Skocz do zawartości
ONE

Dante's Inferno

Rekomendowane odpowiedzi

No dziwna gra szczerze mówiąc, ale może być ciekawa. Ostatnia nowa produkcja elektroników, a mianowicie Dead Space baaardzo mi się podobał, więc może ta też da rade :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, szkoda, ale może nie wszystko stracone :D. To dopiero pierwsze screen'y, więc grafika w rzeczywistym produkcie może być świetna ;P Jeśli nawet będzie taka jak na obrazkach to przecież nie samą grafiką gracz żyje  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa to nie wszystko :P poczekamy zobaczymy ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa dobra, co wy chcecie, martwilbym sie o gameplay, no i, jesli to ma byc jedyna konkurencja GoW'a 3 no to raczej Kratos moze spac spokojnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grafa dobra, co wy chcecie, martwilbym sie o gameplay, no i, jesli to ma byc jedyna konkurencja GoW'a 3 no to raczej Kratos moze spac spokojnie ;)

W Trailerach przewaznie Zawsze pokazuja dobra grafe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo trailery to zazwyczaj rendery, a nie gameplay :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh, piekło :rolleyes: Jego wygląd przypomina mi ten z filmu ''Constantine''. Tylko te ''zęby'' zupełnie tu nie pasują... GoWIII dalej nie ma wg mnie konkurenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie trochę ten różowy plastelinowy potwór nie pasował xD jakiś taki nie z tego klimatu. Wyglądał śmiesznie, nie strasznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ta gra będzie godną konkurencją dla GoW III to będziecie mogli mnie nazwać niedowiarkiem roku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOWIII ma tą przewagę, że ma renomę już po dwóch znakomitych poprzednikach, no i ludzie z Sony mają już wprawę, a w wykonaniu EA za dużo siekanek nie widziałem, więc raczej konkurencją nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, nawet gameplayu jeszcze nie pokazali, kilka zdjęć z początku robienia gry bo wyjdzie ona dopiero w 2010 roku a wy już narzekacie i mówicie, ze będzie słaba. Zwłaszcza że to nie ma być gra typowo slasherowa jak GOW, więc porównanie troche chybione...

Co do trailera to klimat mi się strasznie podoba, potwory też super tylko że Dante się w grobie obraca jak widzi co się z jego utworem dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo sie ciesze na te gre. do dzis mam w pamieci psychodeliczny klimat alincji wlasnie z EA. oby to wyszlo im podobnie. jeden z tytulow na ktory czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tera ta....

Gra jest przewidziana w europie 12.02.10.

Widze że posty są dość stare także podejrzewam dużo się zmieniło od tego czasu.

Dla mnie na chwile obecną grafika nie jest tragiczna.

Fajna opcja bo będzie można decydować podczas gry czy jest się dobrym czy złym (w zalezności od tego gdzie się pośle dusze zabitego (piekło/niebo)) co bedzie miało wpływ na dalsze (być może końcowe) wydarzenia. Pooglądałem troche filmików i szczerze mówiąc ten cały świat robi wrażenie podobnie jak potwory... troche się waham ze stwierdzeniem ale.... chyba większe wrażenie na mnie to zrobiło od traileru GOWIII.

http://www.youtube.com/watch?v=WdBE8UIz1BA&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=SdqY2a9iRXw&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=-veJiqKkZHA

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametrailers.com/video/pax-09-dantes-inferno/55660

Gameplay z gry, kopia GoWa, ale pomimo tego zapowiada sie naprawde obiecujaca gra jak juz kopiowac to od najlepszych :) . Dante's Inferno to dla mnie taka rozgrzewka przed GoWem )I( (Luty i Marzec gry obowiazkowe w tych miesiacach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością. Grafa według mnie będzie jeszcze poprawiona. Najbardziej przemawia do mnie wędrowanie wśró 9 kręgów. W czym każdy dalszy straszniejszy, okropniejszy i trudniejszy. Obowiązkowo będzie w mojej kolekcji gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to bardziej mi odpowiada klimat Dante's Inferno niz np. God of War. Same kopanie dup piekielnych stworow do mnie przemawia.

MUST HAVE ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowalem juz z tej gry, dlaczego? zobaczylem morde glownego bohatera, i wiem ze jesli w cutscenkach bede na nia skazany, bede mial koszmary, jego twarz przy tych piekielnych potworach to jak godzilla przy kubusiu puchatku o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowalem juz z tej gry, dlaczego? zobaczylem morde glownego bohatera, i wiem ze jesli w cutscenkach bede na nia skazany, bede mial koszmary, jego twarz przy tych piekielnych potworach to jak godzilla przy kubusiu puchatku o.O

A czego się spodziewałeś po grze na podstawie książki? Przecież z góry było wiadomo że to będzie normalny człowiek, a nie jakiś zombie z pocharataną twarzą, bez jednego oka, z połową szczęki bez skóry i dziurą w poliku...

O. mam pomysła nomanie :) Sobie zagraj w Medievil ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LINK gra z kazdym fimikiem prezentuje sie coraz lepiej. i dla tych co znow chca napisac klon gow, do gow nie ma startu etc. darujcie sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co zobaczyłem zaczynam się przekonywać do Dante`s Inferno, będzie godny przeciwnik dla GOW3 :) W EA boją się, też tyle filmów wypuszczają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LINK gra z kazdym fimikiem prezentuje sie coraz lepiej. i dla tych co znow chca napisac klon gow, do gow nie ma startu etc. darujcie sobie

gra jest kopia gowa, i tworcy temu nie przecza, wiec nie rozumiem ? wiadomo ze GoW bedzie lepszy, a ta gra faktycznie zaczyna nabierac rumiencow, i po gowie jak spadnie cena na pewno przetestuje ten tytul : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest kopia gowa, i tworcy temu nie przecza, wiec nie rozumiem ? wiadomo ze GoW bedzie lepszy, a ta gra faktycznie zaczyna nabierac rumiencow, i po gowie jak spadnie cena na pewno przetestuje ten tytul : )

to ze jest kopia kazdy widzi i nie chce juz sie tego czytac w kazdym poscie. i ja wcale nie wiem czy gow bedzie lepszy. to jest pojecie wzgledne, a moze jest ktos komu gow nie pasuje a akurat swiat (go to hell) DI bardziej bezie pasowal. tyle opini ilu ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze jest kopia kazdy widzi i nie chce juz sie tego czytac w kazdym poscie. i ja wcale nie wiem czy gow bedzie lepszy. to jest pojecie wzgledne, a moze jest ktos komu gow nie pasuje a akurat swiat (go to hell) DI bardziej bezie pasowal. tyle opini ilu ludzi.

Coz, zobaczymy po ukazaniu sie obu gier, ja nie mam watpliwosci, o ile wole klimaty piekielne, o tyle wiem ze gow zmiazdzy te kopie gameplayowa, na GoWach od SM sie nie zawiodlem, a EA, to dopiero pojecie wzgledne, ile ludzi tyle opinii na temat tego studia, dla mnie same crapy wydaja, jedyny wyjatek to nowa FIFA oraz Dead Space, no ale to ja, i chocby nie wiem jak kto sie produkowal, zdania nie zmienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×