Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

 GT GotY Awards 2009 Game of the Year Modern Warfare 2! BUAHAHAHAHA ... to chyba jakaś kpina!!!!  no jaja na całego, 5 godzin najbardziej liniowego na świecie singla, odgrzewany arcadowy online:rofl: 

Online jest dobry, co z tego że odgrzewany ;p i właśnie nie jest arcadowy... ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online jest dobry, co z tego że odgrzewany ;p i właśnie nie jest arcadowy... ;x

aha, to jaki jest w porównaniu do tego z BC2? ta sama tematyka, przypomne tylko ... 

wiesz, Miszcz dla mnie to po prostu nieporozumienie, było przynajmniej 5 lepszych gier, ze o przełomowym Killzone2 nie wspomne, ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, to jaki jest w porównaniu do tego z BC2? ta sama tematyka, przypomne tylko ... 

wiesz, Miszcz dla mnie to po prostu nieporozumienie, było przynajmniej 5 lepszych gier, ze o przełomowym Killzone2 nie wspomne, ... 

O, sory, ale dla mnie KZ2 to totalny niewypał poza b. dobrą grafiką i całkiem niezłym singlu... Lecz każdy ma swój gust, a dla mnie zarówno w KZ2 jak i w BC2 jest za dużo chaosu :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, sory, ale dla mnie KZ2 to totalny niewypał poza b. dobrą grafiką i całkiem niezłym singlu... Lecz każdy ma swój gust, a dla mnie zarówno w KZ2 jak i w BC2 jest za dużo chaosu :o

nie ukrywam ze jestem z obozu K2, ... ale zaby napisac ze Killzone to niewypał? juz predzej bym powiedzial o MW2, sukces komercyjny owszem, ale nic poza tym, zawyzone oceny w serwisach, i nieslusznie przyznane nagrody, za tym stoji wielka kasa panowie ... zreszta jestem pewien, ze MoH nowy, bedzie identyko jak MW2, i rowniez odniesie sukces, i tak sie fani podziela, a tak w zasadzie beda grac w jedno i to samo gowno, az nadejdzie jakis 3ci tytul, i pogrzebie oby dwa ... i mam nadzieje, bedzie to K3 :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ukrywam ze jestem z obozu K2, ... ale zaby napisac ze Killzone to niewypał? juz predzej bym powiedzial o MW2, sukces komercyjny owszem, ale nic poza tym, zawyzone oceny w serwisach, i nieslusznie przyznane nagrody, za tym stoji wielka kasa panowie ... zreszta jestem pewien, ze MoH nowy, bedzie identyko jak MW2, i rowniez odniesie sukces, i tak sie fani podziela, a tak w zasadzie beda grac w jedno i to samo gowno, az nadejdzie jakis 3ci tytul, i pogrzebie oby dwa ... i mam nadzieje, bedzie to K3 :D 

:) Lulz, MoH napewno nie kupie (TPS). A KZ3 też nie, bo wolę strzelać do ludzi xD A tak wogóle, są jakieś niusy na temat CoD7? :P II wojna jest IMO fajniejsza niż współczesne konflikty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał że singla przechodzi się w 6 h? Proponuje włączyć singla na poziomie weteran. To jest jakas porażka!!!!!!!!!!! Nie chce mówić z czym się chyba zamienili na głowy twórcy gry ale to jakas porazka. Pjana leci mi z pyska od wczoraj w nocy jak w to gram. Uważam że całkiem nieźle sobie radzed w grach i tak jak z KZ 2 miałem problem z ostatnim poziomem trudności tak i tutaj przechlapane. Nie mam już mocy się wkurzać bo pad już połamany ale jeszcze działa. Może się uda ale jakim kosztem? To jest nienaturalne co tu się dzieje no i nasi kompani to poprostu porażka jeśli chodzi o pomoc:(

Sory ze tak wyciagam twojego posta ale smiac mi sie chce, Veteran w tym Callu to banał troszke wiecej wysiłku niz w Normal włozyłem i przeszedłem cała gre na veteranie w 6 godzin. Heh to cienki jestes i lepiej w tą gre nie graj, bo czekpointy to na kazdym kroku są hah i owiele łatwiej sie gra niz w Cod5 na Veteranie. A własnie skoro tutaj dla ciebie jest przesrane to w 5 to bys nie ruszyl w pierwszej misji z początku bo bys nie dał rady, tam to jest dopiero przesrane strzelaja jak porabani xD i granatami rzucaja jak by ich tone mieli xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, veteran w MW2 jest naprawde łatwy, nie grałem w WaW, ale to co jest w 6 prawie nie różni się od harda i normala, ogólnie łatwo. Problem miałem tylko z platformą wiertniczą i ochroną dysku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, nurtuje mnie to. Czy w COD MW 2 Single czasem przycina? Albo mi się zdawało , albo naprawde mi przycięło. To możliwe? Zdarzyło się to komuś z was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm nie przypominam sobie, aby mi kiedyś MW2 na singlu przycinał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, nurtuje mnie to. Czy w COD MW 2 Single czasem przycina? Albo mi się zdawało , albo naprawde mi przycięło. To możliwe? Zdarzyło się to komuś z was?

nie chcę demonizować, czy cos w tym stylu, ale mi zaczęło przycinac, a nawet zawieszać no i skonczyło się pierwszym YOLD, no ale mam nadzieję, a nawet tak sądze że to przypadek, choć gra ma z całą pewnościa duże wymagania (grzewczebiggrin.gif )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie czasem zdarzały się dropy animacji, ale to sporadycznie.

nie ukrywam ze jestem z obozu K2, ... ale zaby napisac ze Killzone to niewypał? juz predzej bym powiedzial o MW2, sukces komercyjny owszem, ale nic poza tym, zawyzone oceny w serwisach, i nieslusznie przyznane nagrody, za tym stoji wielka kasa panowie ... zreszta jestem pewien, ze MoH nowy, bedzie identyko jak MW2, i rowniez odniesie sukces, i tak sie fani podziela, a tak w zasadzie beda grac w jedno i to samo gowno, az nadejdzie jakis 3ci tytul, i pogrzebie oby dwa ... i mam nadzieje, bedzie to K3 :D 

To kwestia gustu, tak jak niektórzy narzekają, że CoD jest zbyt arcade'owy to w KZ2 właśnie nie podobało mi się, że akcja jest zbyt powolna i realistyczna. W multi pograłem z tydzień i grę sprzedałem, nie wiem w czym oprócz grafiki można się w tej grze zachwycać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się podniecać tym , że wczuwasz się w wojnę i strzelasz do przeciwników nie każdy ma okazje w życiu postrzelać z prawdziwego AK-47 czy też SCAR-H a MW2 daje ci możliwość wirtualnego postrzelania z broni i zabijania :D takie moje małe odczucie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam podobają się obie pozycje, to chyba dobrze że gry różnia się od siebie bo byśmy sie zanudzili. Obie gry są dobre, a że mają swoich za i przeciw wielbicieli to norma i szkoda czasu i miejsca na kolejne, pewne milionowe spory na ten tematrolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy wam przycina w menu MW2? CO niewyjde do głównego menu to tnie tak na 35sek i potem znów konsola chula. Co może być powodem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś niusy na temat CoD7? :P II wojna jest IMO fajniejsza niż współczesne konflikty...

Odpowie ktoś? :P Bo ja żadnego info znaleźć nie mogę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowie ktoś? :P Bo ja żadnego info znaleźć nie mogę :P

Gdzieś się przewinęło że nie wracają do II WŚ :) Teraz będzie walka. COD VS nowy MOH ^^ I to wyjdzie tylko na dobre :) W najgorszym wypadku dostaniemy przynajmniej 1 genialną gierkę :) Chociaż już wiem że MOH będzie mistrzowski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, MOH zapowiada się bardzo ciekawie. Tak jak kolega wyżej napisał, może być to impuls, który spowoduje, że panowie z Infinity Ward stworzą coś jeszcze lepszego (od i tak już wg mnie bardzo dobrego) Calla 6. Poczekamy, zobaczymy ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) 

Planuje w next tygodniu kupic konsole slim 120 gb +mw2. Mam wątpliwości na temat tego całego YLOD , natrafiłem na filmik , gdzie po ostatnim patchu dla mw2 konsole sie psuły i wyskakiwał YLOD , zobaczcie sami , co o tym myślicie ? 

http://www.youtube.com/watch?v=xAlizyV2Fdk

Naprawione czy nie ? Pokazuje wam sie YLOD podczas gry w mw2 czy konsola dalej śmiga jak wcześniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są tylko przypadki. Sam pomyśl - na serwerach mw2 czasami jest 500 000 osób i każdy z nich aby zagrać musi ściągnąć tego patcha. To są tylko nieliczne wypadki, więc nie ma mowy o problemie. A fanboje xboxa już rozpowiadają takie plotki.

Edytowane przez imit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Chciałem tylko sie upewnić co do tego filmiku , nowa konsola zepsuta po 1 dniu użytkowania :x tragedia ;/ Mimo to dzięki , wole dmuchać na zimne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Chciałem tylko sie upewnić co do tego filmiku , nowa konsola zepsuta po 1 dniu użytkowania :x tragedia ;/ Mimo to dzięki , wole dmuchać na zimne :D

Wszystko śmiga jak należy :) Kupuj i graj ^^ :D Ale pamiętaj !!!

Gra to dopiero początek :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, MOH zapowiada się bardzo ciekawie. Tak jak kolega wyżej napisał, może być to impuls, który spowoduje, że panowie z Infinity Ward stworzą coś jeszcze lepszego (od i tak już wg mnie bardzo dobrego) Calla 6. Poczekamy, zobaczymy ; )

Nieee... MoH nie będzie fajny, bo będzie TPS'em. Fajnie by było jakby zrobili sandboxowego CoD'a :D Żart. Ja marzę o misjii w afganistanie, jakaś wielka mapa, i natarcie 5000 talibów i jesteśmy snajperem... Chaos, i wgl, granatniki, czołgi, samoloty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee... MoH nie będzie fajny, bo będzie TPS'em. Fajnie by było jakby zrobili sandboxowego CoD'a :D Żart. Ja marzę o misjii w afganistanie, jakaś wielka mapa, i natarcie 5000 talibów i jesteśmy snajperem... Chaos, i wgl, granatniki, czołgi, samoloty...

Gdzie znalazłeś info że będzie to TPS a nie FPS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×