Skocz do zawartości
ONE

Street Fighter IV

Rekomendowane odpowiedzi

no ja mam lipe puki co bo trza przysiąść i pozdawać przedmioty wiec odpadam niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia i nie dziękuj :)  Jak już "przejdziesz", to jesteś mile widziany  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jakbyście robili jakiś turniej to zawsze jestem chętny :)

Dajcie tylko znać (najlepiej za pośrednictwem PSN) chociaż dzień wcześniej co i kiedy żebym wygospodarował czas na dołożenie Wam ;)

Narazie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Jakbyście robili jakiś turniej to zawsze jestem chętny :)

Dajcie tylko znać (najlepiej za pośrednictwem PSN) chociaż dzień wcześniej co i kiedy żebym wygospodarował czas na dołożenie Wam ;)

Narazie pozdrawiam

Jasna sprawa. Panowie gramy coś dzisiaj wieczorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam rozumieć czemu się tu tak człowiek umawia na granie (nawet te rundy rankingowe), przed chwilą skończyłem kilka walk online i z przykrością stwierdzam że normalna gra w dużej mierze skłania się ku jakości łącza. Jak walczę z kimś kto ma czerwone to kombinacje które klepie normalnie na żółtym (4 kreski) albo jeszcze lepiej zielonym pasku (5) dziwnym trafem nie wchodzą za dobrze. Coś się przytnie zwolni i ble... działa to też i na naszą korzyść ale co to za gra.

Online już jestem gdyż Moja przyszła niedoszła :) zrobiła sobie wyprawę do mamuni i mam ją chwilowo z głowy :D więc zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jeżeli ktoś chciałby pograć to zapraszam, psnid kamiliasia

Zaznaczam jednak iż dopiero zaczynam przygodę ze SF4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@play

Każdy mile widziany, każdy czegoś sie może nauczyć :) dodam Cie do znajomych i wpadaj na czata. Tam będą wszyscy co grają, aktualnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok! to czekam na zaproszenie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych wczorajszych walkach widzę, że muszę dużo potrenować bo na razie robię za worek treningowy :P

PS: Kiedy następna ustawka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być, że dzisiaj. Kończe prace o 19, będę dostępny od 20. Pare walk możemy rozegrać. 

Ale na pewno do tego czasu wielu gości z maszej "paki" będzie dostępnych, więc możesz trenowaćdo woli :)

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo muszę poćwiczyć. Teraz jednak nie gram online tylko staram się odblokować postacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ominęły mnie walki wczoraj :tongue: . Dzisiaj będę więc powalczymy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajny był. Z wyjątkiem mojej "pomyłki" z wynikiem, hehe. Ale wczoraj było dziś, dziś jest jutro czyli 3 dni mineły. W związku z czym schodzę z krzyża :)

Ano właśnie, można pomyśleć o założeniu tutaj teamu (z osobnym forum), jak jeszcze pare osób będzie chętnych. Oczywiście, nie wymagane, tylko taki pomysł.

Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No fajny był. Z wyjątkiem mojej "pomyłki" z wynikiem, hehe. Ale wczoraj było dziś, dziś jest jutro czyli 3 dni mineły. W związku z czym schodzę z krzyża :)

Ano właśnie, można pomyśleć o założeniu tutaj teamu (z osobnym forum), jak jeszcze pare osób będzie chętnych. Oczywiście, nie wymagane, tylko taki pomysł.

Co wy na to?

Ją chętnie tylko jeszcze słabo gram... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że mocni jesteśmy? To takie kółka zainteresowań, nie liga światowa czy coś :)

Jakbym pojechał na zawody, to chyba po to, by pozwiedzać okolice. W pierwszej rundzie by mnie zabili.... poza tym, jak ktoś sie uczy pływać, to nie startuje od razu na olimpiadzie, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak macie zamiar sie sprawdzic jakcy z was mocni gracze to sprobujcie na European Gaming Championshio EGCnaion POWODZENIA

majuz_mcr.png

Tu się gra for fun a nie for pro :P (chyba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak macie zamiar sie sprawdzic jakcy z was mocni gracze to sprobujcie na European Gaming Championshio

zmień podpis bo coś zpartoliliłeś

W pierwszej rundzie by mnie zabili....

racja, gdybyś startował jako player 2 ;)

Tu się gra for fun a nie for pro :P (chyba)

Chyba ? po dzisiejszych wymyślonych challengach w "turnieju nr 2" raczej na pewno for fun.

BTW kamilasia coś cie nie widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja, gdybyś startował jako player 2 ;)

Daj żyć ;) Staram sie! Tylko z tej strony więcej "czasu" potrzebuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym już chętnie pograł ale na razie mam przymusową przerwę spowodowaną chorobą no i dziewczyna męczy teraz trash panic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też bym już chętnie pograł ale na razie mam przymusową przerwę spowodowaną chorobą no i dziewczyna męczy teraz trash panic :P

To że ta "choroba" męczy trash panic daje się zauważyć ;), btw nie dziwie się bo wciąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×