Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, skończcie z tą hipokryzją.

Gra o wojnie musi być brutalna i krew ma byc czerwona :D. Czepianie sie o to, że można w grze zabić cywila.. w porównaniu do obrazów pokazywanych w dziennikach to to jest mały miki ;).

Rozumiem, że niektórzy po wszechobecnej indokrynacji moga czuć niesmak podczas takiej gry. Ale niech te osoby wezmą poprawkę, że ludzie są rózni i nie każdy myśli w tak prostolinijny sposób. Zachowujecie się jakbyście uważali, że źródłem wszechobecnej przemocy są właśnie brutalne sceny w grach. Nie są.

c.

A oglądałeś filmik o którym rozmawiamy? Nie chodzi o to, że można zabic cywila tylko o to, że :

Przez początkowe pięć minut misji nikt do Ciebie ani raz nie strzela, nie ma nikogo uzbrojonego z wyjątkiem Ciebie i Twoich rosyjskich kompanów a waszym celem jest wybicie wszystkich ludzi na lotnisku. Wchodzisz z karabinem w tłum i zaczynasz do wszystkich strzelać na oślep. Ludzie uciekają, czołgają się a ty sobie do nich strzelasz. Naprawde super pomysł na grę która sprzedaje się w kilkunastu milionach egzemplazy i jest uważana za najlepszego FPSa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oglądałeś filmik o którym rozmawiamy? Nie chodzi o to, że można zabic cywila tylko o to, że :

Przez początkowe pięć minut misji nikt do Ciebie ani raz nie strzela, nie ma nikogo uzbrojonego z wyjątkiem Ciebie i Twoich rosyjskich kompanów a waszym celem jest wybicie wszystkich ludzi na lotnisku. Wchodzisz z karabinem w tłum i zaczynasz do wszystkich strzelać na oślep. Ludzie uciekają, czołgają się a ty sobie do nich strzelasz. Naprawde super pomysł na grę która sprzedaje się w kilkunastu milionach egzemplazy i jest uważana za najlepszego FPSa

Takie są realia tego świata a gra to pokazuje, co ty myślisz kornknot jak terroryści planują zamach to podają to do wiadomości i czekają na odpowiedź władz, czy wchodzą robią siekę (tak jak to pokazano w MW2) a historia toczy się dalej?

Ludzie nie mieszajcie fikcji z rzeczywistością, trzeba to rozgraniczyć. To jest tylko gra!

Jeśli Ci nie pasuje nie KUPUJ! Lepiej zagraj sobie w FLOWER lub coś tego pokroju!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ;) i bardzo mi się ten motyw podoba.

Oglądałeś Leona Zawodowca? Też byłeś zbulwersowany kiedy od jego kul ginęli boguwinni antyterroryści? Przecież tylko wykonywali rozkazy zdegenerowanego przełożonego.. I ta wszechobecna przemoc :/ ach, uch*

c.

* - sorki, nie potrafie byc poważny kiedy widzę/czytam o takich reakcjach ludzi na przemoc w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zastanowiliście się kiedyś czy jakiś strażnik z Uncharted 2 ma żonę i dzieci? A wy go zrzuciliście z dachu. Skąd wiecie czy nie zawahałby się by do was strzelić. Nie daliście mu wyboru. A teraz leży jako krwawa miazga gdzieś w Himalajach

Albo jak w GTA IV niechcący przejechaliście cywila to wczytywaliście poprzedni stan gry? Może właśnie niósł leki swojej chorej babci? ;( ;( TO TAKIE SMUUUUTNE.

Obrońcy moralności się znaleźli. To po prostu ukazanie 'tych złych' z gier z innej perspektywy. Nikt wam nie każe samemu ciągnąć za spust. A może pierwszy raz w CoD będzie alternatywne zakończenie i na tym lotnisku możecie stanąć za tamtą czwórką i wpakować im serię w plecy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zastanowiliście się kiedyś czy jakiś strażnik z Uncharted 2 ma żonę i dzieci? A wy go zrzuciliście z dachu. Skąd wiecie czy nie zawahałby się by do was strzelić. Nie daliście mu wyboru. A teraz leży jako krwawa miazga gdzieś w Himalajach

Albo jak w GTA IV niechcący przejechaliście cywila to wczytywaliście poprzedni stan gry? Może właśnie niósł leki swojej chorej babci? ;( ;( TO TAKIE SMUUUUTNE.

Obrońcy moralności się znaleźli. To po prostu ukazanie 'tych złych' z gier z innej perspektywy. Nikt wam nie każe samemu ciągnąć za spust. A może pierwszy raz w CoD będzie alternatywne zakończenie i na tym lotnisku możecie stanąć za tamtą czwórką i wpakować im serię w plecy?

a propos U2

682802964_8CjvU-L.jpg

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszechobecna przemoc, czy nawet zabijanie przypadkowych przechodniow w GTA to jedno, a misja w ktorej masakrujesz pol lotniska jako terrorysta to drugie. Zwlaszcza w tak glosnej grze. Ja czuje niesmak i tyle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę różnicy. Tu i tu zabijasz niewinnych. A w jakich ilościach to zależy od ciebie. A wydaje mi się, że GTA IV to popularniejsza i głośniejsza gra niż cała seria Call of Duty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę różnicy. Tu i tu zabijasz niewinnych. A w jakich ilościach to zależy od ciebie. A wydaje mi się, że GTA IV to popularniejsza i głośniejsza gra niż cała seria Call of Duty.

Nie widzisz roznicy? Miedzy zabiciem przypadkowego przechodnia w GTA, co nie jest w ogole celem gry i robisz to po prostu tak ot dla zabawy jesli Cie to kreci, a miedzy misja w ktorej jestes terrorysta i celem twoim jest zabijanie bezbronnych ludzi na lotnisku (i np jak na filmiku dobijac rannych albo zabijac ludzi pomagajacych rannym) czyli innymi slowy przeprowadzeniem ataku terrorystycznego?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po sprawie, kazdy obronca moralnosci moze sobie pominac scene, a dalsze gadanie jakie to zle, jest tylko glupim wjazdem w cudze gusta, takie czepialstwo dla zasady.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz roznicy? Miedzy zabiciem przypadkowego przechodnia w GTA, co nie jest w ogole celem gry i robisz to po prostu tak ot dla zabawy jesli Cie to kreci, a miedzy misja w ktorej jestes terrorysta i celem twoim jest zabijanie bezbronnych ludzi na lotnisku (i np jak na filmiku dobijac rannych albo zabijac ludzi pomagajacych rannym) czyli innymi slowy przeprowadzeniem ataku terrorystycznego?

CWIR to jest tylko gra! A ty się wczuwasz jakby to był gorący news z dzisiejszych faktów.

"Gracze mają możliwość pominięcia tej sceny. Na początku gry, są dwa punkty kontrolne, w których gracze są ostrzegani, że dla części osób ten fragment może być wstrząsający. Te punkty kontrolne można wyłączyć."

Obrońcy moralności będą wiedzieli co zrobić, ciekawi mnie tylko ilu z was będzie jednak chciało positkować cywilów :D zapewne żaden heheee

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CWIR to jest tylko gra! A ty się wczuwasz jakby to był gorący news z dzisiejszych faktów.

Obrońcy moralności będą wiedzieli co zrobić, ciekawi mnie tylko ilu z was będzie jednak chciało positkować cywilów :D zapewne żaden heheee

No niby tak, ale zawsze może się tradić jakiś jeb**ęty co będzie to naśladował, bo kupi gre, i pomyśli "O! ale fajnie!" Zauważ gry bardziej oddziaływują na Ciebie niż filmy bo ty kierujesz postacią w grze i ty decydujesz co robisz. To jak symulator zabijania lub trening przed atakiem terrorystycznym. Dobrze że będzie można to pominąć... Pewnie IW cieszy się że taka afera, wiecie: dodatkowa reklama itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale zawsze może się tradić jakiś jeb**ęty co będzie to naśladował, bo kupi gre, i pomyśli "O! ale fajnie!" Zauważ gry bardziej oddziaływują na Ciebie niż filmy bo ty kierujesz postacią w grze i ty decydujesz co robisz. To jak symulator zabijania lub trening przed atakiem terrorystycznym. Dobrze że będzie można to pominąć... Pewnie IW cieszy się że taka afera, wiecie: dodatkowa reklama itp :)

U la.. ciekawy jestem jakie masz zdanie na temat zabawy w Paintball :D. Coś mi się wydaje, że większość ludzi grających w RPG fabularne czy też biegających po lesie z karabinami podczas paintball/asg to przyszli terroryści. Zamknijmy ich na wszelki wypadek ;). Albo przynajmniej zabrońmy tego typu zabaw bo na pewno wśród tych osób któryś będzie chciał się później przekonać jak to jest naprawdę.

Zabrońmy wszystkiego dla wyższego dobra jakim jest bezpieczeństwo ;).

c.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale zawsze może się tradić jakiś jeb**ęty co będzie to naśladował, bo kupi gre, i pomyśli "O! ale fajnie!" Zauważ gry bardziej oddziaływują na Ciebie niż filmy bo ty kierujesz postacią w grze i ty decydujesz co robisz. To jak symulator zabijania lub trening przed atakiem terrorystycznym. Dobrze że będzie można to pominąć... Pewnie IW cieszy się że taka afera, wiecie: dodatkowa reklama itp :)

Gdyby tak bylo, i byloby to poparte jakimis konkretnymi badaniami, gry bylyby ZAKAZANE.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geez... Czy ja mówiłem że wszyscy? Że TY, ON, Kowalski i paru innych też, będziecie wybijali całą planetę? Mówiłem że może się trafić jakiś psychopata! przecież ten niemiec, grał w CS'a i poszedł do szkoły, zabił 15 osób i siebie. ;x Tak czy siak to nie temat do gadanie o wpływie gier na człowieka :) Wiadomo czy będzie długi Single?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, to aż się robi niesmaczne. Ludzie zachowujecie się jak Lemingi, gdy jeden wrażliwy krzykacz zacznie ćwierkać to od razu pół wątku zostaje zaspamowane przez obrońców moralności. Założę się, że w codziennym życiu gdy w TV oglądacie jak to w ataku terrorystycznym zginęło X ludzi to przełączacie kanał 'bo nuda', a gdy w innowacyjnej grze pojawia się możliwość postrzelania do (rany boże!) zakładników to och! wielka afera, litości ... TO JEST GRA, w której nawet w małym stopniu nie jest odwzorowana brutalność rzeczywistości.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz roznicy? Miedzy zabiciem przypadkowego przechodnia w GTA, co nie jest w ogole celem gry i robisz to po prostu tak ot dla zabawy jesli Cie to kreci, a miedzy misja w ktorej jestes terrorysta i celem twoim jest zabijanie bezbronnych ludzi na lotnisku (i np jak na filmiku dobijac rannych albo zabijac ludzi pomagajacych rannym) czyli innymi slowy przeprowadzeniem ataku terrorystycznego?

szczerze to nie, bo i tu i tu zabijam bardzo ladnie wygladajace piksele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież gra to gra a rzeczywistość to rzeczywistość jeżeli ktoś to myli to nie powinien sięgać po gry tylko zając się czymś innym i tyle :P A fakt faktem taka afera do darmowa reklama dla MW2. Kupie ta grę ale jak stanieje np. w na ferie zimowe ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam takie pytnie.. Jak wkoncu bedzie z grafika w MW2?

Roznie slyszalem : ze grafika taka sama jak w MW i CoD 5...

Czy to prawda ze nic nie zmienili w strone grafiki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

jak czytam niektóre posty to mi się w głowie przewraca...

Ja zawsze jak miałem wybór to grałem złym przy czym zawsze zabijałem niewinnych ;)

Nie mówcie, że podpalanie żywcem ludzi i sikanie na nich w Postalu nei było fajne heheh

GRA TO TYLKO GRA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam takie pytnie.. Jak wkoncu bedzie z grafika w MW2?

Roznie slyszalem : ze grafika taka sama jak w MW i CoD 5...

Czy to prawda ze nic nie zmienili w strone grafiki ?

Nie bedzie sie duzo roznic od MW i CoD5, to ciagle jest ten sam engine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to proste jak budowa cepa, że przed premierą chcą żeby o grze było głośno stąd filmik w sieci ... reklama dźwignią handlu a jak jeszcze można małym kosztem tyle szumu narobić w okół tytułu to tylko bić brawo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×