Skocz do zawartości
ONE

Dante's Inferno

Rekomendowane odpowiedzi

Coz, zobaczymy po ukazaniu sie obu gier, ja nie mam watpliwosci, o ile wole klimaty piekielne, o tyle wiem ze gow zmiazdzy te kopie gameplayowa, na GoWach od SM sie nie zawiodlem, a EA, to dopiero pojecie wzgledne, ile ludzi tyle opinii na temat tego studia, dla mnie same crapy wydaja, jedyny wyjatek to nowa FIFA oraz Dead Space, no ale to ja, i chocby nie wiem jak kto sie produkowal, zdania nie zmienie...

no to tu ciekawostka :) wewnetrzene studia EA Viceral Games odpwoiedzialne za Dead Space stoi wlasnie za DI. dlatego jest u mnie kredyt zaufania. i oczywiscie nie kwestionujez e GoW zarzadzi ale wg mnie DI moze byc godnym konkurentem i jedyna alternatywa na xpudlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cookie

i wlasnie tylko dlatego, ze robia te gre panowie o ds, przewazylo na temat kupna tej gry : ) ale na pewno nie w dzien premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dante's Inferno Developer Diary: Heresy - Gra zaczyna mi się coraz bardziej podobać. Podoba mi się możliwość wyboru między kompletnym potępieniem grzeszników, a okazaniem im miłosierdzia. Mam nadzieję, że twórcą uda się zrealizować swoje zapowiedzi i przejście gry jako dobry człowiek będzie satysfakcjonujące i przede wszystkim trudne.

Według mnie Dante's Inferno ma szansę, małą ale zawsze szanse, sprzedać się lepiej niż GoW III ze względu na potencjalnie większą bazę użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i w grudniu demo :) w sam raz na boze narodzenie piekielne demo :D hehe... chociaz staram sie nie napalac majac w pamieci demo dead space

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i w grudniu demo :) w sam raz na boze narodzenie piekielne demo :D hehe... chociaz staram sie nie napalac majac w pamieci demo dead space

No ja mam nadzieje że nie zrobią cyrku jak z gow i dadzą normalnie te demo bo krotosem do tej pory nie mam jak rzeźni robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama filmu animowanego na podstawie Dante's Inferno. Dead Space w formie anime był taki se, mam nadzieję że to będzie lepsze.

Dante's Inferno Story Trailer.Muzyka rządzi. Szczerze mówiąc na ta grę jestem bardziej nahypowany niż na God of War III. Może dlatego, że bardziej pasują mi klimaty średniowieczne niż starożytne.

Abandon all hope, ye who enter here :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz jutro?

10.12.09 to tak już jutro!!! ;>

Co do filmu animowanego również nie moge się go doczekać.

DS-DownFall moim zdaniem był bardzo dobry. Wspaniałe dopełnienie historii. Jeśli będzie tak samo przy DI to ja wpadłem i wydam jeszcze na Blu-płytke.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10.12.09 to tak już jutro!!! ;>

Co do filmu animowanego również nie moge się go doczekać.

DS-DownFall moim zdaniem był bardzo dobry. Wspaniałe dopełnienie historii. Jeśli będzie tak samo przy DI to ja wpadłem i wydam jeszcze na Blu-płytke.

Tak demo juz jutro ale tylko na amerykanskim play station store ale to pewnie kazdy ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak demo juz jutro ale tylko na amerykanskim play station store ale to pewnie kazdy ma :)

No chyba wszyscy... mój amerykański psn id jakże polski: "QRWA_MAC" :D

Ciekawe o której rzucą mięso bo tam inna strefa czasowa... nie chce mi się sprawdzać czy to bedzie już za kilka godzin czy dopiero za 24h.

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba wszyscy... mój amerykański psn id jakże polski: "QRWA_MAC" :D

Ciekawe o której rzucą mięso bo tam inna strefa czasowa... nie chce mi się sprawdzać czy to bedzie już za kilka godzin czy dopiero za 24h.

Jak zawsze czyli koło 22-23...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz jest, demo wazy 1011 mb

O super. sprawdzałem 10 min temu i postanowiłem wejsc czy i sprawdzic czyc oś wiedzą na forum.. no i sie nie zawiodłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co tu dużo mówić... gra wygląda rewelacyjnie.... i do tego ta animacja:) miodzio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda demko skonczone ale mysle ze GoW bedzie lepszy graficznie wkoncu santa monica to wlasnosc sony wiec oni na swoja konsole wiedza jakgry tworzyc a co do dema gow to byl to tylko pokaz na E3 wiec to nie jest takie demko jak DI graficznie bylo juz kiedys porownanie o ile wersja sie zmienila i wygladala przepieknie.Co do DI to zastanawiam sie na kupnem ale wychodzi rowniez Star Ocean Last Hope International wiec chyba sobie odpuszcze.Edycja GoW Ulitmate juz zamowiona z gamestop.

Edytowane przez penguinspl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

największe wrażenie zrobiła na mnie animacja i jakość filmików... fun z gry tez wybitny:) demko niestety dość krótkie ale można się spodziewac na prawde super produkcji moim zdaniem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde , mi tak wolno idzie, a wy tu tak ciśnienie podnosicie :P szczerze kibicuje tej grze , żeby trochę namieszała - GoW 1 i 2 to były majstersztyki, ale konsola nowej generacji daje więcej możliwości to i utrzymać się na tronie będzie trudniej GoW3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pograłem w demo i mogę powiedzieć tylko jedno...

Aaaa! Chcę to mieć!! :D

Demo GoW III przy tym tytule wygląda jak gra dla grzecznych dziewczynek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pograłem w demo i mogę powiedzieć tylko jedno...

Aaaa! Chcę to mieć!! :D

Demo GoW III przy tym tytule wygląda jak gra dla grzecznych dziewczynek :P

Popieram, aczkolwiek nie grałem w GoW III tylko widziałem na gameplayach.

Jednakże odnosze wrażenie że kiedy Dante schodzi do piekła to on jest tym przysłowiowym "bad ass`em" i to jego należy się obawiać , a nie potępionych , demonów czy kogo tam jeszcze.

Ja jestem zachwycony i wpadłem na dobre. Patrząc na demo moge powiedzieć że gra spełni moje oczykiwania w 100% ( no chyba ze finalny produkt bedzie na 3 h gameplayu ale to nam raczej nie grozi na szczęscie;p). Teraz pozostaje czekać i mieć nadzieje że demo to tylko namiastka full ver.

Go to Hell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRA WYMIATA !!

Właśnie jestem w trakcie przechodzenia GOW I i II. Dante to taka kopia, tylko ze zmienionymi trochę guzikami. I to jest plus. Gra się genialnie:)

Go to Hell !!

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie mówiłem wam że to fajna gra? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×