej...

Tabelę zaktualizowałem również tam gdzie zawsze, czyli >tutaj<.

Edytowane przez apolon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze Mody mnie nie zabiją za to xD

Także jak już mówilem kupuje SF, jutro jade kupić i mam pytanie ile kosztuje około SF4 urzywany Xd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mody Cię nie zabiją ale Moderatorzy mogą ;) hehe.

Nie mam pojęcia po ile chodzi używany SFIV - ale poszukaj na allegro albo na forum w dziale Black Market. Tylko się nie zniechęcaj. Bo poziom trudności na początku może wydawać ci się kosmiczny. Jeśli jesteś kolekcjonerem platyn to powiem tylko, że zdobycie jej graniczy z cudem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mody Cię nie zabiją ale Moderatorzy mogą ;) hehe.

Nie mam pojęcia po ile chodzi używany SFIV - ale poszukaj na allegro albo na forum w dziale Black Market. Tylko się nie zniechęcaj. Bo poziom trudności na początku może wydawać ci się kosmiczny. Jeśli jesteś kolekcjonerem platyn to powiem tylko, że zdobycie jej graniczy z cudem :)

Platyn nie kolekcionuje xD Nawet nie mam sili wbić jej w LBP xd.

Co do poziomu to spoko, co najwyrzej rozwale pada xD. Ale nie wiem jakim jeszce będe gral bo mam dualshock i taki 2 z tym bajerem ze przyciski R1 i L1 ma tak jak kółkko itp. Jak w Arcade Sitckach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS3 daje rade jeśli chodzi o trwałość. Jest bez porównania lepszy niż zwykły Sixaxis. Chociaż po szlifowaniu combosów i spędzeniu godzinami na trialach. Zauważyłem po otwarciu duala, że pękło plastykowe ramię przy krzyżaku. Ale spoko - w niczym to nie przeszkadza. Gra się tak jak wcześniej :)

Jeśli masz możliwość zdobycie w miarę dobrego Arcade Sticka to polecam uczyć się na nim. Niestety mój padzik nie ma łatwo. Molestuję go jak się da i teraz chyba odmawia mi posłuszeństwa. Doprowadza mnie to do frustracji, np. gdy przeciwnika masz jak na tacy i zamiast wykonać egzekucję wychodzi jakiś babol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pojechałeś teraz Fazzi :P. Zachwalasz trwałość przedmiotu, po czym mówisz, że pękł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To pojechałeś teraz Fazzi tongue.gif. Zachwalasz trwałość przedmiotu, po czym mówisz, że pękł.

Pisałem, że daje rade :D. Zresztą takie pęknięcie to żadna strata - gdybym nie otwierał to nawet bym nie wiedział, że coś uległo destrukcji :P

Edytowane przez Fazzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-----------------------------

Kolejne zmiany w tabelce

-----------------------------

sfivturnament.th.jpg

Edytowane przez Fazzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra po ciężkich bojach i bardzo cężkim 30 minutowym targowaniu udało sie ^^ Mam SF4 ^^

Kurde ale prosty to on nie jest :> musze jakiś poradnik sobie wydrukować

P.S

Na czym lepiej szpilać ? Krzyżak czy analog ?

Edytowane przez Bangog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analog sobie daruj. Najlepiej arcade stick, w ostateczności krzyżak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jak gram na padzie to używam tylko analoga ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o Krag - matko boska (respect) - poważnie! Jeśli chodzi o pada to proponuję używać krzyżaka. Na gałce nie wyobrażam sobie grania ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zaczołem grać krzyżakiem. Po kilkunastu min treningu się przyzwyczaiłem. Jedyny problem w tym że na treningu wychodzi mi wszytko, a już w walce 1/3 :whistling: No nic trzeba poćwiczyć jeszce dziś ^^

P.S

Macie jakieś porady na początek ?

Edytowane przez Bangog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow fajterow !

Jak cos pisze sie na nastepny turniej ,a teraz oczywiscie zapraszam na male sparingi ze mna ;D

Fazza - Jak cos to ja XM ;)

ID1 : XM16E1__PL

ID2 : G_FighterOnizuka

Preferowal bym wysylanie friends requestow na drugie ID bo pierwsze mam juz prawie zapelnione ;] GFO uzywam do gry w SF4.

Edytowane przez G_FighterOnizuka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabelka mówi że przed TsAkira i Apolon81 czeka pół-finał i finał :). Więc Będzie można rozpocząć nowy turniej!

Tak poza tym to może za zajęte miejsca dawać punkty?? Przemyślcie to! :)

Ok rzućmy okiem co się działo dotychczas

sfivturnament.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze bym w następnym wystartował ;> Coprawda mam małe szanse ale może czegoś się naucze ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja grałem dopiero z półtorej godziny ^^ Więc już wiesz jaki mam poziom ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×