Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam info od gościa z Empiku na dworcu gł w Gdańsku, że MW2 przez 1 tydzień będzie sprzedawane po 149.99! Nie wiem jak z innymi sklepami empik, ale pewnie tak samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam info od gościa z Empiku na dworcu gł w Gdańsku, że MW2 przez 1 tydzień będzie sprzedawane po 149.99! Nie wiem jak z innymi sklepami empik, ale pewnie tak samo :)

chyba na PC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niee na PS3 :) Będzie tak jak z FIFĄ! :P

fify nie wydawalo activision i naprawde bardzo trudno mi w to uwierzyc. pozyjemy zoabczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie, Fifa sprzedawana po 150zl byla sprzedawana pewnie prawie po kosztach ale napewno z jakims zyskiem, zeby sprzedawac MW2 po 150zl musieli by doplacac do kazdej sztuki w co nie wierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam info od gościa z Empiku na dworcu gł w Gdańsku, że MW2 przez 1 tydzień będzie sprzedawane po 149.99! Nie wiem jak z innymi sklepami empik, ale pewnie tak samo :)

Oby się to sprawdziło, bo w tym okresie ( październik-listopad) jest tyle tytułów, że już mi karta nie wyrabia :D Czekamy na dobre promocje :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak się brakiem dedyków tak nie przejmował. Nie sugerujcie się artykułem, który poleca kill, gdyż jego autor ma takie pojęcie o dedyku jak ja o nauce do sesji - żadne. Kwestia serwera zew. dla konsol jest z kilku względów kłopotliwe:

1. Obciążenie CPU / konfiguracja samego dedyka - cena miesięczna maszyny która utrzyma 32 sloty na silniku HLDS2 przy tick'u 100 wynosi około 250 zł miesięcznie. Do tego dochodzi jeszcze sama konfiguracja, boostery, transfer pakietów czy w ostateczności zarządzanie takim serwerem.

2. Kupowanie gotowego serwera - Nie liczyłbym, aby jakakolwiek firma w Polsce pokusi się o hosting na swoich dedykach jakiegokolwiek tytułu PS3. Po prostu to się nie opłaca ! Jakbym miał możliwość postawienia (ogółem) 250 slotów HLDS'a (Counter Strike 1.6) klientom, czy 100 konsolowcom to nawet zwiększając cenę slota o te 2,5x wychodzę na tym jak 'Zabłocki na mydle', gdyż klientów na te 250 slotów zdobędę w 1-2 dni, a ile będzie osób, które zapłacą po ~180 zł miesięcznie (jak nie więcej) za 18 slotowy serwer CoD 6 na konsole ? Mało :). Kolejną kwestią jest polityka Sony, czy chociażby wydawcy dot. takiego hostingu.

Nie wiem jak ma się sprawa pod względem technicznym hostowania serwera przez potencjalnego klienta. Możliwe, że jest to na zasadzie peeringu, czy może istnieje jakiś algorytm wybierający najlepszego hostera dla danej gry, jednakże z doświadczeń z gry Resistance 2, gdzie 60 chipków strzela do siebie i nie ma lagów, ani packet lossów jestem optymistycznie nastawiony do CoD 6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 chyba nie przykumales tematu gdyz caly czas chodzi o COD6MW2 na PC i to tam maja wielki dramat, na konsolach jst tak jak bylo i niestety pod tym wzgledem MW jst 100lat za Killzonem.

No i wlasnie 2 sprawa, wybitny i nieprzecietny Killzone 2, obilo ci sie o uszy? Masz dedykowane serwery, zakladasz swoj wlasny i jazda. A cala sytuacja z jakims kupowaniem serwerow do grania... albo malo wiesz o konsolach i jsts graczem pc albo nie wiem ale to co napisales nie ma zadnego zwiazku z rzeczywistoscia :]

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ex-zawodowym graczem Pecetowym, który niedawno nazbierał na konsolę. Niestety w Killzone 2 nie miałem okazji grać, lecz nie myl proszę serwera dedykowanego z self-hostingiem, bo serwer,a hosting to 2 całkiem różne sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ex-zawodowym graczem Pecetowym, który niedawno nazbierał na konsolę. Niestety w Killzone 2 nie miałem okazji grać, lecz nie myl proszę serwera dedykowanego z self-hostingiem, bo serwer,a hosting to 2 całkiem różne sprawy.

selfhosting to jest wlasnie w CoD4 na konsole i bedzie teraz na PC, tyle ze tam jest "random self-hosting" (ot takie slowotworsto smieszne) w KZ2 masz liste serwerow(zupelnie jak w cod4 na pc), filtry i mozesz sobie przebierac jaka gre chcesz grac, wiec z czystym sumieniem mozna to nazwac dedykowanymi serwerami.

Co do mw2 na PC, PCowcy teraz przezywaja kryzys w rzeczy samej, mimo tych ich 200 tysiecznej petycji MW2 podjelo decyzje i ma ich w dupie :) bo dobrze wiedza ze gre pcowcy i tak kupia

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w KZ2 jest możliwość pobrania wget'em binarek do hostowania gry ? Jeśli tak to nawet zaraz mogę postawić Wam serwer :-). W przeciwnym razie nie możemy mówić o 'serwerach dedykowanych', a jedynie o 'self-hostingu'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jeden wielki niewypał ze strony IW. Serwery dedykowane to moim zdaniem jest urok grania na PC. Myślę, że ta decyzja zabije rozgrywkę multiplayer na PieCu, no chyba, że producenci wprowadzą tą możliwość. Jak narazie to podpisujmy się pod petycją, może to coś da, jest już 141 tysięcy podpisów  :thumbsup: 

http://www.petitiononline.com/mod_perl/signed.cgi?dedis4mw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ta dyskusja? Przecież problem nie dotyczy nas, posiadaczy PS3. Więc skończcie z tym tematem.

A ja nadal czekam na gameplay z PS3, ciekawe czy się doczekam... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mialem okazje zagrac i gra sie calkiem dobrze, jak w poprzednia czesc. Gralem w sklepie gdzie gra jest wystawiona na xboxie. Mam ps3 wiec gra nie bedzie sie niczym roznila od tej z x-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja widziałem widok TPP ? :-/

Widziałeś ale prędzej jest to opcja podglądania przeciwników niż tryb gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby ... oby ...

EDIT: I wszystko jasne Panowie koledzy :)

Klik

Edytowane przez haerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie było bety, już wiadomo. Niedługo się okaże że bedzie można włoczyć rzut izometryczny jak w rpg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być bardzo fajne.

Tylko szkoda, że wyciekło, było by niezłe zdziwienie.

Edytowane przez Pabloex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co spojlerujesz? Może nie każdy chce to czytać... Do spojlerów jest specjalne oznaczenie :yucky:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co spojlerujesz? Może nie każdy chce to czytać... Do spojlerów jest specjalne oznaczenie :yucky:

Nie każdy chce również czytać twój offtop. Od zwracania uwagi jest Załoga i opcja Raport

Poza tym to żaden spoiler. TO jest spoiler:

W pewnym miejscu gramy jako terrorysta na lotnisku. I możemy sobie zabijać ludność cywilną jak nam się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, nie widzę tu żadnych elementów fabuły. Wolę dowiedzieć się jak gra wygląd zamiast potem żałować straconych pieniedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×