Skocz do zawartości
ONE

Dante's Inferno

Rekomendowane odpowiedzi

książka "Boska komedia autorstwa Dantego Alighieri" składa sie z trzech części

1.Piekło

2 Czyściec

3 Raj

a tu ? hmmm ze wspaniałem książki zrobili shasher

( nie mogli już troszke poczytać ? ) nawet do shashera da sie zrobić to jak trzeba ale nieee oni coś palą mocnego i tak sie skonczylo na tandecie komiku w grze i naparzana czego sie da bez choc by jednej rozmowy tylko po to by usprawnic klimat :( przeciwnocy jak na taki tytuł to tragedia (naprawde)

Zreszta podobnie jest z uniwersum Star Wars ( nik jeszcze niepokazła go tak jak tzreba) no może kotor 1/2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko ograłem i dla mnie to klapa, zupełnie nie ta liga i nie ten klimat co GoW, wiem że to tylko demo ale GoW II z Collection jest o niebo lepszy od tego. Mimo że bardzo lubię klimaty wypraw krzyżowych to ta gra mnie po prostu od siebie odrzuciła, zrzynanie z GoW jest tak wyraźne że aż razi. I jak już było powiedziane tylko piersi Beatrycze mi się podobały.

Dla mnie bez sensowne wydawanie kasy w tak gorącym okresie. A dla posiadaczy Xbox'a ubogi krewny Boga z PS3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

książka "Boska komedia autorstwa Dantego Alighieri" składa sie z trzech części

1.Piekło

2 Czyściec

3 Raj

a tu ? hmmm ze wspaniałem książki zrobili shasher

( nie mogli już troszke poczytać ? ) nawet do shashera da sie zrobić to jak trzeba ale nieee oni coś palą mocnego i tak sie skonczylo na tandecie komiku w grze i naparzana czego sie da bez choc by jednej rozmowy tylko po to by usprawnic klimat :( przeciwnocy jak na taki tytuł to tragedia (naprawde)

Zreszta podobnie jest z uniwersum Star Wars ( nik jeszcze niepokazła go tak jak tzreba) no może kotor 1/2

Ta gra jest tylko oparta na "Boskiej Komedii" Dantego, więc nie można odbierać jej jako adaptacji książki. Co do braku rozmów to się z Tobą nie zgodzę, bo po pierwsze to rozmowy jednak były w wystarczającej ilości jak na slashera, a po drugie to skąd taki wniosek jeśli skończyłeś tylko demo...

Wie ktoś w końcu jak to będzie z tym Divine Edition (więcej info na ten temat 3 posty wyżej) ?

Edytowane przez Kabu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

książka "Boska komedia autorstwa Dantego Alighieri" składa sie z trzech części

1.Piekło

2 Czyściec

3 Raj

a tu ? hmmm ze wspaniałem książki zrobili shasher

( nie mogli już troszke poczytać ? ) nawet do shashera da sie zrobić to jak trzeba ale nieee oni coś palą mocnego i tak sie skonczylo na tandecie komiku w grze i naparzana czego sie da bez choc by jednej rozmowy tylko po to by usprawnic klimat :( przeciwnocy jak na taki tytuł to tragedia (naprawde)

Zreszta podobnie jest z uniwersum Star Wars ( nik jeszcze niepokazła go tak jak tzreba) no może kotor 1/2

Ta gra to profanacja ksiazki, tytul to jedyne co laczy gre a ksiazke, po prostu jada na popularnosci ksiazki.

Demko ograłem i dla mnie to klapa, zupełnie nie ta liga i nie ten klimat co GoW, wiem że to tylko demo ale GoW II z Collection jest o niebo lepszy od tego. Mimo że bardzo lubię klimaty wypraw krzyżowych to ta gra mnie po prostu od siebie odrzuciła, zrzynanie z GoW jest tak wyraźne że aż razi. I jak już było powiedziane tylko piersi Beatrycze mi się podobały.

Dla mnie bez sensowne wydawanie kasy w tak gorącym okresie. A dla posiadaczy Xbox'a ubogi krewny Boga z PS3 ;)

dokladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

książka "Boska komedia autorstwa Dantego Alighieri" składa sie z trzech części

1.Piekło

2 Czyściec

3 Raj

a tu ? hmmm ze wspaniałem książki zrobili shasher

( nie mogli już troszke poczytać ? ) nawet do shashera da sie zrobić to jak trzeba ale nieee oni coś palą mocnego i tak sie skonczylo na tandecie komiku w grze i naparzana czego sie da bez choc by jednej rozmowy tylko po to by usprawnic klimat :( przeciwnocy jak na taki tytuł to tragedia (naprawde)

Zreszta podobnie jest z uniwersum Star Wars ( nik jeszcze niepokazła go tak jak tzreba) no może kotor 1/2

Pamietaj to nie jest przełożenie ksiązki na realia, a niejako odniesienie tylko do I czesci piekła. Nie mowie ze masz to pokochac, ale oskarzanie ich ze nie poczytali moim zdaniem jest troskze na wyrost.

Fakt że raczej nie uswiadczymy rozmów ktore przybliżyly bym nam znaczaco fabule, a sam bohater moglby miec wiecej "selftalk action" .

Poprostu moim zdaniem pronujesz zrownac gre do "BK" co jest bledem.

@UP Prosze....Tytul to jedyne co laczy...jezeli chesz juz jechac po czyms dowiedz sie jaki jest tytul ksiazki a jaki gry...bo to co napisales jest zalosne.

PS do UPUP Kabu zgadam sie z Toba;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to dobra gra, co prawda czerpie garściami z GoW'a, czasami aż za bardzo, ale co mnie to właściwie obchodzi ? To, że ludzie będą odbierali DI jako niezły plagiat GoW'a to zmartwienie twórców gry, a nie moje, ważne, że się przyjemnie gra ;). Grafika nie jest może jakaś wybitna, ale dużo nadrabia świetną płynnością 60 klatek/s, co standardem w dzisiejszych czasach niestety nie jest. Kiedy rozwiniemy trochę swoje umiejętności, to pod koniec dema można robić już dobrą rozpierduchę, która cieszy oko i zapewnia dobrą zabawę ;). Mimo wszystko GoW'a III raczej nie przebije, ale myślę, że będzie jednak dla niego dobrym konkurentem i jako gotowy produkt nie zawiedzie graczy.

U mnie jednak konkurencji o miejsce na półce nie będzie bo kupuje obie gry :thumbsup:. Trzeba chomikować pieniądze już od teraz bo pewnie nie jeden portfel na świecie wyzionie ducha (wszystkie pieniądze) w marcu ;).

Edytowane przez Kabu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP Prosze....Tytul to jedyne co laczy...jezeli chesz juz jechac po czyms dowiedz sie jaki jest tytul ksiazki a jaki gry...bo to co napisales jest zalosne.

Nom, rzeczywiscie, Dante's Inferno a "Dante Alighieri Inferno" to roznica niczym niebo i ziemia geniuszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra to istna zrzynka z GOWa

co z tego, że z zrzynka, skoro z klasą?

Co do młodzieży to raczej sam napisałeś w duchu typowego młodzika, chyba nie trzeba pokazywac palcem w jakich miejscach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie ma być przypadkiem tak, że na Ps3 będzie dostępne tylko Divine Edition w cenie zwykłej edycji na x360 ? We wstępie informacji o wydaniu DI:DE było napisane, że Ci którzy chcą ową DE otrzymać nie muszą anulować pre-orderów, bo każda kopia Dante's Inferno na ps3 będzie właśnie owym DE i dostaniemy ją czy tego chcemy czy nie, a x360 dostanie zwykłą edycję za tą samą cenę.

Niestety, ale nie w polsce:/ Trzeba będzie ściągać zza granicy Divine edition. link do artykułu:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7352228,Nie_dla_nas__film__komiks_i_Boska_Edycja_Dante_s_Inferno.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, rzeczywiscie, Dante's Inferno a "Dante Alighieri Inferno" to roznica niczym niebo i ziemia geniuszu.

I tu się mylisz bo tytuł tej książki to Boska Komedia (Divine Comedy)

Edytowane przez Turus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mniejsza o nazwę. Gra mnie nie urzekła. DI to inna liga niż GOW i nie ma nawet startu do gry panów z Santa Monica. Grafika może nie jest słaba, ale średnia. Design postaci jest fajny, animacja również. Ot kolejny godny zagrania slasher, ale to będzie dobre na wakacje :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, rzeczywiscie, Dante's Inferno a "Dante Alighieri Inferno" to roznica niczym niebo i ziemia geniuszu.

nie ma to jak poczytać opinię "domorosłych krytyków". Czego się tak spinasz? Demo niejedną "hitową" pozycję przebija grywalnością i grafiką, a po Twoich postach można wnioskować, że to jakaś szmira - nie wiem , co masz za gry w swojej kolekcji, ale podejrzewam , że połowa z nich nie dorasta poziomem do tego dema

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no no powiem że tego się nie spodziewałem, gierka naprawdę fajna.

Co prawda moim zdaniem na razie nie ma startu do Gow3(oceniam obie produkcje po demach) co nie zmienia faktu że Dante's Inferno będzie całkiem przyzwoitą produkcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DI mnie nie urzekło, szczerze mówiąc. Przed demem byłem mocno nakręcony na ten tytuł, ale po...

Po pierwsze, słaba grafika, co z tego że to 60FPS skoro nie zachwyca ani trochę, po drugie główny bohater jest lekko kiczowaty i "bez duszy" że tak napisze :thumbsup: Co do plusów, to na pewno klimat i zrzynka z GoW. Jeśli coś kopiować to od najlepszych. (Ale jednak te kopie z GoW nie zostały wykorzystane najlepiej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakiej rozdziałce smiga GRA?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakiej rozdziałce smiga GRA?!

Ciekawi mnie jakie to ma dla ciebie znaczenie, że już drugi raz o to pytasz. Co za różnica do k. nędzy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a różnica jest taka bo mnie ciekawi . Zapytać się nie można ? Bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytać można. Raz zapytałeś i wystarczy a dalej to już spam. Wypadałoby w takiej sytuacji chociaż krótko uzasadnić swoje pytanie. Tym bardziej jak się stoi na krawędzi bana za ilość ostrzeżeń na koncie.

Nie odpisuj. Masz wątpliwości to PW. Kończymy offtopa. Jak ktoś uzna za stosowne to ci odpowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak poczytać opinię "domorosłych krytyków". Czego się tak spinasz? Demo niejedną "hitową" pozycję przebija grywalnością i grafiką, a po Twoich postach można wnioskować, że to jakaś szmira - nie wiem , co masz za gry w swojej kolekcji, ale podejrzewam , że połowa z nich nie dorasta poziomem do tego dema

ja sie tam nie spinam, ta gra to jest szmira, ot sredniak ze srednia grafika w 60 fps :), chyba moze mi sie nie podobac :o ? ... a jakie gry mam w swojej kolekcji ? sporo, tylu pewnie na oczy nie widziales, ale wymienie te ostatnie, Uncharted 2 / Assassin's Creed 2 / Modern Warfare 2 / Dragon Age: Poczatek - dalszych nie wymieniam bo to wstyd porownywac takiego Demon's Soula do tego crapu ;)

takze daj sobie siana, jak sie w grze zakochales to sobie czekaj i ja kup, skoncz pierdzielic glupoty broniac tej gry klata przed osobami ktore wyrazaja sie o DI negatywnie bo maja do tego prawo.

btw. kilka opinii z forum Xbox'a

no i kolejna przehaypowana gra, zagralem demo i to mi wystarczy. grafika jak z poprzedniej generacji do tego statyczna kamera,gre skreslilem z listy zakupow...szkoda bo zapowiadala sie dobrze

z wypowiedzi VIGO wyglada ze to crap

E tam jojczysz jak dla mnie gra da mi tyle samo funu co wolverine...zapowiada sie ciekawie gra w 60klateczkach...Fakt grafika jest nie najwyzszych lotow...ale coz jesli reszta gra nadrobi to jestem za...spodziewalem sie crapu typu Ninja blade...na szczescie nie jest tak zle...

P.S Lecz demo wiedzmy robie na mnie wieksze wrazenie...

z wypowiedzi x-rippera DI wyglada na typowego sredniaka - i z tym sie zgodze.

pogralem w demo i lekkie rozczarowanie....po tym nakrecaniu hype przez te filmiki i to ze to ludzie od dead space obiecywalem sobie za duzo.

Grafika faktycznie nie zachywca :( glowny bohater jest nijaki i nie ma jaj, system walki przypomina mi bardziej ninja gaiden/dmc niz gow czy wolverina nie czuje poweru zadawanych ciosow ;/ To tyle jezeli chodzi i marudzenie zas co na + to - super filmiki, udziwiekowienie gry, klimat i desig daje rade :)

Trudno mi ocenic gre bo demo jest strasznie krotkie i to poczatek gry....narazie solidne 8 dla mnie.

a to opinie o grafice:

Widac , ze AA slabiutki , albo w golole go nie ma.. tekstury tez takie sobie... szczegolnie te na podlozu sa nienajwyzszych lotow. Fajerwerkow nie ma.

Grafika rzeczywiście nie najwyższych lotów, co jest dziwne bo Dead Space wygląda naprawdę super, ale liczę, że przynajmniej gameplay będzie na wysokim poziomie.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podnieciłeś się niczym mój pies na kaszankę :) spoko, z tych gier, co wymieniłeś, U2 może powalczyć o miano killer-a ale reszta , to sorry , odgrzewane kotlety, i chcąc czy nie chcąc, jeżeli Tobie się nie podoba DI, nie znaczy że gra jest zła

@DOWN

Demon's Souls mam i gram, i gra jest super, ale graficznie, to taki DI jest majstersztykiem, , tak na przyszłość, żebyś oczy przemył

edit2

i nie mów do mnie synku, bo po twoich postach , czuję, że mój syn jest bardziej inteligentny od Ciebie

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podnieciłeś się niczym mój pies na kaszankę :) spoko, z tych gier, co wymieniłeś, U2 może powalczyć o miano killer-a ale reszta , to sorry , odgrzewane kotlety, i chcąc czy nie chcąc, jeżeli Tobie się nie podoba DI, nie znaczy że gra jest zła

ja sie podniecilem ? cos ci sie synku chyba myli, DI to crap i koniec tematu, moja opinia a ty sie spinasz jak male dziecko ktorego matka zostala obrazona.

ja juz na ps3 przegralem w tyle tytulow ze moge odroznic jednak fakt ktora gra mi sie podoba a ktora nie, ktora wg mnie jest crapem a ktora nie, a ty ? coz, wnioskuje po gamertagu ze ps3 dostales na urodziny chyba niedawno.

btw. dobrze wiedziec ze Dragon Age i Demon's Souls to odgrzewane kotlety, tak trzymaj i graj w gry rodem z last-gen.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakiej rozdziałce smiga GRA?!

720p, 60FPSów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia po demie. Może dlatego, że prawie cała akcja dzieje się na Ziemi i jest za jasno. Od kiedy wchodzimy do kościoła, IMO wyraźnie da się zauważyć poprawę grafiki.

Nie podoba mi się wygląd przycisków w czasie QTE. Srebrne tło ze słabo widocznym przyciskiem to nie jest to. Walka ze Śmiercią jest wogóle śmieszna i właściwie rzecz biorąc, żałosna.

Za to voice acting jest bardzo dobry. Dante nie do końca, ale nie jest tragicznie. I do tej pory nie mogę zrozumieć po jaką cholerę przyszył on sobie tą płachtę (?) na klatkę piersiową.

Poczekam na recenzje i gameplaye z Piekła właściwego (czyli robione przez użytkowników, a nie przez dział marketingu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) do tej pory nie mogę zrozumieć po jaką cholerę przyszył on sobie tą płachtę (?) na klatkę piersiową.

Jest to gobelin na którym wypisane są wszystkie jego grzechy jakich dopuścił się za życia (zanim wskoczył w otchłań piekła), którą to Dante, jako były rycerz zakonu Templariuszy, wszył sobie by ta przypominała mu o tym kim był i co zrobił. Ma to być swoista pokuta dlatego wszył ją sobie w ciało zachowując formę krzyża. Dante nie tylko liczy na to, że uda mu się uratować Beatrice wyrywając ją samemu Diabłu z gardła jeśli przyjdzie taka potrzeba, ale liczy też na odkupienie swoich grzechów. :whistling:

Piękne... :geek:

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to gobelin na którym wypisane są wszystkie jego grzechy jakich dopuścił się za życia (zanim wskoczył w otchłań piekła), którą to Dante, jako były rycerz zakonu Templariuszy, wszył sobie by ta przypominała mu o tym kim był i co zrobił. Ma to być swoista pokuta dlatego wszył ją sobie w ciało zachowując formę krzyża. Dante nie tylko liczy na to, że uda mu się uratować Beatrice wyrywając ją samemu Diabłu z gardła jeśli przyjdzie taka potrzeba, ale liczy też na odkupienie swoich grzechów. :whistling:

Piękne... :geek:

Fabuła jest żenująco głupia trzeba przyznać. Ale to było wiadome od samej zapowiedzi i chyba nikt nie jest teraz zdziwiony. Ale jako shlasher wg mnie jest całkiem w porządku. Bo tego mi brakowało od poczatku istnienia PS3, musiałem się męczyć w jakieś Conany i inne parchy. Dobrych tytułów było kilka, Heavently Sword ew Devil May Cry potem długo nic a następnie gry w które można było zagrać czyli X-men, Afro Samurai, teraz jest Ninja Gaiden 2. A tutaj jest całkiem przyjemna sieczka,do tego dojdzie jeszcze Bayonetta i GoW. Zapowiadają się wreszcie naprawdę dobre shlahsery.

Co do grafiki to ja chyba tak mam że mi nic nie przeszkadza, bo na komputerze ostatnio grałem jakieś 7 lat temu i po przejsciu z PS2 na trójkę to mi się wszystkie podobają, chyba że jest wyjątkowo paskudna jak np w Army of Two, Conanie czy Sains Row.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×