Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Cziter! :D

Ja też raz miałem jakby SH... chyba czas na Black Opsa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BO jest tragicznie jeśli chodzi o dedykowane serwery w multi masakra z jakością połączeń.

Czy wiecie co zrobić w przypadku zaczitowania wbrew woli? Można to jakoś usunąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przesiadce z BO na MW2 doznałem szoku: wszystko pięknie i płynnie chodzi, frame rate jakiś w ogóle kosmiczny, postacie są jakieś większe i kolory tak po oczach nie dają. Nic tylko się cofnąć i grać w stare dobre MW2!!!

No zgadzam się ja to zrobiłem 3 tygodnie temu w końcu cioranie po sieci sprawia przyjemność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, wie ktoś może czy ruszyło się coś w sprawie pirackich serwerów w mw2?

bo jakos nie widzi mi sie stracic ponownie wszystkich perków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum już sie nie udzielam przez to że ogólnie skończyłem z graniem (sprzedałem PS3) bo nie mam czasu obecnie, ale pare dni przed premierą Black Ops trafiło mi się trafic na shakowane lobby (przez matchmaking) jaja były straszne, koleś latał w powietrzu i z AK47 latały rakiety z auto aimem !

Grałem na tym serwie pare rund, nic mi sie nie popsulo, jedną z ostatnich postanowiłem nagrać iPhonem.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[@up

to ładnego farta miałeś, jak nic nie znikneło. Zazwyczaj kasusje wszystkie perki i dodatki do bronii + ladny czerwony napis "YOU GOT FUCKING OWNED" ;s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat do tego pytania, czy dalej są jaja w związku z tymi hakerami jeśli chodzi o multi, czy już się sytuacja uspokoiła? ponieważ chciałbym sobie sprawić ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeeźnia na multi jest i się pograć nie da, kup lepiej Bad company 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Ja również mam problem jeżeli chodzi o on-line! Dziś z ziomkami graliśmy i zauważyłem, że jeden typ w ogóle nie posiadał emblematu :o Zaczęło się dziać coś dziwnego i po prostu wyszliśmy z mapki. Zamiast nazwy klanu miałem OWN a teraz na moim pasku który toczy się u dołu ekranu wyskakuje chamski czerwony napis YOU GOT FUCKING OWNED po czym dalej statystyki znajomych i moje. Cała sytuacja trwała moment, a skutki są wyobrażalnie wielkie. Nie mam połowy tytułów, wykasował mi statystyki oraz muszę zaczynać wszystko od nowa. Ktoś wie jak mogę się pozbyć tego denerwującego napisu i o co w ogóle chodzi? Pozdrawiam

P.s może ktoś już spotkał się z takim przykładem?

Witam mam ten sam problem ... czy udał ci się tego pozbyć ..... mi odblokowały sie wszystkie bronie i dodatki .... nie da sie grac normalnie !!!

[@up

to ładnego farta miałeś, jak nic nie znikneło. Zazwyczaj kasusje wszystkie perki i dodatki do bronii + ladny czerwony napis "YOU GOT FUCKING OWNED" ;s

jak sie tego pozbyc .... by grac normalnie czekam na ratuneksad.gif i pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic nie zrobisz. Pozostaje granie za zhackowanym koncie albo stworzenie nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy jak to zrobiłeś. Ja w razie czego kopiuję sobie save gry na pendrive, może jakby co to pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę wczoraj pograłem, ale nie za długo bo zbytnio się nie dało.

W celu sprawdzenia czy nie ma cheaterów użyłem mojego zapasowego konta US, no i nie zauważyłem niczego niepokojącego. Tylko że mnie rozłączało w 75% gier, ale może dlatego że grałem na koncie US. 3/4 graczy ma 70 lvl więc grając na 1 lvl nie poszalałem :pardon:

Przy najbliżesz okazji pogram na moim główny koncie i powystrzelam tych z 70lvl co go dostali gratis od cheaterów. :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od czasu wydania patcha i aktualizacji ps3 do 3.60 i jest ok. Oszustów brak jak na razie.

Edytowane przez Bartolinix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktos juz probowal resetowanie statow? tak jak na tym filmie.

i czy dziala?

i czy moglby mi ktos to wytlumaczyc jak to zrobic? bo za bardzo nie rozumiem o co mu chodzi z tym drugim kontem co trzeba wczytac na split-screenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, chciałbym uzyskać pomoc/informacje od bardziej doświadczonych kolegów graczy używających platformy PS3 do gierek i rozrywki. 

Pytanie dotyczy gry call of duty modern warfare 2

-ze względu na brak dostępu do Internetu korzystam z funkcji gry w kilka osob na jednej konsoli PS3 (opcja w trybie multiplayer, gdzie obraz dzieli sie w zależności od ilości graczy 2-3-4)

-wszystko idzie poprawnie, każdy ma swój własny profil który zawsze wczytuje i tym samym nabija sobie rangi, stopnie, umiejętności itp

Moje pytanie:

Zawsze podczas wybierania strony (milicja,ranger itp) a następnie broni mamy tylko do wyboru 4 rodzaje uzbrojenia:

-tarcza ; 2 pistolety

-snajperka ; pistolet

-karabin z kolimatorem ; pistolet

-shotgan ; karabin

dlaczego tak mało jest opcji broni w jaki sposób to zmienić, odblokować??

Prosze o odpowiedz, w możliwie jak najbardziej opisowy sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@

Witam,

A nie widzisz pod tymi klasami opcji: "Inne klasy", "Zmodyfikowane klasy" lub "Więcej klas".

Ogarnij trochę te odstępy.

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. chcialbym sie podszkolic jako sniper. dlatego szukam kogos z kim moglbym pograc sam na sam. sam cos tam umiem czasem uda sie wygrac ale to za malo. moj nick zbrodniciel_pl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się spytać czy multi działa poprawnie czy są tam jeszcze hakierzy ? Czaje się do kupna black ops troszkę mnie znudził :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj artykul wczorajszy na portalu :P

Nie ma hakerow i nic tylko grac i sie cieszyc ze hakrow juz nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że czytałem jestem na bieżąco ale chciałem się upewnić od graczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdzicie że niema hakerów, ale to nie prawda choć szansa na trafienie hacked lobby jest mała. Grając sobie S&D jakiś dzieciak spamował wiadomością : Thats right i hacked this ~ były tego 2 linijki. Choć nie było żadnego latania biegania etc., wszystko normalnie. Gość miał 9-10 lat darł sie przez mikrofon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×