Skocz do zawartości
ONE

Dante's Inferno

Rekomendowane odpowiedzi

demo mnie jakoś nie zachwyciło, taki lepszy średniak - wiedziałem że ta gra dużo czerpie z god of war ale nie że aż tyle, trochę żałosne że prawie nic nie wymyślili sami tylko "kopiuj-wklej"

do plusów zalicza się klimat i to że chodzi naprawdę płynnie nie uświadczyłem chyba żadnego spadku fpsów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz mozna skopiowac czyjsc pomysl na gre :) tylko nie wszyscy potrafia to zrobic dobrze :P a tutaj udalo sie to znakomicie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze bardzo dobre skopiowanie, niż ujowa innowacja.

Narzekamy troszkę na siłę, co? :)

No ale co zrobić... lepiej powiedzieć że się hit nie podoba, bo się robimy tacy wymagający wtedy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demo jest na prawdę na wysokim poziomie, i ktoś kto mówi, że to średnia kopia GoW, chyba bardzo późno ściągnął i był zaspany - czuć klimacik, combosy pomyślane, grafika ma bardzo wysoki poziom, i miód się z gameplayu wylewa - czego więcej chcieć?

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o i znalazł się obrońca uciśnionych

HIT powiadasz? powiedz mi co takiego tam zobaczyłeś aby stwierdzić że to będzie hit :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o i znalazł się obrońca uciśnionych

HIT powiadasz? powiedz mi co takiego tam zobaczyłeś aby stwierdzić że to będzie hit :)

demo jest na prawdę na wysokim poziomie, i ktoś kto mówi, że to średnia kopia GoW, chyba bardzo późno ściągnął i był zaspany - czuć klimacik, combosy pomyślane, grafika ma bardzo wysoki poziom, i miód się z gameplayu wylewa - czego więcej chcieć?

:]

Spoko. każdy ma prawo do swojego zdania oczywiście.

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche jestem zmartwiony brakiem jakichkolwiek innowacji i nowych pomysłów w tym rodzaju gry, no ale to jest dopiero demo , pełna może nas jeszce lepiej zaskoczyć , ja już po wcześniejszych filmikach mówiłem , że to będzie kozacka gierka a Kratos nie ma sie czego obawiać bo wie , że go wszyscy kochamy , a ze zagramy i w Dantego to chyba się nie obrazi nie ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze bardzo dobre skopiowanie, niż ujowa innowacja.

Narzekamy troszkę na siłę, co? :)

No ale co zrobić... lepiej powiedzieć że się hit nie podoba, bo się robimy tacy wymagający wtedy...

ta gra to hit ? chyba shit, zawiodlem sie STRASZNIE, grafika jest nedzna, fabula tak naciagana ze nawet jak na odmozdzajacy slasher blaganie samej SMIERCI o jej oszczedzenie przez oprawce smiertelnika jest ... no comment.

Co do gameplayu, w ogole nie czuc tuch ciosow, jakby sie machalo w powietrzu u przenikalo przez wrogow zadajac im dmg, nie czuc POWERA, krew wyglada jak, nawet nie wiem jak ale nie jak krew. Zawod/fail, i jakis wymagajacy nigdy nie bylem skoro demo GoWa 3 doprowadzilo do "wycieku mozgu przez slomke" co do samych wrogow, debilne AI, na tym "normalu" grupka wrogow atakuje tyle razy ile czlowiek bez prostaty idzie sikac w ciagu dnia, ale zeby nie bylo samych minusow, design/klimat na ogromny +

Mimo wszystko to za malo jak dla mnie, na pewno gre wyprobuje, ale priorytetem bedzie jednak GoW a to kupie kiedys na gieldzie bo czuje ze szybko straci na wartosci.

edit: zapomnialem dodac ze bohater jest bezplciowy, doslownie, zachowuje sie jak baba ale wyglada jak facet - nawet bayonetta ma od niego wieksze cojones.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co jak co , ale zarzucić tej grze nędzną grafikę, to trzeba być chyba pod wpływem jakiś środków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co jak co , ale zarzucić tej grze nędzną grafikę, to trzeba być chyba pod wpływem jakiś środków :)

Niekoniecznie. Wystarczy tv ze złączem EURO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Wystarczy tv ze złączem EURO :)

ktorego nie mam, a dalej uwazam ze grafika nie jest wysokich lotow ;) - jedynie filmiki sa swietnie zrobione, ale to EA, specjalizuja sie tylko w 2 rzeczach, HYPE i przerywniki filmowe, niestety to pierwsze po ukazaniu sie gry wplywa negatywnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie demko, na niskim poziomie trudności, hehe:)

Podoba mi się bardziej niż GoW z prostego powodu - średniowiecze a nie starożytność.

Filmiki faktycznie rewelacyjne, zapowiada się fajna gra z ładną oprawą i być może ciekawą fabułą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakiej rozdziałce smiga gra ? 720p czy 1080i lub p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demo i muszę przyznać, że niezła sieczka. Przyjemna, ale trochę ''niedopracowana''? Czuć, że to nie jest produkcja wyższych lotów... jak choćby Dead Space. Grafika średnia, AA lepsze w Ninja Gaiden Sigma II, ale chyba wolę jednak amerykańską/europejską sieczkę aniżeli japońską. Choć demo nei pokazuje tego, co mnie najbardziej od tej gry odpycha, a mianowicie mega-bossów. Nie wierzę, że mogę poczuć emocje walcząc z zębami.

FAIL preview_320_260_1.jpg

EDIT: A te filmiki to zarys jak będzie wyglądała kompresja cut(?)-scenek w FFXIII na Xboxa ^^

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po demku stwierdzam że DI podchodzi mi bardziej niż GOW3 ... może dlatego że troche iny klimat jka wyzej napisane czyli średniowiecz... . Co do samej rozgrywki itp to twórcy musieli sporo grać w gow'a ;] ciekawe skąd wpadli na pomysł sterowania mutantem...gdzieś już to widziałem :P:P hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po demku stwierdzam że DI podchodzi mi bardziej niż GOW3 ... może dlatego że troche iny klimat jka wyzej napisane czyli średniowiecz... . Co do samej rozgrywki itp to twórcy musieli sporo grać w gow'a ;]

Mogę się pod tym podpisać. Demko bardzo mi się podoba. Nie mam parcia na takie gry i ściagnąłem DI raczej z 'obowiązku' sprawdzenia niż z jakimikowiek nadziejami/obiekcjami. A wciągneło mnie jak cholera. O grafice mozna wszystko napisać, ale nie to, że jest słaba. Ludzie, dajcie spokój, wyważcie nieco bardziej krytykę ;)

Było w poprzednich postach też kilka zarzutow, których szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem (np o bezpłciowości bohatera), ale zakładam, że każdy ma jakiś tam swój gust. W każdym razie grało się przyjemnie, klimaty średniowieczne zdecydowanie bardziej mi pasuję. Co do fabuły to szczerze mówiąc nawet nie nastawiam się, że będzie jakaś 'super', po prostu wystarczy by był dobry pretekst do dalszej rzezi - a to w końcu, w połączeniu z efektowną walką chyba najwieksze atuty tego demka (miejmy nadzieję, że i całej gry)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się pod tym podpisać. Demko bardzo mi się podoba. Nie mam parcia na takie gry i ściagnąłem DI raczej z 'obowiązku' sprawdzenia niż z jakimikowiek nadziejami/obiekcjami. A wciągneło mnie jak cholera. O grafice mozna wszystko napisać, ale nie to, że jest słaba. Ludzie, dajcie spokój, wyważcie nieco bardziej krytykę ;)

Było w poprzednich postach też kilka zarzutow, których szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem (np o bezpłciowości bohatera), ale zakładam, że każdy ma jakiś tam swój gust. W każdym razie grało się przyjemnie, klimaty średniowieczne zdecydowanie bardziej mi pasuję. Co do fabuły to szczerze mówiąc nawet nie nastawiam się, że będzie jakaś 'super', po prostu wystarczy by był dobry pretekst do dalszej rzezi - a to w końcu, w połączeniu z efektowną walką chyba najwieksze atuty tego demka (miejmy nadzieję, że i całej gry)

Amen. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 100% zgadzam się z Rotting-em , i dodam jeszcze,w moim przypadku jest tak, że niekiedy demo mnie nie wciąga, a w finalnej wersji często się przekonuję do gry - tu było inaczej, demo potrafiło mnie wciągnąć grą ( bo o żadnej fabule przecież nie można na tej podstawie mówić) i klimatem - skoro tak się stało, to wróżę tej grze dobrze :) i na pewno ją kupię, może nie w dniu premiery, ale na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo świetne :) chociaż nie ma takiej mocy jak Gow :) Jednak bardziej jestem skłonny ku Dantemu. I Dante zawita na PSP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samej rozgrywki itp to twórcy musieli sporo grać w gow'a ;] ciekawe skąd wpadli na pomysł sterowania mutantem...gdzieś już to widziałem :P:P hehehe

I nie tylko to :) motyw z ruchomą ścianą też zgapiony z GoW, jest tego pełno, no ale kopiują sprawdzone i dobre pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i nie wierzę własnym oczom. Rękami i nogami podpisuje sie pod tym co powiedział Kagann. Po jednym notabane (kiepskim) demku, przekreślacie cala serie gow, demko gowa 3, i BA nawet juz pelna wersje GOWa3-ktora jeszcze nie wyszla. ta gra to istna zrzynka z GOWa- identyczna mechanika ciosow, combosow - WSZYSTKO!. Jak mozecie pisac, ze kopiuje ot co najlepsze - skoro GOW jest tym co najlepsze w slasherach. Gdybym mial to do czegos przyrownac to mod, nalozony na GOW 1ke lub 2ke - na penwo nie trzecia czesc. Graficznie jest rewelka? Grafika jest sterylna, jak sala szpitalna. Przyrownajcie efekty swietlne do tego co sie dzieje w GOWie, tam mamy istna orgie swiatel. Tutaj? Co najwyzej, pospieszną masturbacje w obawie przed nakryciem. Nie skreslam tytulu na pol roku przed premiera - jak wy znawcy. Ale ochloncie troche. W moim odczuciu Dante vs Gow wypada marnie. Wiem ze teraz jest moda wsrod mlodziezy na narzekanie na wszystko. Ale jedyny argument ktory do mnie przemawia to, to ze ktos woli klimat sredniowiecza. Bo reszta jest naprawde marna ( z wyjatkiem piersi Beatrycze), i duuuzo jej do tego co wyprawia Kratos. A kto sie nie zgadza... go to hell!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedziałem że tak będzie :) Świetny KLIMAT :woot:

Demko wypas i kupuję grę w dniu premiery. A zaraz potem kupuję God Of War 3 :)

A ci co mówią że grafa w Dante ssie - go to hell :) Nie jest to poziom GOW no ale dajcie spokój :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdze ze grafika w Dante ssie, tylko ze ci co mowia ze gow, wraz z grafika nie dorownuje Dantemu. Panowie, nie ta liga. To bedzie dobra gra, fajnie ze bedzie alternatywa, ale nie urągajcie temu na czym zagrywaliscie sie na PS2. Serii, ktora nauczyla was co to power i GORE. Sam zakupie pewnie w dzien premiery, ale szczerze, rzygac sie chce jak czytam wypociny ludzi ktorzy oceniaja juz pelne gry po demach czy okladkach (jak co niektorzy w z was). Wiecej dystansu i obiektywizmu, to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne demko, gra klimatyczna zrobina z pomysłem. Zrzyna okrutna z GoW, można by wymieniać i wymieniać, ale co się dziwić w końcu najlepszy shlasher jaki powstał. I prosze was nie narzekajcie znowu na demo GoW zobaczycie, że trójka będzie wymiatać graficznie i gameplayowo.

Co do Dantego, na pewno tą gre kupię bo wydaje się być bardzo fajne. Troche mi broń nie pasuje, ale to jest pewnie kwestia przyzwyczajenia. Tylko jeden minus na razie który pewnie w daleszj części gry się zmieni - żenująco łatwa. Dwóch "bosów" którzy byli w grze trafiło mnie może raz, jednego wystarczy blokować a przy drugim turlać mu się za niego. Oby później byli bardziej wymagający.

Ale jest bardzo ok.

BTW: widzieliście Divine Edition wydaną tylko na PS3? Zajebiste dodatki ma i świetną okładke. Tylko, że nie będzie wydana w Polsce...

Edytowane przez kornknot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW: widzieliście Divine Edition wydaną tylko na PS3? Zajebiste dodatki ma i świetną okładke. Tylko, że nie będzie wydana w Polsce...

A to nie ma być przypadkiem tak, że na Ps3 będzie dostępne tylko Divine Edition w cenie zwykłej edycji na x360 ? We wstępie informacji o wydaniu DI:DE było napisane, że Ci którzy chcą ową DE otrzymać nie muszą anulować pre-orderów, bo każda kopia Dante's Inferno na ps3 będzie właśnie owym DE i dostaniemy ją czy tego chcemy czy nie, a x360 dostanie zwykłą edycję za tą samą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×