Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Użyj mózgu, lub musku i się zastanów ... 11.10 ? W takim razie od 17 dni powinienem grać ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie...

ludzie ogarnijcie sie... w stanach inaczej zapisuja date, nie wydaje sie wam ze w takim razie premiara byla 17 dni temu jak jzu ktos napisal? Oo

nie zagladalem na strone wczesniej ale pewnie dyskutuja ludzie o tej 'szokujacej' scenie na lotnisku. szkoda komentowac bo tyle ile osob zostalo zabitych chocby w GTA nikomu nie uda sie nigdy policzyc, i mowie tu o cywilach, nie rozumiem wogole o co halo Oo i jeszcze teraz dowiaduje sie ze ta misje jak ktos chce moze pominac? WTF? to moze niehc od razu beda all czaptery odblokowane i bede wybieral w co grac a w co nie? ciekawe czy wymyslili to wczesniej czy wczoraj na to wpadli. trzeba byc konsekwentnym, skoro gra jest 18+ to tresci w niej zawarte sa dla doroslych i jak ktos nie radzi sobei ze strzelaniem do 'niewinnych polygonow' niech sobie gry akcji odpusci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie ogarnijcie sie... w stanach inaczej zapisuja date, nie wydaje sie wam ze w takim razie premiara byla 17 dni temu jak jzu ktos napisal? Oo

nie zagladalem na strone wczesniej ale pewnie dyskutuja ludzie o tej 'szokujacej' scenie na lotnisku. szkoda komentowac bo tyle ile osob zostalo zabitych chocby w GTA nikomu nie uda sie nigdy policzyc, i mowie tu o cywilach, nie rozumiem wogole o co halo Oo i jeszcze teraz dowiaduje sie ze ta misje jak ktos chce moze pominac? WTF? to moze niehc od razu beda all czaptery odblokowane i bede wybieral w co grac a w co nie? ciekawe czy wymyslili to wczesniej czy wczoraj na to wpadli. trzeba byc konsekwentnym, skoro gra jest 18+ to tresci w niej zawarte sa dla doroslych i jak ktos nie radzi sobei ze strzelaniem do 'niewinnych polygonow' niech sobie gry akcji odpusci.

Zastosuj swoja rade rowniez do siebie i sie ogarnij, poniewaz najwyrazniej nie zrozumiales ironii z mojej strony. Nawet jakby ktos nie wiedzial, ze w usa podaja date odwrotnie, to mozna to wydedukowac na podstawie tej informacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyj mózgu, lub musku i się zastanów ... 11.10 ? W takim razie od 17 dni powinienem grać ;D

Dobrze nie wiedziałem, że w USA się datę inaczej czyta... Czy to powód by kogoś obrażać?

Równie dobrze mogę się do twojej sygnatury przyczepić, bo co to jest "Slime" ? Nie słyszałem o takiej wersji ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahha ale fail z mojej strony, thx :D. Co do mojej wypowiedzi, nie czuj się obrażonym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze nie wiedziałem, że w USA się datę inaczej czyta... Czy to powód by kogoś obrażać?

Równie dobrze mogę się do twojej sygnatury przyczepić, bo co to jest "Slime" ? Nie słyszałem o takiej wersji ps3.

Slime to jest śluz :). PS3 Śluz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slime to jest śluz :). PS3 Śluz :)

Albo "muł" hehe...

IW potwierdzilo tryb TPP w grze...

Edytowane przez Fayabusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż się zawstydziłem :(. W dodatku na forum jest jakiś bzdurny błąd i nie mogę ani zmodyfikować, ani usunąć tej sygnatury ;X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomisior :biggrin: :biggrin:

Nie no, ten filmik rozje......bal mnie na maxa . Jestem poszczany :rofl: :rofl:

Dobre , bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomisior :biggrin: :biggrin:

Nie no, ten filmik rozje......bal mnie na maxa . Jestem poszczany :rofl: :rofl:

Dobre , bardzo dobre.

Mnie rowniez :D jestem poplakany :D jeszcze lepsza przerobka niz bylo z GTA 4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbawiło mnie to niesamowicie :D Więcej takich filmików :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widać, że ten filmik z Hitlerem jest bardzo uniwersalny  :sweat:

Nie zmienia to faktu, że można się polać ze śmiechu  :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie placz. Niedlugo wychodzi Bad Company 2" :D :D :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze ten "kontrowersyjny" film z ruskiego lotniska zgrany na dysku albo dzialajacy link?

Edit:

OK, juz widzialem. Super!!! Przydalyby sie jeszcze koktajle molotowa. Kocham zapach palonego ludzkiego miesa o poranku...

Edytowane przez Fayabusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze ten "kontrowersyjny" film z ruskiego lotniska zgrany na dysku albo dzialajacy link?

Edit:

OK, juz widzialem. Super!!! Przydalyby sie jeszcze koktajle molotowa. Kocham zapach palonego ludzkiego miesa o poranku...

thats just sick....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze ten "kontrowersyjny" film z ruskiego lotniska zgrany na dysku albo dzialajacy link?

Edit:

OK, juz widzialem. Super!!! Przydalyby sie jeszcze koktajle molotowa. Kocham zapach palonego ludzkiego miesa o poranku...

Ja bym wolal jednak jakies granaty odlamkowe, latajace mieso ludzi pomagajacych rannym ludziom i ich mieso, to dopiero cos!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolal jednak jakies granaty odlamkowe, latajace mieso ludzi pomagajacych rannym ludziom i ich mieso, to dopiero cos!

Mozna tez wejsc w ten tlum biednych, niewinnych cywilow i szatkowac ich nozami. Przeciez nie oddadza... Wazne zeby po wbiciu noza w cialo wykonac polobrot rekojescia, zeby noz sie nie zassal w ofierze... moze byc problem z wyciagnieciem go, a po co tracic bez sensu sily...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna tez wejsc w ten tlum biednych, niewinnych cywilow i szatkowac ich nozami. Przeciez nie oddadza... Wazne zeby po wbiciu noza w cialo wykonac polobrot rekojescia, zeby noz sie nie zassal w ofierze... moze byc problem z wyciagnieciem go, a po co tracic bez sensu sily...

sily i czas na jego wyciaganie ! - tylko mam nadzieje ze zamiast noza terrorysci beda mieli machete.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój. Co za dużo to niezdrowo ;)

Ok, chociaz mialem jeszcze jeden naprawde ciekawy pomysl ;)

Dzialajacy link do tej masakry KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, chociaz mialem jeszcze jeden naprawde ciekawy pomysl ;)

Dzialajacy link do tej masakry KLIK

Ja tez, ten pomysl kojarzyl mi sie z filmem teksanska masakra ...

btw. ja sobie filmik podaruje, puszcze wodzy fantazje kiedy wyjdzie gra, a jak wiadomo to juz niedlugo, wiec pewnie fani MW2 sikaja po katach i odliczaja godziny, minuty i sekundy, szczerze ? jakos im sie nie dziwie, skoro maja poprawic tyle rzeczy denerwujacych w MW1 (yeyeye host migration!)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. ja sobie filmik podaruje, puszcze wodzy fantazje kiedy wyjdzie gra,

Ten gameplay jest w zasadzie rozwinieciem pierwszego trailera, ktory sie ukazal. Z ta roznica, ze tam nie bylo obrazu, a co sie dzieje mozna bylo sobie wyobrazic. Tez nie ogladam od jakiegos czasu materialow z tej gry, zeby nie psuc sobie frajdy. Ale poniewaz wszyscy bija z tego piane to sie zlamalem z ciekawosci. I uwazam, ze robienie z tego wielkiego halo to bzdura. 80% gier polega na zabijaniu ludzi... problem polega na tym, ze zwykle zabija sie tych co chca zabic Ciebie, a nie strzela cywilom w plecy. Jednak to wciaz jest zabijanie ludzi. Kazde zabijanie wyrwane z kontekstu jest tym samym zabijaniem. Musisz wycelowac i wcisnac trigger. Czy zabicie The Boss w MGS3 nie bylo z moralnego punktu widzenia gorsze? Zabicie kogos kogo w/g fabuly kochasz i szanujesz kontra wpakowanie tasmy z M249 w tlum przypadkowych ludzi. Pamietajmy to sa piksele napedzane silnikem fizycznym. Kto o tym zapomina nie powinien uzywac noza jak kroi pieczywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gameplay jest w zasadzie rozwinieciem pierwszego trailera, ktory sie ukazal. Z ta roznica, ze tam nie bylo obrazu, a co sie dzieje mozna bylo sobie wyobrazic. Tez nie ogladam od jakiegos czasu materialow z tej gry, zeby nie psuc sobie frajdy. Ale poniewaz wszyscy bija z tego piane to sie zlamalem z ciekawosci. I uwazam, ze robienie z tego wielkiego halo to bzdura. 80% gier polega na zabijaniu ludzi... problem polega na tym, ze zwykle zabija sie tych co chca zabic Ciebie, a nie strzela cywilom w plecy. Jednak to wciaz jest zabijanie ludzi. Kazde zabijanie wyrwane z kontekstu jest tym samym zabijaniem. Musisz wycelowac i wcisnac trigger. Czy zabicie The Boss w MGS3 nie bylo z moralnego punktu widzenia gorsze? Zabicie kogos kogo w/g fabuly kochasz i szanujesz kontra wpakowanie tasmy z M249 w tlum przypadkowych ludzi. Pamietajmy to sa piksele napedzane silnikem fizycznym. Kto o tym zapomina nie powinien uzywac noza jak kroi pieczywo.

A widzisz. Dobrze zauwazyles. "Kazde zabijanie wyrwane z kontekstu jest tym samym zabijaniem. Musisz wycelowac i wcisnac trigger". I wiekszosc z was tutaj mowi o robieniu halo ze strzelania do pikseli. Przeciez nie o to chodzi. Przeciez ja wiem ze to sa piksele, kazdy z nas wie ze to sa piksele i nie rusza mnie strzelanie do pikseli. Tu chodzi o ten kontekst. O otoczke. Przeciez nie gracie w gry zeby swoimi pikselami pokonac piksele wroga. Wkrecacie sie w historie, w klimat, w postac ktora gracie. W tym przypadku w postac terrorysty ktory ma zrobic rzeznie na lotnisku. I znow, nie rusza mnie specjalnie to ze mozesz zabijac niewinnych i to jest twoim celem. W gorsze gry gralem i sprawialo mi to przyjemnosc. Tylko ze to byly gry specyficzne w ktorych to bylo czescia ich klimatu (Postal, Carmageddon, Manhunt). Specyficzne i trzeba przyznac ze niszowe. MW2 to jest sam srodek mainstreamu i to ze bedzie mial nalepke 18 nie zmieni faktu ze i tak masa gowniarzy bedzie w to grac. Co wiecej, masa gowniarzy w Ameryce gdzie gowniarz potrafi zabic brata bo mu gre zabral lub podobne przypadki. I ja wiem ze to nie powinien byc powod do ograniczania przemocy w grach. Wiem ze psychol jak jest psychol to nie wazne czy zagra w GTA czy film obejrzy i czemu normalna reszta ma byc ograniczana przez to. Ale mnie na samym poczatku kiedy sie przyczepilem do tej misji, chodzilo o ta zbedna kontrowersje ktora IW wywoluje wokol gry. Strasznie w piorka urosli i nie ma sie co dziwic, COD4 to byl mega sukces i zajebista gra. Ale ich image w moich oczach sie bardzo zmienil. Znaczki dolara maja w oczach i niektore ich wypowiedzi niesmak u mnie wywoluja (np FourZeroTwo o Treyarch itp). Dlatego wydaje mi sie ze misja terrorystyczna (nie widzicie tego? ze jest to misja terrorystyczna? jakbyscie mieli porwac samolot i wleciec nim w wiezowiec to nie czulibyscie niesmaku?) jest wbijaniem kija w mrowisko zeby mrowki kijek na pewno zauwazyly. Byc moze jest tak jak mowia, ze chca zeby gracz zobaczyl to okrucienstwo z drugiej strony, oczami terrorysty. Byc moze dlatego zaczeli tak intensywnie usuwac filmiki z ta akcja i sie tlumaczyc z niej. Zeby tego przedwczesnie nie zinterpretowac zle (co ma miejsce). Byc moze. Dowiem sie jak sam w to zagram. Ale poki co JA czuje niesmak i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×