Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten sam błąd i nie wiem co robić ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z odpaleniem gry dawno nie gralem(ok. miesiac) wczoraj wlaczylem sciagnalem najnowsza latke i podczas instalacji wyskoczyl jakis blad i od tego momentu gdy chce uruchomic gre mam czarny obraz i nic wiecej. Co mam zrobic mial tak ktos , moze usunac wszystkie sejwy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuń tą łatkę, co ściągnąłeś i pobierz ją ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co kaman z tym DLC???dlaczego tam mam 8plikow po 400mb prawie??kazdy tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wreszcie jest Map Pack!!!! Tylko, że problem mam: po potwierdzeniu zakupu wyskakuje mi error 80023103. Kurde, co robić? Może serwery przeciążone? Udało się Wam już ściągnąć Stilumus Package?

Też mam ten problem:(.Czekałem na te mapy od samego rana a tu ZONK:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co kaman z tym DLC???dlaczego tam mam 8plikow po 400mb prawie??kazdy tak ma?

Jeśli masz polską wersję gry, to ściągnij ten o numerze BLES-00690.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem, sciagnalem, zaintalowalem ale gra jakby tego nei widzi i nie moge grac n DLC... ktos wie czemu tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem, sciagnalem, zaintalowalem ale gra jakby tego nei widzi i nie moge grac n DLC... ktos wie czemu tak jest?

Pewnie pobrałeś DLC z innej wersji gry niż posiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pobrałeś DLC z innej wersji gry niż posiadasz.

Wlasnie zauwazylem :) Ok sciagam znowu, ale tamto co mam zainstlowane to co z nim zrobic? zainstalowac 2 raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zauwazylem :) Ok sciagam znowu, ale tamto co mam zainstlowane to co z nim zrobic? zainstalowac 2 raz?

Nie wiem jak to jest z tym dodatkiem bo jeszcze nie kupiłem, ale z tego co czytam to są do wyboru przy ściąganiu, więc odinstaluj/usuń ten zły a pobierz jeszcze raz tym razem właściwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei nie mogę pobrać dlc bo w momencie wpłaty kasy na konto wywalił mi błąd 80023102 . Czekam, może się coś odblokuje a jak nie, to tel do obsługi. Kasę z konta zjadło a dodatku pobrać nie mogę. :verymad::blink::angry::down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie? moge zagrac na nowych mapkach w hardcore tdm? jak biore hardcore stimulus to tam jest w sumie tylko search and destroy i hardcore head quater.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem posiadaczem nowych map. Niestety jestem lekko podłamany. Tyle razy strzałów z UMP45 i shotgunów w plecy to jeszcze nie dostałem. W dużej mierze jest to na pewno spowodowane nie znajomością map ale mam wrażenie że wszyscy biegają Z UMP45 z tłumikiem. Może byłem juz zmęczony próbami doładownia konta psn. Widze po postach że nie tylko ja miałem z tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy jest możliwośc np. grać w stimulusie "tylko" w death match? narazie wpadają mi losowe rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy jest możliwośc np. grać w stimulusie "tylko" w death match? narazie wpadają mi losowe rozgrywki.

Niestety póki co rozgrywki są losowe.Podejrzewam ze przez dobry miesiąc to sie nie zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony fajnie, że są losowe tryby, bo każdy się zapozna z nimi. Ja np. grałem tylko DM, a teraz gram zdobycie flagi, wysadzanie itd. Z drugiej strony denerwuje, gdy chcemy zagrać DM, a nie możemy.

yoshi dlaczego mieliby zmienić to za jakiś czas? Wątpie w to, zapewne tak już zostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoshi dlaczego mieliby zmienić to za jakiś czas? Wątpie w to, zapewne tak już zostanie

Wydaje mi sie że teraz poprostu nie opłaca im się robić oddzielnych serwerów na poszczególne rozgrywki. Za mało ludzi zakupiło na razie mapy. Jeżeli tego nie zrobia to będę nieźle rozczarowany ponieważ moim ulubionym i podstawowym trybem jest TDM i FFA a wczoraj chyba tylko z dwa razy na 20 zagrałem w TDM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy ktoś grając w jakikolwiek tryb poza Stimulus natrafił na nowe mapki? Bo szczerze to mnie denerwuje to że muszę grać w losowe tryby. Wychodzi na to, że i tak niepotrzebnie ściągnąłem DLC bo chcąc pograć w TDM to tych map tam nie będzie.

EDIT: Właśnie przeczytałem że to sprawa tymczasowa, aż więcej osób zakupi DLC. Nie pamiętam dokłądnie jak to było w COD4, ale bardzo mozliwe że tak samo.

Edytowane przez caballero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem że to sprawa tymczasowa, aż więcej osób zakupi DLC. Nie pamiętam dokłądnie jak to było w COD4, ale bardzo mozliwe że tak samo.

Nie wiem, gdzie tak przeczytałeś. Jak możesz, to podaj wiarygodne źródło. Póki co mapki i tryby są dobierano losowo, co nie zawsze "cieszy"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.notebookreview.com/gaming-software-graphics-cards/481023-mw2-stimulus-map-pack-4.html

Tak samo było na Xboxie, że przez pierwszy tydzień czy tam dwa, zanim sporo osób kupiło dodatek. Ma to na celu przyciągnięcie ludzi do innych trybów niż TDM oraz zniwelowanie kicków wynikających z nieposiadania DLC. Za kilka dni nowe mapki powinny zostac wrzucone do normalnych trybów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanko małe , jest możliwość zmiany języka z polskiego na angielski ? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanko małe , jest możliwość zmiany języka z polskiego na angielski ? ^^

Wydaje mi się,że nie ma takiej możliwości.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci się wydaje - nie ma takiej możliwości. A co do mapek - nowe lokacje losują się teraz nie tylko w playliście Stimulus Package, ale także w innych trybach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,

Panowie, nowe mapy są już w normalnym pakiecie map także jak ktoś chce zagrać w TD w nowe mapy to nie ma z tym już żadnego problemu. Gramy tak samo jak w stare mapy - nowe mapy już tam są !!! :rolleyes: Upps... chyba powtórzyłem post z powyżej :biggrin:

Edytowane przez Gregez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a ja mam takie pytanie niewiem jak to jest z tym dzieleniem sie i zrzutka w 5 np. :/ poniewaz zakupiłem normalnie mapki i poszedłem do dwóch ziomków zeby tez im dac te mapy załozyłem tam swoj profił sciagnąłem jednemu który ma konto na GB i drugiemu który ma konto na PL i dlaczego niemoga odpalic tych map wszyscy mamy te same werjse 00690 zaznaczam ze ja takze mam konto na PL. Macie jakies porady sugestie ps. robiłem to pierwszy raz wiem moze cos źle:/ z góry dzieki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×